معرفی رژیم دکتر کرمانی

کمتر کسی است که تصمیم به کاهش وزن گرفته باشد، اما اسم دکتر کرمانی را به عنوان یکی از منجیان اضافه وزن نشنیده باشد. در این نوشته سعی داریم در مورد دکتر کرمانی، رژیم لاغری گروهی دکتر کرمانی و پشتیبان اختصاصی برنافیت با شما صحبت کنیم. پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

معرفی دکتر کرمانی

دکتر محمد صادق کرمانی فرزند ابوالقاسم کرمانی است که در سال ۱۳۲۶ در یک خانواده‌ی مذهبی به دنیا آمد. هرچند ایشان در نجف اشرف به دنیا آمد، اما ملیت ایشان ایرانی است و از طرف پدری اهل کرمان و از طرف مادری اهل یزد است.

معرفی رژیم دکتر کرمانی

 

درباره دکتر کرمانی

دکترکرمانی مقطع ابتدایی و راهنمایی خود را در یک دبیرستان در بغداد گذراند و در سال ۱۳۴۵ در دانشگاه پزشکی مشغول به تحصیل شد. ایشان در سال ۱۳۵۲ مدرک پزشکی خود را از دانشگاه بغداد دریافت کرد.

اولین رژیمی که دکترکرمانی ارائه کرد، برای خودش بود و آن هم درست زمانی بود که به وزن ۱۰۸ کیلو رسیده بود. از وزن بالا و مشکلات مربوط به  آن هم که بگذریم، فشار خون، نارسایی قلبی و تنفسی نیز مشکلات زیادی برای ایشان درست کرده بود.

دکتر کرمانی تعریف می کند:

      “یک روز به خود آمدم و دیدم ۴۷ سال دارم و دچار فشار خون بالا، نارسایی قلبی و نارسایی تنفسی شدم. با این شرایط، کم کم درگیر مشکلات دیگر هم می شدم. تصمیم جدی گرفتم که وزنم را کاهش دهم. روزهای اول رژیم غذایی همیشه بعد از غذا خوردن احساس گرسنگی داشتم. سپس به مطالعه دانش تغذیه و روش های سالم کاهش وزن روی آوردم. به دست آوردن روش های صحیح تغذیه و تهیه برنامه غذایی مناسب چند ماه طول کشید.”

ایشان پس از تحقیق و آزمون و خطاهای بسیار یک برنامه‌ی غذایی برای خودشان نوشتند که در یک هفته‌ی اول به ۵۰ درصد آن توانستند عمل کنند. دلیل عدم موفقیت صد در صدی ایشان در رژیم، عدم رعایت کامل برنامه‌ی غذایی بود. در هفته‌های بعد ایشان به اراده و انگیزه‌ی بیشتری به این راه ادامه داده و توانستند به وزن ۸۸ برسند، این یعنی ۲۰ کیلو کاهش وزن در مدت ۴ ماه.

دکتر کرمانی بعد از سال‌ها تلاش و زحمت مجموعه‌ای بزرگ از متخصصان و کارشناسان خبره و حرفه‌ای را گرد هم آورد تا خدمت بزرگی به جامعه‌ی پزشکان کند. اکنون برنافیت دکترکرمانی در حال ارائه‌ی انواع رژیم‌ های لاغری، چاقی، شیردهی، بارداری و … به مردم عزیز ایران و دیگر کشورها است.

رژیم لاغری دکتر کرمانی

رژیم لاغری دکترکرمانی، اولین برنامه لاغری است که توانسته بیش از یک میلیون نفر فرد دارای اضافه وزن را به تناسب اندام برساند.در این رژیم که بالغ ترین و پخته ترین رژیم غذایی در ایران است، هیچ یک از گروه‌‌های غذایی حذف نمی‌شود و افراد، همراه با اعضای خانواده‌ی خود می‌توانند به وزن مورد نظر برسند. منظور از همسفره بودن با خانواده در رژیم غذایی برنافیت دکترکرمانی این است که نیازی به آشپزی جداگانه و یا مصرف غذاهای عجیب در هیچ یک از وعده‌ها نیست. به این معنا که از دیزی تا سوشی و از کله پاچه تا حلیم در برنامه‎‌ی غذایی شما وجود دارد.

