دریافت رژیم لاغری با ورزش | رژیم و ورزش برای لاغری

رژیم همراه با برنامه ورزشی

ویژگی برناجت برنافیت

امان از این شکم!

تا حالا شده بخوای بری مهمونی، ببینی لباسی که دوست داری برات تنگ شده؟! تا حالا شده با هزار زحمت شکمت رو تو لباست جا بدی، وسط مهمونی یهو دکمه‌ی لباست بیفته؟! تا حالا شده به خاطر چاقی شکمت لباسی که دوست نداری، بخری؟ همه‌ی ما دوست داریم تو مهمونی‌ها جذاب باشیم و قشنگ‌ترین لباس‌هامونو بپوشیم، اما این شکم لعنتی همیشه مزاحمه. جدا از این که تناسب اندام‌مون رو به هم می‌زنه، اعتماد به نفس‌مون رو پایین میاره و برای سلامتی‌مون هم خطرناکه! تازه اکثر خانوما دچار چاقی موضعی هستن، یعنی ممکنه تجمع چربی در قسمت لگن بیشتر از بقیه اندام‌ها باشه، با رژیم به همراه ورزش قراره کل اندام بدنت رو لاغر کنی.

با این که آب‌کردن چربی‌های شکم کار خیلی سختی نیست، اما به یه آرزو تبدیل شده، اما چرا؟!

بهترین راه برای تخت‌شدن شکم؟!

چربی‌های شکم و پهلو بیش‌ترین میزان چربی بدن رو تشکیل می‌دن، خیلی سرسختن و به این زودی‌ها آب نمی‌شن. در حدی که ممکنه رژیم بگیری، لاغر هم بشی، اما هنوز شکم داشته باشی!!  خب پس چیکار باید کرد؟! برای این که بتونی چربی‌های شکم و پهلوت رو آب کنی، باید حداقل 60 درصد از چربی‌های بدنت رو بسوزونی که با رژیمِ تنها این کار، خیلی زمان‌بره!

بهترین و سریع‌ترین راه برای تخت‌شدن شکم، رژیم مناسب در کنار برنامه‌ی ورزشی اصولیه. رژیمی که: متابولیسم و چربی‌سوزی بدنت رو بالا ببره و برنامه‎ی ورزشی‌ای که: مختص لاغری شکم و پهلو باشه و چربی‌هاتو آب کنه. اما همچین رژیم کاملی رو از کجا می‌شه پیدا کرد؟

نگران نباش برنافیت برای تخت‌شدن شکمت راه‌حل قطعی داره!

برناجت، رژیم لاغری با ورزش برنافیت 

اگه می‌خوای تو سریع‌ترین زمان از شر چربی‌های شکم و پهلوت خلاص شی، رژیم برناجت، بهترین گزینه است. با برناجت علاوه بر رژیم غذایی، برنامه‌ی ورزشی اختصاصی برای آب‌کردن چربی‌های شکم و پهلو دریافت می‌کنی و در سه ماه بین 10 تا 14 کیلو کاهش وزن و 14 تا 16 سانت سایز کم می‌کنی.

تمرکز رژیم غذایی برناجت بر روی خوراکی‌های پروتئینیه تا به کمک آن علاوه‎بر کاهش وزن، چربی‌های ناحیه‌ی شکمت به عضله تبدیل بشن. برنامه لاغری با رژیم و ورزش برناجت، یک برنامه‌ی لاغری موضعی هست که به طور اختصاصی برای آب‌کردن چربی‌های شکم و پهلو ارائه می‌شه.

برای آشنایی بیشتر با رژیم برناجت حتما ویدئوی زیر رو ببین

چرا رژیم برناجت؟

می‌خوای بدونی چرا برناجت بهترین راه، برای تخت‌شدن شکمه، حتما ادامه‌ی این مطلب رو بخون.

1. خیال تخت با شکم تخت!

خیلی‌ها برای این که تو مدت زمان کم شکم‌شون تخت بشه، متاسفانه سراغ روش‌های غیرعلمی و غیراصولی‌ می‌رن، روش‌هایی مثل جراحی، دارو و دمنوش. اما اغلب این روش‌ها، نه تنها نتیجه‌ای جز اتلاف وقت و پول ندارن، بلکه برای سلامتی هم خطرناکن! اما پیشنهاد قطعی برنافیت، یه رژیم اصولی در کنار برنامه ورزشی مختص لاغری موضعی هست. این 2 در کنار هم، سرعت سوخت و ساز بدن و آب‌شدن چربی‌های شکم و پهلو رو افزایش می‌دن. برناجت بهترین و سریع‌ترین راه تخت‌شدن شکم تخته، خیالت تخت!

