دریافت رژیم شوک | برای خارج شدن از استپ وزن

رژیم شوک

 

اکثر رژیم‌های غذایی تاثیرگذار نیستن و حتی بعضی‌هاشون تاثیر کوتاه یا حتی موقتی دارن. خیلی از این رژیم‌ها، ادعا دارن که اگه از این رژیم پیروی کنی هم وزن کم می‌کنی و هم برای همیشه کاهش‌ وزنت حفظ می‌شه، تازه دچار استپ وزن هم نمی‌شی. اما واقعا با خرید این رژیم‌ها ممکنه یک قدم به آرزوی خودت که رسیدن به تناسب اندامه نزدیک بشی؟! با بزرگ‌ترین مجموعه علم تغذیه، زیبایی و تناسب اندام برنافیت همچی شدنی هست و با خیالی راحت یه قدم به ارزوهات بیش‌تر نزدیک می‌شی. معمولا وقتی رژیم می‌گیریم بعد از یک تا دوماه، سرعت کاهش وزنمون کم یا کلا متوقف می‌شه. این اتفاق اسمش استپ وزنیه. متاسفانه خیلیا تو این مرحله ناامید می‌شن و کلا رژیمو رها میکنن. اما این آخر ماجرا نیست!

رژیم شوک چیست؟

رژیم شوک یه رژیم غذایی کوتاه مدت 14 روزه‌اس که با افزایش چربی سوزی و متابولیسم به کاهش وزن و لاغری کمک می‌کنه. این رژیم یه برنامه غذایی کوتاه مدته و برای طولانی مدت به هیچ عنوان توصیه نمی‌شه. هرچی لاغرتر می‌شیم سرعت کاهش وزنمون هم به همون نسبت کم‌تر می‌شه. این اتفاق بخاطر این میوفته که بدن مقاومت بیش‌تری نسبت به آب کردن بقیه چربی‌ها از خودش نشون میده. به خاطر همین رژیم شوک بیش‌تر برای جلوگیری از استپ وزنی برای متقاضیان طراحی شده.

چگونه تشخیص بدیم دچار استپ وزن شدیم؟

 • برنامه‌غذایی خودت رو به صورت دقیق اجرا نکردی و ریزه خواری داشتی
 • وزنت کم نشده
 • سایزت هیچ تغییر نکرده

رژیم شوک برنافیت 

اصلا نگران نباش، برای این‌که از این وضعیت خلاص بشی برنافیت یه راه حل قطعی و بی برو برگرد برات داره. با این رژیم نه تنها با شوک استپ وزنی رو شکست میدی، 14 درصد هم چربی سوزیت بیش‌تر می‌شه. اگه هنوز رژیم نگرفتی و این موضوع باعث دغدغه تو شده که حین رژیم دچار استپ وزنی بشی، خیالت راحت باشه چون این رژیم تنها رژیم بدون استپ وزنیه. رژیم شوک سوخت و ساز بدنت رو تنظیم و بدنت رو سم زداری می‌کنه و همینطور باعث می‌شه روی اشتهات کنترل بیش‌تری داشته باشی و دیگه سمت ریزه خواری و قاچاق خوری نری. هدف اصلی رژیم شوک اینه که بتونه به صورت فعالانه کالری بسوزونه و چربی‌های بدن رو آب کنه.

رژیم شوک مورد توجه کسایی قرار می‌گیره که قصد کاهش وزن بالایی رو دارن. خیلی از سایت‌ها با توصیه‌هاشون تنها قصد فروش محصول رو دارن و هیچ اطلاعات دقیقی درمورد کارایی اصلی این نوع رژیم‌ها ارائه نمی‌دن. تیم برنافیت کنارته که با رژیم شوک آشنات کنه که این مسیر رو به راحتی پیش ببری. رژیم شوک از اسمش مشخصه که قراره یه شوکی به بدنت وارد بشه تا چربی سوزی‌ت قوی‌تر و مدت زمان کوتاه‌تری کاهش وزن داشته باشی.

چرا رژیم شوک برنافیت

1. سم زدایی بدن

اگه می‌خوای اندام‌های گوارشی فرصت استراحت پیدا کنن باید رژیم شوک بگیری، اینجوری انرژی و زمان بیش‌تری برای دفع سموم و گوارش داری. چی بهتر از این‌که رژیم شوک باعث می‌شه کبد رو برای سم زدایی تحریک کنی و همین موجب دفع سموم بیش‌تر بدن می‌شه.

2. پشتیبان زیر نظر متخصص تغذیه

طی روند کاهش وزن‌ت یک متخصص تغذیه با تجربه کنارته که روند کاهش وزنت رو چک کنه، تازه هر سوالی که داشتی می‌تونی از متخصص تغذیه خودت بپرسی.

