ماراتن لاغری گروهی برنافیت

“دوست دارم لاغر بشم اما انگیزه ندارم”

 “رژیم گرفتن پایه می‌خواد”

“خسته شدم انقدر رژیمم رو نصف کاره رها کردم”

وقتی پای درد و دل‌ افرادی که اضافه وزن دارن می‌شینیم این جملات رو زیاد می‌شنویم، افرادی که دوست دارن به وزن دلخواه‌شون برسن اما متاسفانه میانه‌ی راه انگیزه‌شون کم میشه.

شاید این اتفاق برای شما هم پیش اومده که:

 • نتونی پرخوری خودتو کنترل کنی؟
 • در مقابل غذاهای خوشمزه کم بیاری؟
 • لباسی که دوست داری رو نتونی بپوشی؟
 • موقع راه رفتن به نفس نفس بیافتی؟
 • به خاطر اضافه وزنت مهمونی نری؟
 • لباس تیره و گشاد بپوشی که چاق دیده نشی؟
 • فروشنده بهت بگه، خانم لباس سایز شما رو نداریم؟
 • به خاطر چاقی مسخره شده باشی؟
 • و…

بهانه‌هایی برای لاغر نشدن …

افراد چاق به‌خاطر این‌که رژیم نگیرن بهانه‌های زیادی برای لاغر نشدن دارن. قراره به این افراد در رژیم گروهی کمک کنیم تا برای لاغر شدن تلاش کنن.

لیست بهانه‌های متداول رو برای این افراد آماده کرده‌ایم:

 • باشه یکم سرم که خلوت شد…
 • بارها تلاش کردم ولی فایده نداشت.
 • لاغر شدن دردسرهای مختلفی داره. من مجبورم تو همین شرایط بمونم.
 • الان کار مهم‌تری دارم.
 • من لاغر بشو نیستم و انگیزه برای شروع ندارم.
 • هزینه‌اش گرونه، ارزشش رو نداره!
 • بعید می‌دونم اثری داشته باشه.
 • دیگه از من که گذشته.
 • این چیزا با رژیم گرفتن درست نمی‌شه! ذاتیه!
 • با رژیم گرفتن که آدم لاغر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم.
 • چه فایده، رژیم بگیرم دوباره وزنم برمی‌گرده.
 • و…

بازگشت و اضافه وزن

بهانه‌های فرار از رژیم رو گفتیم و بهانه‌های دیگه، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که ما رو در حالت موجود حفظ می‌کنه. برنافیت دکتر کرمانی در رژیم گروهی برای لاغر شدن و کاهش وزن ، طرز فکر شما رو طوری تغییر میده که برای همیشه بتونی وزنت رو ثابت نگه داری.

چرا نمی‌تونیم رژیم رو تا آخر راه ادامه بدیم؟

 • از بس که رژیم گرفتم دیگه خسته شدم.
 • هر دفعه به خودم می‌گم این بار دیگه تا آخرش میرم، اما فایده نداره.
 • وسط راه خسته می‌شم و ول می‌کنم.
 • به نظرم من نمی‌تونم رژیم بگیرم.

صددرصد شما هم با خودتون یا با بقیه این موارد رو داشتی. پس بهتره که بهتون بگم شما تنها نیستی!! افرادی که قصد کاهش وزن دارن، ممکنه یک زمان خاص یا به دلیل خاص، به فکر کم کردن وزن باشن و برای لاغری و کاهش به مشاوره تغذیه مراجعه کنن و رژیم غذایی بگیرن. اوایل رژیم همه چیز به خوبی پیش میره اما بعد از مدتی کم کم انگیزه‌ ضعیف و ضعیف‌تر می‌شه تا این‌که از رژیم، کاهش وزن، تناسب اندام، لاغری و … خسته می‌شی!! اما این هنوز آخر ماجرا نیست!!

 علت اراده نداشتن کافی برای رعایت رژیم غذایی چیه؟

برای این‌که به این سوال پاسخ بدیم، باید اول بدونیم چیزی که بهش می‌گیم «اراده» از کجا می‌آید؟ به طور خلاصه، اراده حاصل انگیزه‌ است. از نظر روان‌شناختی، ما هیچ کاری رو بدون انگیزه انجام نمی‌دیم. خلاصه این‌که هیچ کاری بدون انگیزه امکان پذیر نیست و هدف ما در رژیم برنافیت دکترکرمانی، ایجاد انگیزه کافی برای رسیدن به وزن مناسب و ایده‌آل است.

