دریافت برنامه غذایی برای چاق شدن | رژیم افزایش وزن برنافیت

رژیم افزایش وزن برنافیت

ویژگی‌های رژیم افزایش وزن برنافیت

افزایش وزن یا افزایش عضله می‌تونه به همون اندازه‌ی کاهش وزن سخت باشه. خیلیا این تصور رو دارن که اگه پرخوری کنن خیلی راحت می‌تونن اضافه وزن پیدا کنن. اگه این‌جوری بود که هیچ کس از کمبود وزن رنج نمی‌برد. پس علتش چی‌ می‌تونه باشه؟ مشکل اینه که افزایش وزن هم فوت و فن‌های خودشو داره و باید طبق برنامه غذایی جلو بره. اگه دوست داری وزن اضافه كنی، روش انجامش خیلی مهمه كه درست باشه. ممكنه نوشابه و دونات به افزایش وزنت كمک كنن، اما می‌تونه سلامتیت رو به خطر بندازه. به خاطر این که سلامتیت به خطر نیافته، خوردن غذاهای سالم و داشتن یک سبک زندگی سالم كاملا برات ضروریه. پس هیچ لذتی قشنگ‌تر از این نیست که لباست تو تنت خوش فرم دیده بشه.

بر خلاف این که خیلیا می‌خوان سریع وزن کم کنن، کسایی هستن که آرزوی رژیم غذایی سریع برای افرایش وزن رو دارن. مشکل اینه که افزایش وزن ترفندهای خودشو داره که اگر طبق برنامه غذایی پیش بری به راحتی می‌تونی سه کیلو در ماه به وزن خودت اضافه کنی. اینجوری دیگه همه بهت نمی‌گن وای چقدر لاغری، پوست و استخون شدی! می‌دونم آرزو داری به تناسب اندام برسی و افزایش وزن اصولی داشته باشی، اما راهش رو نمی‌دونی، من کنارتم تا این مسیر رو برات شفاف سازی کنم. لیست غذایی رژیم افزایش وزن برنافیت از وعده‌های اصلی، میان وعده‌های مغذی و سهمیه‌های مختلف تشکیل شده. از اون‌جا که علت لاغری بی‌اشتهایی هست، توی این لیست به هیچ وجه نمی‌خوام پرخوری کنی یا سمت غذاهای ناسالم بری. برعکس فوت و فن‌هایی به شما یاد می‌دیم که با کم‌ترین حجم غذا، بیش‌ترین میزان کالری رو دریافت کنی.

چرا رژیم افزایش وزن برنافیت؟

 1. اعتماد به نفس بالا
 2. تناسب اندام
 3. افزایش اشتها
 4. بهبود سیستم ایمنی
 5. افزایش توده عضلانی
 6. کاهش سوخت و ساز بدن
 7. تنظیم هورمون‌ها
 8. افزایش وزن بدون خراب شدن اندام
 9. افزایش وزن سالم
 10. انتخاب لباس‌ و سایز دلخواه

رژیم افزایش وزن برنافیت توسط چه كسی ارائه می‌شه؟

رژیم برنافیت اولین رژیم غذایی در ایرانه که برای کاربران در حین رژیم پشتیبان اختصاصی در نظر گرفته. تمام پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت، در حوزه لاغری و تغذیه به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌كنن. شما از وقتی كه رژیم افزایش وزن برنافیت رو ثبت نام كنی، یک پشتیبان اختصاصی داری که تا پایان دوره رژیم کنارته. راستی اگه سوالی حین رژیم هم برات پیش اومد کافیه از متخصص تغذیه خودت بپرسی.

چرا رژیم افزایش وزن برنافیت بهترین گزینه‌اس؟

1. تنوع لیست غذایی

در برنامه غذایی رژیم افزایش وزن برنافیت هیچ ممنوعیت غذایی نیست. هر غذایی که دوست داری می‌تونی بخوری و ما فقط مقدار غذا رو برات تعیین می‌کنیم. نکته اصلی اینه‌که هیچ قرص و دارویی برات تجویز نمی‌شه و از همه مهم‌تر روی میان وعده‌‌ات تمرکز می‌کنیم تا به وزن ایده‌آلت برسی.

2. پشتیان اختصاصی در حین رژیم

با دریافت رژیم افزایش وزن برنافیت، از ابتدا تا پایان دوره رژیم یه پشتیبان اختصاصی داری که روند افزایش وزنت رو چک می‌کنه و از همه مهم‌تر یه سری ترفندهای افزایش وزن رو بهت آموزش میده. تازه ممکنه حین رژیم سوالاتی برات پیش بیاد که به راحتی می‌تونی از طریق واتس اپ با پشتیبان اختصاصی خودت در ارتباط باشی. پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهت مشاوره می‌دن و دلسوزانه تا پایان رژیم تو رو همراهی می‌کنن.

