دریافت رژیم رژیم شوک برنافیت |رژیم غذایی استپ وزنی

رژِیم شوک برنافیت

انواع رژیم‌های غذایی وجود داره که خیلی از اون‌ها تاثیرگذار نیستن و بعضی از این رژیم‌ها تاثیر کوتاه و یا موقتی دارن. برخی از این رژیم‌ها این ادعا رو دارن که اگه از رژیم پیروی کنی هم وزن کم می‌کنی و هم وزن کاهش یافته حفظ می‌شه، تازه دچار استپ وزن هم نمی‌شی که یکی از معروف‌ترین رژیم در این زمینه رژیم شوک است. هدف اصلی رژیم شوک این است که بتونه به صورت فعالانه کالری بسوزونه و چربی‌های بدن رو آب کنه. رژیم شوک مورد توجه کسایی قرار می‌گیره که قصد کاهش وزن بالایی رو دارن. خیلی از سایت‌ها با توصیه‌هاشون تنها قصد فروش محصول رو دارن و هیچ اطلاعات دقیقی درمورد کارایی اصلی این نوع رژیم‌ها ارائه نمی‌دن. تیم برنافیت دکتر کرمانی کنارته که با رژیم شوک آشنات کنه که این مسیر رو به راحیت پیش ببری. رژیم شوک از اسمش مشخصه که قراره یه شوکی به بدنت وارد بشه تا چربی سوزی قوی‌تر و مدت زمان کوتاه‌تری کاهش وزن داشته باشی. با استفاده از رژیم شوک علاوه بر این‌که باید از لیست برنامه ‌غذایی خود پیروی کنی باید در فعالیت بدنی‌ت تغییر ایجاد بشه که زودتر کاهش وزن داشته باشی. معمولا وقتی رژیم می‌گیریم بعد از یک تا دوماه ، سرعت کاهش وزنمون کم یا کلا متوقف میشه. این اتفاق اسمش استپ وزنیه. متاسفانه خیلیا تو این مرحله ناامید می‌شن و کلا رژیمو رها میکنن.

رژیم شوک چیست؟

رژیم شوک یه رژیم غذایی کوتاه مدت ۱۴ روزه است که با افزایش چربی سوزی و متابولیسم به کاهش وزن و لاغری کمک می‌کنه. این رژیم یه برنامه غذایی کوتاه مدته و برای طولانی مدت توصیه نمی‌شه. این رژیم بیشتر برای جلوگیری از استپ وزن گرفته می‌شه.

رژیم شوک اصلی چند روزه است؟

رژیم شوک چندین نوع مختلف داره که اصلی‌ترین رژیم شوک ۱۴ روزه است. رژیم ۱۴ روزه یک برنامه غذایی ۱۴ روزه است که ادعا می‌کنه طی دو هفته می‌تونی ۷ کیلو وزن کم کنی.

انواع رژیم شوک کدامند؟

رژیم شوک در انواع و اقسام مختلفی وجود داره برای مثال رژیم ۳ روزه، ۷ روزه، ۱۳ روزه، ۱۴ روزه و ۱۵ روزه. انتخاب هر یک از این رژیم‌ها به شما و نوع استپ وزنی که درگیر هستی، بستگی داره. البته علاوه بر این دسته بندی که بر اساس روز انجام می‌شه، این رژیم ممکنه بر حسب نوع مواد غذایی فیلتر بشه. برای مثال ممکنه این رژیم به رژیم شوک شیر، پروتئین و … نیز دسته بندی بشه.

۱. رژیم شوک شیر

در این رژیم از شیر به عنوان یک عامل ایجاد شوک در بدن استفاده می‌شه. رژیم شوک شیر به این صورته که شما به مدت یک ماه باید روزی چهار وعده شیر کم چرب نوش جان کنی. این رژیم بسیار سختگیرانه و محدود کننده است و کمتر کسی می‌تونه به این رژیم پایبند باشه.

رژیم شوک - برنافیت دکتر کرمانی

۲- رژیم شوک پروتئین

رژیم شوک پروتئین نیز به همین شکله که شما از پروتئین می‌تونی به عنوان یک عامل شوک برای بدن استفاده کنی. در این رژیم ۷ روزه شما مجاز به مصرف هیچ ماده‌ی غذایی به جز پروتئین نیستی.

