برای حمایت از خانواده‌‌ی برنافیت

برای خانواده بزرگ برنافیت

یک ماه رژیم رایگان برای خانواده‌ی برنافیت

اتفاقات ناخوشایند اخیر و روز‌های سختی که پشت سر گذراندیم همه‌ی ما را تحت تاثیر قرار داد. ما در برنافیت تلاش می‌کنیم که در کنار کمک به شما برای لاغری و رسیدن به تناسب اندام، به فکر سلامت روان و حال روحی شما هم باشیم و قدم کوچکی در این مسیر برداریم تا بتوانیم این روزهای سخت را کمی راحت‌تر در کنار همدیگر بگذرانیم. اتفاقات تلخ اخیر موجب شد که از خیلی برنامه‌ها و تصمیم‌های خود جا بمانیم و نتوانیم مانند گذشته به آن‌ها پایبند بمانیم. اما بدانید که در هر شرایطی سلامتی شما برای ما اهمیت دارد و باید مانند گذشته به شما کمک کنیم. در این شرایط خاص و قطعی اینترنت شاید نتوانستیم مانند قبل و آنطور که باید شما را در طول رژیم همراهی کنیم و در کنارتان باشیم؛ و البته ما هم مانند شما تحت تاثیر قرار گرفته و در این شرایط به خواسته شما احترام گذاشتیم و از انجام فعالیت و اطلاع رسانی در شبکه‌های اجتماعی دوری کردیم.

هر چند در همین روزهای سخت، تیم پشتیبانی برنافیت همراه رژیم گیرندگان بود و در هر لحظه کمک و راهنمایی می‌کرد. در گروه‌های لاغری برنافیت همچنان انگیزه تزریق می‌شد و رژیم گیرندگان را به سمت هدفی که دارند، سوق میداد. کارشناسان متخصص تغذیه کماکان مانند گذشته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات رژیم گیرندگان بودند و برنامه‌های اختصاصی طبق روال گذشته برای هر فرد تنظیم می‌شد. و اما اینک تصمیم داریم که قوی‌تر از قبل به شما کمک کنیم تا به هدف و سلامتی‌ خود دست پیدا کنید.

 

 

در همین راستا، بنابر وظیفه و احساس مسئولیت اجتمـاعـی خود تصمیم گرفتیم، برای حمـایت از کاربرانی که به دلیل اتفاقات ناخوشایند اخیر، موفق به اجرای منظم برنامه غذایی خود نشده‌اند، در راستای احساس مسئولیت اجتمـاعـی 1 مـاه رژیـــم رایگـان برای شما عزایزان در نظر گرفته‌ایم، تا قدری از مشکلات پیش آمده را جبران کنیم. اما اگر به هر دلیل نتوانستید مانند روزهای گذشته با ما در ارتباط باشید و ما هم نتوانستیم آنطور که شایسته شما است پاسخگوی نیازها و سوالات باشیم و شما را راهنمایی کنیم، عذرخواهی ما را پذیرا باشید. خبر خوب این است که اقدامات متعددی در بخش‌های مختلف تیم برنافیت انجام گرفته است که بتوانیم بهتر از قبل در خدمت رسانی به شما کوشا باشیم. اختصاص 1 ماه رژیم رایگان برای کاربران برنافیت این افتخار را به ما می‌دهد تا بتوانیم به سهم و توان خود کمی در کنار مردم عزیزمان باشیم و امیدواریم بتوانیم مسئولیت خود را به درستی انجام دهیم.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments