رژیم دکتر کرمانی با تخفیف ویژه + معرفی دکتر کرمانی

کمتر کسیست که تصمیم به کاهش وزن گرفته باشد، اما اسم دکتر کرمانی را به عنوان یکی از منجیان اضافه وزن نشنیده باشد. در این نوشته سعی داریم در مورد دکتر کرمانی، رژیم گروهی دکتر کرمانی و پشتیبان اختصاصی برنافیت با شما صحبت کنیم. پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

معرفی دکتر کرمانی

دکتر محمد صادق کرمانی فرزند ابوالقاسم کرمانی است که در سال ۱۳۲۶ در یک خانواده‌ی مذهبی به دنیا آمد. هرچند ایشان در نجف اشرف به دنیا آمد، اما ملیت ایشان ایرانی است و از طرف پدری اهل کرمان و از طرف مادری اهل یزد است.

رژیم دکتر کرمانی با تخفیف ویژه + معرفی دکتر کرمانی

 

درباره دکتر کرمانی

دکتر کرمانی مقطع ابتدایی و راهنمایی خود را در یک دبیرستان در بغداد گذراند و در سال ۱۳۴۵ در دانشگاه پزشکی مشغول به تحصیل شد. ایشان در سال ۱۳۵۲ مدرک پزشکی خود را از دانشگاه بغداد دریافت کرد.

اولین رژیمی که دکتر کرمانی ارائه کرد، برای خودش بود و آن هم درست زمانی بود که به وزن ۱۰۸ کیلو رسیده بود. از وزن بالا و مشکلات مربوط به  آن هم که بگذریم، فشار خون، نارسایی قلبی و تنفسی نیز مشکلات زیادی برای ایشان درست کرده بود.

دکتر کرمانی تعریف می کند:

      “یک روز به خود آمدم و دیدم ۴۷ سال دارم و دچار فشار خون بالا، نارسایی قلبی و نارسایی تنفسی شدم. با این شرایط، کم کم درگیر مشکلات دیگر هم می شدم. تصمیم جدی گرفتم که وزنم را کاهش دهم. روزهای اول رژیم غذایی همیشه بعد از غذا خوردن احساس گرسنگی داشتم. سپس به مطالعه دانش تغذیه و روش های سالم کاهش وزن روی آوردم. به دست آوردن روش های صحیح تغذیه و تهیه برنامه غذایی مناسب چند ماه طول کشید.”

ایشان پس از تحقیق و آزمون و خطاهای بسیار یک برنامه‌ی غذایی برای خودشان نوشتند که در یک هفته‌ی اول به ۵۰ درصد آن توانستند عمل کنند. دلیل عدم موفقیت صد در صدی ایشان در رژیم، عدم رعایت کامل برنامه‌ی غذایی بود. در هفته‌های بعد ایشان به اراده و انگیزه‌ی بیشتری به این راه ادامه داده و توانستند به وزن ۸۸ برسند، این یعنی ۲۰ کیلو کاهش وزن در مدت ۴ ماه.

دکتر کرمانی بعد از سال‌ها تلاش و زحمت مجموعه‌ای بزرگ از متخصصان و کارشناسان خبره و حرفه‌ای را گرد هم آورد تا خدمت بزرگی به جامعه‌ی پزشکان کند. اکنون برنافیت دکتر کرمانی در حال ارائه‌ی انواع رژیم‌ های لاغری، چاقی، شیردهی، بارداری و … به مردم عزیز ایران و دیگر کشورها است.

 

رژیم لاغری دکتر کرمانی

رژیم لاغری برنافیت دکتر کرمانی، اولین برنامه لاغری است که توانسته بیش از یک میلیون نفر فرد دارای اضافه وزن را به تناسب اندام برساند.این رژیم که بالغ ترین و پخته ترین رژیم غذایی در ایران است، هیچ یک از گروه‌‌های غذایی حذف نمی‌شود و افراد همسفره با اعضای خانواده‌ی خود می‌توانند به وزن مورد نظر برسند. منظور از همسفره بودن با خانواده در رژیم غذایی برنافیت دکتر کرمانی این است که نیازی به آشپزی جداگانه و یا مصرف غذاهای عجیب در هیچ یک از وعده‌ها نیست. به این معنا که از دیزی تا سوشی و از کله پاچه تا حلیم در برنامه‎‌ی غذایی شما وجود دارد.