در برنامه غذایی برنافیت دکتر کرمانی سه وعده‌ی اصلی و چهار میان وعده وجود دارد که به خوبی تمام روز را پوشش داده و موجب می‌شود هیچگاه احساس گرسنگی نکنید. همین امر میزان پایبندی به رژیم را افزایش می‌دهد.

رژیم حضوری برنافیت دکتر کرمانی

از سال ۹۵ به بعد، به دلیل استقبال متقاضیان از رژیم آنلاین دکتر کرمانی، تصمیم بر آن شد که خدمات آنلاین ارائه رژیم با شدت و قدرت بیشتری ادامه یابد. همینطور بیماری کرونا نیز در ادامه بهانه ای شد برای آنکه مجموعه دکتر کرمانی رژیم را بیش از پیش در فضای آنلاین ارائه دهند.

 رژیم آنلاین برنافیت دکترکرمانی

خدمات ارائه شده در رژیم درمانی غیرحضوری به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از رژیم غذایی روزمنو و متغییر به مدت ۳ ماه
 • دریافت آنلاین لیست برنامه غذایی بلافاصله پس از ثبت نام
 • ارتباط با مشاور اختصاصی هر فرد و کارشناسان روانشناسی برنافیت در طول رژیم
 • امکان تمدید برنامه غذایی پس از ۳ ماه یا تعویض لیست رژیم به رژیم شوک و تثبیت وزن.
 • ارائه مشاوره تلفنی از طریق شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۱۶۶۳۳
 • تماس مشاور تغذیه با شما، هر دو هفته یک بار

 

معرفی رژیم دکتر کرمانی

انواع رژیم‌ های دکتر کرمانی کدامند؟

یکی از متداول‌ترین رژیم‌های برنافیت دکتر کرمانی، رژیم لاغری یا رژیم کاهش وزن ایشان است، اما رژیم‌های دیگری نیز در لیست برنامه‌های برنافیت دکتر کرمانی وجود دارند که عبارتند از:

۱- رژیم افزایش وزن

رژیم افزایش وزن برنافیت دکتر کرمانی یکی از موفق‌ترین برنامه‌های غذایی برای افزایش وزن است که با یک برنامه‌ریزی اصولی و حساب شده، در نظر گرفتن میان وعده‌ها و وعده‌های غذایی می‌تواند افراد را به وزن مورد نظرشان برساند. اکثر رکوردداران رژیم چاقی افرادی هستند که از همه‌ی راه‌های کاهش افزایش وزن ناامید شده‌اند، اما به خود فرصتی دوباره داده‌اند. برای آشنایی بیشتر با رژیم افزایش وزن برنافیت دکتر کرمانی و ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- رژیم تثبیت وزن

بسیاری از افراد بعد از کاهش وزن دچار اضافه وزن مجدد می‌شوند. به همین دلیل ایجاد یک سبک زندگی سالم و تصحیح عادت‌های اشتباه برای جلوگیری از بازگشت وزن ضروری است. این همان کاریست که رژیم تثبیت وزن انجام می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- رژیم بارداری

یک تصور غلط در مورد زنان باردار این است که باید به اندازه‌ی دو نفر غذا بخورند، در غیر این صورتبه فرزندشان آسیب می‌رسدو در حالیکه چنین تصوری کاملا اشتباه است و بعد از پایان بارداری، آنچه می‌ماند یک اضافه وزن غیرقابل کنترل و یک مادر با هزار و یک جور ناراحتی است. یک مادر باردار تنها به اندازه‌ای باید وزن اضافه کند که فرزندش برای رشد به آن نیاز دارد و نه بیشتر.

۴- رژیم شیردهی

رژیم شیردهی یکی از چالش برانگیزترین رژیم‌های غذایی است. بسیاری از زنان در دوران بارداری به مقدار زیادی دچار اضافه وزن شده‌اند و  دو دوران شیردهی، این موضوع آنها را آزار می‌دهد. هرچند متخصصان و از جمله دکترکرمانی گرفتن رژیم شیردهی را در شش ماهه‌ی اول غیرمجاز دانسته، اما در شش ماهه‌ی دوم و همزمان با غذای کمکی، برای رژیم هیچ مانعی وجود ندارد.

۵- رژیم فستینگ

تا به حال رژیم فستینگ یا روزه‌داری متناوب به گوشتان خورده است. یکی از موفق‌ترین روش‌ها برای خروج از استپ وزن و کاهش وزن سریع‌تر، رژیم فستینگ است. اصول این رژیم برمبنای ۸ به ۱۶ است. یعنی فردی که رژیم فستینگ می‌گیرد، ۱۶ ساعت نباید چیزی بخورد و ۸ ساعت باقی‌مانده را می‌تواند بر اساس آنچه که رژیم برایش تعیین کرده، غذا نوش جان کند.

دریافت رایگان نمونه رژیم دکتر کرمانی

بنابر وجود دغدغه هایی که همه روزه برای گرفتن رژیم سالم و بی خطر داشتیم، امروز سایت دکتر کرمانی تصمیم گرفته تا برای شما بهترین امتیاز را در نظر بگیرد تا بتوانید بدون پرداخت هزینه ، از آن استفاده کنید.

ساده است؛ میتوانید برای دریافت نمونه رژیم دکتر کرمانی بر روی لینک زیر کلیک کرده و نمونه رژیم ها را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

رژیم آنلاین دکتر کرمانی چیست و مزایای آن کدام است؟

رژیم آنلاین برنافیت دکتر کرمانی یک برنامه غذایی غیر فیزیکی است که با کمک اپلیکیشن یا از طریق وب در اختیار رژیم گیرندگان قرار می‌گیرد. این برنامه غذایی به صورت اینترنتی ارائه می‌شود و بسیاری از محدودیت‌های رژیم حضوری را ندارد.

برخی از مزایای رژیم آنلاین به شرح زیر است:

صرفه جویی در هزینه‌ها: زمانی که رژیم را به صورت آنلاین و اینترنتی می‌گیرید، بسیاری از هزینه‌های شما مثل هزینه‌ی رفت و آمد، گرفتن برنامه‌ی جدید و … حذف خواهند شد.

صرفه جویی در زمان: تصور کنید هر هفته یا هر دو هفته یکبار برای وزن کشی و مشاوره مجبور باشید به مطب بروید. آیا این کار زمان زیادی از شما نخواهد گرفت؟ مطمئنا پاسخ شما مثبت است.

دسترسی دائم به برنامه غذایی: در دسترس بودن برناه غذایی یکی از مهم‌ترین مزایای رژیم آنلاین است. به این معنا که هروقت بخواهید می‌توانید برنامه‌ی خود را چک کنید.

امکان جابه‌جایی وعده‌ها: وقتی رژیم را به صورت آنلاین بگیرید، خیلی راحت می‌توانید آن را با غذای دیگری جایگزین کنید. برای مثال به یکباره تصمیم می‌گیرید به یک رستوران بروید و یا نهار را در منزل یکی از اقوام سرو کنید. رژیم آنلاین این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی آن وعده‌ی خود را با غذای مهمانی یا رستوران جا به جا کرده و به مقدار مشخص از آن میل کنید.

معرفی رژیم دکتر کرمانی

کالری‌ها در رژیم دکتر کرمانی

یکی از مسائل مهم در هر برنامه‌ی غذایی توجه به میزان کالری‌هاست. بدون شک، رژیم دکتر کرمانی نیز از این قاعده مستثنا نیست. در رژیم برنافیت دکتر کرمانی کالری‌ها بر اساس قاعده و اصول تعریف شده است. به این معنا که تنها یک رژیم کالری شمار نیست، بلکه این کالری‌ها بر اساس نیاز غذایی افراد طراحی شده. به همین منظور سن، جنسیت، قد، وزن و میزان فعالیت افراد برای ما اهمیت دارد. بدون شک کالری مورد نیاز یک کودک با یک پیرمرد متفاوت است و یا یک فرد بی‌تحرک به اندازه‌ی یک ورزشکار به کالری نیاز ندارد.

 

برنافیت دکتر کرمانی

برنافیت دکترکرمانی شاخه‌ی مهمی از مجموعه‌ی دکترکرمانی است که تا پیش از این رژیم حضوری ارائه می‌کرد، اما هم اکنون به دلیل وجود بیماری کرونا و وجود محدودیت‌ها، برنافیت ، رژیم دکتر کرمانی را به صورت آنلاین ارائه می‌کند.

