دریافت رژیم برنافیت

معرفی رژیم دکتر کرمانی

کمتر کسی است که تصمیم به کاهش وزن گرفته باشد، اما اسم دکتر کرمانی را به عنوان یکی از منجیان اضافه وزن نشنیده باشد. در این نوشته سعی داریم در مورد دکتر کرمانی، رژیم لاغری گروهی دکتر کرمانی و پشتیبان اختصاصی برنافیت با شما صحبت کنیم. پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.برای دریافت رژیم دکتر کرمانی می توانید به صفحه دریافت رژیم لاغری مراجعه کنید.همچنین رژیم کتوژنیک دکتر کرمانی توسط برنافیت ارائه می شود که می توانید آن را تهیه کنید.

معرفی دکتر کرمانی

دکتر محمد صادق کرمانی فرزند ابوالقاسم کرمانی است که در سال ۱۳۲۶ در یک خانواده‌ی مذهبی به دنیا آمد. هرچند ایشان در نجف اشرف به دنیا آمد، اما ملیت ایشان ایرانی است و از طرف پدری اهل کرمان و از طرف مادری اهل یزد است.

 

درباره دکتر کرمانی

دکترکرمانی مقطع ابتدایی و راهنمایی خود را در یک دبیرستان در بغداد گذراند و در سال ۱۳۴۵ در دانشگاه پزشکی مشغول به تحصیل شد. ایشان در سال ۱۳۵۲ مدرک پزشکی خود را از دانشگاه بغداد دریافت کرد.

اولین رژیمی که دکترکرمانی ارائه کرد، برای خودش بود و آن هم درست زمانی بود که به وزن ۱۰۸ کیلو رسیده بود. از وزن بالا و مشکلات مربوط به  آن هم که بگذریم، فشار خون، نارسایی قلبی و تنفسی نیز مشکلات زیادی برای ایشان درست کرده بود.

دکتر کرمانی تعریف می کند:

      “یک روز به خود آمدم و دیدم ۴۷ سال دارم و دچار فشار خون بالا، نارسایی قلبی و نارسایی تنفسی شدم. با این شرایط، کم کم درگیر مشکلات دیگر هم می شدم. تصمیم جدی گرفتم که وزنم را کاهش دهم. روزهای اول رژیم غذایی همیشه بعد از غذا خوردن احساس گرسنگی داشتم. سپس به مطالعه دانش تغذیه و روش های سالم کاهش وزن روی آوردم. به دست آوردن روش های صحیح تغذیه و تهیه برنامه غذایی مناسب چند ماه طول کشید.”

ایشان پس از تحقیق و آزمون و خطاهای بسیار یک برنامه‌ی غذایی برای خودشان نوشتند که در یک هفته‌ی اول به ۵۰ درصد آن توانستند عمل کنند. دلیل عدم موفقیت صد در صدی ایشان در رژیم، عدم رعایت کامل برنامه‌ی غذایی بود. در هفته‌های بعد ایشان به اراده و انگیزه‌ی بیشتری به این راه ادامه داده و توانستند به وزن ۸۸ برسند، این یعنی ۲۰ کیلو کاهش وزن در مدت ۴ ماه.

دکتر کرمانی بعد از سال‌ها تلاش و زحمت مجموعه‌ای بزرگ از متخصصان و کارشناسان خبره و حرفه‌ای را گرد هم آورد تا خدمت بزرگی به جامعه‌ی پزشکان کند. اکنون برنافیت دکترکرمانی در حال ارائه‌ی انواع رژیم‌ های لاغری، چاقی، شیردهی، بارداری و … به مردم عزیز ایران و دیگر کشورها است.

رژیم لاغری دکتر کرمانی

رژیم لاغری دکترکرمانی، اولین برنامه لاغری است که توانسته بیش از یک میلیون نفر فرد دارای اضافه وزن را به تناسب اندام برساند.در این رژیم که بالغ ترین و پخته ترین رژیم غذایی در ایران است، هیچ یک از گروه‌‌های غذایی حذف نمی‌شود و افراد، همراه با اعضای خانواده‌ی خود می‌توانند به وزن مورد نظر برسند. منظور از همسفره بودن با خانواده در رژیم غذایی برنافیت دکترکرمانی این است که نیازی به آشپزی جداگانه و یا مصرف غذاهای عجیب در هیچ یک از وعده‌ها نیست. به این معنا که از دیزی تا سوشی و از کله پاچه تا حلیم در برنامه‎‌ی غذایی شما وجود دارد.