راه حل چیه؟

تیم برنافیت دکتر کرمانی پس از بررسی‌های دقیق روی موفقیت اعضای رژیم، به این نتیجه رسیده که داشتن انگیزه مهم‌ترین اصل در کاهش وزن افراد بوده. روش‌های مختلف برای ایجاد انگیزه صورت گرفت و در پایان، رژیم گروهی به عنوان یکی از بهترین و موثرین راه حل‌ها، تعیین شد.

حالا منظور از رژیم گروهی چیه؟

در رژیم گروهی افرادی که یک هدف مشترک دارن، عضو گروه می‌شن و در محیطی به صورت حضوری یا مجازی همدیگر رو ملاقات می‌کنن. در کنار اعضای گروه یک فرد متخصص و باتجربه به عنوان راهنما و هدایتگر، گروه رو پشتیبانی و هدایت می‌کنه.

اعضای گروه مشکلات و مسائل خودشون رو با هم در میان می‌زارن و هر فردی با توجه به تجربه خودش ترفندهای لاغری و راهکارهای مفید رو ارائه میده و در عین حال هر کدوم از اعضا اگر موفقیتی رو کسب کنه با مطرح کردن در گروه باعث ایجاد انگیزه و اراده بیشتر برای بقیه می‌شه تا همه با بهترین روش‌های لاغری برای رسیدن به هدف تلاش کنن.

رژیم گروهی و اهداف برنافیت دکتر کرمانی

عضویت در گروه لاغری چه کمکی به ما می‌کنه؟

حمایت و تشویق در رژیم گروهی کمک می‌کنه تا آسون‌تر با مشکلات کاهش وزن کنار بیایی و در فراز و نشیب‌های مسیر رژیم و رسیدن به تناسب اندام تسلیم نشی. فرقی نمی‌کنه گروه شما ۲ نفره باشه یا ۲۰ نفره، اما گروهی حرکت کردن نتایج بزرگی به همراه داره. لزومی نداره مسیر رسیدن به تناسب اندام رو به تنهایی طی کنی.

همه با هدف لاغری و تناسب اندام عضو گروه شدن این باعث می‌شه به شما انگیزه لازم رو برای ادامه راه و کنار زدن موانع و مقابله با مشکلات کاهش وزن رو بده. اکثر اوقات پیام کوتاه یا تماس تلفنی، هم شما رو آروم و امیدوار می‌کنه و هم حس رقابت در لاغر شدن و داشتن اندام مناسب رو برای شما رقم میزنه.

افرادی که در رژیم گروهی وزن کم کنن، حس بهتری دارن و حتی دوست دارن وزن بیشتری کم کنن و به همین خاطر وزن و سایز جدید رو حفظ می‌کنن. موضوع ارزشمندتر، شنیدن صحبت‌های سایر اعضا است. این افراد ممکنه با موانع مشابهی دست و پنجه نرم کرده باشن و راه‌حل‌های متفاوتی ارائه بدن.

چرا رژیم گروهی در کاهش وزن موثره؟

وقتی همه وارد گروه می‌شن با مشکلات اساسی که همه رو به رژیم گروهی کشیده مواجه می‌شن و تحت راهنمایی‌های مشاور تغذیه، جایگزین‌ها و راهکارهای مناسبی رو برای برطرف کردن مشکلات خود پیدا می‌کنن. شاید یکی از افراد گروه روشی از لاغری رو تجربه کرده باشه که برای بقیه افراد گروه هم کارساز باشه.

رژیم گروهی فرصتی به افراد میده که راه‌های ارتباط با دیگران راحت باشه و به نوعی احساس همدردی و دلگرمی بین افراد ایجاد می‌شه. در جلسات رژیم گروهی افراد متوجه می‌شن تنها نیستن و مشکلی که دارن رو می‌تونن با کمک هم برطرف کنن و این دلگرمی باعث می‌شه بفهمن اشخاص دیگه‌ای هم هستن که مشکلات کاهش وزن رو دارن.

