ماراتن لاغری گروهی برنافیت

“دوست دارم لاغر بشم اما انگیزه ندارم”

 “رژیم گرفتن پایه می‌خواد”

“خسته شدم انقدر رژیمم رو نصف کاره رها کردم”

وقتی پای درد و دل‌ افرادی که اضافه وزن دارن می‌شینیم این جملات رو زیاد می‌شنویم، افرادی که دوست دارن به وزن دلخواه‌شون برسن اما متاسفانه میانه‌ی راه انگیزه‌شون کم میشه.

ریشه‌ی مشکل کجاست؟

خیلی از این افراد برای این که لاغر شن به جای این که دنبال ریشه‌ی مشکل باشن، سراغ راه‌های اشتباهی می‌رن که بتونن خیلی سریع و ساده مشکل اضافه وزن‌شون رو حل کنن. راه‌هایی مثل لاغری با قرص و دارو، لاغری با دمنوش، لاغری با جراحی و … که نه تنها نتیجه‌ای جز اتلاف هزینه و وقت ندارن، بلکه گاهی سلامتی‌شون رو هم به خطر می‌اندازن.

اما مشکل، جای دیگه است. وقتی ما برای رسیدن به هدفی تلاش می‌کنیم و وسط راه جا می‌زنیم، یعنی مشکل‌مون در بی‌انگیزگی و ضعف اراده است. ضعف اراده و بی‌انگیزگی باعث می‌شه، تصمیم گیری‌هامون روی کاغذ باقی بمونن و هیچ وقت عملی نشن! ما برای این که بتونیم هدف‌مون رو دنبال کنیم و رویاهامون رو عملی کنیم باید انگیزه‌ی کافی داشته باشیم.

پس چجوری لاغر شیم؟!

برای این که بتونیم با موفقیت رژیم لاغری بگیریم، تنها راه حل اینه که نذاریم انگیزه‌مون کم شه. یکی از بهترین گزینه‌ها برای تقویت انگیزه اینه که رژیم رو هم‌زمان با دوستامون شروع کنیم. یعنی رژیم رو با کسایی شروع کنیم که پایه باشن! تا هر وقت ناامید شدیم به هم دیگه انگیزه بدیم و تو این راه دلسرد نشیم.

نتایج سال‌ها تحقیقات و تجربیات تیم دکتر کرمانی در زمینه‌ی رژیم لاغری و هم‌چنین جدیدترین تحقیقات دانشمندان علم تغذیه نشان می‌دن که رژیم گروهی، بهترین و موثرترین راه‎حل برای افرادیه که در طول رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه.

پیشنهاد خیلی خیلی ویژه‌ی برنافیت

اگه فکر می‌کنی رژیم گرفتن سخته، اگه وسط راه بی‌انگیزه می‌شی و اگه دنبال پایه‌ی رژیم می‌گردی، لاغری گروهی برنافیت، فوق‌العاده‌ترین گزینه است.

با شرکت در ماراتن لاغری گروهی برنافیت، عضو گروه ۲۰ الی ۳۰ نفره‌ای می‌شی که همگی با تو هدف مشترکی دارن و مثل خودت اضافه وزن دارن. هم‌گروهیات، مشکلاتی رو که تو داری کاملا درک می‌کنن، می‌تونی از تجربیات‌شون استفاده کنی و ازشون انگیزه بگیری!

ماراتن لاغری گروهی برنافیت، یک ماراتن ۳ ماهه و متشکل از گروه‌های ۲۰ الی ۳۰ نفره است. هر گروه لاغری، ۲۰ الی ۳۰ عضو، یک فرد راهنما و یک دستور جلسه دارد. بعد از این ماراتن ۳ ماهه، حداقل ۱۲ کیلو وزن کم می‌کنی و کلی دوست خوب پیدا می‌‌کنی.

یه دست صدا نداره!

در ماراتن لاغری گروهی برنافیت، اعضای گروه‌ها مشکلات و مسائل خودشون رو با هم در میان می‌ذارن و هم‌گروهی‌ها با توجه به تجربیات شخصی‌شون، به هم‌دیگه راهکار ارائه می‌دن. موفقیت اعضای گروه، حمایت‌ها و کمک‌‌هاشون، انگیزه و اراده‌ی هم‌گروهی‌ها رو بالا می‌بره و باعث می‌شه بیشتر و باانگیزه‌تر برای رسیدن به هدف‌شون تلاش کنن. این جا همه پایه‌ی رژیمن.

گشتم نبود نگرد نیست

ماراتن لاغری گروهی فقط و فقط مختص برنافیته و تا الان تعداد زیادی از افرادی که برای رژیم گرفتن و لاغرشدن مشکل داشتن، با لاغری گروهی برنافیت با موفقیت تونستن لاغر بشن.