در برنامه غذایی برنافیت دکتر کرمانی سه وعده‌ی اصلی و چهار میان وعده وجود دارد که به خوبی تمام روز را پوشش داده و موجب می‌شود هیچگاه احساس گرسنگی نکنید. همین امر میزان پایبندی به رژیم را افزایش می‌دهد.

رژیم حضوری برنافیت دکتر کرمانی

از سال ۹۵ به بعد، به دلیل استقبال متقاضیان از رژیم آنلاین دکتر کرمانی، تصمیم بر آن شد که خدمات آنلاین ارائه رژیم با شدت و قدرت بیشتری ادامه یابد. همینطور بیماری کرونا نیز در ادامه بهانه ای شد برای آنکه مجموعه دکتر کرمانی رژیم را بیش از پیش در فضای آنلاین ارائه دهند.

 رژیم آنلاین برنافیت دکترکرمانی

خدمات ارائه شده در رژیم درمانی غیرحضوری به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از رژیم غذایی روزمنو و متغییر به مدت ۳ ماه
 • دریافت آنلاین لیست برنامه غذایی بلافاصله پس از ثبت نام
 • ارتباط با مشاور اختصاصی هر فرد و کارشناسان روانشناسی برنافیت در طول رژیم
 • امکان تمدید برنامه غذایی پس از ۳ ماه یا تعویض لیست رژیم به رژیم شوک و تثبیت وزن.
 • ارائه مشاوره تلفنی
 • تماس مشاور تغذیه با شما، هر دو هفته یک بار

 

انواع رژیم‌ های دکتر کرمانی کدامند؟

یکی از متداول‌ترین رژیم‌های برنافیت دکتر کرمانی، رژیم لاغری یا رژیم کاهش وزن ایشان است، اما رژیم‌های دیگری نیز در لیست برنامه‌های برنافیت دکتر کرمانی وجود دارند که عبارتند از:

۱- رژیم افزایش وزن

رژیم افزایش وزن برنافیت دکتر کرمانی یکی از موفق‌ترین برنامه‌های غذایی برای افزایش وزن است که با یک برنامه‌ریزی اصولی و حساب شده، در نظر گرفتن میان وعده‌ها و وعده‌های غذایی می‌تواند افراد را به وزن مورد نظرشان برساند. اکثر رکوردداران رژیم چاقی افرادی هستند که از همه‌ی راه‌های کاهش افزایش وزن ناامید شده‌اند، اما به خود فرصتی دوباره داده‌اند. برای آشنایی بیشتر با رژیم افزایش وزن برنافیت دکتر کرمانی و ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- رژیم تثبیت وزن

بسیاری از افراد بعد از کاهش وزن دچار اضافه وزن مجدد می‌شوند. به همین دلیل ایجاد یک سبک زندگی سالم و تصحیح عادت‌های اشتباه برای جلوگیری از بازگشت وزن ضروری است. این همان کاریست که رژیم تثبیت وزن انجام می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- رژیم بارداری

یک تصور غلط در مورد زنان باردار این است که باید به اندازه‌ی دو نفر غذا بخورند، در غیر این صورتبه فرزندشان آسیب می‌رسدو در حالیکه چنین تصوری کاملا اشتباه است و بعد از پایان بارداری، آنچه می‌ماند یک اضافه وزن غیرقابل کنترل و یک مادر با هزار و یک جور ناراحتی است. یک مادر باردار تنها به اندازه‌ای باید وزن اضافه کند که فرزندش برای رشد به آن نیاز دارد و نه بیشتر.

۴- رژیم شیردهی

رژیم شیردهی یکی از چالش برانگیزترین رژیم‌های غذایی است. بسیاری از زنان در دوران بارداری به مقدار زیادی دچار اضافه وزن شده‌اند و  دو دوران شیردهی، این موضوع آنها را آزار می‌دهد. هرچند متخصصان و از جمله دکترکرمانی گرفتن رژیم شیردهی را در شش ماهه‌ی اول غیرمجاز دانسته، اما در شش ماهه‌ی دوم و همزمان با غذای کمکی، برای رژیم هیچ مانعی وجود ندارد.

۵- رژیم فستینگ

تا به حال رژیم فستینگ یا روزه‌داری متناوب به گوشتان خورده است. یکی از موفق‌ترین روش‌ها برای خروج از استپ وزن و کاهش وزن سریع‌تر، رژیم فستینگ است. اصول این رژیم برمبنای ۸ به ۱۶ است. یعنی فردی که رژیم فستینگ می‌گیرد، ۱۶ ساعت نباید چیزی بخورد و ۸ ساعت باقی‌مانده را می‌تواند بر اساس آنچه که رژیم برایش تعیین کرده، غذا نوش جان کند.

دریافت رایگان نمونه رژیم دکتر کرمانی

بنابر وجود دغدغه هایی که همه روزه برای گرفتن رژیم سالم و بی خطر داشتیم، امروز سایت دکتر کرمانی تصمیم گرفته تا برای شما بهترین امتیاز را در نظر بگیرد تا بتوانید بدون پرداخت هزینه ، از آن استفاده کنید.

ساده است؛ میتوانید برای دریافت نمونه رژیم دکتر کرمانی بر روی لینک زیر کلیک کرده و نمونه رژیم ها را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

رژیم آنلاین دکتر کرمانی چیست و مزایای آن کدام است؟

رژیم آنلاین برنافیت دکتر کرمانی یک برنامه غذایی غیر فیزیکی است که با کمک اپلیکیشن یا از طریق وب در اختیار رژیم گیرندگان قرار می‌گیرد. این برنامه غذایی به صورت اینترنتی ارائه می‌شود و بسیاری از محدودیت‌های رژیم حضوری را ندارد.

برخی از مزایای رژیم آنلاین به شرح زیر است:

صرفه جویی در هزینه‌ها: زمانی که رژیم را به صورت آنلاین و اینترنتی می‌گیرید، بسیاری از هزینه‌های شما مثل هزینه‌ی رفت و آمد، گرفتن برنامه‌ی جدید و … حذف خواهند شد.

صرفه جویی در زمان: تصور کنید هر هفته یا هر دو هفته یکبار برای وزن کشی و مشاوره مجبور باشید به مطب بروید. آیا این کار زمان زیادی از شما نخواهد گرفت؟ مطمئنا پاسخ شما مثبت است.

دسترسی دائم به برنامه غذایی: در دسترس بودن برناه غذایی یکی از مهم‌ترین مزایای رژیم آنلاین است. به این معنا که هروقت بخواهید می‌توانید برنامه‌ی خود را چک کنید.

امکان جابه‌جایی وعده‌ها: وقتی رژیم را به صورت آنلاین بگیرید، خیلی راحت می‌توانید آن را با غذای دیگری جایگزین کنید. برای مثال به یکباره تصمیم می‌گیرید به یک رستوران بروید و یا نهار را در منزل یکی از اقوام سرو کنید. رژیم آنلاین این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی آن وعده‌ی خود را با غذای مهمانی یا رستوران جا به جا کرده و به مقدار مشخص از آن میل کنید.

کالری‌ها در رژیم دکتر کرمانی

یکی از مسائل مهم در هر برنامه‌ی غذایی توجه به میزان کالری‌هاست. بدون شک، رژیم دکتر کرمانی نیز از این قاعده مستثنا نیست. در رژیم برنافیت دکتر کرمانی کالری‌ها بر اساس قاعده و اصول تعریف شده است. به این معنا که تنها یک رژیم کالری شمار نیست، بلکه این کالری‌ها بر اساس نیاز غذایی افراد طراحی شده. به همین منظور سن، جنسیت، قد، وزن و میزان فعالیت افراد برای ما اهمیت دارد. بدون شک کالری مورد نیاز یک کودک با یک پیرمرد متفاوت است و یا یک فرد بی‌تحرک به اندازه‌ی یک ورزشکار به کالری نیاز ندارد.

 

برنافیت دکتر کرمانی

برنافیت دکترکرمانی شاخه‌ی مهمی از مجموعه‌ی دکترکرمانی است که تا پیش از این رژیم حضوری ارائه می‌کرد، اما هم اکنون به دلیل وجود بیماری کرونا و وجود محدودیت‌ها، برنافیت ، رژیم دکتر کرمانی را به صورت آنلاین ارائه می‌کند.

نکته‌ی قابل توجه در برنامه‌های رژیمی برنافیت دکتر کرمانی وجود کارشناس اختصاصی و رژیم گروهی یا گروه درمانی لاغری است. در ادامه‌ی مطب هر یک از این موارد را به صورت اختصاصی برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

منظور از کارشناس اختصاصی دکتر کرمانی چیست؟

بسیاری از کاربران رژیم تمایل دارند با یک پشتیبان اختصاصی در طول رژیم درارتباط باشند و مشاوره دریافت کنند. این کار به افزایش میزان موفقیت کاربران و افزایش پایبندی آنها به رژیم کمک می‌کند. خوشبختانه با این ویژگی رژیم برنافیت دکترکرمانی می‌توانید یک کارشناس تغذیه را به عنوان پشتیبان اختصاصی در طول دوره همراه خود داشته باشید. تمامی سوالات و چالش‌های خود را با این پشتیبان اختصاصی در میان بگذارید تا به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

 

دلیل ایجاد رژیم گروهی دکترکرمانی چه بود؟

یکی از دلایل عمده و اصلی ایجاد رژیم گروهی این بود که تحقیقات به ما نشان داد آن چیزی که باعث اصلی شکست در رژیم و یا دلسرد شدن از آن است، عدم انگیزه‌ی کافی و نداشتن اراده برای کاهش وزن است. از طرفی تحقیقات نشان داده که درصد موفقیت‌های گروهی در هر کاری چند برابر موفقیت‌های انفرادی است.

فرقی نمی‌کند چه کاری انجام می‌دهید، اما زمانی که آن را به صورت گروهی انجام می‌دهید، بیش‌تر به هدفتان پایبند می‌مانید. حال چه برای یک تصمیم گیری جمعی باشد، چه یک ورزش گروهی باشد و چه یک رژیم دسته جمعی.

 

مزایای ایجاد رژیم گروهی چیست؟

همانطور که قبل‌تر ذکر شد، تحقیقات نشان داده که کارهای گروهی ثمره‌ی بیشتری نسبت به کارهایی دارد که به صورت انفرادی انجام می‌شوند.

وقتی افراد وارد یک گروه می‌شوند:

 • با افرادی مواجه می‌شوند که مشکلات آنها مشترک و درد آنها یکسان است؛
 • راهنمایی‌های درمانگر و راهکارهای که ارائه می‌دهد، روش‌هایی علمی و کارساز است؛
 • چه بسا یکی از افراد روشی را تجربه کرده باشد که برای خودش کارساز نبوده، اما برای بقیه افراد گروه مفید باشد؛
 • درمان چاقی به صورت گروهی فرصت‌هایی برای برقراری ارتباط با دیگران ایجاد می‌کند؛
 • در این گروه‌ها، فردی که از عهده مشکل بر آمده می‌تواند به شخص مشکل‌دار کمک نماید؛
 • در این روش علاوه بر احساس راحتی و صمیمیت بین افراد، مشکل سریع‌تر حل می‌شود.

چه کسانی می‌توانند عضو رژیم گروهی دکترکرمانی شوند؟

افرادی که در یکی از گروه‌های زیر باشند، می‌توانند عضو رژیم گروهی برنافیت دکترکرمانی شوند:

 • کسانی که بیش از ۱۵ کیلو اضافه وزن دارند؛
 • کسانی که از چاقی خسته شده‌اند و هیچ امیدی به لاغری ندارند؛
 • کسانی که لاغر شدن اولویت اول زندگیشان است؛
 • کسانی که از صبح تا شب سرکار نیستند؛
 • کسانی که روزانه تنها ۴۵ دقیقه وقت خالی دارند؛
 • کسانی که حرف گوش کن هستند و حرف مربی را به خوبی انجام می‌دهند؛
 • کسانی که خجالتی نیستند و اهل تعاملند؛
 • کسانی که مشکل کم کاری تیروئید ندارند؛
 • و کسانی که دچار بیماری دیابت نوع ۱ نیستند.