2. رژیم غذایی چربی‌سوز

تمرکز رژیم غذایی برناجت بر روی مواد پروتئینیه تا در طول رژیم علاوه بر این که وزن کم کنی، چربی‌های شکم و پهلوت به عضله تبدیل بشن. هم‌چنین این رژیم، سهمیه ورزشی هم داره، یعنی روزانه حدود 300 کالری اضافه‌تر دریافت می‌کنی. این سهمیه شامل مواد غذایی پروتئینیه.

3. پشتیبانی اختصاصی زیر نظر متخصص تغذیه

«بدنم به کدوم غذاها نیاز داره؟ چه غذاهایی رو نباید بخورم؟ با چه ترفندی زودتر لاغر شم؟ رژیم گرفتم، چرا وزن کم نمی‌کنم؟ و …» جواب این سوال‌ها رو فقط یه متخصص تغذیه می‌دونه. به همین خاطر در طول رژیم یه متخصص تغذیه کنارته تا به همه‌ی سوالاتت جواب بده و راهنماییت کنه. هم‌چنین قبل از شروع رژیم، پشتیبانت وضعیت جسمانیت رو بررسی می‌کنه و با توجه به شرایطت بهت رژیم می‌ده.

دریافت رژیم با ورزش

4. برنامه‌ی ورزشی اختصاصی زیر نظر مربی

برای انجام تمرینات ورزشی برناجت به آمادگی جسمانی خاصی نیاز نداری. مربی‌ برنافیت، شرایط بدنیت رو چک می‌کنه، با توجه میزان اضافه وزنت و وضعیت جسمانی‌ت، مثل زانودرد، کمردرد، رماتیسم و … بهت توضیح می‌ده که چه حرکاتی برات مفید و چه حرکاتی مضره.

5. یه باشگاه ورزشی تو تلویزیون خونه‌ات

می‌دونم حوصله‌ی باشگاه‌رفتن نداری، وقت نداری باشگاه بری و واسه ورزش‌کردن نمی‌خوای زیاد هزینه کنی، اما برناجت همه‌ی بهونه‌هاتو ازت گرفته! با برناجت هر وقت که دلت خواست می‌تونی تو خونه‌ات ورزش کنی، بدون نیاز به هیچ وسیله‌ی باشگاهی!

برای این که در طول تمرینات به بدنت آسیب نزنی و برنامه ورزشی‎ات بیش‌ترین تاثیر رو داشته باشه، مربی‌های برنافیت حرکات رو برات انجام دادن. می‌تونی به راحتی ویدئوهای حرکات ورزشی رو توی گوشی یا تلویزیون ببینی و همراه با مربی‌ها ورزشی کنی. با برناجت هیچ وقت اشتباه نمی‌زنی!

6. افزایش چربی‌سوزی و متابولیسم بدن

برناجت 2 تا ویژگی فوق‌العاده داره:1. بدون استپ وزنیه 2. نمی‌ذاره بعد از لاغری پوستت شل ‌شه.

اما چجوری؟ تمرینات ورزشی برناجت، به گونه‌ای طراحی شدن که میزان چربی‌سوزی و متابولیسم بدن رو به بالاترین سطح می‌رسونن و باعث می‌شن بدن کالری بیشتری بسوزونه. به همین دلیل بدن با برناجت دیگه دچار استپ وزنی نمی‌شه. ورزش‌کردن و مصرف مواد پروتئینی در طول رژیم، باعث می‌شه چربی‌های زیر پوستت به عضله تبدیل بشن. این موضوع مانع از آسیب‌دیدن الیاف کٌلاژن و الاستین و شل‌شدن پوست بعد از لاغری می‌شه. با برناجت اصلا نگران شل‌شدن پوستت نباش!

7. ماراتن لاغری گروهی

علاوه بر همه‌ی این ویژگی‌ها، با دریافت رژیم برناجت، عضو اپلیکیشن رژیم گروهی برنافیت‌ می‌شی و در کنار کسایی که با تو هدف مشترک دارن رژیم می‌گیری! با عضویت در ماراتن لاغری، تو چالش‌های هیجان‌انگیز سبک زندگی شرکت می‌کنی، از هم‌گروهیات انگیزه می‌گیری، باهاشون رقابت می‌کنی و با انگیزه زیاد لاغر می‌شی.

8. بدون دغدغه بازگشت وزن به همراه رژیم تثبیت 

با برناجت ترکیب برنامه رژیم با ورزش برای آب کردن چربیای شکم و پهلو دریافت می‌کنی و دیگه نگران بازگشت وزنت نیستی. چون ما برات رژیم تثیبت وزن رو در نظر گرفتیم، قصدمون اینه که به کمک این رژیم دیگه به راحتی تو وزن ایده‌الی که مد نظرت هست برای همیشه باقی بمونی.