چرا لاغری گروهی برنافیت انقدر فوق‌العاده است؟

 1. پشتیبانی فردی + رژیم گروهی = مگه می‌شه لاغر نشد؟!

با شرکت در ماراتن لاغری گروهی برنافیت، علاوه بر این که تو گروه‌های لاغری عضو می‌شی، پشتیبان اختصاصی خودت رو داری و متخصص تغذیه با توجه به شرایط جسمیت، بهت رژیم می‌ده.

پشتیبانت هر ۲ هفته یه بار وضعیت جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه، هر سوال یا مشکلی داشته باشی می‌تونی باهاش در میون بذاری و پشتیبانت بر اساس شرایطت برنامه رژیمت رو مشخص می‎کنه.

 1. انرژیت رو هزاره!

تو لاغری گروهی، برای این که همیشه انگیزه داشته باشی و انرژی‌تون زیاد باشه، هم پشتیبانت هواتو داره هم هم‌گروهیات،  با لاغری گروهی، هیچ بهونه‌ای واسه بی‌انگیزگی نمی‌تونی پیدا کنی.

آن چه خوبان همه دارند، تو یک جا داری!

ویژگی‌های لاغری گروهی برنافیت:

 • حداقل ۱۲ کیلو لاغری در ۳ ماه
 • پشتیبان اختصاصی
 • مشاوره روانشناسی
 • ارتباط مداوم با پشتیبان از طریق واتساپ
 • انتخاب غذای دلخواه
 • لاغری گروهی
 • جایزه برای نفرات برتر
 • افزایش انگیزه و تقویت اراده
 • لاغری بدون دارو، دمنوش و عمل جراحی

چه کارهایی در گروه انجام می‌دی؟

 • معرفی خود و آشنایی با اعضای گروه
 • شروع روز با جملات الهام‌بخش و انگیزشی
 • روحیه دادن به هم‌گروهی‌ها
 • جشن‌گرفتن موفقیت‌ها
 • راهنمایی اعضای گروه
 • بالا بردن انگیزه‌ی اعضای گروه
 • درد و دل کردن با هم‌گروهی‌ها
 • مطر ح کردن مشکلات خود با دیگران
 • به اشتراک گذاشتن کارهایی که در جهت رژیم‌ خود انجام می‌دی: مثل پیاده‌روی، ورزش، عکس وعده‌های غذایی و …
 • شرکت در جلسات علمی و آموزشی که به صورت لایو برگزار می‌شه
 • شرکت در ماراتن‌ها و مسابقات هفتگی
 • متعهد شدن برای هفته آینده: متعهد بودن همه افراد برای رسیدن به اهداف و انجام ماراتن‌ها
 • تعیین شعار الهام‌بخش برای هر هفته

لاغری گروهی بهترین انتخابه، اگه …

 • فکر می‌کنی رژیم‎ گرفتن سخته
 • دوست داری لاغر شی اما حوصله‌ی رژیم نداری
 • وسط راه انگیزه‌ت کم میشه
 • تا حالا کلی رژیم گرفتی و بی‌نتیجه مونده
 • برای رژیم گرفتن دنبال پایه‌ای

۱۰۰ درصد تضمین لاغری؟

موفقیت در کاهش وزن کاملا به خودت بستگی داره. اما اگه چالش‌هایی رو که برات در نظر گرفتیم، مو به مو انجام بدی و تو گروه‌ها حضور فعال داشته باشی، مطمئنا موفق می‌شی.

ما این اطمینان رو بهت می‌دیم که بیشتر از ۹۰ درصد کسایی که در ماراتن لاغر گروهی برنافیت شرکت کردن با موفقیت به تناسب اندام رسیدن.

هزینه ثبت‌نام رژیم گروهی برنافیت:

هزینه‌ی شرکت در ماراتن لاغری گروهی، ۳۹۰ هزار تومنه که می‌تونی با ۶۵ هزار تومن تخفیف، با پرداخت  فقط ۳۲۵ هزار تومن در این ماراتن شرکت کنی.

نحوه‌ی ثبت‌نام در رژیم گروهی برنافیت:

اصلا سخت نیست! اگه نیاز به مشاوره داری روی دکمه‌ی “دریافت مشاوره رایگان” کلیک کن، تا مشاورای برنافیت بهت پیام بدن. اگه می‌خوای خیلی سریع و بدون معطلی در ماراتن لاغری گروهی شرکت کنی، همین الان روی دکمه‌ی “شرکت در ماراتن” بزن و وارد درگاه بانک شو و با ۶۵ هزار تومن تخفیف در ماراتن شرکت کن.

ماراتن لاغری گروهی برنافیت

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع متفاوتی از رژیم‌ها روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت،  محاسبه bmi، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]