معرفی برنافیت و رژیم برنافیت

کمتر کسی است که تصمیم به کاهش وزن گرفته باشد، اما اسم برنافیت را به عنوان یکی از منجیان اضافه وزن نشنیده باشد. در این نوشته سعی داریم در مورد برنافیت، رژیم گروهی برنافیت و پشتیبان اختصاصی برنافیت با شما صحبت کنیم. پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.برای دریافت رژیم برنافیت می توانید به صفحه دریافت رژیم لاغری مراجعه کنید.همچنین رژیم کتوژنیک برنافیت توسط برنافیت ارائه می شود که می توانید آن را تهیه کنید.

معرفی برنافیت

دکتر محمد صادق کرمانی فرزند ابوالقاسم کرمانی است که در سال 1326 در یک خانواده‌ی مذهبی به دنیا آمد. هرچند ایشان در نجف اشرف به دنیا آمد، اما ملیت ایشان ایرانی است و از طرف پدری اهل کرمان و از طرف مادری اهل یزد است.

برنافیت

 

درباره برنافیت

دکترکرمانی مقطع ابتدایی و راهنمایی خود را در یک دبیرستان در بغداد گذراند و در سال 1345 در دانشگاه پزشکی مشغول به تحصیل شد. ایشان در سال 1352 مدرک پزشکی خود را از دانشگاه بغداد دریافت کرد.

اولین رژیمی که دکترکرمانی ارائه کرد، برای خودش بود و آن هم درست زمانی بود که به وزن 108 کیلو رسیده بود. از وزن بالا و مشکلات مربوط به  آن هم که بگذریم، فشار خون، نارسایی قلبی و تنفسی نیز مشکلات زیادی برای ایشان درست کرده بود.

دکتر کرماني تعریف می کند:

      “یک روز به خود آمدم و ديدم ۴۷ سال دارم و دچار فشار خون بالا، نارسایی قلبی و نارسایی تنفسی شدم. با این شرایط، کم کم درگیر مشکلات دیگر هم می شدم. تصمیم جدی گرفتم که وزنم را کاهش دهم. روزهای اول رژیم غذایی همیشه بعد از غذا خوردن احساس گرسنگی داشتم. سپس به مطالعه دانش تغذيه و روش های سالم كاهش وزن روی آوردم. به دست آوردن روش های صحیح تغذیه و تهیه برنامه غذايی مناسب چند ماه طول کشید.”

ایشان پس از تحقیق و آزمون و خطاهای بسیار یک برنامه‌ی غذایی برای خودشان نوشتند که در یک هفته‌ی اول به 50 درصد آن توانستند عمل کنند. دلیل عدم موفقیت صد در صدی ایشان در رژیم، عدم رعایت کامل برنامه‌ی غذایی بود. در هفته‌های بعد ایشان به اراده و انگیزه‌ی بیشتری به این راه ادامه داده و توانستند به وزن 88 برسند، این یعنی 20 کیلو کاهش وزن در مدت 4 ماه.

دکتر کرماني بعد از سال‌ها تلاش و زحمت مجموعه‌ای بزرگ از متخصصان و کارشناسان خبره و حرفه‌ای را گرد هم آورد تا خدمت بزرگی به جامعه‌ی پزشکان کند. اکنون برنافیت دکترکرمانی در حال ارائه‌ی انواع رژیم‌ های لاغری، چاقی، شیردهی، بارداری و … به مردم عزیز ایران و دیگر کشورها است.

رژیم لاغری برنافیت

رژیم لاغری دکترکرمانی، اولین برنامه لاغری است که توانسته بیش از یک میلیون نفر فرد دارای اضافه وزن را به تناسب اندام برساند.در این رژیم که بالغ ترین و پخته ترین رژیم غذایی در ایران است، هیچ یک از گروه‌‌های غذایی حذف نمی‌شود و افراد، همراه با اعضای خانواده‌ی خود می‌توانند به وزن مورد نظر برسند. منظور از همسفره بودن با خانواده در رژیم غذایی برنافیت دکترکرمانی این است که نیازی به آشپزی جداگانه و یا مصرف غذاهای عجیب در هیچ یک از وعده‌ها نیست. به این معنا که از دیزی تا سوشی و از کله پاچه تا حلیم در برنامه‎‌ی غذایی شما وجود دارد.