پشتیبان اختصاصی برنافیت برنافیت

3. تعداد دفعات دریافت رژیم

هر دوره رژیم افزایش وزن برنافیت 3 ماهه‌اس، در این دوره سه ماهه، هر دو هفته یکبار اعلام وزن داری و بعد از اعلام وزن با توجه به تغییرات، برنامه‌ی غذایی می‌گیری و درنهایت کارشناس تغذیه از طریق واتس آپ باهات در ارتباطه.

4. صرفه جویی در زمان

هدر نرفتن زمانت برای ما خیلی ارزشمنده، برای این که وقتت رو به خاطر رفت و آمد و دریافت رژیم تلف نکنی، ما به صورت آنلاین رژیم‌ رو بهت ارائه می‌دیم. با اپلیکیشن برنافیت می‌تونی به راحتی به لیست غذایی خودت در هر زمان و مکان دسترسی داشته باشی و به سلیقه خودت غذای مورد علاقه‌ات رو انتخاب کنی.

5. آسون بودن دریافت رژیم

برنامه غذایی رژیم افزایش وزن برنافیت جوری طراحی شده که به شدت راحته، دیگه لازم نیست برای خودت غذای جداگانه درست کنی. به هیچ عنوان در طول دوره رژیم افزایش وزن از قرص و مکمل استفاده نمی‌کنی و خیلی راحت می‌تونی کنار خانوادت هرغذایی رو میل کنی و در نهایت با خیال راحت به تناسب اندام دلخواهت برسی.

6. عضویت در گروه ماراتن 

به محض دریافت رژیم افزایش وزن برنافیت وارد گروه ماراتن می‌شی. این گروه افرادی که مشابه به وضعیت جسمانی تو هستن عضو گروه می‌شن و حسابی قراره از تجربیات هم دیگه استفاده کنید. از یه سمتی کلی چالش‌های گروهی برات در نظر گرفتیم که اگه انجام بدی و امتیاز کسب کنی می‌تونی یکی از برنده‌های خوش شانس ما باشی. با خرید این رژیم علاوه  بر افزایش وزن اصولی و حس خوب می‌تونی لذت برنده شدن رو هم تجربه کنی و برنده‌ی این دوره از ماراتن برنافیت باشی.

رژیم افزایش وزن برنافیت بدون مکمل و دارو

رژیم افزایش وزن به چه کسی توصیه می‌شه؟

خیلیا فکر می‌کنن هیچ راهی برای افزایش وزن وجود نداره و به کل ناامید می‌شن، باید بهت بگم که تصورت کاملا اشتباهه. کسایی که از لاغری خسته شدن تنها کافیه یه بار از رژیم افزایش وزن برنافیت پیروی کنن تا معجزه‌ی افزایش وزن رو تجربه کنن.

 • بی‌اشتهایی باعث شده غذا نخوری؟
 • دیگه از لاغری خسته و ناامید شدن؟
 • بعضی از بیماری‌ها باعث کمبود وزن‌ت شده؟
 • کلی رژیم‌های مختلف امتحان کردی ولی به نتیجه‌ای نرسیدی؟
 • اندام ریزی داری و دوست داری به تناسب اندام برسی؟

اگر به سختی غذا می‌خوری، بهتره برای رفع این موضوع با پشتیبان اختصاصی رایگان برنافیت یه مشورت بگیری. پشتیبان اختصاصی برنافیت کنارته تا در مورد افزایش گرسنگی و افزایش وزن سالم بهت کمک کنه‌.

تیم ما

[team_nutritionists]

تو رژیم افزایش وزن چه اتفاقاتی برات می‌افته؟

ویژگی‌های افزایش وزن برنافیت

نمونه برنامه غذایی برای چاق شدن رایگان برنافیت

راز افزایش وزن اینه که با پیروی از یک رژیم غذایی افزایش وزن مناسب، به طور مداوم کالری بیش‌تری نسبت به اون چیزی که از طریق فعالیت می‌سوزونی، مصرف کنی. لیستی از غذاهای رژیمی و غذاهایی که از اون لذت می‌بری و می‌تونی درازمدت بهش پایبند باشی.

نمونه لیست غذایی افزایش وزن برنافیت برنافیت

هزینه‌ی رژیم افزایش وزن چقدره؟

ارزش واقعی رژیم 3 ماهه افزایش وزن برنافیت 1,140,000 تومنه که در حال حاضر با تخفیف ویژه فقط با 640 هزارتومن می‌تونی برنامه غذایی خودت رو دریافت کنی.

چطور رژیم افزایش وزن برنافیت رو دریافت کنم؟

برای دریافت رژیم افزایش وزن حتی یه لحظه هم مکث نکن. کافیه فرم زیر رو کامل کنی. نحوه ثبت نام رو گام به گام برات این پایین توضیح دادم.

مرحله اول

 1. جنسیت خودتو انتخاب کن.
 2. وزن، قد و سن خودتو وارد کن.

مرحله دوم 

 1. در این قسمت گزارش میزان کمبود وزن شما رو نشون می‌ده.
 2. روی دکمه دریافت رژیم کلیک کن.

مرحله سوم

 1. برای ثبت نام و دریافت رژیم باید مشخصاتت رو وارد کن که شامل: نام، نام خانوادگی و شماره موبایل هست.

مرحله چهارم

 1. یکی از پکیج‌ها رو انتخاب می‌کنی
 2. سپس برای پشتیبانی از بین برناکال و متخصص تغذیه یکی رو انتخاب می کنی.
 3. بعدش نوبت انتخاب برنامه ورزشیه که در این رژیم خوبه ولی الزامی نیست.
 4. در نهایت روی دکمه خرید رژیم (دریافت رژیم چاقی ) کلیک کن.
 5. بلافاصه بعد از پرداخت، لینک دریافت اپلیکیشن‌ برنافیت،‌ همچنین‌ نام کاربری‌‌ و پسوردتون،‌ براتون‌ پیامک میشه.

مرحله پنجم

 1. در نهایت پرداخت یا به صورت پرداخت اینترنتی انجام می‌شه که این روش به صورت سریع و آنی از طریق کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب انجام می‌شه، یا انتقال کارت به کارت که تایید پرداخت کارت به کارت حداکثر 24 ساعت زمان می‌بره.
 2. در نهایت روی دکمه خرید و دریافت رژیم بزن و برای دریافت رژیم هزینه رو پرداخت کن.

به خانواده‌ بزرگ برنافیت خوش اومدی ?

برای ثبت نام و دریافت رژیم
مشخصاتت رو وارد کن
home bmi

 

تو  رژیم افزایش وزن دیگه قرار نیست خوراکی‌های عجیب‌غریب و گرون بخوری. کاملا لیست‌های غذایی در دسترس و ایرانیه. 

برای این که بعد از رژیم پوستت شل نشه، تو رژیم برنافیت، همه‌ی گروه‌های غذایی مورد نیاز بدن گنجانده شده! هم‌چنین تحرک و پیاده‌روی در کنار رژیم، به طور کامل از افتادگی پوست جلوگیری می‌کنه. نگران نباش!

خیر. برای لاغری نیاز به مصرف هیچ‌ دارو و دمنوشی نیست. اما در صورت نیاز پشتیبان اختصاصیت برات مولتی ویتامین (برای تامین ویتامین های بدن) تجویز می‌کنه.

ماراتن لاغری برنافیت، جدیدترین و موفق‌ترین رژیم لاغری دکتر کرمانیه که بر اساس جدیدترین متدهای علم تغذیه طراحی شده. بیشتر از 90 درصد از افرادی که تو ماراتن لاغری گروهی برنافیت شرکت کردن، با موفقیت به وزن ایده‌آل‌شون رسیدن.

بعد از ثبت‌نام رژیم و واریز وجه، پشتیبان اختصاصیت بهت پیام می‌ده، شرایط جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه، با توجه به شرایطت بهت رژیم می‌ده و از همون لحظه می‌تونی رژیمت رو شروع کنی.

guest
6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سحر

سلام برنافیت رژیم بسیار خوبی است من سه ماه رژیم را گرفتم و حدود ده کیلو کم کردم که بسیارعالی است. ممنون از دست اندرکاران این برنامه و همچنین جناب آقای دکترکرمانی

طیب

این برنامه بسیارخوب و عالی است فقط کاش برای کسانی که قبلاً از این برنامه استفاده کردند و مجددا می خواهند این برنامه را ثبت نام کنند تخفیفی در نظر گرفته میشد

پشتیبان برنافیت

سلام طیب جان. با پشتیبانت تماس بگیر و بهشون بگو که می‌خوای تمدید کنی. اگه توی دوره تخفیف تمدید باشی، برات لحاظ میشه

نیکا

عالیه

رژیم فستینگ
خانه