اما چرا دچار استپ وزنی میشیم؟

هرچی لاغرتر می‌شیم سرعت کاهش وزنمون هم به همون نسبت کمتر میشه. این اتفاق بخاطر این میوفته که بدن مقاومت بیشتری نسبت به آب کردن بقیه چربی‌ها از خودش نشون میده.

اما اگر دچار استپ وزن شدیم چکار کنیم؟

اصلا نگران نباشید، برای این‌که از این وضعیت خلاص بشید دکتر کرمانی یه راه حل قطعی و بی برو برگرد براتون داره.

رژیم شوک برنافیت دکتر کرمانی

شما با این رژیم نه تنها استپ وزنی رو شکست میدین، ۱۴ درصد هم چربی سوزیتون بیشتر می‌شه. اگه تازه می‌خواید رژیم بگیرید خیالتون راحت باشه چون این رژیم تنها رژیم بدون استپ وزنیه. رژیم شوک سوخت و ساز بدنتون رو تنظیم و بدن رو سم زداری می‌کنه و همینطور باعث میشه روی اشتهاتون کنترل داشته باشید و دیگه سمت ریزه خواری و قاچاق خوری نرید.

چرا رژیم شوک برنافیت دکتر کرمانی

۱. سم زدایی بدن

اگه می‌خوای اندام‌های گوارشی فرصت استراحت پیدا کنن باید رژیم شوک بگیری، اینجوری انرژی و زمان بیشتری برای دفع سموم و گوارش داری . چی بهتر از این‌که رژیم شوک باعث می‌شه کبد رو برای سم زدایی تحریک کنی و همین موجب دفع سموم بیشتر از بدن می‌شه.

۲. پشتیبان زیر نظر متخصص تغذیه

طی روند کاهش وزن‌ت یک متخصص تغذیه با تجربه کنارته که روند کاهش وزنت رو چک کنه، تازه هر سوالی که داشتی می‌تونی از متخصص تغذیه خودت بپرسی.

۳. ۱۶ کیلو لاغری بدون استپ وزنی

با دریافت رژیم شوک، هر غذایی که دوست داری می‌تونی بخوری، تازه عضو گروه ماراتن لاغری گروهی می‌شی و با شرکت در چالش‌های گروهی باعث می‌شه سبک زندگیت تغییر کنه، همین موجب می‌شه انگیزه بیشتری برای ادامه راه داشته باشی و درگیر استپ وزنی نشی و در ۴ ماه می‌تونی ۱۶ کیلو به همراه ۱۶ سانت سایز کم کنی.

۴. راه حل قطعی برای شکست استپ وزنی

برای این‌که بدن برای تامین انرژی چربی بیشتری مصرف کنه باید رژیم شوک رو دریافت کنی که بر مبنای رژیم فستینگ برات طراحی شده و همین باعث می‌شه سوخت و ساز بدن‌ت تنظیم بشه. رژیم شوک میزان چربی سوزی بالای ۱۴ درصد داره و موجب می‌شه خیلی راحت از استپ وزنی راحت بشی.

۵. خدافظی با ریزه‌خواری!

همین ریزه‌خورای یا قاچاق خوری باعث می‌شه با موفقیت وزن کم نکنی. اگه رژیم شوک رو دریافت کنی بهت کمک می‌کنه روی اشتهات کنترل داشته باشی و کمتر سراغ ریزه‌خواری بری.

قوانین رژیم شوک

هر نوع رژیم لاغری یا چاقی رو خواستی شروع کنی باید با قوانین رژیم آشنا بشی. همین باعث می‌شه بهترین نتیجه رو در کوتاه زمان ممکن بگیری. رژیم شوک یه سری قوانین داره که باید در طول رژیم به این نکات توجه داشته باشی.