در برنامه غذایی برنافیت دکتر کرماني سه وعده‌ی اصلی و چهار میان وعده وجود دارد که به خوبی تمام روز را پوشش داده و موجب می‌شود هیچگاه احساس گرسنگی نکنید. همین امر میزان پایبندی به رژیم را افزایش می‌دهد.

رژیم حضوری برنافیت برنافیت

از سال 95 به بعد، به دلیل استقبال متقاضیان از رژیم آنلاین برنافیت، تصمیم بر آن شد که خدمات آنلاین ارائه رژیم با شدت و قدرت بیشتری ادامه یابد. همینطور بیماری کرونا نیز در ادامه بهانه ای شد برای آنکه مجموعه برنافیت رژیم را بیش از پیش در فضای آنلاین ارائه دهند.

 رژیم آنلاین برنافیت دکترکرمانی

خدمات ارائه شده در رژیم درمانی غیرحضوری به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از رژیم غذایی روزمنو و متغییر به مدت 3 ماه
 • دریافت آنلاین لیست برنامه غذایی بلافاصله پس از ثبت نام
 • ارتباط با مشاور اختصاصی هر فرد و کارشناسان روانشناسی برنافیت در طول رژیم
 • امکان تمدید برنامه غذایی پس از 3 ماه یا تعویض لیست رژیم به رژیم شوک و تثبیت وزن.
 • ارائه مشاوره تلفنی
 • تماس مشاور تغذیه با شما، هر دو هفته یک بار

 

رژیم لاغری برنافیت

انواع رژیم‌ های برنافیت کدامند؟

یکی از متداول‌ترین رژیم‌های برنافیت دکتر کرماني، رژیم لاغری یا رژیم کاهش وزن ایشان است، اما رژیم‌های دیگری نیز در لیست برنامه‌های برنافیت دکتر کرماني وجود دارند که عبارتند از:

1- رژیم افزایش وزن

رژیم افزایش وزن برنافیت دکتر کرماني یکی از موفق‌ترین برنامه‌های غذایی برای افزایش وزن است که با یک برنامه‌ریزی اصولی و حساب شده، در نظر گرفتن میان وعده‌ها و وعده‌های غذایی می‌تواند افراد را به وزن مورد نظرشان برساند. اکثر رکوردداران رژیم چاقی افرادی هستند که از همه‌ی راه‌های کاهش افزایش وزن ناامید شده‌اند، اما به خود فرصتی دوباره داده‌اند. برای آشنایی بیشتر با رژیم افزایش وزن برنافیت دکتر کرماني و ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

2- رژیم تثبیت وزن

بسیاری از افراد بعد از کاهش وزن دچار اضافه وزن مجدد می‌شوند. به همین دلیل ایجاد یک سبک زندگی سالم و تصحیح عادت‌های اشتباه برای جلوگیری از بازگشت وزن ضروری است. این همان کاریست که رژیم تثبیت وزن انجام می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

3- رژیم بارداری

یک تصور غلط در مورد زنان باردار این است که باید به اندازه‌ی دو نفر غذا بخورند، در غیر این صورتبه فرزندشان آسیب می‌رسدو در حالیکه چنین تصوری کاملا اشتباه است و بعد از پایان بارداری، آنچه می‌ماند یک اضافه وزن غیرقابل کنترل و یک مادر با هزار و یک جور ناراحتی است. یک مادر باردار تنها به اندازه‌ای باید وزن اضافه کند که فرزندش برای رشد به آن نیاز دارد و نه بیشتر.

4- رژیم شیردهی

رژیم شیردهی یکی از چالش برانگیزترین رژیم‌های غذایی است. بسیاری از زنان در دوران بارداری به مقدار زیادی دچار اضافه وزن شده‌اند و  دو دوران شیردهی، این موضوع آنها را آزار می‌دهد. هرچند متخصصان و از جمله دکترکرمانی گرفتن رژیم شیردهی را در شش ماهه‌ی اول غیرمجاز دانسته، اما در شش ماهه‌ی دوم و همزمان با غذای کمکی، برای رژیم هیچ مانعی وجود ندارد.

5- رژیم فستینگ

تا به حال رژیم فستینگ یا روزه‌داری متناوب به گوشتان خورده است. یکی از موفق‌ترین روش‌ها برای خروج از استپ وزن و کاهش وزن سریع‌تر، رژیم فستینگ است. اصول این رژیم برمبنای ۸ به ۱۶ است. یعنی فردی که رژیم فستینگ می‌گیرد، ۱۶ ساعت نباید چیزی بخورد و ۸ ساعت باقی‌مانده را می‌تواند بر اساس آنچه که رژیم برایش تعیین کرده، غذا نوش جان کند.

دریافت رایگان نمونه رژیم برنافیت

بنابر وجود دغدغه هایی که همه روزه برای گرفتن رژیم سالم و بی خطر داشتیم، امروز سایت برنافیت تصمیم گرفته تا برای شما بهترین امتیاز را در نظر بگیرد تا بتوانید بدون پرداخت هزینه ، از آن استفاده کنید.

ساده است؛ میتوانید برای دریافت نمونه رژیم برنافیت بر روی لینک زیر کلیک کرده و نمونه رژیم ها را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

رژیم آنلاین برنافیت چیست و مزایای آن کدام است؟

رژیم آنلاین برنافیت دکتر کرماني یک برنامه غذایی غیر فیزیکی است که با کمک اپلیکیشن یا از طریق وب در اختیار رژیم گیرندگان قرار می‌گیرد. این برنامه غذایی به صورت اینترنتی ارائه می‌شود و بسیاری از محدودیت‌های رژیم حضوری را ندارد.

برخی از مزایای رژیم آنلاین به شرح زیر است:

صرفه جویی در هزینه‌ها: زمانی که رژیم را به صورت آنلاین و اینترنتی می‌گیرید، بسیاری از هزینه‌های شما مثل هزینه‌ی رفت و آمد، گرفتن برنامه‌ی جدید و … حذف خواهند شد.

صرفه جویی در زمان: تصور کنید هر هفته یا هر دو هفته یکبار برای وزن کشی و مشاوره مجبور باشید به مطب بروید. آیا این کار زمان زیادی از شما نخواهد گرفت؟ مطمئنا پاسخ شما مثبت است.

دسترسی دائم به برنامه غذایی: در دسترس بودن برناه غذایی یکی از مهم‌ترین مزایای رژیم آنلاین است. به این معنا که هروقت بخواهید می‌توانید برنامه‌ی خود را چک کنید.

امکان جابه‌جایی وعده‌ها: وقتی رژیم را به صورت آنلاین بگیرید، خیلی راحت می‌توانید آن را با غذای دیگری جایگزین کنید. برای مثال به یکباره تصمیم می‌گیرید به یک رستوران بروید و یا نهار را در منزل یکی از اقوام سرو کنید. رژیم آنلاین این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی آن وعده‌ی خود را با غذای مهمانی یا رستوران جا به جا کرده و به مقدار مشخص از آن میل کنید.

رژیم لاغری برنافیت

کالری‌ها در رژیم برنافیت

یکی از مسائل مهم در هر برنامه‌ی غذایی توجه به میزان کالری‌هاست. بدون شک، رژیم دکتر کرماني نیز از این قاعده مستثنا نیست. در رژیم برنافیت دکتر کرماني کالری‌ها بر اساس قاعده و اصول تعریف شده است. به این معنا که تنها یک رژیم کالری شمار نیست، بلکه این کالری‌ها بر اساس نیاز غذایی افراد طراحی شده. به همین منظور سن، جنسیت، قد، وزن و میزان فعالیت افراد برای ما اهمیت دارد. بدون شک کالری مورد نیاز یک کودک با یک پیرمرد متفاوت است و یا یک فرد بی‌تحرک به اندازه‌ی یک ورزشکار به کالری نیاز ندارد.