در برنامه غذایی برنافیت دکتر کرمانی سه وعده‌ی اصلی و چهار میان وعده وجود دارد که به خوبی تمام روز را پوشش داده و موجب می‌شود هیچگاه احساس گرسنگی نکنید. همین امر میزان پایبندی به رژیم را افزایش می‌دهد.

رژیم حضوری برنافیت دکتر کرمانی

در جلسات مشاوره حضوری رژیم لاغری چه می گذرد؟

 • گرفتن شرح حال بیماری و تشکیل پرونده
 • اندازه گیری شاخص های آنتروپومتریک و تراکم چربی های منطقه ای
 • توضیح مراحل کار درمانی، انجام مشاوره انفرادی و رفتاردرمانی برای تغییر رفتارهای نادرست غذایی
 • دستور انجام آزمایشات لازم که اهمیت ویژه ای در شناسایی علل و عوارض متابولیک ناشی از چاقی دارد.
 • ارائه رژیم غذایی با توجه به شرایط فردی

 

 رژیم غیرحضوری برنافیت دکتر کرمانی

خدمات ارائه شده در رژیم درمانی غیرحضوری به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از رژیم غذایی هوشمند به مدت ۳ ماه
 • دریافت آنلاین لیست برنامه غذایی بلافاصله پس از ثبت نام
 • ارتباط با مشاورین و کارشناسان برنافیت در طول رژیم
 • امکان تمدید برنامه غذایی پس از ۳ماه
 • ارائه مشاوره تلفنی از طریق ارسال کد ۹ به سامانه پیامک ۳۰۰۰۶۰۲۶۲۶
 • تماس مشاور تغذیه با شما، هر دو هفته یک بار

 

رژیم دکتر کرمانی با تخفیف ویژه + معرفی دکتر کرمانی

انواع رژیم‌ های دکتر کرمانی کدامند؟

یکی از متداول‌ترین رژیم‌های برنافیت دکتر کرمانی، رژیم لاغری یا رژیم کاهش وزن ایشان است، اما رژیم‌های دیگری نیز در لیست برنامه‌های برنافیت دکتر کرمانی وجود دارند که عبارتند از:

۱- رژیم افزایش وزن

رژیم افزایش وزن برنافیت دکتر کرمانی یکی از موفق‌ترین برنامه‌های غذایی برای افزایش وزن است که با یک برنامه‌ریزی اصولی و حساب شده، در نظر گرفتن میان وعده‌ها و وعده‌های غذایی می‌تواند افراد را به وزن مورد نظرشان برساند. اکثر رکوردداران رژیم چاقی افرادی هستند که از همه‌ی راه‌های کاهش افزایش وزن ناامید شده‌اند، اما به خود فرصتی دوباره داده‌اند. برای آشنایی بیشتر با رژیم افزایش وزن برنافیت دکتر کرمانی و ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- رژیم تثبیت وزن

بسیاری از افراد بعد از کاهش وزن دچار اضافه وزن مجدد می‌شوند. به همین دلیل ایجاد یک سبک زندگی سالم و تصحیح عادت‌های اشتباه برای جلوگیری از بازگشت وزن ضروری است. این همان کاریست که رژیم تثبیت وزن انجام می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- رژیم بارداری

یک تصور غلط در مورد زنان باردار این است که باید به اندازه‌ی دو نفر غذا بخورند، در غیر این صورتبه فرزندشان آسیب می‌رسدو در حالیکه چنین تصوری کاملا اشتباه است و بعد از پایان بارداری، آنچه می‌ماند یک اضافه وزن غیرقابل کنترل و یک مادر با هزار و یک جور ناراحتی است. یک مادر باردار تنها به اندازه‌ای باید وزن اضافه کند که فرزندش برای رشد به آن نیاز دارد و نه بیشتر.