یا ممکنه یکی از افراد گروه گذشته با مشکلی دست و پنجه نرم کرده که الان اون مشکل یکی از اعضای گروه رو به شدت آزار میده و فردی که اون مشکل رو حل کرده می‌تونه به شخص دیگه‌ای کمک و راهنمایی کنه. همین‌که احساس راحتی و صمیمیت بین افراد بیشتر بشه باعث می‌شه راحت‌تر مشکلشون رو بیان کنن.

آیا عضویت در هر گروه، ما رو به موفقیت میرسونه؟

اول مطمئن شو گروهی که انتخاب می‌کنی مثبت و موثر باشه. چون بعضی از گروه‌ها افراد خیلی احساساتی می‌شن و وارد بحث مشکلات و چالش‌های زندگی می‌شن. باید ببینی تو کدوم گروه احساس بهتری داری.

 • آیا پشتیبانی گروه تاثیر عمده‌ای در کاهش وزن شما دارد یا خیر؟
 • آیا تعامل ارتباط بین افراد به خوبی مدیریت می‌شه؟
 • آیا صحبت‌های بین اعضا در راستای هدف اصلی یا از مسیر خود خارج می‌شه؟
 • آیا احترام و ادب، بین اعضای گروه به خوبی رعایت می‌شه؟

پس می‌شه به این نتیجه رسید که عضویت در هر گروه لاغری نمی‌تونه ما رو به موفقیت برسونه، مگه با برنامه ریزی و مدیریت درست. که این وظیفه رو برنافیت دکتر کرمانی برای شما به خوبی انجام میده و شما رو در بهترین گروه برای شروع یک رژیم گروهی موفق قرار می‌ده.

چه اتفاقی در گروه‎‌های لاغری قراره بیافته؟

تا حالا به این فکر کردی که چقدر می‌شه توی یه گروه موفقیت دیگران روی شما هم تاثیر مثبت داشته باشه؟ پس از بررسی کارشناسان برنافیت، بهترین نتیجه گیری قراره به شما کمک کنه تا در رژیم گروهی، به همراه بهترین کارشناسان و بهترین دوستان، بدون شکست در مقابل موانع و مشکلات کاهش وزن، تجربه‌ای عالی از رژیم و تناسب اندام کسب کنی.

بعد از عضویت در رژیم برنافیت، به گروه‌های ۲۰ الی ۵۰ نفره در واتساپ تقسیم می‌کنن و پس از شروع فعالیت گروه، برنامه‌های زیر اجرا می‌شه.

 • با هم دیگه آشنا می‌شیم: اعضا برای آشنایی با هم، خودشون رو معرفی می‌کنن.
 • جلسه رو با یک جمله یا عبارت الهام بخش شروع کن: مثلا ما خیلی باحالیم، خیلی…
 • موفقیت‌ها رو جشن می‌گیریم: مهم نیست موفقیت‌ها کوچک یا بزرگ باشه. با یک ویس، ایموجی، تصویر یا ویدئو دوستمون رو تشویق می‌کنیم.
 • همدیگه رو حمایت و تشویق می‌کنیم: اگه یکی از اعضا به مشکلی برخورده باشه و نیاز به راهنمایی و حمایت داشته باشه، بهش کمک می‌کنیم که از این شرایط خارج بشه و با انگیزه مسیر رو دوباره ادامه بده.
 • مشکلات رو مطرح می‌کنیم تا افراد راه حل ارائه بدن: راه حل‌های گروهی بسیار بکر و خلاقانه هستن. افراد یاد می‌گیرن درباره خوردن و رفتارهای غذایی، چطور خلاقانه فکر کنن تا عادت‌های خودشون رو تغییر بدن.
 • جلسات علمی و آموزشی به‌صورت لایو برگزار می‌کنیم: هر چند وقت یک بار مهمان ویژه‌ای مثل متخصص تغذیه یا مربی ورزشی یا روانشناس دعوت می‌کنیم تا آخرین اطلاعات رو در اختیار شما بزاره. این جلسات به‌صورت لایو برگزار می‌شه.
 • هر هفته چالش تعیین می‌کنیم: چالش‌ها بر اساس اصول تغذیه و سبک زندگیه و با رعایت کردن یاد می‌گیریم، که سبک زندگی رو تغییر بدیم.
 • برای هفته آینده تعهد می‌دهیم: متعهد بودن همه افراد نسبت به تعیین اهداف، انجام چالش‌ها، برنامه غذایی، ورزش و مثبت اندیشی.
 • برای هر هفته یک شعار بسازیم: هر هفته جمله‌ایی جالب و الهام بخش داشته باش. مثلا ما می‌توانیم…