 

برنافیت برنافیت

برنافیت دکترکرمانی شاخه‌ی مهمی از مجموعه‌ی دکترکرمانی است که تا پیش از این رژیم حضوری ارائه می‌کرد، اما هم اکنون به دلیل وجود بیماری کرونا و وجود محدودیت‌ها، برنافیت ، رژیم دکتر کرماني را به صورت آنلاین ارائه می‌کند.

نکته‌ی قابل توجه در برنامه‌های رژیمی برنافیت دکتر کرماني وجود کارشناس اختصاصی و رژیم گروهی یا گروه درمانی لاغری است. در ادامه‌ی مطب هر یک از این موارد را به صورت اختصاصی برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

منظور از کارشناس اختصاصی برنافیت چیست؟

بسیاری از کاربران رژیم تمایل دارند با یک پشتیبان اختصاصی در طول رژیم درارتباط باشند و مشاوره دریافت کنند. این کار به افزایش میزان موفقیت کاربران و افزایش پایبندی آنها به رژیم کمک می‌کند. خوشبختانه با این ویژگی رژیم برنافیت دکترکرمانی می‌توانید یک کارشناس تغذیه را به عنوان پشتیبان اختصاصی در طول دوره همراه خود داشته باشید. تمامی سوالات و چالش‌های خود را با این پشتیبان اختصاصی در میان بگذارید تا به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

 

دلیل ایجاد رژیم گروهی دکترکرمانی چه بود؟

یکی از دلایل عمده و اصلی ایجاد رژیم گروهی این بود که تحقیقات به ما نشان داد آن چیزی که باعث اصلی شکست در رژیم و یا دلسرد شدن از آن است، عدم انگیزه‌ی کافی و نداشتن اراده برای کاهش وزن است. از طرفی تحقیقات نشان داده که درصد موفقیت‌های گروهی در هر کاری چند برابر موفقیت‌های انفرادی است.

فرقی نمی‌کند چه کاری انجام می‌دهید، اما زمانی که آن را به صورت گروهی انجام می‌دهید، بیش‌تر به هدفتان پایبند می‌مانید. حال چه برای یک تصمیم گیری جمعی باشد، چه یک ورزش گروهی باشد و چه یک رژیم دسته جمعی.

 

مزایای ایجاد رژیم گروهی چیست؟

همانطور که قبل‌تر ذکر شد، تحقیقات نشان داده که کارهای گروهی ثمره‌ی بیشتری نسبت به کارهایی دارد که به صورت انفرادی انجام می‌شوند.

وقتي افراد وارد يك گروه می‌شوند:

 • با افرادی مواجه می‌شوند که مشكلات آنها مشترک و درد آنها یکسان است؛
 • راهنمایی‌های درمانگر و راهكارهاي که ارائه می‌دهد، روش‌هایی علمی و کارساز است؛
 • چه بسا يكي از افراد روشی را تجربه كرده باشد كه برای خودش کارساز نبوده، اما برای بقيه افراد گروه مفید باشد؛
 • درمان چاقی به صورت گروهی فرصت‌هایی برای برقراری ارتباط با دیگران ایجاد می‌کند؛
 • در این گروه‌ها، فردی كه از عهده مشكل بر آمده می‌تواند به شخص مشكل‌دار كمك نمايد؛
 • در این روش علاوه بر احساس راحتی و صميميت بين افراد، مشکل سریع‌تر حل می‌شود.

 

رژیم گروهی برنافیت

چه کسانی می‌توانند عضو رژیم گروهی دکترکرمانی شوند؟

افرادی که در یکی از گروه‌های زیر باشند، می‌توانند عضو رژیم گروهی برنافیت دکترکرمانی شوند:

 • کسانی که بیش از 15 کیلو اضافه وزن دارند؛
 • کسانی که از چاقی خسته شده‌اند و هیچ امیدی به لاغری ندارند؛
 • کسانی که لاغر شدن اولویت اول زندگیشان است؛
 • کسانی که از صبح تا شب سرکار نیستند؛
 • کسانی که روزانه تنها 45 دقیقه وقت خالی دارند؛
 • کسانی که حرف گوش کن هستند و حرف مربی را به خوبی انجام می‌دهند؛
 • کسانی که خجالتی نیستند و اهل تعاملند؛
 • کسانی که مشکل کم کاری تیروئید ندارند؛
 • و کسانی که دچار بیماری دیابت نوع 1 نیستند.

 

راه‌های ارتباطی برنافیت

از روش‌های گوناگونی می‌توانید با برنافیت و پشتیبان‌های ایشان در ارتباط باشید. بعضی از این راه‌های ارتباطی عبارتند از پیج برنافیت، واتساپ برنافیت و سایت برنافیت.ولی در صورتی که نیاز به دریافت رژیم داشتید،راحت ترین راه این است که در کادر زیر شماره تلفن خود را وارد کنید تا کارشناسان برنافیت با شما تماس بگیرند.

آیا می‌توان به صورت حضوری به مطب دکتر کرماني رفت؟

خیر. سالیان سال است که به صورت حضوری در مطب فعالیت نمی‌کنند و تنها برگذار کننده‌ی همایش‌ها، وبینارها و ضبط ویدئو می‌باشند. رژبم آنلاین توسط ایشان و کارشناسان معتبر و تحت تایید دکترکرمانی ارائه می‌شود و پشتیبان‌ها، نماینده‌ی قابل قبول و مورد تایید دکترکرمانی هستند.

 

تمدید رژیم برنافیت برنافیت چگونه است؟

اگر به هر دلیلی (اضافه وزن بیش از حد یا نرسیدن به هدف مورد نظر به دلیل عدم رعایت برنامه غذایی) یک فرد تمایل به دریافت رژیم مجدد داشته باشد، می‌تواند با نصف هزینه‌ی ثبت نام اولیه اقدام به تمدید رژیم خود کند.

 

راهنمای ثبت نام رژیم برنافیت | ثبت نام سریعترین رژیم لاغری برنافیت

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم آنلاین برنافیت کافیست از قد، وزن، دور مچ و بیماری‎‌های احتمالی خبردار باشید. اگر به دیابت نوع 1 مبتلا باشید، کم‌خونی حاد داشته باشید و یا بیماری‌های دیگری که با وجود آنها نمی‌توانید رژیم بگیرید، سیستم ثبت نام به شما هشدار می‌دهد. به این صورت از پرداخت هزینه پیش از ثبت نام جلوگیری خواهد کرد. برای دریافت مشاوره، کافیه این زیر شمارتو وارد کنی.

 

سوالات متداول رژیم دکترکرمانی

 

+ برنافیت رژیم برای کاهش چربی شکم هم دارد؟

چربی شکمی نه تنها سایز شما را تغییر می دهد بلکه کمتر می توانید لباس های مورد علاقه تان را بپوشید. در نتیجه کم کم دچار افسردگی می شوید.
چربی های شکمی به راحتی از بین نمی روند و اخرین گزینه در بدن برای لاغری هستند اما به اندام دکتر کرماني رژیم غذایی را برای شما تنظیم کرده که خوراکی های موثر برای آب شدن چربی شکم را دارد و غذاهایی که منجر به ایجاد چربی شکمی می شود را کاهش می دهد. مثلا مقدار برنج بسیار کم می شود. همچنین در کنار رژیم حرکات ورزشی مناسب هم ارائه می دهد که خیلی سریع از شر چربی دور شکم خلاص می شوید.

+ قرص لاغری چی بخورم؟

با رژیم برنافیت دکتر کرماني دیگه خبری از قرص دارو، دمنوش و عمل جراحی نیست ما معتقد هستیم که با آموزش صحیح تغذیه و اصولی میتونی به اندام ایده‌آلت برسی و ميزان كالری مورد نیاز بدنت رو تنظیم کنی.

+ برنامه رژیم تمدید هم داره ؟

خوشحال از این هستیم که انتخاب دوباره شما رژیم برنافیت دکتر کرماني هست. کافیه دایرکت یا از طریق سایت با کارشناسان ما صحبت کنید و با توجه به اطلاعاتی مثل: سن، قد ، وزن و جنسیت رو ارسال کنید و رژیم دریافت کنید

guest
33 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
لعیا

باسلام وتشکر ازشما
من روز چهارم این رژیم هستم وحال خوبی دارم .امیدوارم موفق شوم .به نظرم رژیم خیلی خوبی هست چون همه ی گروه های مواد غذایی دراون وجود داره .فقط اولش یه کم سخته .

مريم

سلام وقت به خير اپ سايتتون رو از كجا ميشه پيداكرد براي ios

پشتیبان برنافیت

سلام مریم جان
اپ ios در این تاریخ هنوز داره تست میشه و به مرحله استفاده نرسیده . کاربرانی که در ios داریم رو در حال حاضر به وب اپلیکیشن هدایت می کنیم که از این آدرس قابل دسترسی هست
https://rejim.bornafit.ir

ساجده

سلام برنافیت
شما رژیم لاغری هم دارید ؟

سمیرا

سایت برنافیت رو سرچ کردم به برنافیت برنافیت رسیدم
از دوستان و آشنایان تعریف سایت برنافیت رو زیاد شنیده ام
چطوری میتونم با کمک برنافیت وزنم رو کاهش بدم ؟
خیلی ممنون که کمک میکنید

پشتیبان برنافیت

سلام سمیرا جان
می تونید با مراجعه به صفحه رژیم لاغری از شرایط رژیممون مطلع بشی و همونجا تهیه کنی یا اگه درمورد رژیم و نحوه ارائه ش سوال داری، با شماره پشتیبان که انتها و ابتدای تمامی صفحات قرارداره تماس بگیری

شهین

شنیده بودم سایت برنافیت خیلی خوبه و رژیم هاش عالیه
واقعیت داشت بعد از اینکه رژیم برنافیت رو امتحان کردم کلی وزن کم کردم و الان لباس های مورد علاقه ام رو میتونم بپوشم
برنافیت ، من از شما و همچنین سایت برنافیت خیلی ممنونم که به هموطنان تون کمک میکنید که به زیبایی اندام برسیم
لطف تون را فراموش نمیکنم

پشتیبان برنافیت

سلام شهین جان
ما هم از سلامتی شما و همه همراهان خوشحالیم و اراده شما رو در پایان ماراتن جشن می گیریم
ممنون که تجربه ت رو با ما به اشتراک گذاشتی و خشنودیم از پیامی که از شما دریافت کردیم

شمیم ایرانی

کدوم، سایت برنافیت هست؟
به اندام یا برنافیت؟

پشتیبان برنافیت

سلام شمیم جان
رژیم هر دو شرکت مشابه و هردو زیر مجموعه برنافیت هستند. تفاوت این دو شرکت در نوع ارائه رژیمه. به اندام رژیم رو به صورت انفرادی و برنافیت رژیم رو به صورت حضور در گروه متناسب با شما در اپلیکیشن+حضور متخصص تغذیه اختصاصی برای هر فرد ارائه میده.
فرمول رژیم هر دو شرکت هیچ تفاوتی نداره و شما می تونید با توجه به نیازتون انتخاب کنید. هر چند در برنافیت شرکت در گروه الزامی نیست و می تونید به متخصص تغذیه تون بگید که توی گروه شرکت نمی کنید.
برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنم به صفحه مقایسه رژیم های لاغری ایران سر بزنید اونجا مفصل تر درباره ش صحبت شده.

شمیم ایرانی

نمونه رژیم رایگان برنافیت رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟

پشتیبان برنافیت

توی صفحه معرفی رژیم گروهی قرارداده شده برای مشاهده وارد صفحه رژیم لاغری برنافیت بشید.

مریم

سلام، من دوروزهست پرداخت کردم اما هنوز رژیمی برای من مشخص نشده، ممنون می‌شم پیگیری کنید.

پشتیبان برنافیت

سلام مریم جان| اگه از برنافیت برنافیت رژیم گرفتی، پشتیبانتون الان باید مشخص شده باشه | ای کاش شماره تماس یا نام خانوادگیت رو بهم میگفتی تا همین الان پیگیری کنم. سعی می کنم از لیست نفراتی که ثبت نام کردن باهات تماس بگیرم ولی اگه نشد حتماً بهم شماره تو بده توی همین نظرات.

سمانه

سلام رژیم برنافیت عالیه من در این دوهفته ای که شروع کردم ۳/۵کیلو وزن کم کردم واصلا گرسنه ام نمیشه مهمتر اینکه ضعف وبی حالی هم ندارم ، جالبه بدونید بخاطر مشکل زانو وکمرم ورزش هم اصلا نمیکنم

پشتیبان برنافیت

سلام سمانه جانم
خیلی ممنون که انرژیت رو به همه ما منتقل می کنی. امیدوارم با همت خودت و کمک پشتیبانت، بتونی بعد از دوره به وزن ایده آلت برسی
سمانه جان دو هفته اول، طبیعیه که وزن زیادی رو از دست بدی. از حدود دو هفته آینده همه چی خیلی جدی تر میشه و برای دچار نشدن به استپ وزنی، با توجه به اینکه ورزش هم نمی تونی انجام بدی، توصیه می کنم حتماً با پشتیبان صحبت کن و گام به گام ازش کمک بخواه.
خلاصه اجازه نده پشتیبان بیکار بمونه 🙂

رضایی

من از طرفدارای پرپاقرص رژیم های برنافیت ام. نه تنها خودم نتیجه گرفتم، به هرکسی هم پیشنهاد دادم راضی بود
من تو یه هفته 4 کیلو کم کردم فقط با یه رژیم غذایی ساده.
از چیز های خوب رژیم هاش قیمت مناسبش هست که من با کد تخفیف برنافیت از تخفیف هات میگیرم و واقعا ارزون در میاد هزینش.

پشتیبان برنافیت

سلام دوست خوبم
خوشحالم ک اینقدر از نتیجه راضی هستی . کاش می گفتی چند کیلو در چند ماه کم کردی چون 4 کیلو لاغری در یک هفته ، در واقع آب بدن هست که از بعد از اون کار سخت شروع میشه. اگه رژیم رو ادامه ندی این وزن بر میگرده . ما توی برنافیت بیشتر از اینکه سعی کنیم رژیم ارائه بدیم، سعی می کنیم سبک زندگی رو عوض کنیم تا بعد از دوره رژیم ، دوباره دچار چاقی و مشکلاتش نشید

یزدانشناسم

سلام من قبلا توسن ۳۵ سالگی رژیم گرفتم به وزن ایدال هم رسیدم ولی بعد از مدتی برگشته الان ۵۲ سالمه تازه شروع کردم به رژیم امیدوارم بتونم با این برنامه واراده خودم لاغر بشم ولاغر بمونم

شیما

سلام
روزتون به خیر . من سه روزه ثبت نام کردم و‌ورداخت انجام دادم هنوز برنامه برام فعال نشده . لطفا پیگیری میکنین؟

پشتیبان برنافیت

سلام شیما جان
الان پیگیر میشم عزیزم ببینم موضوع چیه چون نام کاربری هم توی پنل و هم اس ام اس برای شما فرستاده شده

مونا

سلام رژیم برنافیت هم روز منو هست یاخوددکترتعیین می کنند چه موادغذایی استفاده کنیم

پشتیبان برنافیت

سلام موناجان
رژیم برنافیت با متد برنافیت تنظیم شده. مقدار غذایی که مصرف می کنید و اینکه چه چیزی باید بخورید طبق همون دستور العمل گرفته شده.
علاوه بر اون، وقتی وارد صفحه رژیمتون می شید، برنافیت برای اینکه تنوع غذایی داشته باشید، به طور پیشفرض لیست غذایی بسیار متنوعی در نظر گرفته. حالا اگه غذایی ک دارید طبق جدول پیشنهادی ما نبود، میتونید خیلی راحت با دکمه ویرایش هر غذا، به روز منو دسترسی داشته باشید و غذایی ک می خواید رو انتخاب کنید. اپلیکیشن برنافیت هم به صورت هوشمند اون غذا رو اضافه می کنه و مقدار مصرف مجاز اون غذا رو براتون می نویسه. اینطوری میتونید هر جایی که باشید چه مهمونی چه رستوران، مقدار غذا رو با میزانی که باید توی رژیم مصرف کنید ثبت کنید.همه غذاهایی که وجود دارند رو توی اپلیکیشن برنافیت داره. از کله پاچه تا سوشی! مثلا درمورد پیتزا ، همه نوع پیتزا قابل انتخاب نیست چون توی برنامه رژیمی قرار نمیگیره اما چند مدل پیتزای مناسب رژیم (مثلا یکیش پیتزای گوشت) وجود داره که وقتی انتخاب کردید بهتون میگه از اون پیتزا چند اسلایسش رو میتونید بخورید
بازم سوالی داشتی بپرس عزیزم

زهرا سعیدی

میتوانم از تخفیفات شما استفاده کنم؟من تهران مدتی از رژیم دکتر استفاده کردم اما الن در اصفهان زندگی میکنم اگر تخفیف دارن بهم اطلاع بفرمایید
تشکر

پشتیبان برنافیت

سلام زهرا جان حالت چطوره ؟
شماره تو به کارشناسامون انتقال میدم که باهات تماس بگیره و راهنمایی کنه . بهشون میگم تخفیف ویژه بهتون بدن

میرزازاده

سلام خسته نباشید ببخشید من هزینه رژیم دادم ودریاعت کردم اما من نوزادم ۱ماهشه شیر میدم نمیدونم این رژیم مناسب نوزاد من هست یانه

پشتیبان برنافیت

سلام عزیزم مبارک باشه
الان به پشتیبانتون میگم باهاتون تماس بگیره
یه سری سوال میپرسن که اگه مشکلی نباشه رژیم شیردهی رو براتون فعال می کنن در غیر این صورت هم هزینه برگردونده میشه

ترابی

سلام هزینه پرداخت کردم چه موقع رژیم به دستم میرسه ؟برای پشتیبان اختصاصی در برنافیت هزینه باید پرداخت بشه ؟

پشتیبان برنافیت

سلام ای کاش شماره تماس میذاشتید برای من تا پیگیری سریع تر باشه. نام خانوادگیتون رو به پشتیبانی انتقال دادم که تماس بگیرن
رژیم بلافاصله بعد از پرداخت در دسترس هست. اپلیکیشن برنافیت رو از گوگل پلی یا بازار دانلود کنید یوزرنیم که شماره تماستون هست و رمز هم براتون اس ام اس شده. اگه نشده هم می تونید از طریق فراموشی رمز عبور رمز جدید رو دریافت کنید.

پروین فراهانی

سلام .وقت شمابخیر
من پروین فراهانی روز سه شنبه 22اذر درخواست رژیم لاغری کرده وواریز انجام داده‌ام اما هنوزرژیم رادریافت نکرده‌ام از کارشناسان تقاضای پیگیری دارم .متشکرم

پشتیبان برنافیت

سلام پروین جان . همین الان میگم پشتیبانی باهاتون تماس بگیره. بعد پرداخت یه لینک اس ام اس میشه. اون نیومده ؟ می تونستید از کافه بازار اپلیکیشن رو هم دریافت کنید. ولی نگران نباشید الان حلش می کنم

پشتیبان برنافیت

نسرین جان
مرررررررسی انرژی دادی
خوبی رژیم برنافیت اینه که هر چی بخوایم می خوریم دیگه … حالا اگه کم نخوری که دیگه اسمش رژیم نیست :))
عزیزم الان به پشتیبان میگم باهاتون تماس بگیره و راهنماییتون کنه. نگران نباشید

سلام من۴۶سالم ۱۱۰ کیلو وزن دارم پلاکت خونم پاین

چ رژیم برای من مناسب میتونم رژیم بگیرم