چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”32″ icon_color=”#3e256a” ]آرایش، تغییرات زیادی بر روی چهره ی افراد ایجاد می کند و حتی ممکن است آنها را از این رو به آن رو کند. هنر پیشه های معروف نیز از این قاعده مستثنی نیستند. زیبایی چهره ی بسیاری از هنر پیشه های معروف در دستان جادویی متخصصان گریم و آرایش است و چهره ی بدون آرایش و با آرایش آنها کاملا با هم متفاوت است.[/iconbox]

هنرپیشه های معروف هر روز سلفی های زیادی را در پیج های اینستاگرام خود به اشتراک می گذارند. اما زیبایی بسیاری از آنها در دستان جادویی متخصصان گریم و آرایش است و چهره ی بدون آرایش و با آرایش آنها تفاوت های بسیاری دارد. در این مقاله، چهره ی بدون آرایش بسیاری از هنر پیشه های معروف به تصویر کشیده شده است.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%87%d8%a7%d9%84%db%8c%d9%88%d9%88%d8%af-%da%86%d9%87-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af-%d8%9f/” align=”right” target=”_blank”]ستاره های هالیوود برای از بین بردن چین و چروک چه می کنند؟[/button]

اوما تورمن

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

اورما تورمن، تقریبا همیشه نقش های جدی را بازی کرده و دلیل آن نیز ظاهر مردانه و چهره ی خشن اوست. این بازیگر با آرایش، چهره ای متفاوت پیدا می کند و کاملا برای ایفای نقش های هالیوودی آماده می شود. بازیگری، تغییرات زیادی بر روی پوست ایجاد می کند، چرا که ایفای صدها نقش با حالت ها و چهره های مختلف، به شدت موجب چین و چروک های پوست می شود. برخلاف نقص ها و کک های زیادی که در صورت او وجود دارد، تورمن ترجیح می دهد بدون آرایش سفر کند.

کیتی پری

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

کیتی پری در این عکس که توسط شوهر سابقش، راسل برند، گرفته شده غیر قابل تشخیص است. این هنرپیشه ی رنگارنگ در این عکس کاملا یک رنگ به نظر می رسد و پوستش که به نظر کاملا صاف و جذاب بود، در این عکس دارای تون خاکستریست و چندان جالب به نظر نمی رسد. اما نکته ی ظریفی که در مورد او وجود دارد این است که رنگ موهای او که اغلب صورتی، بنفش و آبیست، آرایش او را همانند دلقک ها نمی کند، بلکه یک هارمونی زیبا با آرایش او به وجود می آورد.

آماندا سایفرد

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

آماندا سایفرد با فیلم “دختران بدجنس” به شهرت زیادی دست یافت. ساختار استخوانی گونه ی او فوق العاده است و تنها کمی رژ گونه یا برنزه کننده، او را زیبا تر می کند. به علاوه، کمی رژ قرمز، تضاد بی نظیری با چهره ی زیبای او ایجاد می کند. چهره ی او، بوم فوق العاده ای برای ایجاد یک آرایش زیباست.

 

شارون استون

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

شارون استون، یکی از بازیگران مسنیست که هنوز در حال ایفای نقش است و با وجود سن و سال بالایش همچنان جذاب به نظر می رسد. او در حال حاضر 57 سال سن دارد و پخش شدن عکس های بدون آرایش، او را چندان ناراحت نمی کند، چرا که می داند باید با واقعیت ها رو به رو شود و به این موضوع معتقد است که بازیگران باید با قدرت بازیگری خود مورد ارزیابی قرار گیرند نه بر اساس ظاهرشان.

جنیفر لارنس

jennifer lawrence بدون آرایش

جنیفر لارنس، تا کنون یک مدل نبوده، اما چیزی در وجود او هست که توجه همه را به خود جلب می کند. دیدن چهره ی بدون آرایش لارنس اصلا عجیب نیست. او در بسیاری از مصاحبه ها، بدون هیچ آرایشی ظاهر می شود. همه چیز در مورد او واقعیست. وقتی آرایش از چهره ی بسیاری از بازیگران پاک می شود، تصور می کنید که با فرد دیگری رو به رو شده اید، در حالیکه این موضوع در مورد لارنس کاملا بی معناست، چرا که چهره ی با آرایش و بدون آرایش او چندان تفاوتی با هم ندارد.

مدونا

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

اگر چهره ی بدون آرایش مدونا را ببینید، بسیار متعجب خواهید شد. اما از آنجا که دارای استخوان بندی خوبی است، با استفاده از کمی فونداسیون و کانتورینگ، زیبایی خود را به دست می آورد. صورت او، اعتماد به نفسش را فریاد می زند. هرچند دیگر او، مدونای سابق نیست، اما همان صورت زیبا، هوش و قدرت گذشته را با خود به همراه دارد.

هیلاری داف

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

هیلاری داف، از معدود بازیگرانیست که در سنین نوجوانی ستاره شد و این مقام را تا بزرگسالی خود حفظ کرد. او تنها 28 سال دارد و نگران پیری نیست. پوست او عاری از لک و جوش است و بدون آرایش نیز همچنان جذاب به نظر می رسد. او ظاهر خوبش را مدیون رژیم غذایی صحیح و برنامه ی تناسب اندام می داند.

بیانسه

beyonce بدون آرایش

رنگ پوست او با آرایش و بدون آرایش بسیار متفاوت است. هرچند چهره ی او بدون آرایش اصلا زشت نیست، اما اصلا شبیه سوپرمدل هایی که در اجراهایش به آن می نازد هم نیست. خوشبختانه او پس از انتشار عکس های بدون آرایشش، از واکنش های وحشتناکی که هنر پیشه ها با آن رو به رو می شوند، در امان ماند.

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments