دریافت رژیم برنافیت

مقایسه رژیم های لاغری و راهنمایی در انتخاب رژیم

بارها این اتفاق برای همه ما پیش آمده است که بعد از خرید یک محصول یا خدمات، ناراضی بوده‌ایم. بخاطر این‌که محصول کیفیت مناسب را نداشته و خدماتی که دریافت کرده‌ایم به اندازه‌ای که بابت آن پول پرداخت کرد‌ه‌ایم، ارزش نداشته و ده‌ها موضع دیگر که همه‌ی این مسئله‌ها باعث شده نسبت به خرید، دوباره کمی محتاط‌تر عمل کنیم. این‌که الان در حال مطالعه این مقاله هستید یعنی تصمیم گرفتید در یک دوره رژیم لاغری شرکت کنید اما در انتخاب بهترین آن مردد هستید. برنافیت با نوشتن این مطلب قصد دارد با یک مقایسه کامل، احتمال شکست خوردن در تهیه رژیم لاغری را کاهش دهد. پس در ادامه، برای انتخاب بهترین رژیم لاغری با ما همراه باشید.

راهنمایی در انتخاب رژیم و رژیم برنافیت

 

امروز در اینترنت، بیش از ۱۵ وبسایت ارائه رژیم لاغری وجود دارد.  برنامه های رژیمی که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته شده، از میان محبوب‌ترین سایت‌ها انتخاب شده همگی این شرکت ها هزینه تمام شده منطقی و نتیجه بخشی بالا در عین حال امکان انتخاب انواع مختلف رژیم را متناسب با نیاز مخاطب عرضه می‌کنند.

یکی دیگر از معیارهای انتخاب بهترین رژیم لاغری، داشتن خدمات مناسب پشتیبانی و خدمات پس از ارائه رژیم است. در نتیجه این مقاله به ارائه و معرفی همه رژیم‌های آنلاین موجود نمی پردازد.

بنابرین در صورتی که وبسایت ارائه دهنده رژیم هستید و می‌خواهید رژیم مورد نظر شما به لیست موجود در این بررسی اضافه شود، جهت بررسی تخصصی، مشخصات شرکت را به همراه روش راستی آزمایی خدمات، در قسمت نظرات، برای ما ارسال کنید.

نکته مهم منبع تمامی اطلاعاتی که در این مقاله نوشته شده، از صفحات سایت‌های ارائه دهنده رژیم به صورت آنلاین است که در ادامه معرفی شده.

مجموعه دکتر کرمانی

معروف‌ترین رژیم لاغری در ایران، طبق اصولی که دکترکرمانی از سال ۱۳۷۴ معرفی کرده است، ارائه می‌شود. این دستور رژیم که پس از حدود ۳۰ سال به پختگی لازم رسیده، اعتماد عمومی متقاضیان لاغری را به خود جلب کرده.

در این برنامه ۹۰ روزه، متقاضی رژیم ماهیانه ۴ تا ۷ کیلو و در نهایت به صورت استاندارد حداقل ۱۲ کیلو در پایان دوره رژیم، وزن کم می‌کند. درصورت نیاز به رژیم کوتاه تر با کاهش وزن کمتر نیز، رژیم ۱ ماهه و رژیم تثبیت در برنامه دکتر کرمانی قرار دارد که کاربر می تواند با توجه به نیاز شخصی، آن را انتخاب کند.در این نوع رژیم، سرعت و میزان کاهش وزن برای افراد ورزشکار که نیاز به کاهش وزن سریع دارند، لحاظ شده است.

گفتنی است که پایه رژیم دکتر کرمانی، بر اساس رژیم بدون ورزش است. درصورت وجود برنامه ورزشی، مخصوصاً با وجود چالش‌های رژیم گروهی دکترکرمانی، این مقدار افزایش پیدا می‌کند که مقدار آن بر اساس ویژگی‌های هر فرد متفاوت است.

۱. رژیم به اندام

پس از بیست سال تدوین کتاب و برگزاری همایش و ارائه رژیم حضوری، تیم دکتر کرمانی با هدف ارائه‌ی رژیم آنلاین در سال ۹۲ تصمیم گرفت مجموعه‌ی به اندام را ایجاد کند. به‌اندام در واقع اولین رژیم آنلاین در ایران است که رژیم دکتر کرمانی را به صورت فردی به متقضایان ارائه می‌کند.

رژیم به‌اندام به علت سهولت، امکانات فوق‌العاده و نتایج رضایت‌بخشی که داشت به سرعت مورد استقبال قرار گرفت، به صورتی که باعث جمع آوری تعداد زیادی از دفاتر حضوری رژیم دکترکرمانی در سطح کشور شد. رژیم اصلی این گروه به صورت ۹۰ روزه و با قیمت ۴۱۰ هزار تومان ارائه می‌شود.

۲. رژیم برنافیت

 

شرکت برنافیت، در واقع زیر مجموعه هلدینگ دکتر کرمانی می باشد که در سال ۹۷ با هدف ارائه رژیم به شیوه گروهی، شکل گرفته است. برنافیت جدید‌ترین رژیم دکتر کرمانی است که با همان ویژگی‌های معروف رژیم دکتر کرمانی ارائه می‌شود با این تفاوت که برای حفظ انگیزه بیشتر، به صورت گروهی است، همچنین وجود پشتیبان فردی در هر مرحله از رژیم می‌تواند شما را راهنمایی کند.

از مشخصات پشتیبان می‌‌توان به متخصص تغذیه اشاره کرد، همچنین در این نوع رژیم گروهی که با نام ماراتن لاغری گروهی برنافیت ارائه می‌شود. حضور روانشناس می‌تواند فشار و اضطراب‌ را کنترل کند و مسیر را برای گرفتن رژیم ساده‌تر کند.

علاوه بر این اپلیکیشن برنافیت، رژیم گیرندگان را بر اساس شرایط جنسیت، سن و مواردی مثل وجود بیماری (دیابت و..) در گروه‌های متفاوت قرار می‌دهد تا هم گروهی‌های مشابه به افزایش اراده در ادامه رژیم، کمک می‌کند.

برنافیت به رژیم گیرندگان در قالب انجام چالش‌های روزانه برای افزایش انگیزه و همراهی جمعی در رژیم، امتیازاتی در قالب فیت کوین ارائه می‌کند که شرکت کنندگان می‌توانند با استفاده از آن، از تخفیفات برنافیت بهره‌مند شوند. رژیم اصلی برنافیت به صورت گروهی و ۹۰ روزه ارائه می‌شود و با مبلغ ۳۶۰ هزار تومان در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد.

پشتیبان اختصاصی برنافیت دکتر کرمانی

تفاوت رژیم‌های دکتر کرمانی | تفاوت رژیم برنافیت دکتر کرمانی و به اندام دکتر کرمانی چیست؟

پایه و اساس هر دو رژیم دکتر کرمانی، یکی است و بر اساس دانش و تجربیات دکترکرمانی تنظیم شده در نتیجه از این نظر تفاوتی ندارد. هر دو معروف‌ترین رژیم لاغری ایران را ارائه می‌کنند و هر دو زیر مجموعه دکتر کرمانی هستند و حتی از نظر قیمت هم تفاوتی با هم ندارند.

تنها تفاوت این است که رژیم به اندام به صورت انفرادی و رژیم برنافیت به صورت گروهی همراه با پشتیبانی اختصاصی تغذیه ارائه می شود. در واقع در به اندام دکتر کرمانی، پشتیبانی به صورت عمومی انجام می شود و برای داشتن پشتیبان اختصاصی، باید مبلغی جداگانه پرداخت اما در رژیم برنافیت پشتیبان هر متقاضی از ابتدا تا انتها مشخص شده و در تمامی مسیر رژیم او را همراهی می‌کند.

۳. رژیم لیمومی

شرکت لیمومی در سال ۱۳۹۵ با هدف ارائه رژیم آنلاین و تحت مشاوره زیر نظر مشاور تغذیه آقای روشندل، فعالیت خود را شروع کرده است. رژیم لیمومی بر اساس مزاج شناسی و علوم سنتی و مدرن تهیه شده که نوید ترکیب مزاج‌شناسی و متابولیسم را به کاربر ارائه می‌دهد. همچنین به متقاضی این قول را می‌دهد که در یک دوره رژیم ۲۱ روزه، ۱ الی ۳ کیلو وزن‌ کاهش پیدا می‌کند.

لیمومی امتیازات خود را این‌گونه بیان می کند:

 • تجربه چندهزار ساله طب سنتی
 • دانش مدرن پزشکی در زمینه سوخت و ساز و متابولیسم
 • پشتوانه موسسه پژوهشی با ۷۰۰۰ مقاله تحقیقی موسوم به (طعام اسرار)
 • تحقیقات گسترده درباره سبک زندگی و تغذیه ایرانی و مزاج و آثار غذاها و میان وعده های ایرانیان
 • دانش و تجربه مشاور تغذیه حمیدرضا روشندل
 • بهره گیری از کادر رژیم درمانی متخصص

علاوه بر رژیم لاغری، لیمومی رژیم بارداری، شیردهی و رژیم کودک و نوجوان را در قالب رژیم‌ بر پایه مزاج، ارائه می‌دهد. رژیم لیمومی بر اساس دوره‌های ۲۱ روزه طراحی وبا مبلغ ۱۴۹ هزارتومان ارائه می گردد که درصورت نیاز به پشتیبان، مبلغ ۵۰ هزارتومان به هزینه دوره اضافه می شود.

۴. رژیم غفاری

تیم غفاری دایت با پنج سال سابقه ارائه رژیم زیر نظر خانم سیده بهاره غفاری فارغ التحصیل رشته تغذیه از دانشگاه شهید بهشتی فعالیت می‌کند.

 رژیم‌های غفاری دایت شامل :

 • رژیم کاهش وزن
 • رژیم افزایش وزن
 • رژیم تثبیت وزن
 • رژیم کودک و نوجوان
 • رژیم ورزشکار حرفه‌ای
 • رژیم شیرده‌ای

رژیم دکتر غفاری در هر ماه قول ۳ کیلو کاهش وزن و در صورت انتخاب برنامه ورزشی در مدت سه ماه، قول ۹ کیلو وزن را به متقاضی می‌دهد. تمرکز این مجموعه بر نوبت دهی حضوری و آنلاین و همچنین ارائه خدمات در مطب با استفاده از دستگاه‌های لاغری است و در حال حاضر پشتیبانی فعال در سطح کشور را می‌پذیرد.

همچنین ارائه رژیم بدون پشتیبان اختصاصی خواهد بود اما امکان فعالسازی پشتیبانی شخصی فراهم است که اصل رژیم در دوره ۱ ماهه ۱۳۰ هزار تومان که درصورت نیاز به پشتیبان، مبلغ ۱۳۰  هزارتومان به هزینه دوره اضافه می شود.

۵. رژیم بنتو

گروه نرم افزاری کرفس که در ابتدا به عنوان یک اپلیکیشن گزارش کالری روزانه فعالیت می کرد، به جهت ارائه برنامه رژیم لاغری از اپلیکیشن بنتو رو نمایی کرد.

برخی از ویژگی‌های رژیم بنتو مانند:

 • برنامه غذایی متناسب با سلیقه و مشخصات فردی
 • لیست رژیم متنوع
 • امکان حذف غذاهای مضر برای بیماران
 • قابلیت اجرای انواع رژیم فستینگ

هزینه‌ای که گروه بنتو برای ارائه رژیم در نظر گرفته است، مبلغ ۱۵۰ هزار تومان برای مدت ۱ ماه است.در اپلیکیشن بنتو، امکان دریافت پشتیبان اختصاصی وجود ندارد. تفاوت عمده برنامه غذایی بنتو و بقیه رژیم‌های غذایی این‌ است که به طور مثال در رژیم برنافیت دکتر کرمانی، اختصاصی سازی برنامه غذایی با توجه به شرایط فرد توسط متخصصین تغذیه تعیین می‌شود ولی در اپلیکیشن بنتو، در مراحل ابتدایی انتخاب رژیم، غذاهایی که به آن علاقه ندارید را شاخصاً به صورت دستی انتخاب می‌کنید و برنامه‌ به صورت نرم افزاری تهیه و تقدیم‌ شما می‌شود.

نتیجه‌گیری

در این لیست مجموعه‌ای از پر مخاطب‌ترین رژیم‌های آنلاین را دور هم جمع آوری کرده‌ایم. تمام دوره‌های معرفی شده در بالا دوره‌های خوب و قابل قبولی هستند و جز بهترین رژیم لاغری آنلاین محسوب می‌شوند، انتخاب دوره‌ها در بین آن‌ها به شما بستگی دارد.

آیا گروه ارائه دهنده رژیمی وجود دارد که شما توصیه کنید؟ می‌توانید در بخش کامنت‌ها، وبسایت مورد نظر خود را معرفی کنید تا بعد از راستی آزمایی، در لیست این صفحه قرار بگیرد. درصورتی که در یکی از گروه‌هایی که معرفی شد شرکت کرده‌اید و فکر می‌کنید اطلاعاتی که گفته شد در این صفحه با تجربه شما فرق می‌کند، لطفا اطلاعات صحیح را در اختیار ما قرار دهید تا این مطلب را ویرایش شود.

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

کدوم بهتره؟

سلام محمدرضا جان
سعی کردم با مقایسه صادقانه مجموعه های برتر کشور، توی تصمیم گیری بهتون کمک کنم. انتخاب رو به عهده خودت میذارم

به نظر من برنافیت با اینهمه تنوع رژِم بهترین گزینه است.
مخصوصا که کارشناسان پشتیبانی متخصص تغدیه هستن،
این به من اطمینان خاطر میده که با خیال راحت برنامه ام رو پیش ببرم.

سلام هلن جان
ممنون از اینکه نظرتو با ما به اشتراک گذاشتی

کسی از لیمومی راضی بوده؟

رژیم لیمومی هم از رژیم های خوبه و خیلی ها دارن ازش استفاده می کنند. توصیه می کنم رژیمی رو انتخاب کنی که مطمئن باشی می تونه بهت کمک کنه

سلام خوبه ولی انعطاف نداره . ۵ کیلو با لیمومی لاغر شدم در ماه اول و بعدش بخاطر اینکه رژیم PDF بود و نمی تونستم تغییرش بدم ، منصرف شدم

عالی بود

ممنون از شما . مطلب کاربردی بود

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]