۴- رژیم شیردهی

رژیم شیردهی یکی از چالش برانگیزترین رژیم‌های غذایی است. بسیاری از زنان در دوران بارداری به مقدار زیادی دچار اضافه وزن شده‌اند و  دو دوران شیردهی، این موضوع آنها را آزار می‌دهد. هرچند متخصصان و از جمله دکتر کرمانی گرفتن رژیم شیردهی را در شش ماهه‌ی اول غیرمجاز دانسته، اما در شش ماهه‌ی دوم و همزمان با غذای کمکی، برای رژیم هیچ مانعی وجود ندارد.

۵- رژیم فستینگ

تا به حال رژیم فستینگ یا روزه‌داری متناوب به گوشتان خورده است. یکی از موفق‌ترین روش‌ها برای خروج از استپ وزن و کاهش وزن سریع‌تر، رژیم فستینگ است. اصول این رژیم برمبنای ۸ به ۱۶ است. یعنی فردی که رژیم فستینگ می‌گیرد، ۱۶ ساعت نباید چیزی بخورد و ۸ ساعت باقی‌مانده را می‌تواند بر اساس آنچه که رژیم برایش تعیین کرده، غذا نوش جان کند.

رژیم آنلاین دکتر کرمانی چیست و مزایای آن کدام است؟

رژیم آنلاین برنافیت دکتر کرمانی یک برنامه غذایی غیر فیزیکی است که با کمک اپلیکیشن یا از طریق وب در اختیار رژیم گیرندگان قرار می‌گیرد. این برنامه غذایی به صورت اینترنتی ارائه می‌شود و بسیاری از محدودیت‌های رژیم حضوری را ندارد.

برخی از مزایای رژیم آنلاین به شرح زیر است:

صرفه جویی در هزینه‌ها: زمانی که رژیم را به صورت آنلاین و اینترنتی می‌گیرید، بسیاری از هزینه‌های شما مثل هزینه‌ی رفت و آمد، گرفتن برنامه‌ی جدید و … حذف خواهند شد.

صرفه جویی در زمان: تصور کنید هر هفته یا هر دو هفته یکبار برای وزن کشی و مشاوره مجبور باشید به مطب بروید. آیا این کار زمان زیادی از شما نخواهد گرفت؟ مطمئنا پاسخ شما مثبت است.

دسترسی دائم به برنامه غذایی: در دسترس بودن برناه غذایی یکی از مهم‌ترین مزایای رژیم آنلاین است. به این معنا که هروقت بخواهید می‌توانید برنامه‌ی خود را چک کنید.

امکان جابه‌جایی وعده‌ها: وقتی رژیم را به صورت آنلاین بگیرید، خیلی راحت می‌توانید آن را با غذای دیگری جایگزین کنید. برای مثال به یکباره تصمیم می‌گیرید به یک رستوران بروید و یا نهار را در منزل یکی از اقوام سرو کنید. رژیم آنلاین این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی آن وعده‌ی خود را با غذای مهمانی یا رستوران جا به جا کرده و به مقدار مشخص از آن میل کنید.

رژیم دکتر کرمانی با تخفیف ویژه + معرفی دکتر کرمانی

کالری‌ها در رژیم دکتر کرمانی

یکی از مسائل مهم در هر برنامه‌ی غذایی توجه به میزان کالری‌هاست. بدون شک، رژیم دکتر کرمانی نیز از این قاعده مستثنا نیست. در رژیم برنافیت دکتر کرمانی کالری‌ها بر اساس قاعده و اصول تعریف شده است. به این معنا که تنها یک رژیم کالری شمار نیست، بلکه این کالری‌ها بر اساس نیاز غذایی افراد طراحی شده. به همین منظور سن، جنسیت، قد، وزن و میزان فعالیت افراد برای ما اهمیت دارد. بدون شک کالری مورد نیاز یک کودک با یک پیرمرد متفاوت است و یا یک فرد بی‌تحرک به اندازه‌ی یک ورزشکار به کالری نیاز ندارد.

 

برنافیت دکتر کرمانی

برنافیت دکتر کرمانی شاخه‌ی مهمی از مجموعه‌ی دکتر کرمانی است که تا پیش از این رژیم حضوری ارائه می‌کرد، اما هم اکنون به دلیل وجود بیماری کرونا و وجود محدودیت‌ها، برنافیت ، رژیم دکتر کرمانی را به صورت آنلاین ارائه می‌کند.

نکته‌ی قابل توجه در برنامه‌های رژیمی برنافیت دکتر کرمانی وجود کارشناس اختصاصی و رژیم گروهی یا گروه درمانی لاغری است. در ادامه‌ی مطب هر یک از این موارد را به صورت اختصاصی برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

منظور از کارشناس اختصاصی دکتر کرمانی چیست؟

بسیاری از کاربران رژیم تمایل دارند با یک پشتیبان اختصاصی در طول رژیم درارتباط باشند و مشاوره دریافت کنند. این کار به افزایش میزان موفقیت کاربران و افزایش پایبندی آنها به رژیم کمک می‌کند. خوشبختانه با این ویژگی رژیم برنافیت دکتر کرمانی می‌توانید یک کارشناس تغذیه را به عنوان پشتیبان اختصاصی در طول دوره همراه خود داشته باشید. تمامی سوالات و چالش‌های خود را با این پشتیبان اختصاصی در میان بگذارید تا به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

 

دلیل ایجاد رژیم گروهی دکتر کرمانی چه بود؟

یکی از دلایل عمده و اصلی ایجاد رژیم گروهی این بود که تحقیقات به ما نشان داد آن چیزی که باعث اصلی شکست در رژیم و یا دلسرد شدن از آن است، عدم انگیزه‌ی کافی و نداشتن اراده برای کاهش وزن است. از طرفی تحقیقات نشان داده که درصد موفقیت‌های گروهی در هر کاری چند برابر موفقیت‌های انفرادی است.

فرقی نمی‌کند چه کاری انجام می‌دهید، اما زمانی که آن را به صورت گروهی انجام می‌دهید، بیش‌تر به هدفتان پایبند می‌مانید. حال چه برای یک تصمیم گیری جمعی باشد، چه یک ورزش گروهی باشد و چه یک رژیم دسته جمعی.

 

مزایای ایجاد رژیم گروهی چیست؟

همانطور که قبل‌تر ذکر شد، تحقیقات نشان داده که کارهای گروهی ثمره‌ی بیشتری نسبت به کارهایی دارد که به صورت انفرادی انجام می‌شوند.

وقتی افراد وارد یک گروه می‌شوند:

 • با افرادی مواجه می‌شوند که مشکلات آنها مشترک و درد آنها یکسان است؛
 • راهنمایی‌های درمانگر و راهکارهای که ارائه می‌دهد، روش‌هایی علمی و کارساز است؛
 • چه بسا یکی از افراد روشی را تجربه کرده باشد که برای خودش کارساز نبوده، اما برای بقیه افراد گروه مفید باشد؛
 • درمان چاقی به صورت گروهی فرصت‌هایی برای برقراری ارتباط با دیگران ایجاد می‌کند؛
 • در این گروه‌ها، فردی که از عهده مشکل بر آمده می‌تواند به شخص مشکل‌دار کمک نماید؛
 • در این روش علاوه بر احساس راحتی و صمیمیت بین افراد، مشکل سریع‌تر حل می‌شود.

رژیم دکتر کرمانی با تخفیف ویژه + معرفی دکتر کرمانی

چه کسانی می‌توانند عضو رژیم گروهی دکتر کرمانی شوند؟

افرادی که در یکی از گروه‌های زیر باشند، می‌توانند عضو رژیم گروهی برنافیت دکتر کرمانی شوند:

 • کسانی که بیش از ۱۵ کیلو اضافه وزن دارند؛
 • کسانی که از چاقی خسته شده‌اند و هیچ امیدی به لاغری ندارند؛
 • کسانی که لاغر شدن اولویت اول زندگیشان است؛
 • کسانی که از صبح تا شب سرکار نیستند؛
 • کسانی که روزانه تنها ۴۵ دقیقه وقت خالی دارند؛
 • کسانی که حرف گوش کن هستند و حرف مربی را به خوبی انجام می‌دهند؛
 • کسانی که خجالتی نیستند و اهل تعاملند؛
 • کسانی که مشکل کم کاری تیروئید ندارند؛
 • و کسانی که دچار بیماری دیابت نوع ۱ نیستند.

 

راه‌های ارتباطی دکتر کرمانی

از روش‌های گوناگونی می‌توانید با رژیم دکتر کرمانی و پشتیبان‌های ایشان در ارتباط باشید. بعضی از این راه‌های ارتباطی عبارتند از پیج دکتر کرمانی، واتساپ دکتر کرمانی و سایت دکتر کرمانی. در صورتی که نیاز به دریافت رژیم داشتید، می‌توانید عدد ۷ را به شماره‌ی ۳۰۰۰۶۰۲۶۲۶ پیامک کنید تا کارشناس‌های پشتبانی با شما تماس حاصل کنند. اما راحت ترین راه  این است که در کادر زیر شماره تلفن خود را وارد کنید تا کارشناسان برنافیت با شما تماس بگیرند.

آیا می‌توان به صورت حضوری به مطب دکتر کرمانی رفت؟

خیر. دکتر کرمانی سالیان سال است که به صورت حضوری در مطب فعالیت نمی‌کنند و تنها برگذار کننده‌ی همایش‌ها، وبینارها و ضبط ویدئو می‌باشند. رژبم آنلاین توسط ایشان و کارشناسان معتبر و تحت تایید دکتر کرمانی ارائه می‌شود و پشتیبان‌ها، نماینده‌ی قابل قبول و مورد تایید دکتر کرمانی هستند.

 

تمدید رژیم برنافیت دکتر کرمانی چگونه است؟

اگر به هر دلیلی (اضافه وزن بیش از حد یا نرسیدن به هدف مورد نظر به دلیل عدم رعایت برنامه غذایی) یک فرد تمایل به دریافت رژیم مجدد داشته باشد، می‌تواند با نصف هزینه‌ی ثبت نام اولیه اقدام به تمدید رژیم خود کند.

 

راهنمای ثبت نام رژیم دکتر کرمانی

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم آنلاین دکتر کرمانی کافیست از قد، وزن، دور مچ و بیماری‎‌های احتمالی خبردار باشید. اگر به دیابت نوع ۱ مبتلا باشید، کم‌خونی حاد داشته باشید و یا بیماری‌های دیگری که با وجود آنها نمی‌توانید رژیم بگیرید، سیستم ثبت نام به شما هشدار می‌دهد. به این صورت از پرداخت هزینه پیش از ثبت نام جلوگیری خواهد کرد. برای دریافت مشاوره، کافیه این زیر شمارتو وارد کنی.

 

من 106 کیلو بودم، هیچ لباسی اندازه‌م نمی‌شد! بالاخره زیر نظر متخصص تغذیه‌ برنافیت رژیم گرفتم و در 8 ماه، 27 کیلو لاغر شدم. رژیم برنافیت، آخرین رژیم زندگیم بود!

شما هم می‌تونید!!!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مريم

سلام وقت به خیر اپ سایتتون رو از کجا میشه پیداکرد برای ios

پشتیبان برنافیت

سلام مریم جان
اپ ios در این تاریخ هنوز داره تست میشه و به مرحله استفاده نرسیده . کاربرانی که در ios داریم رو در حال حاضر به وب اپلیکیشن هدایت می کنیم که از این آدرس قابل دسترسی هست
https://rejim.bornafit.ir

لعیا

باسلام وتشکر ازشما
من روز چهارم این رژیم هستم وحال خوبی دارم .امیدوارم موفق شوم .به نظرم رژیم خیلی خوبی هست چون همه ی گروه های مواد غذایی دراون وجود داره .فقط اولش یه کم سخته .

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع متفاوتی از رژیم‌ها روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت،  محاسبه bmi، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]