رژیم گروهی و عضویت در گروه

ریشه‌ی مشکل کجاست؟

خیلی از این افراد برای این که لاغر شن به جای این که دنبال ریشه‌ی مشکل باشن، سراغ راه‌های اشتباهی می‌رن که بتونن خیلی سریع و ساده مشکل اضافه وزن‌شون رو حل کنن. راه‌هایی مثل لاغری با قرص و دارو، لاغری با دمنوش، لاغری با جراحی و … که نه تنها نتیجه‌ای جز اتلاف هزینه و وقت ندارن، بلکه گاهی سلامتی‌شون رو هم به خطر می‌اندازن.

اما مشکل، جای دیگه است. وقتی ما برای رسیدن به هدفی تلاش می‌کنیم و وسط راه جا می‌زنیم، یعنی مشکل‌مون در بی‌انگیزگی و ضعف اراده است. ضعف اراده و بی‌انگیزگی باعث می‌شه، تصمیم گیری‌هامون روی کاغذ باقی بمونن و هیچ وقت عملی نشن! ما برای این که بتونیم هدف‌مون رو دنبال کنیم و رویاهامون رو عملی کنیم باید انگیزه‌ی کافی داشته باشیم.

پس چجوری لاغر شیم؟!

برای این که بتونیم با موفقیت رژیم لاغری بگیریم، تنها راه حل اینه که نذاریم انگیزه‌مون کم شه. یکی از بهترین گزینه‌ها برای تقویت انگیزه اینه که رژیم رو هم‌زمان با دوستامون شروع کنیم. یعنی رژیم رو با کسایی شروع کنیم که پایه باشن! تا هر وقت ناامید شدیم به هم دیگه انگیزه بدیم و تو این راه دلسرد نشیم.

نتایج سال‌ها تحقیقات و تجربیات تیم دکتر کرمانی در زمینه‌ی رژیم لاغری و هم‌چنین جدیدترین تحقیقات دانشمندان علم تغذیه نشان می‌دن که رژیم گروهی، بهترین و موثرترین راه‎حل برای افرادیه که در طول رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه.

پیشنهاد خیلی خیلی ویژه‌ی برنافیت

اگه فکر می‌کنی رژیم گرفتن سخته، اگه وسط راه بی‌انگیزه می‌شی و اگه دنبال پایه‌ی رژیم می‌گردی، لاغری گروهی برنافیت، فوق‌العاده‌ترین گزینه است.

با شرکت در ماراتن لاغری گروهی برنافیت، عضو گروه ۲۰ الی ۳۰ نفره‌ای می‌شی که همگی با تو هدف مشترکی دارن و مثل خودت اضافه وزن دارن. هم‌گروهیات، مشکلاتی رو که تو داری کاملا درک می‌کنن، می‌تونی از تجربیات‌شون استفاده کنی و ازشون انگیزه بگیری!

ماراتن لاغری گروهی برنافیت، یک ماراتن ۳ ماهه و متشکل از گروه‌های ۲۰ الی ۳۰ نفره است. هر گروه لاغری، ۲۰ الی ۳۰ عضو، یک فرد راهنما و یک دستور جلسه دارد. بعد از این ماراتن ۳ ماهه، حداقل ۱۲ کیلو وزن کم می‌کنی و کلی دوست خوب پیدا می‌‌کنی.

یه دست صدا نداره!

در ماراتن لاغری گروهی برنافیت، اعضای گروه‌ها مشکلات و مسائل خودشون رو با هم در میان می‌ذارن و هم‌گروهی‌ها با توجه به تجربیات شخصی‌شون، به هم‌دیگه راهکار ارائه می‌دن. موفقیت اعضای گروه، حمایت‌ها و کمک‌‌هاشون، انگیزه و اراده‌ی هم‌گروهی‌ها رو بالا می‌بره و باعث می‌شه بیشتر و باانگیزه‌تر برای رسیدن به هدف‌شون تلاش کنن. این جا همه پایه‌ی رژیمن.

گشتم نبود نگرد نیست

ماراتن لاغری گروهی فقط و فقط مختص برنافیته و تا الان تعداد زیادی از افرادی که برای رژیم گرفتن و لاغرشدن مشکل داشتن، با لاغری گروهی برنافیت با موفقیت تونستن لاغر بشن.