 

راه‌های ارتباطی دکتر کرمانی

از روش‌های گوناگونی می‌توانید با برنافیت و پشتیبان‌های ایشان در ارتباط باشید. بعضی از این راه‌های ارتباطی عبارتند از پیج دکتر کرمانی، واتساپ دکتر کرمانی و سایت دکتر کرمانی.ولی در صورتی که نیاز به دریافت رژیم داشتید،راحت ترین راه این است که در کادر زیر شماره تلفن خود را وارد کنید تا کارشناسان برنافیت با شما تماس بگیرند.

آیا می‌توان به صورت حضوری به مطب دکتر کرمانی رفت؟

خیر. سالیان سال است که به صورت حضوری در مطب فعالیت نمی‌کنند و تنها برگذار کننده‌ی همایش‌ها، وبینارها و ضبط ویدئو می‌باشند. رژبم آنلاین توسط ایشان و کارشناسان معتبر و تحت تایید دکترکرمانی ارائه می‌شود و پشتیبان‌ها، نماینده‌ی قابل قبول و مورد تایید دکترکرمانی هستند.

 

تمدید رژیم برنافیت دکتر کرمانی چگونه است؟

اگر به هر دلیلی (اضافه وزن بیش از حد یا نرسیدن به هدف مورد نظر به دلیل عدم رعایت برنامه غذایی) یک فرد تمایل به دریافت رژیم مجدد داشته باشد، می‌تواند با نصف هزینه‌ی ثبت نام اولیه اقدام به تمدید رژیم خود کند.

 

راهنمای ثبت نام رژیم دکتر کرمانی | ثبت نام سریعترین رژیم لاغری دکتر کرمانی

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم آنلاین دکتر کرمانی کافیست از قد، وزن، دور مچ و بیماری‎‌های احتمالی خبردار باشید. اگر به دیابت نوع ۱ مبتلا باشید، کم‌خونی حاد داشته باشید و یا بیماری‌های دیگری که با وجود آنها نمی‌توانید رژیم بگیرید، سیستم ثبت نام به شما هشدار می‌دهد. به این صورت از پرداخت هزینه پیش از ثبت نام جلوگیری خواهد کرد. برای دریافت مشاوره، کافیه این زیر شمارتو وارد کنی.

 

سوالات متداول رژیم دکترکرمانی

 

+ دکتر کرمانی رژیم برای کاهش چربی شکم هم دارد؟

چربی شکمی نه تنها سایز شما را تغییر می دهد بلکه کمتر می توانید لباس های مورد علاقه تان را بپوشید. در نتیجه کم کم دچار افسردگی می شوید.
چربی های شکمی به راحتی از بین نمی روند و اخرین گزینه در بدن برای لاغری هستند اما به اندام دکتر کرمانی رژیم غذایی را برای شما تنظیم کرده که خوراکی های موثر برای آب شدن چربی شکم را دارد و غذاهایی که منجر به ایجاد چربی شکمی می شود را کاهش می دهد. مثلا مقدار برنج بسیار کم می شود. همچنین در کنار رژیم حرکات ورزشی مناسب هم ارائه می دهد که خیلی سریع از شر چربی دور شکم خلاص می شوید.

+ قرص لاغری چی بخورم؟

با رژیم برنافیت دکتر کرمانی دیگه خبری از قرص دارو، دمنوش و عمل جراحی نیست ما معتقد هستیم که با آموزش صحیح تغذیه و اصولی میتونی به اندام ایده‌آلت برسی و میزان کالری مورد نیاز بدنت رو تنظیم کنی.

