برای افزایش بهره‌وری و یادگیری شما عزیزان، مجموعه برنافیت روش‌های مختلفی را برای یادگیری در اختیار شما قرار داده است. همانطورکه می‌دانید اپلیکیشن برنافیت، در هر دوره بروزرسانی می‌شود و هربار یک قابلیت جدید به اپلیکشن برنافیت اضافه می‌شود. به هر مقدار اگر تسلط بیشتری داشته باشید، پل ارتباطی ما با شما افزایش پیدا می‌کند. این اپلیکیشن با داشتن گیمیفیکیشن جذاب، در مسیر لاغری شما را یاری می‌کند.

نحوه دانلود اپلیکیشن برنافیت

برای دانلود برنامه برنافیت از طریق کافه بازار اقدام کنید. کمی صبر کنید تا اپلیکیشن لاغری برنافیت بارگذاری شود. برای مراحل ثبت نام را از آموزش زیر استفاده کنید مراحل دانلود برنامه لاغری برنافیت به اتمام رسیده و اکنون به لیست های متنوع رژیم گروهی برنافیت،برناگرام، ارتباط مستقیم با متخصص تغذیه و سایر بخش های اپلیکیشن، دسترسی دارید.

۱. هنگام ورود به اپلیکیشن برنافیت ابتدا باید کشور مورد نظر خود را انتخاب کرده و شماره خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه ثبت نام و ورود کلیک کنید.

۲. مرحله بعدی کد فعال‌سازی برای همه‌ی اشخاص عدد ۱۲۳۴ به صورت پیش فرض تعریف شده است و باید عدد ۱۲۳۴ را وارد کنید. بعد از وارد کردن این عدد باید روی تایید کلیک کنید.

نکته:

اگر شماره همراه خود را اشتباه وارد کرده بودید می‌توانید بر روی موبایل را اشتباه زدم کلیک کنید و به مرحله قبل بازگرديد.

 

ثبت نام

۳. از این مرحله به بعد مراحل تکمیلی ثبت هر فرد شروع می‌شود. ابتدا جنسیت خود را انتخاب کرده و اطلاعات شخصی نظیر نام، نام خانوادگی، و رمز عبور دلخواه خودتان را وارد کنید.

نکته:

رمز عبور باید 6 رقمی باشد و به این نکته باید توجه کنید که بعد از تایید، رمز عبور برای هر شخص تایید می‌شود و برای استفاده مجدد از اپلیکیشن برنافیت باید رمز عبور را به خاطر بسپارید تا بتوانید مجدد وارد اپلیکیشن برنافیت شوید.

صفحه اصلی اپلیکیشن برنافیت

۴. به صفحه اصلی اپلیکیشن برنافیت خوش آمدید! در این قسمت با انواعی از رژیم‌های ارائه شده آشنا خواهید شد ولی درحال حاضر بخش می‌خوام لاغر شوم فعال است و در آپدیت‌های بعدی بخش‌های مختلفی به اپلیکیشن برنافیت اضافه خواهد شد. بر روی من می‌خوام لاغر شوم کلیک کنید.

اطلاعات جسمانی

۵. در این بخش هر فرد بايد اطلاعات جسمانی خود را به طور دقيق وارد كند.

اين بخش شامل قد، وزن، دور مچ و تاریخ تولد است. به یاد داشته باشید که اطلاعات را به صورت کامل و دقیق وارد کنید.

یک سری بیماری‌ها در انتهای صفحه نوشته شده است كه با لمس آن مي‌توانيد بيماري مورد نظر را انتخاب كنيد و درنهايت روی دکمه تایید کلیک کنید.

پیش گزارش

۶. پیش گزارش از وضعیت جسمانی شما نشان‌دهنده این است که اطلاعاتی نظیر اضافه وزن، وزن نرمال و مدت زمان هدف را نمایش می‌دهد.

در این بخش بازه‌ی وزن زیبایی و وزن سلامت برای شما با توجه به اطلاعات وضعیت جسمانی تعیین شده و باید وزن هدف دلخواه خود را وارد کنید و برای ادامه‌ی مسیر روی دکمه تایید کلیک کنید.

انتخواب نوع پشتیبانی

۷. با توجه به‌ اطلاعات وارد شده از این پس وارد صفحه‌ی انتخاب نوع پشتیبانی شده و سوالاتی از کاربر پرسیده می‌شود. باید در این بخش با دقت به سوالات جواب داده به دلیل این‌که نوع رژیم غذایی هر شخص با توجه به سوالات گفته شده، تعیین می‌شود. سپس روی دکمه تایید کلیک کنید.

انتخاب نوع پرداخت

۸. مبلغ رژیم در این بخش نمایش داده شده است. انتخاب نوع پرداخت به دو صورت برای کاربران تعریف شده. اگر کد تخفیف به شما تعلق گرفته است می‌توانید در این بخش وارد کنید. سپس نوع پرداخت یا به صورت پرداخت آنلاین یا کارت به کارت را انتخاب کنید و روی دکمه تایید و پرداخت کلیک کنید.

کارت به کارت

۹. در این بخش باید نام و نام خانوادگی صاحب کارت و 4 رقم آخر شماره کارت پرداختي و تاریخ پرداخت هزینه را وارد کرده و روی دکمه ثبت کلیک کنید.

در انتظار تاييد…

۱۰. در اين بخش اطلاعات پرداختي هر فرد در حال بررسي است و به محض تاييد از سمت كارشناسان به شما كاربران عزيز اطلاع داده می‌شود.

 سخن پاياني

اميدواريم كه استفاده از اين اپليكيشن براي شما كاربران عزيز مفيد باشد و باعث تغییر سبک زندگی شما به سمت زندگی سالم شود. پيشنهادات و نظرات خود را از طريق فضاي مجازي برنافيت در ميان بگذاريد. براي همه‌ي شما عزيزان سلامتي و تناسب اندام دلخواه آرزومنديم.