نکته‌ی قابل توجه در برنامه‌های رژیمی برنافیت دکتر کرمانی وجود کارشناس اختصاصی و رژیم گروهی یا گروه درمانی لاغری است. در ادامه‌ی مطب هر یک از این موارد را به صورت اختصاصی برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

منظور از کارشناس اختصاصی دکتر کرمانی چیست؟

بسیاری از کاربران رژیم تمایل دارند با یک پشتیبان اختصاصی در طول رژیم درارتباط باشند و مشاوره دریافت کنند. این کار به افزایش میزان موفقیت کاربران و افزایش پایبندی آنها به رژیم کمک می‌کند. خوشبختانه با این ویژگی رژیم برنافیت دکترکرمانی می‌توانید یک کارشناس تغذیه را به عنوان پشتیبان اختصاصی در طول دوره همراه خود داشته باشید. تمامی سوالات و چالش‌های خود را با این پشتیبان اختصاصی در میان بگذارید تا به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

 

دلیل ایجاد رژیم گروهی دکترکرمانی چه بود؟

یکی از دلایل عمده و اصلی ایجاد رژیم گروهی این بود که تحقیقات به ما نشان داد آن چیزی که باعث اصلی شکست در رژیم و یا دلسرد شدن از آن است، عدم انگیزه‌ی کافی و نداشتن اراده برای کاهش وزن است. از طرفی تحقیقات نشان داده که درصد موفقیت‌های گروهی در هر کاری چند برابر موفقیت‌های انفرادی است.

فرقی نمی‌کند چه کاری انجام می‌دهید، اما زمانی که آن را به صورت گروهی انجام می‌دهید، بیش‌تر به هدفتان پایبند می‌مانید. حال چه برای یک تصمیم گیری جمعی باشد، چه یک ورزش گروهی باشد و چه یک رژیم دسته جمعی.

 

مزایای ایجاد رژیم گروهی چیست؟

همانطور که قبل‌تر ذکر شد، تحقیقات نشان داده که کارهای گروهی ثمره‌ی بیشتری نسبت به کارهایی دارد که به صورت انفرادی انجام می‌شوند.

وقتی افراد وارد یک گروه می‌شوند:

 • با افرادی مواجه می‌شوند که مشکلات آنها مشترک و درد آنها یکسان است؛
 • راهنمایی‌های درمانگر و راهکارهای که ارائه می‌دهد، روش‌هایی علمی و کارساز است؛
 • چه بسا یکی از افراد روشی را تجربه کرده باشد که برای خودش کارساز نبوده، اما برای بقیه افراد گروه مفید باشد؛
 • درمان چاقی به صورت گروهی فرصت‌هایی برای برقراری ارتباط با دیگران ایجاد می‌کند؛
 • در این گروه‌ها، فردی که از عهده مشکل بر آمده می‌تواند به شخص مشکل‌دار کمک نماید؛
 • در این روش علاوه بر احساس راحتی و صمیمیت بین افراد، مشکل سریع‌تر حل می‌شود.

معرفی رژیم دکتر کرمانی

چه کسانی می‌توانند عضو رژیم گروهی دکترکرمانی شوند؟

افرادی که در یکی از گروه‌های زیر باشند، می‌توانند عضو رژیم گروهی برنافیت دکترکرمانی شوند:

 • کسانی که بیش از ۱۵ کیلو اضافه وزن دارند؛
 • کسانی که از چاقی خسته شده‌اند و هیچ امیدی به لاغری ندارند؛
 • کسانی که لاغر شدن اولویت اول زندگیشان است؛
 • کسانی که از صبح تا شب سرکار نیستند؛
 • کسانی که روزانه تنها ۴۵ دقیقه وقت خالی دارند؛
 • کسانی که حرف گوش کن هستند و حرف مربی را به خوبی انجام می‌دهند؛
 • کسانی که خجالتی نیستند و اهل تعاملند؛
 • کسانی که مشکل کم کاری تیروئید ندارند؛
 • و کسانی که دچار بیماری دیابت نوع ۱ نیستند.

 

راه‌های ارتباطی دکتر کرمانی

از روش‌های گوناگونی می‌توانید با برنافیت و پشتیبان‌های ایشان در ارتباط باشید. بعضی از این راه‌های ارتباطی عبارتند از پیج دکتر کرمانی، واتساپ دکتر کرمانی و سایت دکتر کرمانی. در صورتی که نیاز به دریافت رژیم داشتید، می‌توانید عدد ۷ را به شماره‌ی ۳۰۰۰۶۰۲۶۲۶ پیامک کنید تا کارشناس‌های پشتبانی با شما تماس حاصل کنند. اما راحت ترین راه  این است که در کادر زیر شماره تلفن خود را وارد کنید تا کارشناسان برنافیت با شما تماس بگیرند.