پشتیبان اختصاصی انلاین

3. 16 کیلو لاغری بدون استپ وزنی

با دریافت رژیم شوک، هر غذایی که دوست داری می‌تونی بخوری، تازه عضو گروه ماراتن رژیم گروهی می‌شی و با شرکت در چالش‌های گروهی باعث می‌شه سبک زندگیت تغییر کنه، همین موجب می‌شه انگیزه بیش‌تری برای ادامه راه داشته باشی و درگیر استپ وزنی نشی و در 4 ماه می‌تونی 16 کیلو به همراه 16 سانت سایز کم کنی.

4. راه حل قطعی برای شکست استپ وزنی

برای این‌که بدن برای تامین انرژی چربی بیش‌تری مصرف کنه باید رژیم شوک رو دریافت کنی که بر مبنای رژیم فستینگ یا رژیم متناوب برات طراحی شده و همین باعث می‌شه سوخت و ساز بدن‌ت تنظیم بشه. رژیم شوک میزان چربی سوزی بالای 14 درصد داره و موجب می‌شه خیلی راحت از استپ وزنی راحت بشی.

5. خدافظی با ریزه‌خواری!

همین ریزه‌خورای یا قاچاق خوری باعث می‌شه با موفقیت وزن کم نکنی. اگه رژیم شوک رو دریافت کنی بهت کمک می‌کنه روی اشتهات کنترل داشته باشی و کم‌تر سراغ ریزه‌خواری بری.

قوانین رژیم شوک

هر نوع رژیم لاغری یا چاقی رو خواستی شروع کنی باید با قوانین رژیم آشنا بشی. همین باعث می‌شه بهترین نتیجه رو در کوتاه زمان ممکن بگیری. رژیم شوک یه سری قوانین داره که باید در طول رژیم به این نکات توجه داشته باشی.

 • دوری از پرخوری در روز‌های مجاز رژیم
 • پرهیز کردن از مصرف الکل در طول دوره رژیم
 • نوشیدن آب زیاد در طول روز
 • مشخص کردن زمان دقیق برای خوردن هر وعده غذایی
 • عدم تغییر در خوراکی‌های مشخص شده در هر وعده غذایی

نتایج موفق دوره‌های قبل

دوره زمانی رژیم شوک به چه صورت است؟

رژیم شوک رو می‌شه بر اساس مدت زمان استفاده و نوع خوراکی در هر وعده غذایی مشخص کنی. اگه بخوام به طور کلی بگم می‌شه از این رژیم به صورت مکرر و چرخشی استفاده کنی. اما یادت باشه برای این کار باید حتما تحت نظر یک متخصص تغذیه باشی. بعضی از افراد برای افزایش متابولیسم بدن از رژیم شوک یک روزه پیروی می‌کنن؛ اما خب با یک روز قطعا نتیجه قطعی رو نمی‌گیرن، به خاطر همین حتما باید دوره زمانی 10 تا 14 روزه رو اونم تحت نظر متخصص تغذیه بگذرونی. انواع رژیم شوک استپ وزنی وجود دارد که قبل از استفاده حتماً باید قوانین و باید و نباید های آن را بدانید.

رهایی از استپ وزن با رژیم شوک برنافیت

فواید رژیم لاغری شوک

سم زدایی بدن

 • یکی از مهم‌ترین فواید رژیم شوک کاهش وزن به همراه سم زدایی بدن است. در طول دوره رژیم شوک از آب و مایعات فراوانی استفاده می‌کنی به خاطر همین باعث می‌شه سموم درون بدنت پاک‌سازی بشه.

مصرف روزانه مکمل

 • با مصرف روزانه مکمل غذایی باعث پیشگیری از کاهش مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز بدن می‌شه.

جلوگیری از استپ وزن

کسایی که از رژیم‌های لاغری مختلفی پیروی می‌کنن، دچار استپ وزنی می‌شن، یعنی با رژیم‌های مختلف کاهش وزن پیدا نمی‌کنن، به همین دلیل فرد از استپ وزنی خارج می‌شه و وزن کم می‌کنه.

رژیم شوک برای چه افرادی مناسب است؟

استفاده از رژیم شوک برای تمامی افراد مناسب نیست. کسایی که از رژیم شوک استفاده می‌کنن باید میزان مشخصی وزن داشته باشن. یه سری از افراد هم رژیم‌های لاغری مختلفی رو امتحان کردن ولی به نتیجه‌ای نرسیدن و دچار استپ وزن شدن، این افراد هم می‌تونن با دریافت رژیم شوک لاغری به نتیجه دلخواه خودشون برسن.

تیم ما

چگونه به رژیم شوک پایبند باشیم؟

 • باید به صورت روزانه برنامه‌ریزی‌های لازم رو انجام بدی و از قوانین رژیم شوک به طور کامل وجدی پیروی کنی.
 • سعی کن برنامه غذایی مشابه با همان روز با خانواده داشته باشی.
 • از اطرافیان خودت بخواه که در مراعات کردن برنامه غذایی بهت کمک کنن.
 • سعی کن مهمونی‌های طولانی و شلوغ نری.

عوارض رژیم شوک چیست؟

رژیم غذایی شوک ادعا می‌کنه که می‌تونه در مدت کوتاهی سبب کاهش وزن بشه. جالب بدونی که طبق تجربیات و افرادی که از رژیم شوک برای کاهش وزن استفاده کردن، این رژیم سبب ایجاد بیحالی و ضعف شدید در افراد شده برخی دیگر از مشکلات و معایب رژیم شوک برای خارج شدن از استپ وزن عبارتند از:

1. کاهش وزن ناپایدار

یکی از بزرگ‌ترین معایب این رژیم رسیدن به کاهش وزن ناپایدار است. معنی کاهش وزن ناپایدار اینه که هرچند ممکنه با یک رژیم وزن کم کنی و به اندام ایده‌آل برسی، اما خیلی سریع ممکنه به حالت اولیه برگردی. زمانی می‌تونی به یک کاهش وزن پایدار دست پیدا کنی که رژیم اصولی رو به سبک زندگی تبدیل کنی. رژیم اصولی با ایجاد عادت‌های سالم و تصحیح سبک زندگی به شما کمک می‌کنه تا بتونی به یک وزن ایده‌آل برسیی و ثابت نگه داری.

تو  رژیم شوک دیگه قرار نیست خوراکی‌های عجیب‌غریب و گرون بخوری. کاملا لیست‌های غذایی در دسترس و ایرانیه.

برای این که بعد از رژیم پوستت شل نشه، تو رژیم برنافیت، همه‌ی گروه‌های غذایی مورد نیاز بدن گنجانده شده! هم‌چنین تحرک و پیاده‌روی در کنار رژیم، به طور کامل از افتادگی پوست جلوگیری می‌کنه. نگران نباش!

خیر. برای لاغری نیاز به مصرف هیچ‌ دارو و دمنوشی نیست. اما در صورت نیاز پشتیبان اختصاصیت برات مولتی ویتامین (برای تامین ویتامین های بدن) تجویز می‌کنه.

ماراتن لاغری برنافیت، جدیدترین و موفق‌ترین رژیم لاغری دکتر کرمانیه که بر اساس جدیدترین متدهای علم تغذیه طراحی شده. بیشتر از 90 درصد از افرادی که تو ماراتن لاغری گروهی برنافیت شرکت کردن، با موفقیت به وزن ایده‌آل‌شون رسیدن.

بعد از ثبت‌نام رژیم و واریز وجه، پشتیبان اختصاصیت بهت پیام می‌ده، شرایط جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه، با توجه به شرایطت بهت رژیم می‌ده و از همون لحظه می‌تونی رژیمت رو شروع کنی.

رژیم شوک یک روزه: راه‌حلی کوتاه‌مدت با عواقب بلندمدت

رژیم شوک یک روزه، که به آن رژیم فستینگ 24 ساعته نیز گفته می‌شود، شامل محدود کردن کامل مصرف کالری یا خوردن فقط غذاهای خاص به مدت 24 ساعت است. طرفداران این رژیم ادعا می‌کنند که می‌تواند به کاهش سریع وزن، سم‌زدایی بدن و بهبود سلامت کلی منجر شود. با این حال، شواهد علمی کافی برای حمایت از این ادعاها وجود ندارد و در واقع، رژیم شوک یک روزه می‌تواند خطرات متعددی برای سلامتی داشته باشد.

برخی از عوارض جانبی رژیم شوک یک روزه عبارتند از:

 • ضعف و خستگی: کاهش شدید کالری می‌تواند منجر به افت قند خون، سرگیجه، سردرد و ضعف عضلانی شود.
 • سوء هاضمه و یبوست: تغییرات ناگهانی در رژیم غذایی می‌تواند باعث ناراحتی گوارشی، نفخ، یبوست و اسهال شود.
 • کاهش عضلات: در صورت عدم دریافت کالری کافی، بدن ممکن است شروع به سوزاندن عضلات برای تامین انرژی کند که می‌تواند منجر به از دست دادن عضلات و کاهش قدرت شود.
 • سوء تغذیه: رژیم‌های شوک یک روزه معمولاً فاقد مواد مغذی ضروری هستند و می‌توانند منجر به کمبود ویتامین و مواد معدنی شوند.
 • افزایش اشتها و پرخوری: بعد از 24 ساعت گرسنگی، ممکن است تمایل به پرخوری و بازگشت به وزن قبلی داشته باشید.
 • علاوه بر این، رژیم شوک یک روزه برای افراد مبتلا به دیابت، بیماری‌های قلبی، مشکلات کلیوی، زنان باردار یا شیرده و افراد دارای سابقه اختلالات خوردن مناسب نیست.

درصورتی که دچار استپ وزنی شده‌اید حتما از کارشناسان تغذیه برنافیت مشاوره بگیرید تا بدون عوارض و خطرات احتمال از استپ وزنی خارج شوید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
رژیم فستینگ
خانه