+ برنامه رژیم تمدید هم داره ؟

خوشحال از این هستیم که انتخاب دوباره شما رژیم برنافیت دکتر کرمانی هست. کافیه دایرکت یا از طریق سایت با کارشناسان ما صحبت کنید و با توجه به اطلاعاتی مثل: سن، قد ، وزن و جنسیت رو ارسال کنید و رژیم دریافت کنید

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
34 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

سلام دکتر کرمانی عزیز
وجود شما برای ما افراد شکمو اصلا خوب نیست. 😉 چون رژیمتون انقدر خوب و کارسازه که به امید رژیم شما، هرچی دلمون میخواد میخوریم تا چاق میشیم ولی خیالمون راحته که شما و رژیم عالی لاغریتون کمکمون می کنه. 😊🥰 دمتون گرم.
یک سوال دارم، سه ماهه رژیم دارم و هنوز دوکیلو تا وزن ایده آل مونده، ولی اپلیکیشن دو روزه روی گوشیم باز نمیشه.پیام قرمز گوگل هشدار میده و نمیگذاره وارد برنامه بشم. چکار کنم؟

نسرین جان
مرررررررسی انرژی دادی
خوبی رژیم برنافیت اینه که هر چی بخوایم می خوریم دیگه … حالا اگه کم نخوری که دیگه اسمش رژیم نیست :))
عزیزم الان به پشتیبان میگم باهاتون تماس بگیره و راهنماییتون کنه. نگران نباشید

سلام .وقت شمابخیر
من پروین فراهانی روز سه شنبه ۲۲اذر درخواست رژیم لاغری کرده وواریز انجام داده‌ام اما هنوزرژیم رادریافت نکرده‌ام از کارشناسان تقاضای پیگیری دارم .متشکرم

سلام پروین جان . همین الان میگم پشتیبانی باهاتون تماس بگیره. بعد پرداخت یه لینک اس ام اس میشه. اون نیومده ؟ می تونستید از کافه بازار اپلیکیشن رو هم دریافت کنید. ولی نگران نباشید الان حلش می کنم

سلام هزینه پرداخت کردم چه موقع رژیم به دستم میرسه ؟برای پشتیبان اختصاصی در برنافیت هزینه باید پرداخت بشه ؟

سلام ای کاش شماره تماس میذاشتید برای من تا پیگیری سریع تر باشه. نام خانوادگیتون رو به پشتیبانی انتقال دادم که تماس بگیرن
رژیم بلافاصله بعد از پرداخت در دسترس هست. اپلیکیشن برنافیت رو از گوگل پلی یا بازار دانلود کنید یوزرنیم که شماره تماستون هست و رمز هم براتون اس ام اس شده. اگه نشده هم می تونید از طریق فراموشی رمز عبور رمز جدید رو دریافت کنید.

سلام خسته نباشید ببخشید من هزینه رژیم دادم ودریاعت کردم اما من نوزادم ۱ماهشه شیر میدم نمیدونم این رژیم مناسب نوزاد من هست یانه

سلام عزیزم مبارک باشه
الان به پشتیبانتون میگم باهاتون تماس بگیره
یه سری سوال میپرسن که اگه مشکلی نباشه رژیم شیردهی رو براتون فعال می کنن در غیر این صورت هم هزینه برگردونده میشه

میتوانم از تخفیفات شما استفاده کنم؟من تهران مدتی از رژیم دکتر استفاده کردم اما الن در اصفهان زندگی میکنم اگر تخفیف دارن بهم اطلاع بفرمایید
تشکر

سلام زهرا جان حالت چطوره ؟
شماره تو به کارشناسامون انتقال میدم که باهات تماس بگیره و راهنمایی کنه . بهشون میگم تخفیف ویژه بهتون بدن

سلام رژیم برنافیت هم روز منو هست یاخوددکترتعیین می کنند چه موادغذایی استفاده کنیم