 • دوری از پرخوری در روز‌های مجاز رژیم
 • پرهیز کردن از مصرف الکل در طول دوره رژیم
 • نوشیدن آب زیاد در طول روز
 • مشخص کردن زمان دقیق برای خوردن هر وعده غذایی
 • عدم تغییر در خوراکی‌های مشخص شده در هر وعده غذایی

دوره زمانی رژیم شوک به چه صورت است؟

رژیم شوک رو می‌شه بر اساس مدت زمان استفاده و نوع خوراکی در هر وعده غذایی مشخص کنی. اگه بخوام به طور کلی بگم می‌شه از این رژیم به صورت مکرر و چرخشی استفاده کنی. اما یادت باشه برای این کار باید حتما تحت نظر یک متخصص تغذیه باشی. بعضی از افراد برای افزایش متابولیسم بدن رژیم شوک رو به صورت دوره یک روزه دنبال می‌کنن؛ اما خب با یک روز قطعا نتیجه قطعی رو نمی‌گیرن، به خاطر همین حتما باید دوره زمانی ۱۰ تا ۱۴ روزه رو اونم تحت نظر متخصص تغذیه بگذرونی.

رهایی از استپ وزن با رژیم شوک برنافیت

فواید رژیم لاغری شوک

سم زدایی بدن

 • یکی از مهم‌ترین فواید رژیم شوک کاهش وزن به همراه سم زدایی بدن است. در طول دوره رژیم شوک از آب و مایعات فراوانی استفاده می‌کنی به خاطر همین باعث می‌شه سموم درون بدنت پاک‌سازی بشه.

مصرف روزانه مکمل

 • با مصرف روزانه مکمل غذایی باعث پیشگیری از کاهش مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز بدن می‌شه.

جلوگیری از استپ وزن

کسایی که از رژیم‌های لاغری مختلفی پیروی می‌کنن، دچار استپ وزنی می‌شن، یعنی با رژیم‌های مختلف کاهش وزن پیدا نمی‌کنن، به همین دلیل فرد از استپ وزنی خارج می‌شه و وزن کم می‌کنه.

رژیم شوک برای چه افرادی مناسب است؟

استفاده از رژیم شوک برای تمامی افراد مناسب نیست. کسایی که از رژیم شوک استفاده می‌کنن باید میزان مشخصی وزن داشته باشن. یه سری از افراد هم رژیم‌های لاغری مختلفی رو امتحان کردن ولی به نتیجه‌ای نرسیدن و دچار استپ وزن شدن، این افراد هم می‌تونن با دریافت رژیم شوک لاغری به نتیجه دلخواه خودشون برسن.

چگونه به رژیم شوک پایبند باشیم؟

 • باید به صورت روزانه برنامه‌ریزی‌های لازم رو انجام بدی و از قوانین رژیم شوک به طور کامل وجدی پیروی کنی.
 • سعی کن برنامه غذایی مشابه با همان روز با خانواده داشته باشی.
 • از اطرافیان خودت بخواه که در مراعات کردن برنامه غذایی بهت کمک کنن.
 • سعی کن مهمونی‌های طولانی و شلوغ نری.

رژیم استپ وزن و شوک

معایب رژیم شوک چیست؟

رژیم غذایی شوک ادعا می‌کنه که می‌تونه در مدت کوتاهی سبب کاهش وزن بشه. جالب بدونی که طبق تجربیات و افرادی که از رژیم شوک برای کاهش وزن استفاده کردن، این رژیم سبب ایجاد بیحالی و ضعف شدید در افراد شده برخی دیگر از مشکلات و معایب رژیم شوک عبارتند از:

۱. کاهش وزن ناپایدار

یکی از بزرگ‌ترین معایب این رژیم رسیدن به کاهش وزن ناپایدار است. معنی کاهش وزن ناپایدار اینه که هرچند ممکنه با یک رژیم وزن کم کنی و به اندام ایده‌آل برسی، اما خیلی سریع ممکنه به حالت اولیه برگردی. زمانی می‌تونی به یک کاهش وزن پایدار دست پیدا کنی که رژیم اصولی رو به سبک زندگی تبدیل کنی. رژیم اصولی با ایجاد عادت‌های سالم و تصحیح سبک زندگی به شما کمک می‌کنه تا بتونی به یک وزن ایده‌آل برسیی و ثابت نگه داری.

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]