1396

شروع به کار برنافیت

برنافیت به عنوان اولین مجموعه کلینیک زنجیره ای تغذیه و تناسب اندام در سال 1396 به صورت حضوری شروع به کار کرد.

برنافیت از ابتدا با متد MGT (motivation group tranining) که به معنی تمرینات گروه درمانی برای لاغری و هدف آن از بین بردن موانع ذهنی و ایجاد قدرت اراده برای ادامه مسیر است که به افزایش اراده تا پایان مسیر ختم می شود.

 

ویدئو زیر به معرفی ماراتن لاغری گروهی برنافیت اختصاص دارد.

 

40,000+

نتیجه موفق

بیش از 40 هزار نفر با برنافیت به تناسب اندام رسیدند.

+7 سال

در کنار شما

بیش از هفت سال با شما بودیم

450,000+

دنبال کننده

در اینستاگرام

2000+

محتوا آموزشی

بیش از 2000 محتوا آموزشی در وبسایت و شبکه های اجتماعی

 

مجموعه برنافیت با تیم تحقیق و توسعه خود توانست در همان سال های اولیه موفقیت چشم گیر (80درصد) در زمینه کاهش وزن افراد داشته باشد. افراد به صورت تخصصی رژیم خود را دریافت می‌کردند، پشتیبانی داشتند و متخصص تغذیه تا پایان رژیم همراهشان بود. در چالش ها شرکت می‌کردند و با همراهی یکدیگر، لاغر می‌شدند.

همینطور در پایان هر هفته افراد با حضور در دورهمی های برنافیت از چالش های حین رژیم، موفقیت های کوچک در هفته، نحوه برنامه ریزی و زندگی دیگران با خبر می‌شدند و به هم روحیه می‌دادند.

صحبت های یک متخصص تغذیه در برنافیت در سال 98:

“ما چیزی که  طی چند سال مشاوره و پشتیبانی کاربران مختلف بهش رسیدیم این بود که کاربران ما صرفاً نیاز به یک رژیم غذایی اصولی نداشتند درصد کمی از کاربران صرفاً با یک رژیم به نتیجه دلخواهشون می‌رسیدند چیزی که کاربران ما بیشتر از همیشه بهش نیاز داشتند وجود یک پشتیبان بود.

پشتیبانی که هم علم تغذیه رو داشته باشه و بتونه اصولی راهنمایی کنه و هم مثل یک دوست و همراه و رفیق کنارشون باشه تا انگیزه بده

درست عین بچه‌ای که تازه می‌خواد راه رفتن یاد بگیره کسی که می‌خواد وارد مسیر کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام بشه نیاز داره که دستش رو بگیریم و حمایتش کنیم”

شیوع ویروس کرونا ؛ فصل جدید برای برنافیت

با شیوع ویروس، کارشناسان ارتباط با مراجعین رو به صورت آنلاین ادامه دادند اما مراجعات حضوری بسیار کم شد.درواقع این یک نقطه عطف در داستان برنافیت بود چرا که اساس کارایی مجموعه در دورهمی و تشکیل گروه معنی می‌شد.

برای حل این مشکل، تیم برنافیت به سرعت تغییر رویه داد و در کمتر از 4 ماه با تشکیل گروه آنلاین و ایجاد اپلیکیشن برنافیت، دورهمی های گروهی را ادامه داد. در این زمان مفهوم ماراتن گروهی شکل گرفت.بعد از رفع چالش های موجود، برنافیت متوجه شد که توانسته از این محدودیت فرصتی جدید برای افراد خلق کند. استقبال از ماراتن آنلاین به قدری بالا رفت که شیوه قدیم مدیریت جوابگو نبود. از طرفی بازخورد افراد شرکت کننده از گروه های آنلاین بسیار مثبت ارزیابی شد. درواقع رژیم گیرنده از اینکه بدون درگیر شدن در ترافیک با وجود مشغله های مختلف می‌توانست در دورهمی ها شرکت کند و از نتایج دیگران نیز با خبر شود، احساس رضایت می‌کرد.

بنابراین مجموعه در همان سال اول شیوع کرونا، تصمیم به جمع آوری مراکز در یک محل برای ارائه خدمات یکدست انجام شد. با این کار امکان اضافه شدن یک نرم افزار تحلیل کننده برای متخصصین فراهم شد تا بتوانند از راه دور به پرونده متقاضی دسترسی داشته باشند. در حین حال کاربر هم توانایی ویرایش آنلاین روز منوی رژیم را بدست آورد می‌توانست بدون مشکل در مسافرت یا مهمانی از برنامه پیروی کند.

درواقع نتایج آنقدر حیرت آور بود که با بازبینی مجدد نتایج رژیم گیرندگان، متوجه شدیم 91 درصد کاربران فعال توانسته اند حداقل 2 سایز وزن کم کنند.

از آن زمان تا اکنون تمرکز برنافیت بر روش MGT ادامه دارد و اکنون با افتخار بعد از چندین سال سابقه با حدود 40 هزار کاربر فعال به کاربران خود کمک می‌کنیم تا به بهترین وزن ایده آلشان برسند.

دوره های مختلف رژیم برنافیت

افراد می‌توانند در قالب 3 پکیج مختلف، رژیم برنافیت را تجربه کنند.

  1. پکیج برناکال
  2. پکیج متخصص تغذیه
  3. پکیج حامی انگیزشی

که به ترتیب برای افراد با شرایط نرمال ، افرادی که نیاز به مراقبت بیشتر دارد ( در معرض بیماری یا در طول آن) و افرادی که تجربه شکست در رژیم و یا افزایش وزن زیادی دارند، ارائه می‌شود.