برای این که برنامه ورزشی بیش‌ترین تاثیرگذاری رو داشته باشه، مربی‌های برنافیت حرکات رو برات انجام دادن. می‌تونی به راحتی ویدئوهای حرکات ورزشی رو توی گوشی یا تلویزیون ببینی و همراه با مربی‌ها ورزش کنی.

با برناجت به عنوان منحصر به فردترین برنامه ورزشی که تا الان ارائه شده، یه باشگاه حرفه‌ای رو میاری تو خونه و با همون هیجان و انرژی بالایی که تو باشگاه داری، تو خونه کنار مربیت ورزش می‌کنی و بدون دغدغه بازگشت وزن از چربیای شکم و پهلوت خدافظی می‌کنی.

تو رژیم برناجت برنافیت چه اتفاقاتی می‌افته؟

ویژگی برنامه غذایی به همراه برنامه ورزشی برنافیت

آن چه در برناجت خواهد دید|رژیم به همراه برنامه ورزشی

1. ارزیابی اولیه

یه متخصص تغذیه و ورزش وضعیت جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه و با توجه به شرایطت بهت رژیم غذایی و برنامه ورزشی می‌ده.

2. دریافت رژیم غذایی

تمرکز رژیم غذایی روی عضله‌سازی و خوراکی‌های پروتئینیه، تا سوخت‌وساز و چربی‌سوزی بدنت به بالاترین سطح برسه.

رژیم غذایی و برنامه ورزشی برنافیت دکترکرمانی

3. دریافت برنامه‌ی ورزشی

متناسب با آمادگی جسمانیت، برنامه‌ی تخصصی ورزش در منزل دریافت می‌کنی که مختص آب‌کردن چربی‌های پهلو و شکمه

نتایج موفق دوره‌های قبل

با برناجت اتفاقات هیجان‌انگیزی برات می‌افته:

 • 10 تا 14 کیلو کاهش وزن
 • 14 تا 16 سانت کاهش سایز
 • آب‌شدن چربی‌های شکم و پهلو
 • افزایش چربی‌سوزی و متابولیسم بدن
 • تبدیل چربی به عضله
 • لاغری بدون شل‌شدن پوست
 • کاهش احتمال ابتلا به فشارخون و سکته‌ی قلبی
 • افزایش اعتماد به نفس
 • پوشیدن لباس‌های تن مانکن!

تیم ما 

[team_nutritionists]

می‌خوای بدونی چه قدر اضافه وزن داری؟ و چقدر طول میکشه شکمت تخت بشه؟

رژیم برناجت بهترین انتخابه برات، اگه:

 • کم‌تر از 15 کیلو اضافه وزن داری!
 • می‌خوای تو سریع‌ترین زمان شکمت تخت بشه!
 • دوست داری بدون استپ وزنی رژیم بگیری!
 • می‌خوای بعد از لاغری پوستت شل نشه!

بزن بریم که رضایت کاربر از رژیم برناجت رو گوش کنیم

نمونه برنامه رژیم غذایی برناجت برنافیت

لیست غذایی برناجت برنافیت

رژیم برناجت برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • کسایی که بیشتر از 15 کیلو اضافه وزن دارن، بهتره از رژیم برناجت استفاده نکنن. چون ممکنه در اثر تمرینات ورزشی، به ستون فقرات‌شون آسیب‌ وارد بشه.
 • کسایی که آسیب‌های جدی در ستون فقرات خود دارن، یا از درد شدید زانو و کمر رنج می‌برن.

هزینه‌ی رژیم برناجت | رژیم و ورزش برای لاغری

ارزش واقعی رژیم لاغری به همراه ورزش 3 ماهه برنافیت 1,290,000 تومنه که در حال حاضر با تخفیف ویژه فقط با 940 هزارتومن می‌تونی برنامه غذایی خودت رو دریافت کنی.

در برنامه ورزشی به همراه رژیم، روحیه و انرژیت همیشه بالاس و علاوه بر این چربی سوزی و متابولیسم بدنت رو به بالاتر‌ین سطحش می‌رسونی. کاربردیترین مزیت رژیم به همراه ورزش اینه که شما در روز با خیال راحت، غذای بیشتری دریافت می‌کنی و ولی بقیه لاغر میشی!

همین الان در زیر نحوه ثبت نام رژیم لاغری به همراه ورزش رو تکمیل کن تا پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت بهت پیام بدن.

ثبت نام برناجت|رژیم لاغری با ورزش 

برای دریافت رژیم ورزشی لاغری که شامل یه رژیم اصولی و شروع یه برنامه منظمه، می‌تونی همین الان ثبت نام کنی.

مرحله اول

 1. جنسیت خودتو انتخاب کن.
 2. وزن، قد و سن خودتو وارد کن.

مرحله دوم 

 • در این قسمت گزارش میزان اضافه وزنت رو نشون می‌ده.

مرحله سوم 

 • برای ثبت نام و دریافت رژیم باید مشخصاتت رو وارد کنی که شامل: نام، نام خانوادگی و موبایل هست.

مرحله چهارم 

 • یکی از پکیج‌ها رو انتخاب می‌کنی
 • سپس برای پشتیبانی از بین برناکال و متخصص تغذیه یکی رو انتخاب می کنی
 • بعدش نوبت انتخاب برنامه ورزشیه که در این رژیم حتماً باید فعال باشه.
 • در نهایت روی دکمه خرید رژیم (دریافت رژیم لاغری) کلیک کن.
 • بلافاصه بعد از پرداخت، لینک دریافت اپلیکیشن‌ برنافیت،‌ همچنین‌ نام کاربری‌‌ و پسوردتون،‌ براتون‌ پیامک میشه.

به خانواده‌ بزرگ برنافیت خوش اومدی 🙂

برای ثبت نام و دریافت رژیم
مشخصاتت رو وارد کن
home bmi

سوالات متداول برناجت برنافیت برنافیت

استپ وزنی، بخشی از رژیمه و معمولا یک یا دو ماه بعد از شروع رژیم، اتفاق میفته. هر وقت دچار استپ وزنی شدی، پشتیبان اختصاصیت با ارزیابی وضعیتت، رژیم شوک برات تجویز می‌کنه تا به راحتی بتونی استپ وزنی رو شکست بدی!

بعد از ثبت‌نام رژیم و واریز وجه، پشتیبان اختصاصیت بهت پیام می‌ده، شرایط جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه، با توجه به شرایطت بهت رژیم می‌ده و از همون لحظه می‌تونی رژیمت رو شروع کنی.

در طول ثبت نام برنامه گزارش دقیق وضعیت جسمانی شما، دریافت خواهد شد و حرکات برنامه ورزشی به همراه برنامه غذایی کاملا با محدودیت‌های جسمانی شما آماده خواهد شد.

تو رژیم برنافیت لازم نیست: غذایی رو که دوست نداری یا بهش حساسیت داری، بخوری، جدا از خانواده برای خودت غذا درست کنی یا غذایی رو از برنامه‌ت حذف کنی.

برای این که بعد از رژیم پوستت شل نشه، تو رژیم برنافیت، همه‌ی گروه‌های غذایی مورد نیاز بدن گنجانده شده! هم‌چنین تحرک و پیاده‌روی در کنار رژیم، به طور کامل از افتادگی پوست جلوگیری می‌کنه. نگران نباش!

همه حرکات دارای ویدئوی راهنمای است که شما می‌تونید در برنامه‌تون مشاهده کنید.

خیر. برای لاغری نیاز به مصرف هیچ‌ دارو و دمنوشی نیست. اما در صورت نیاز پشتیبان اختصاصیت برات مولتی ویتامین (برای تامین ویتامین های بدن) تجویز می‌کنه.

برنافیت کمکت می‌کنه علاوه بر این که لاغر شی، عادت‌های بد غذایی مثل ریزه‌خواری رو کنار بذاری و اصول تغذیه رو یاد بگیری تا دیگه هیچ وقت چاق نشی. اما برای این که خیالت راحت باشه رژیم تثبیت وزن برنافیت می‌تونه کمکت کنه.

بیشترین میزان چربی در شکم ذخیره می‌شه و برای آب‌شدن چربی‌های شکمت باید حداقل ۷۰ درصد چربی اضافیت رو بسوزونی. اگه واسه آب‌کردن چربی شکمت عجله داری، رژیم لاغری موضعی برنافیت رو انتخاب کن.

خیر. برای لاغری نیاز به مصرف هیچ‌ دارو و دمنوشی نیست. اما در صورت نیاز پشتیبان اختصاصیت برات مولتی ویتامین (برای تامین ویتامین های بدن) تجویز می‌کنه.

ماراتن لاغری برنافیت، جدیدترین و موفق‌ترین رژیم لاغری دکتر کرمانیه که بر اساس جدیدترین متدهای علم تغذیه طراحی شده. بیشتر از 90 درصد از افرادی که تو ماراتن لاغری گروهی برنافیت شرکت کردن، با موفقیت به وزن ایده‌آل‌شون رسیدن.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان بدون وسیله یا دمبل، کش و همینطور وسایل باشگاهی ورزش کنید.

guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
آتنا

رزیم گروهی بمن کمک کرد ممنونم از شما و خانم حسین زاده عزیز

رژیم فستینگ
خانه