دریافت رژیم تثبیت وزن به همراه نمونه رژیم تثبیت وزن دکتر کرمانی

رژیم تثبیت وزن برنافیت

ویژگی‌های رژیم تثبیت وزن برنافیت

 

مسئله کاهش یا افزایش وزن نیست! مسئله اینه حالا که بعد از کلی تلاش به وزن ایده‌آلت رسیدی، می‌خوای برای ثابت نگه داشتنش تلاش کنی؟ یکی از سوال‌هایی که خیلی رایجه اینه که چیکار کنم دوباره چاق نشم و برای همیشه وزنم ثابت بمونه و اعتماد به نفس بالایی داشته باشم؟ همه‌ی ما دوست داریم زمانی که به وزن ایده‌المون رسیدیم، یهو زمان متوقف بشه تا توی وزنی که هستیم بمونیم و چاق نشیم، اما هیچ وقت این اتفاق نمی‌افته.. البته ناگفته نمونه؛ ثابت نگه داشتن وزن اونقدارم سخت نیست، فقط باید با ترفندهاش بیشتر آشنا بشی.

بهترین راه برای ثابت نگه داشتن وزن!

برای این که وزن‌ت برای همیشه ثابت بمونه باید محاسبه کنی ببینی بدنت به چقدر کالری در روز نیاز داره و به همون اندازه در روز خوارکی مصرف کنی تا نیاز حقیقی بدنت رو تامین کنی. اما چه جوری محاسبه کنیم که در طول روز به چقدر کالری نیاز داریم و این کالری‌ها رو از چه گروهی باید تامین کنیم؟ کربوهیدارت نون یا پروتئین بیشتر… برای این که وزنت رو صددرصد ثابت نگه داری یه پیشنهاد فوق العاده برات دارم. هر چند ماه یکبار آنلاین به ما یه سری بزن تا برنامه غذایی رو بگیری، تازه تغییر برنامه هم با ما

رژیم تثبیت وزن برنافیت

اگه می‌خوای اصولی وزنت رو ثابت نگه داری و دغدغه بازگشت وزن‌ نداشته باشی، رژیم تثبیت وزن برنافیت بهترین گزینه است، چرا که بعد از رسیدن به وزن ایده‌ال همه‌چی تموم نمی‌شه، درواقع تازه وارد مرحله جدیدی می‌شی که باید برای همیشه برنامه غذایی خودت رو رعایت کنی و سبک زندگیت رو تغییر بدی تا دیگه دچار اضافه وزن نشی.

برنافیت یه برنامه غذایی برات در نظر گرفته که می‌تونه وزنت رو ثابت نگه داره نه کاهش و نه افزایش و به قول گفتنی برنامه رژیمی نیست و یه برنامه معمولی حساب می‌شه که بتونه وزنت رو برای همیشه ثابت نگه داره. اینجوری دیگه خیال ما راحته که دیگه به گذشته برنمی‌گردی.

بهترین راه برای تثبیت صحیح وزن، داشتن یه برنامه غذایی که بتونی برای مدت طولانی به اون پایبند باشی. یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ وزن اینه که شروع به نوشتن فهرستی دقیق از غذاهایی که هر روز می‌خوری انجام بدی تا بدونی در حال حاضر چقدر کالری مصرف می‌کنی.

رژیم‌های سر سخت و غیر واقع بینانه باعث می‌شه مجدد وزنت رو به حالت اولیه برگردونه. اگه یه سری تغییر ساده بدی و سبک زندگیت رو عوض کنی، می‌تونی وزنت رو برای طولانی مدت ثابت نگه داری. تو مسیر کاهش وزنت خیلی سریع متوجه می‌شی که کنترل کردن وزنت چیزی فراتر از وعده‌های غذایی هست.

می‌تونی به راحتی سبک زندگی جدیدی داشته باشی و از رژیم‌های محدود کننده و طاقت فرسا دور بمونی. یادت نره کاهش وزن رو به عنوان یه هدف نبینی و تنها یه تغییر تو سبک زندگی‌ت بدونی، چون از اهمیت بالایی برخوردار هست. حالا اگه تصمیمت رو بر اساس تغییر سبک زندگی بگیری، تثبیت وزن فوق العاده برات ساده می‌شه. تثبیت وزن درواقع یه ماجراجویی طول و دازه که اگه دوست داری موفق باشی باید برای طولانی مدت پیگیرش باشی.

چرا رژیم تثبیت وزن بهترین انتخابه؟

1. سبک تغذیه‌ای و گروه‌های غذایی برات اصلاح شده

با دریافت رژیم تثبیت وزن برنافیت قراره سبک تغذیه‌ای و گروه‌های غذایی برات اصلاح بشه و به صورت اصولی رژیم داشته باشی و وزنت ثابت بمونه و یه اندام خوش فرم داشته باشی.

2. زیر نظر متخصص تغذیه رژیمت ارائه می‌شه

هر کدوم از پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت با یه کد نظام پزشکی معتبر از ابتدای رژیم همراهت داری. حین رژیم تثبیت وزن هر سوالی داشتی می‌تونی از پشتیبان اختصاصی خودت بپرسی تا راهنماییت کنه. داشتن یه پشتیبان اختصاصی در طول دوره رژیم کمکت می‌کنه که انگیزه‌ات برای ادامه لاغری سریع، حفظ بشه و بهت یاد بده که سبک زندگیت رو تغییر بدی و به راحتی وزنت رو ثابت نگه داری.

پشتیبان اختصاصی برنافیت دکتر کرمانی

3. با اپلیکیشن به راحتی می‌تونی به برنامه غذایی دسترسی داشته باشی

برای دسترسی آسون به برنامه غذایی تثبیت وزن می‌تونی اپلیکشن هوشمند برنافیت رو نصب کنی تا هرجایی بودی به راحتی به برنامه غذایی خودت دسترسی داشته باشی و بتونی روزانه برنامه غذایی خودت رو تغییر بدی. اپلیکیشن برنافیت یکی از راه‌های ارتباطی ما با شماس، تازه علاوه بر این عضو گروه ماراتن رژیم گروهی برنافیت می‌شی. ما برات کلی چالش‌های گروهی طراحی کردیم که هم سرگرم باشی و هم بدونی یکی با وضعیت جسمانی مشابه به تو داره چالش رو انجام می‌ده. این جوری با انگیزه بالا رژیمت رو ادامه میدی و از سایر اتفاقات گروه‌های دیگه با خبر هستی.

4. عضو گروه ماراتن لاغری گروهی می‌شی

با عضو شدن تو گروه‌ ماراتن لاغری گروهی قراره حسابی بهت خوش بگذره. حالا بگو چه جوری؟! اولا عضو گروه ماراتن برنافیت می‌شی. این گروه همه‌ی افراد مشابه به خودت قراره رژیم تثبیت وزن بگیرن و وزن خودشون رو ثابت نگه دارن.

فواید رژیم تثبیت وزن چیه؟

 1. جلوگیری از افزایش وزن
 2. یاد گرفتن اصول صحیح غذا خوردن
 3. جلوگیری از فشار خون، دیابت و کبد چرب

تو رژیم تثبیت وزن برنافیت چه اتفاقاتی برات میافته؟

نتایج موفق دوره‌های قبل

نکاتی برای تثبیت وزن سالم برنافیت

 1. نظارت کامل روی کنترل وزن خود
 2. تبدیل به یک سبک زندگی نه یک رژیم غذایی
 3. اولیت اول ورزش
 4. ادامه دادن الگوی سالم غذا خوردن
 5. کنترل آرامش و خواب کافی
 6. حمایت پشتیبان اختصاصی و اطرافیان
 7. مصرف به اندازه صبحانه
 8. کم کردن تماشای تلوزیون
 9. بهینه سازی وعده‌های غذایی
 10. نوشیدن آب فراوان

 برنامه غذایی تثبیت وزن برنافیت | نمونه رژیم تثبیت وزن دکتر کرمانی

نمونه برنامه غذایی تثبیت وزن برنافیت

مراحل دریافت رژیم تثبیت وزن به چه صورتی است؟

زمانی که رژیم تثبت وزن رو از برنافیت دریافت کنی، طبق مراحلی که در ادامه بهت می‌گم خدمات ویژه برنافیت رو دریافت می‌کنی:

 • بعد از این که دیگه ثبت نام کردی و اطلاعات جسمانی خودت رو تو نرم افزار وارد کردی با پشتیبان اختصاصی خودت آشنا می‌شی.
 • وضعیت جسمانی‌ت توسط پشتیبان اختصاصی بررسی می‌شه و برای دریافت برنامه غذایی بیشتر راهنماییت می‌کنه.
 • به مدت یک هفته طبق برنامه غذایی که پشتیبان اختصاصی بهت داد پیش می‌ری.
 • تمام نکات آموزشی توسط پشتیبان اختصاصی تو واتساپ برات ارسال می‌شه.
 • تازه حین رژیم شاید سوالی برات پیش بیاد که به راحتی می‌تونی از پشتیبان اختصاصی خودت واتساپ بپرسی.
 • بعد از این مراحل عضو گروه رژیم تثبیت وزن می‌شی. یه رژیم گروهی ، این‌‎بار برای کسایی که انگیزشون بالاست، لاغر شدن و می‌خوان سبک زندگی سالم رو یاد بگیرن.
 • هر 2 هفته یکبار توسط پشتیبان اختصاصی قد، میزان کاهش وزن، درصد لاغری و مشکلات مورد بررسی قرار می‌گیره.
 • با رژیم تثبیت وزن برنافیت خیالت راحته دیگه چاق نمی‌شی.

دریافت رژیم تثبیت وزن برنافیت

تیم ما

هزینه رژیم تثبیت وزن چقدره؟

ارزش واقعی رژیم 3 ماهه تثبیت وزن برنافیت 1,140,000 تومنه که در حال حاضر با تخفیف ویژه فقط با 790 هزارتومن می‌تونی برنامه غذایی خودت رو دریافت کنی. یه تخفیف اختصاصی برای کاربرانی که رژیم با متخصص تغذیه‌ای می‌خوان که امکان ارتباط سریع و آسان در پیام رسان رو داشته باشه در نظر گرفتیم.

راستی اگه رژیم رو همراه با برنامه ورزشی می‌خوای، می‌تونی فقط با 150 هزارتومن توی هزینه‌ها کلی صرفه‌جویی کنی و سبک زندگیت رو بهتر تغییر بدی.

چطور رژیم تثبیت وزن رو دریافت کنم؟

برای دریافت رژیم تثبیت وزن حتی یه لحظه هم مکث نکن. کافیه فرم زیر رو کامل کنی. نحوه ثبت نام رو گام به گام برات این پایین توضیح دادم.

مرحله اول

 • جنسیت خودتو انتخاب کن.
 • وزن، قد و سن خودتو وارد کن.

مرحله دوم 

 • در این قسمت گزارش میزان اضافه وزنت رو نشون می‌ده.
 • روی دکمه دریافت رژیم کلیک کن.

مرحله سوم

 • برای ثبت نام و دریافت رژیم باید مشخصاتت رو وارد کن که شامل: نام، نام خانوادگی و شماره موبایل هست.

مرحله چهارم

 • پکیج‌ تثبیت وزن رو انتخاب می‌کنی
 • سپس برای پشتیبانی از بین برناکال و متخصص تغذیه یکی رو انتخاب می کنی
 • بعدش نوبت انتخاب برنامه ورزشیه که پیشنهاد می کنم اگه می‌تونید در خانه ورزش کنید، از دستش ندید. این گزینه، کالری بیشتری نسبت به رژیم عادی در رژیمتون قرار میده. کالری بیشتر، یعنی غذای بیشتر!
 • در نهایت روی دکمه خرید رژیم (دریافت رژیم تثبیت وزن) کلیک کن.
 • بلافاصه بعد از پرداخت، لینک دریافت اپلیکیشن‌ برنافیت،‌ همچنین‌ نام کاربری‌‌ و پسوردتون،‌ براتون‌ پیامک میشه.

به خانواده‌ بزرگ برنافیت خوش اومدی ?

برای ثبت نام و دریافت رژیم
مشخصاتت رو وارد کن
home bmi

کتوفیت برنافیت دکتر کرمانی

تو  رژیم تثبیت وزن خبری از خوراکی‌های عجیب‌غریب و گرون نیست و لیست‌های غذایی، کاملا شامل غذاهای در دسترس و ایرانیه.

برای این که بعد از رژیم پوستت شل نشه، تو رژیم برنافیت، همه‌ی گروه‌های غذایی مورد نیاز بدن گنجانده شده! هم‌چنین تحرک و پیاده‌روی در کنار رژیم، به طور کامل از افتادگی پوست جلوگیری می‌کنه. نگران نباش!

خیر. برای لاغری نیاز به مصرف هیچ‌ دارو و دمنوشی نیست. اما در صورت نیاز پشتیبان اختصاصیت برات مولتی ویتامین (برای تامین ویتامین های بدن) تجویز می‌کنه.

ماراتن لاغری برنافیت، جدیدترین و موفق‌ترین رژیم لاغری دکتر کرمانیه که بر اساس جدیدترین متدهای علم تغذیه طراحی شده. بیشتر از 90 درصد از افرادی که تو ماراتن لاغری گروهی برنافیت شرکت کردن، با موفقیت به وزن ایده‌آل‌شون رسیدن.

بعد از ثبت‌نام رژیم و واریز وجه، پشتیبان اختصاصیت بهت پیام می‌ده، شرایط جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه، با توجه به شرایطت بهت رژیم می‌ده و از همون لحظه می‌تونی رژیمت رو شروع کنی.