آیا می‌توان به صورت حضوری به مطب دکتر کرمانی رفت؟

خیر. سالیان سال است که به صورت حضوری در مطب فعالیت نمی‌کنند و تنها برگذار کننده‌ی همایش‌ها، وبینارها و ضبط ویدئو می‌باشند. رژبم آنلاین توسط ایشان و کارشناسان معتبر و تحت تایید دکترکرمانی ارائه می‌شود و پشتیبان‌ها، نماینده‌ی قابل قبول و مورد تایید دکترکرمانی هستند.

 

تمدید رژیم برنافیت دکتر کرمانی چگونه است؟

اگر به هر دلیلی (اضافه وزن بیش از حد یا نرسیدن به هدف مورد نظر به دلیل عدم رعایت برنامه غذایی) یک فرد تمایل به دریافت رژیم مجدد داشته باشد، می‌تواند با نصف هزینه‌ی ثبت نام اولیه اقدام به تمدید رژیم خود کند.

 

راهنمای ثبت نام رژیم دکتر کرمانی | ثبت نام سریعترین رژیم لاغری دکتر کرمانی

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم آنلاین دکتر کرمانی کافیست از قد، وزن، دور مچ و بیماری‎‌های احتمالی خبردار باشید. اگر به دیابت نوع ۱ مبتلا باشید، کم‌خونی حاد داشته باشید و یا بیماری‌های دیگری که با وجود آنها نمی‌توانید رژیم بگیرید، سیستم ثبت نام به شما هشدار می‌دهد. به این صورت از پرداخت هزینه پیش از ثبت نام جلوگیری خواهد کرد. برای دریافت مشاوره، کافیه این زیر شمارتو وارد کنی.

سوالات متداول رژیم دکترکرمانی

 

+ دکتر کرمانی رژیم برای کاهش چربی شکم هم دارد؟

چربی شکمی نه تنها سایز شما را تغییر می دهد بلکه کمتر می توانید لباس های مورد علاقه تان را بپوشید. در نتیجه کم کم دچار افسردگی می شوید.
چربی های شکمی به راحتی از بین نمی روند و اخرین گزینه در بدن برای لاغری هستند اما به اندام دکتر کرمانی رژیم غذایی را برای شما تنظیم کرده که خوراکی های موثر برای آب شدن چربی شکم را دارد و غذاهایی که منجر به ایجاد چربی شکمی می شود را کاهش می دهد. مثلا مقدار برنج بسیار کم می شود. همچنین در کنار رژیم حرکات ورزشی مناسب هم ارائه می دهد که خیلی سریع از شر چربی دور شکم خلاص می شوید.

+ قرص لاغری چی بخورم؟

با رژیم برنافیت دکتر کرمانی دیگه خبری از قرص دارو، دمنوش و عمل جراحی نیست ما معتقد هستیم که با آموزش صحیح تغذیه و اصولی میتونی به اندام ایده‌آلت برسی و میزان کالری مورد نیاز بدنت رو تنظیم کنی.

+ برنامه رژیم تمدید هم داره ؟

خوشحال از این هستیم که انتخاب دوباره شما رژیم برنافیت دکتر کرمانی هست. کافیه دایرکت یا از طریق سایت با کارشناسان ما صحبت کنید و با توجه به اطلاعاتی مثل: سن، قد ، وزن و جنسیت رو ارسال کنید و رژیم دریافت کنید

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از 90 درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
18 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شیما

سلام
روزتون به خیر . من سه روزه ثبت نام کردم و‌ورداخت انجام دادم هنوز برنامه برام فعال نشده . لطفا پیگیری میکنین؟

پشتیبان برنافیت

سلام شیما جان
الان پیگیر میشم عزیزم ببینم موضوع چیه چون نام کاربری هم توی پنل و هم اس ام اس برای شما فرستاده شده

یزدانشناسم

سلام من قبلا توسن ۳۵ سالگی رژیم گرفتم به وزن ایدال هم رسیدم ولی بعد از مدتی برگشته الان ۵۲ سالمه تازه شروع کردم به رژیم امیدوارم بتونم با این برنامه واراده خودم لاغر بشم ولاغر بمونم

رضایی

من از طرفدارای پرپاقرص رژیم های دکتر کرمانی ام. نه تنها خودم نتیجه گرفتم، به هرکسی هم پیشنهاد دادم راضی بود
من تو یه هفته ۴ کیلو کم کردم فقط با یه رژیم غذایی ساده.
از چیز های خوب رژیم هاش قیمت مناسبش هست که من با کد تخفیف دکتر کرمانی از تخفیف هات میگیرم و واقعا ارزون در میاد هزینش.