سلام موناجان
رژیم برنافیت با متد دکتر کرمانی تنظیم شده. مقدار غذایی که مصرف می کنید و اینکه چه چیزی باید بخورید طبق همون دستور العمل گرفته شده.
علاوه بر اون، وقتی وارد صفحه رژیمتون می شید، برنافیت برای اینکه تنوع غذایی داشته باشید، به طور پیشفرض لیست غذایی بسیار متنوعی در نظر گرفته. حالا اگه غذایی ک دارید طبق جدول پیشنهادی ما نبود، میتونید خیلی راحت با دکمه ویرایش هر غذا، به روز منو دسترسی داشته باشید و غذایی ک می خواید رو انتخاب کنید. اپلیکیشن برنافیت هم به صورت هوشمند اون غذا رو اضافه می کنه و مقدار مصرف مجاز اون غذا رو براتون می نویسه. اینطوری میتونید هر جایی که باشید چه مهمونی چه رستوران، مقدار غذا رو با میزانی که باید توی رژیم مصرف کنید ثبت کنید.همه غذاهایی که وجود دارند رو توی اپلیکیشن برنافیت داره. از کله پاچه تا سوشی! مثلا درمورد پیتزا ، همه نوع پیتزا قابل انتخاب نیست چون توی برنامه رژیمی قرار نمیگیره اما چند مدل پیتزای مناسب رژیم (مثلا یکیش پیتزای گوشت) وجود داره که وقتی انتخاب کردید بهتون میگه از اون پیتزا چند اسلایسش رو میتونید بخورید
بازم سوالی داشتی بپرس عزیزم

سلام
روزتون به خیر . من سه روزه ثبت نام کردم و‌ورداخت انجام دادم هنوز برنامه برام فعال نشده . لطفا پیگیری میکنین؟

سلام شیما جان
الان پیگیر میشم عزیزم ببینم موضوع چیه چون نام کاربری هم توی پنل و هم اس ام اس برای شما فرستاده شده

سلام من قبلا توسن ۳۵ سالگی رژیم گرفتم به وزن ایدال هم رسیدم ولی بعد از مدتی برگشته الان ۵۲ سالمه تازه شروع کردم به رژیم امیدوارم بتونم با این برنامه واراده خودم لاغر بشم ولاغر بمونم

من از طرفدارای پرپاقرص رژیم های دکتر کرمانی ام. نه تنها خودم نتیجه گرفتم، به هرکسی هم پیشنهاد دادم راضی بود
من تو یه هفته ۴ کیلو کم کردم فقط با یه رژیم غذایی ساده.
از چیز های خوب رژیم هاش قیمت مناسبش هست که من با کد تخفیف دکتر کرمانی از تخفیف هات میگیرم و واقعا ارزون در میاد هزینش.

سلام دوست خوبم
خوشحالم ک اینقدر از نتیجه راضی هستی . کاش می گفتی چند کیلو در چند ماه کم کردی چون ۴ کیلو لاغری در یک هفته ، در واقع آب بدن هست که از بعد از اون کار سخت شروع میشه. اگه رژیم رو ادامه ندی این وزن بر میگرده . ما توی برنافیت بیشتر از اینکه سعی کنیم رژیم ارائه بدیم، سعی می کنیم سبک زندگی رو عوض کنیم تا بعد از دوره رژیم ، دوباره دچار چاقی و مشکلاتش نشید

سلام رژیم دکتر کرمانی عالیه من در این دوهفته ای که شروع کردم ۳/۵کیلو وزن کم کردم واصلا گرسنه ام نمیشه مهمتر اینکه ضعف وبی حالی هم ندارم ، جالبه بدونید بخاطر مشکل زانو وکمرم ورزش هم اصلا نمیکنم

سلام سمانه جانم
خیلی ممنون که انرژیت رو به همه ما منتقل می کنی. امیدوارم با همت خودت و کمک پشتیبانت، بتونی بعد از دوره به وزن ایده آلت برسی
سمانه جان دو هفته اول، طبیعیه که وزن زیادی رو از دست بدی. از حدود دو هفته آینده همه چی خیلی جدی تر میشه و برای دچار نشدن به استپ وزنی، با توجه به اینکه ورزش هم نمی تونی انجام بدی، توصیه می کنم حتماً با پشتیبان صحبت کن و گام به گام ازش کمک بخواه.
خلاصه اجازه نده پشتیبان بیکار بمونه 🙂

چقدر خوب. منم با این تعاریف شما خیلی دلم خواست که با رژیم دکتر کرمانی آشنا بشم
میزان رضایت شما از دکتر کرمانی بدجوری منو وسوسه کرد عزیزم😋

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]