چرا لاغری گروهی برنافیت انقدر فوق‌العاده است؟

۱. پشتیبانی فردی + رژیم گروهی = مگه می‌شه لاغر نشد؟!

با شرکت در ماراتن لاغری گروهی برنافیت، علاوه بر این که تو گروه‌های لاغری عضو می‌شی، پشتیبان اختصاصی خودت رو داری و متخصص تغذیه با توجه به شرایط جسمیت، بهت رژیم می‌ده.

پشتیبانت هر ۲ هفته یه بار وضعیت جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه، هر سوال یا مشکلی داشته باشی می‌تونی باهاش در میون بذاری و پشتیبانت بر اساس شرایطت برنامه رژیمت رو مشخص می‎کنه.

۲. انرژیت رو هزاره!

تو لاغری گروهی، برای این که همیشه انگیزه داشته باشی و انرژی‌تون زیاد باشه، هم پشتیبانت هواتو داره هم هم‌گروهیات،  با لاغری گروهی، هیچ بهونه‌ای واسه بی‌انگیزگی نمی‌تونی پیدا کنی.

آن چه خوبان همه دارند، تو یک جا داری!

ویژگی‌های لاغری گروهی برنافیت:

 • حداقل ۱۲ کیلو لاغری در ۳ ماه
 • پشتیبان اختصاصی
 • مشاوره روانشناسی
 • ارتباط مداوم با پشتیبان از طریق واتساپ
 • انتخاب غذای دلخواه
 • لاغری گروهی
 • جایزه برای نفرات برتر
 • افزایش انگیزه و تقویت اراده
 • لاغری بدون دارو، دمنوش و عمل جراحی
 

همه ما تو زندگی روزمره با بهترین دوست خود در ارتباط هستیم. دوستی که همکار ما، رفیق قدیمی یا حتی پدر و مادر… پس چرا برای سلامتی و تناسب اندام، دوستی نداشته باشیم؟!! همه ما میدونیم که داشتن یک حمایت‌گر، خیلی امیدوار کننده است. برای همین برنافیت دکترکرمانی با در نظر گرفتن این نیاز طبیعی، این راهکار مجازی فوق العاده کاربردی و موثر رو طراحی کرده است.

برنافیت دکتر کرمانی برای رژیم لاغری شما سبک جدید رژیم گروهی رو تشکیل داده تا بهترین تجربه کاهش وزن رو داشته باشی و بدون استرس و افسردگی، لاغربشی. رژیم گروهی برنافیت با هدف، رژیم به صورت گروهی برای افزایش شوق و امید به رژیم و کاهش وزن راه اندازی شده و تشکیل شده از چند عضو، چند راهنما، یک دستور جلسه، مکانی برای درد و دل کردن و کلی اتفاق‌های دیگه که در ادامه بررسی می‌کنیم.

مراحل دریافت رژیم گروهی به چه صورتی است؟

افرادی که در رژیم گروهی برنافیت عضو شده باشن، طبق مراحل زیر خدمات ویژه دریافت می‌کنن:

 • پس از ثبت نام و ثبت اطلاعات جسمانی در نرم افزار با مشاور و با پشتیبان اختصاصی خودتون آشنا می‌شی.
 • پشتیبان اختصاصی وضعیت شما رو مورد ارزیابی قرار می‌ده و برای دریافت برنامه غذایی شما رو راهنمایی می‌کنه.
 • شما به مدت یک هفته طبق برنامه غذایی پیش می‌ری.
 • نکات آموزشی لازم توسط پشتیبان در واتساپ برای شما ارسال می‌شه.
 • اگه سوالی یا مشکلی داشتی به راحتی از طریق واتساب می‌تونی به پشتیبانی اختصاصی بگی.
 • بعد از تشکیل گروه‌های لاغری عضو گروه میشی.
 • هر دو هفته یکبار مشاور تغذیه وضعیت شما (وزن، قد، میزان کاهش وزن، درصد لاغری، مشکلات و ….) رو ارزیابی و با شما ارتباط برقرار می‌کنه.
 • یه سری چالش‌های هفتگی گروه اعلام می‌شه که شما می‌تونی با انجام این چالش‌ها سرگرم بشی و هم طبق برنامه رژیم، وزن کم کنی.
 • این روال به مدت ۳ ماه ادامه داره و تیم برنافیت دکتر کرمانی تا رسیدن شما به تناسب اندام و وزن مناسب، کنارته.