پشتیبان برنافیت

سلام دوست خوبم
خوشحالم ک اینقدر از نتیجه راضی هستی . کاش می گفتی چند کیلو در چند ماه کم کردی چون ۴ کیلو لاغری در یک هفته ، در واقع آب بدن هست که از بعد از اون کار سخت شروع میشه. اگه رژیم رو ادامه ندی این وزن بر میگرده . ما توی برنافیت بیشتر از اینکه سعی کنیم رژیم ارائه بدیم، سعی می کنیم سبک زندگی رو عوض کنیم تا بعد از دوره رژیم ، دوباره دچار چاقی و مشکلاتش نشید

سمانه

سلام رژیم دکتر کرمانی عالیه من در این دوهفته ای که شروع کردم ۳/۵کیلو وزن کم کردم واصلا گرسنه ام نمیشه مهمتر اینکه ضعف وبی حالی هم ندارم ، جالبه بدونید بخاطر مشکل زانو وکمرم ورزش هم اصلا نمیکنم

پشتیبان برنافیت

سلام سمانه جانم
خیلی ممنون که انرژیت رو به همه ما منتقل می کنی. امیدوارم با همت خودت و کمک پشتیبانت، بتونی بعد از دوره به وزن ایده آلت برسی
سمانه جان دو هفته اول، طبیعیه که وزن زیادی رو از دست بدی. از حدود دو هفته آینده همه چی خیلی جدی تر میشه و برای دچار نشدن به استپ وزنی، با توجه به اینکه ورزش هم نمی تونی انجام بدی، توصیه می کنم حتماً با پشتیبان صحبت کن و گام به گام ازش کمک بخواه.
خلاصه اجازه نده پشتیبان بیکار بمونه 🙂

سهیلا

چقدر خوب. منم با این تعاریف شما خیلی دلم خواست که با رژیم دکتر کرمانی آشنا بشم
میزان رضایت شما از دکتر کرمانی بدجوری منو وسوسه کرد عزیزم😋

مریم

سلام، من دوروزهست پرداخت کردم اما هنوز رژیمی برای من مشخص نشده، ممنون می‌شم پیگیری کنید.

پشتیبان برنافیت

سلام مریم جان| اگه از برنافیت دکتر کرمانی رژیم گرفتی، پشتیبانتون الان باید مشخص شده باشه | ای کاش شماره تماس یا نام خانوادگیت رو بهم میگفتی تا همین الان پیگیری کنم. سعی می کنم از لیست نفراتی که ثبت نام کردن باهات تماس بگیرم ولی اگه نشد حتماً بهم شماره تو بده توی همین نظرات.

شمیم ایرانی

نمونه رژیم رایگان دکتر کرمانی رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟

شمیم ایرانی

کدوم، سایت دکتر کرمانی هست؟
به اندام یا برنافیت؟

شهین

شنیده بودم سایت دکتر کرمانی خیلی خوبه و رژیم هاش عالیه
واقعیت داشت بعد از اینکه رژیم دکتر کرمانی رو امتحان کردم کلی وزن کم کردم و الان لباس های مورد علاقه ام رو میتونم بپوشم
دکتر کرمانی ، من از شما و همچنین سایت دکتر کرمانی خیلی ممنونم که به هموطنان تون کمک میکنید که به زیبایی اندام برسیم
لطف تون را فراموش نمیکنم

سمیرا

سایت دکتر کرمانی رو سرچ کردم به برنافیت دکتر کرمانی رسیدم
از دوستان و آشنایان تعریف سایت دکتر کرمانی رو زیاد شنیده ام
چطوری میتونم با کمک برنافیت وزنم رو کاهش بدم ؟
خیلی ممنون که کمک میکنید

ساجده

سلام دکتر کرمانی
شما رژیم لاغری هم دارید ؟

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]