بدخواب شده اید، این تمرین های یوگا را انجام دهید

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed” align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”32″ icon_color=”#3e256a” ] یوگا یکی از ورزش های جسمی و فکری است که توسط هندوها به وجود آمده است. تمرین های یوگا از آنجا که آرامش بخش هستند، به یک خواب آرام شبانه کمک می کنند. اگر بدخواب شده اید، پیش از رفتن به رختخواب حرکات یوگا انجام دهید. [/iconbox]

بدخوابی یکی از معضلاتیست که خیلی از افراد به آن دچار هستند. بدخوابی نه تنها انواع و اقسام تفکرات منفی را به ذهن می آورد، بلکه موجب می شود تا روز بعد را مدام در حال چرت زدن باشیم. اگر خوابتان نمی برد، این تمرین های یوگا را انجام دهید.

Legs-Up-the-Wall Pose

بد خوابی-یوگا-برنافیت دکتر کرمانی

تمرین های یوگا به انعطاف پذیری، قدرت و آرامش بدن کمک می کند. برای انجام اولین حرکت، روی زمین بنشینید و پاها را به دیوار تکیه دهید. پاها را روی دیوار تکان دهید و به آرامی سر و کمر را تا روی زمین پایین بیاورید. پاها باید صاف باشند. دست ها را در کنار بدن و کف دست ها باید به سمت بالا باشند. قرار دهید. نفس عمیق بکشید و خود را رها کنید. 1 تا 5 دقیقه در این وضعیت بمانید.

Child’s Pose

بد خوابی-یوگا-برنافیت دکتر کرمانی

از دیگر تمرین های یوگا وضعیت کودک است. برای انجام این حرکت، روی تشک زانو بزنید و انگشت های بزرگ پا را کاملا به تشک بچسبانید. زانوها را به اندازه ی عرض تشک باز کنید. بالا تنه را پایین بیاورید و در میان زانوها قرار دهید. پیشانی را روی تشک بگذارید و دست ها را بکشید. نفس عمیق بکشید و به مدت 1 دقیقه یا بیشتر آن را نگه ارید.

Happy Baby Pose

بد خوابی-یوگا-برنافیت دکتر کرمانی

روی تشک دراز بکشید و زانوها را به سمت قفسه ی سینه بیاورید. دست ها را روی قسمت بیرونی پاها قرار دهید و زانوها را بیشتر از عرض بدن باز کنید. با پاها به دست ها و با دست ها به پاها فشار بیاورید تا مقاومت ایجاد شود. نفس عمیق بکشید و آن را به مدت 1 دقیقه نگه دارید.

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments