درباره برنافیت

شرکت سلامت بنیان مانا با چندین سال تجربه ارزشمند در زمینه لاغری و تناسب اندام، بهترین رژیم های لاغری و کاهش وزن رو برای شما عزیزان مهیا کرده است و همچنین به بزرگترین مجموعه در علم تغذیه، زیبایی و تناسب اندام تبدیل شده است. روش های لاغری برنافیت علاوه بر اینکه مطابق با استانداردهای جهانی است، کاملا خلاقانه و منحصر به فرد بوده و تا کنون افرادی زیادی با این متد توانسته‌اند به وزن دلخواه خود برسند.

تیم برنافیت فعالیت خود را در ابتدا  با ارائه خدمات حضوری آغاز کرد، به‌طوری که مراجعین علاوه بر مشاوره‌های تخصصی تناسب اندام می‌توانستند از دستگاه‌های غیر تهاجمی لاغری مثل کویتیشن، RF و بادی آنالایزر نیز بهره ببرند. همزمان با شیوع ویروس کرونا، برنافیت فعالیت خود را در بخش غیرحضوری توسعه داده و از این طریق تاکنون توانسته به بیش از 30 هزار نفر خدمات مشاوره لاغری و تناسب اندام ارائه دهد.

هدف این مجموعه کمک به افرادی است که سال‌ها برای رسیدن به تناسب اندام تلاش کردند ولی موفق نشدند و حالا برنافیت به عنوان آخرین انتخاب آن‌ها برای رسیدن به هدفشان است. یکی از اقدمات فوق العاده کاربردی این مجموعه، طراحی نرم افزار رژیم غذایی آنلاین با قابلیت پیام رسان و ارائه خدمات لاغری گروهی است که در تیر ماه سال 1400 از این نرم افزار رو نمایی شد.

از ویژگی‌های مهم اپلیکیشن برنافیت، این است که افراد پس از دریافت رژیم و انتخاب برنامه غذایی دلخواه خود، از طریق پیام رسان، با پشتیبان اختصاصی در ارتباط هستند و به صورت لحظه‌ای می‌توانند با متخصصین تغذیه در تعامل باشند.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد اپلکیشن برنافیت، لاغری گروهی است یعنی افراد می‌توانند به‌صورت گروهی اقدام به کاهش وزن کنند و به کمک قابلیت‌های این نرم افزار به راحتی و با انگیزه بیشتر به تناسب اندام برسند. خلاقیت و سبک پشتیبانی در قالب پیام رسان برای اولین بار در حوزه تغذیه و تناسب اندام در ایران ارائه می‌شود و با توجه به امکانات آن می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در موفقیت افراد برای رسیدن به هدفشون در مسیر لاغری و تناسب اندام داشته باشد.

انواع رژیم‌های برنافیت دکتر کرمانی

رژیم کاهش وزن

رژیم افزایش وزن

رژیم تثبیت وزن

رژیم شوک

رژیم بارداری 

و همینطور انواع رژیم های لاغری دیگر…

اپلیکیشن رژیم لاغری برنافیت، یک نرم افزار غذایی جامع بر اساس ویژگی های جسمی افراد است. کارشناسان تغذیه، برای گروه های مختلف مردم مثل کودکان، میانسالان، بیماران، خانم های باردار، افراد چاق و لاغر متناسب با وضعیت و نیاز آنها برنامه غذایی ارائه می‌دهند و افراد را تا رسیدن به وزن ایده آل هدایت و راهنمایی می‌کنند. در مجموعه برنافیت، کارشناسان ما همه تلاش خود را به کار بسته اند تا متقاضیان را به بهترین شکل ممکن راهنمایی و درمان کنند.

چرا رژیم برنافیت دکتر کرمانی؟

ارزیابی بدن هر دو هفته یکبار

بدون احساس گرسنگی

پشتیبان اختصاصی

انتخاب غذای دلخواه

دوره لاغری سه ماهه

تیم برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکتر کرمانی است که به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی رژیم ارائه می‌دهند و شما می‌‌توانید تا پایان دوره رژیم، با متخصص تغذیه مخصوص خودتون در ارتباط باشید.