شرایط همکاری با سازمان‌ها در خصوص رژیم لاغری آنلاین برنافیت

همکاری با سازمان‌های مختلف در رژیم لاغری آنلاین

برنافیت، همراه سازمانی شما

شرکت برنافیت، با نام تجاری <<رژیم برنافیت>> از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. امروزه رژیم برنافیت در جایگاه بهترین رژیم‌های لاغری و کاهش وزن قرار دارد و اکنون به بزرگ‌ترین مجموعه علم تغذیه، زیبایی و تناسب اندام تبدیل شده است و در سراسر جهان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. کاربران برنافیت بسته به نیازشان می‌توانند از رژیم‌های برنافیت مانند: رژیم لاغری (کاهش وزن)، رژیم چاقی (افزایش وزن)، رژیم برناجت (رژیم همراه با ورزش)، رژیم کتوفیت (چربی سوزی بیش‌تر)، رژیم تثبیت (ثابت نگه داشتن وزن)، رژیم بارداری و شیردهی (مخصوص بانوان)، رژیم شوک (رهایی از استپ وزنی) استفاده کنند.

پنل سازمانی

پنل سازمانی بزرگ‌ترین ابتکار عمل را برای ساده کردن پذیرش رژیم غذایی در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد. با این راهکار، هر سازمانی پنلی در وب سایت برنافیت خواهد داشت و درخواست‌های متعدد را از طریق آن مدیریت می‌کند. با پنل شرکتی، یک کسب و کار می‌تواند از خدمات سازمانی برنافیت استفاده کند و نیازهای خود را در کم‌ترین زمان ممکن برطرف کند.

همکاری با سازمان‌ها در رژیم لاغری آنلاین

آیا به تأثیر کار خود به عنوان یک عامل چاق کننده فکر کرده‌اید؟ طبق یک نظرسنجی در سال 2017 از 3000 کارمند نشان داد که 41٪ از آن‌ها به دلیل شغل خود دچار اضافه وزن شده‌اند و این باعث ایجاد مشکلات دیگر در کار آن‌ها شد است.

آیا شغل باعث چاقی می‌شود؟

چاقی، مشکلی نیست که یک شبه به وجود بیاید، به همین دلیل، عوامل زیادی در ایجاد آن نقش دارد. کارمندان تقریباً یک چهارم از عمر خود را در محل کار می‌گذرانند و فشارهای کاری بر تغذیه نامناسب آن‌ها تأثیر گذاشته و منجر به چاقی و اضافه وزن می‌شوند. عدم تحرک و نشستن طولانی مدت، یکی دیگر از عوامل چاقی در محل کار است.

مزایای پنل سازمانی

  • هزینه‌های سازمانی را مدیریت می‌کند و با برنامه ریزی مدرن کاهش می‌دهد.
  • تمامی اطلاعات مربوط به کاربران در پنل برنافیت ثبت می‌شود و از رسید پرداختی و دسترسی آسان به اطلاعات کارابران بی نیاز می‌سازد.
  • گزارش‌های جامع از روند رژیم سازمانی را تهیه می‌کند.
  • آرامش خاطر نیروهای سازمان‌ها و شرکت‌ها را فراهم می‌کند تا کم‌تر نگران سلامتی خود در محل کار یا … باشند و بیش‌تر بر روی امور زندگی خود تمرکز کنند.

خدمات سازمانی‌ برنافیت

1_ افزود کارکنان یک سازمان در یک گروه

2_ ایجاد چالش‌های مرتبط با سازمان

3_ ارائه تخفیف به معرفی شدگان

فرم همکاری با سازمان‌ها

راه‌های ارتباط با ما

تلفن: 02191091826

اینستاگرام : https://instagram.com/bornafit

تلگرام: bornafit@

ایمیل: info@bornafit.ir

خانه