 

پشتیبان اختصاصی

 

پس از پایان دوره رژیم گروهی ۳ ماهه چه اتفاقی می‌افته؟

 • بین ۱۰ تا ۱۲ کیلو کاهش وزن پیدا می‌کنی.
 • با اصول درست تغذیه و سبک زندگی آشنا می‌شی.
 • می‌تونی برای مدت‌ها وزن جدید رو به خوبی حفظ کنی.
 • اعتماد به نفست افزایش پیدا می‌کنه.
 • می‌تونی لباس مود علاقه خودت رو انتخاب کنی.
 • تو مهمونی و جشن مثل ستاره می‌درخشی.
 • در اجتماع و محیط کار با انگیزه و با اعتماد به نفس بیشتری تو جمع حاضر می‌شی.
 • پرخوری و اشتهای زیاد رو می‌تونی کنترل کنی.
 • با عواملی که باعث چاقی می‌شه آشنا می‌شی و به راحتی کنترل می‌کنی.
 • و …

عواملی که باعث چاقی میشه

افرادی که عضو رژیم گروهی می‌شن، پشتیبان اختصاصی هم دارن؟

همه‌ی افرادی که از برنافیت دکتر کرمانی رژیم غذایی دریافت می‌کنن، پشتیبان اختصاصی هم دارن و افرادی که عضو رژیم گروهی هستن علاوه بر این‌که پشتیبان اختصاصی دارن در گروه‌های لاغری هم عضو می‌شون و از خدمات ویژه مجموعه برنافیت دکتر کرمانی بهره‌مند می‌شن.

لاغری گروهی به چه افرادی پیشنهاد می‌شه؟

اگه شما هم جز این دسته از افراد هستی که ویژگی‌های زیر رو داری، توصیه می‌کنیم که حتما عضو رژیم گروهی بشی:

 • کاری رو وقتی تنهایی انجام بدی، سختی کار برات بیشتر می‌شه.
 • از اضافه وزن رنج می‌بری و دنبال راهکار اساسی هستی.
 • بارها تلاش کردی و از رژیم شکست خوردی.
 • احساس افسردگی و شکست می‌کنی.
 • بیشتر مواقع حوصله انجام کاری رو نداری.
 • انگیزه کافی برای ادامه رژیم نداری.
 • دوست داری در کنار خود حامی داشته باشی.
 • فردی اجتماعی هستی و دوست داری که کارهای گروهی انجام بدی.
 • از ایجاد تعامل و ارتباط با دیگران لذت می‌بری.

رژیم گروهی و لاغری برنافیت دکتر کرمانی

تفاوت رژیم گروهی با رژیم‌های عادی چیه؟

اگر تا الان متوجه تفاوت رژیم گروهی برنافیت با رژیم‌های دیگه برنافیت نشدی هیچ اشکالی نداره. چون همین الان براتون توضیح می‌دیم که بزرگ‌ترین تفاوت رژیم گروهی نسبت به بقیه رژیم‌ها چیه!!

در برنافیت دکتر کرمانی به دو روش، رژیم غذایی ارائه می‌شه:‌

 1. رژیم غذایی با پشتیبان اختصاصی
 2. رژیم غذایی با پشتیبان اختصاصی + لاغری گروهی

گزینه اول؛ شما تا پایان دوره سه ماهه رژیم غذایی یک نفر مشاوره تغذیه به عنوان پشتیبان اختصاصی داری و از طریق واتساپ با پشتیبان اختصاصی در ارتباطی و اگه سوالی داشتی می‌تونی از کارشناس اختصاصی خودت بپرسی.

گزینه دوم؛ علاوه بر این‌که پشتیبان اختصاصی داری، می‌تونی عضو گروه‌های لاغری بشی و از امتیازاتی که داره استفاده کنی مثل: عضویت در چالش‌ها، شرکت در جلسات آموزش هفتگی، امکان تعامل با افرادی که هدف مشترک با شما دارن و …

برنافیت دکتر کرمانی و رژیم گروهی

آیا موفقیت در این رژیم گروهی تضمینه؟

موفقیت در کاهش وزن کاملا به شما بستگی داره و اگه شما در رژیم گروهی همراه ما باشی، ما هم موفقیت شما رو در رژیم گروهی برای رسیدن به تناسب اندام کاملا تضمین می‌کنیم:

 • طبق برنامه غذایی، باید غذای روزانه میل کنی.
 • از خوردن میان وعده‌های اضافی خودداری کنی.
 • پیاده روی روزانه رو مرتب انجام بدی.
 • صبور و با حوصله باشی و تا پایان مسیر پیش بری.
 • اگه با مشکل یا مسئله‌ای مواجه شدی به مشاور پشتیبان بگی.
 • در گروه‌های لاغری حضور فعالانه داشته باشی.

چه کارهایی در گروه انجام می‌دی؟

 • معرفی خود و آشنایی با اعضای گروه
 • شروع روز با جملات الهام‌بخش و انگیزشی
 • روحیه دادن به هم‌گروهی‌ها
 • جشن‌گرفتن موفقیت‌ها
 • راهنمایی اعضای گروه
 • بالا بردن انگیزه‌ی اعضای گروه
 • درد و دل کردن با هم‌گروهی‌ها
 • مطر ح کردن مشکلات خود با دیگران
 • به اشتراک گذاشتن کارهایی که در جهت رژیم‌ خود انجام می‌دی: مثل پیاده‌روی، ورزش، عکس وعده‌های غذایی و …
 • شرکت در جلسات علمی و آموزشی که به صورت لایو برگزار می‌شه
 • شرکت در ماراتن‌ها و مسابقات هفتگی
 • متعهد شدن برای هفته آینده: متعهد بودن همه افراد برای رسیدن به اهداف و انجام ماراتن‌ها
 • تعیین شعار الهام‌بخش برای هر هفته

لاغری گروهی بهترین انتخابه، اگه …

 • فکر می‌کنی رژیم‎ گرفتن سخته
 • دوست داری لاغر شی اما حوصله‌ی رژیم نداری
 • وسط راه انگیزه‌ت کم میشه
 • تا حالا کلی رژیم گرفتی و بی‌نتیجه مونده
 • برای رژیم گرفتن دنبال پایه‌ای

۱۰۰ درصد تضمین لاغری؟

موفقیت در کاهش وزن کاملا به خودت بستگی داره. اما اگه چالش‌هایی رو که برات در نظر گرفتیم، مو به مو انجام بدی و تو گروه‌ها حضور فعال داشته باشی، مطمئنا موفق می‌شی.

ما این اطمینان رو بهت می‌دیم که بیشتر از ۹۰ درصد کسایی که در ماراتن لاغر گروهی برنافیت شرکت کردن با موفقیت به تناسب اندام رسیدن.

هزینه ثبت‌نام رژیم گروهی برنافیت:

هزینه‌ی شرکت در ماراتن لاغری گروهی، ۳۹۰ هزار تومنه که می‌تونی با ۶۵ هزار تومن تخفیف، با پرداخت  فقط ۳۲۵ هزار تومن در این ماراتن شرکت کنی.

نحوه‌ی ثبت‌نام در رژیم گروهی برنافیت:

اصلا سخت نیست! شماره ت رو در کادر زیر وارد کن تا مشاور تغذیه برنافیت باهات تماس بگیره و راهنماییت کنه.

سوالات متداول رژیم گروهی ( ماراتن لاغری )

+ چرا رژیم گروهی در کاهش وزن موثره؟

رژیم گروهی فرصتی به افراد میده که راه‌های ارتباط با دیگران راحت باشه و به نوعی احساس همدردی و دلگرمی بین افراد ایجاد می‌شه. در جلسات رژیم گروهی افراد متوجه می‌شن تنها نیستن و مشکلی که دارن رو می‌تونن با کمک هم برطرف کنن و این دلگرمی باعث می‌شه بفهمن اشخاص دیگه‌ای هم هستن که مشکلات کاهش وزن رو دارن.

 

+ رژیم گروهی چگونه در ما انگیزه و پایبندی رو افزایش میده ؟

یکی از رکورد داران برنافیت، اینگونه بیان کرد: چند نفری رژیم گرفتیم لاغر شدیم چرا که گروهی بودن در رژیم به ما کمک کرد که در این مسیر به بهترین نتیجه ممکن برسیم و امید خود را از دست ندهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]