چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف

آرایش، تغییرات زیادی بر روی چهره ی افراد ایجاد می کند و حتی ممکن است آنها را از این رو به آن رو کند. هنر پیشه های معروف نیز از این قاعده مستثنی نیستند. زیبایی چهره ی بسیاری از هنر پیشه های معروف در دستان جادویی متخصصان گریم و آرایش است و چهره ی بدون آرایش و با آرایش آنها کاملا با هم متفاوت است.

هنرپیشه های معروف هر روز سلفی های زیادی را در پیج های اینستاگرام خود به اشتراک می گذارند. اما زیبایی بسیاری از آنها در دستان جادویی متخصصان گریم و آرایش است و چهره ی بدون آرایش و با آرایش آنها تفاوت های بسیاری دارد. در این مقاله، چهره ی بدون آرایش بسیاری از هنر پیشه های معروف به تصویر کشیده شده است.

اوما تورمن

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

اورما تورمن، تقریبا همیشه نقش های جدی را بازی کرده و دلیل آن نیز ظاهر مردانه و چهره ی خشن اوست. این بازیگر با آرایش، چهره ای متفاوت پیدا می کند و کاملا برای ایفای نقش های هالیوودی آماده می شود. بازیگری، تغییرات زیادی بر روی پوست ایجاد می کند، چرا که ایفای صدها نقش با حالت ها و چهره های مختلف، به شدت موجب چین و چروک های پوست می شود. برخلاف نقص ها و کک های زیادی که در صورت او وجود دارد، تورمن ترجیح می دهد بدون آرایش سفر کند.

کیتی پری

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

کیتی پری در این عکس که توسط شوهر سابقش، راسل برند، گرفته شده غیر قابل تشخیص است. این هنرپیشه ی رنگارنگ در این عکس کاملا یک رنگ به نظر می رسد و پوستش که به نظر کاملا صاف و جذاب بود، در این عکس دارای تون خاکستریست و چندان جالب به نظر نمی رسد. اما نکته ی ظریفی که در مورد او وجود دارد این است که رنگ موهای او که اغلب صورتی، بنفش و آبیست، آرایش او را همانند دلقک ها نمی کند، بلکه یک هارمونی زیبا با آرایش او به وجود می آورد.

آماندا سایفرد

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

آماندا سایفرد با فیلم “دختران بدجنس” به شهرت زیادی دست یافت. ساختار استخوانی گونه ی او فوق العاده است و تنها کمی رژ گونه یا برنزه کننده، او را زیبا تر می کند. به علاوه، کمی رژ قرمز، تضاد بی نظیری با چهره ی زیبای او ایجاد می کند. چهره ی او، بوم فوق العاده ای برای ایجاد یک آرایش زیباست.

 

شارون استون

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

شارون استون، یکی از بازیگران مسنیست که هنوز در حال ایفای نقش است و با وجود سن و سال بالایش همچنان جذاب به نظر می رسد. او در حال حاضر 57 سال سن دارد و پخش شدن عکس های بدون آرایش، او را چندان ناراحت نمی کند، چرا که می داند باید با واقعیت ها رو به رو شود و به این موضوع معتقد است که بازیگران باید با قدرت بازیگری خود مورد ارزیابی قرار گیرند نه بر اساس ظاهرشان.

جنیفر لارنس

jennifer lawrence

جنیفر لارنس، تا کنون یک مدل نبوده، اما چیزی در وجود او هست که توجه همه را به خود جلب می کند. دیدن چهره ی بدون آرایش لارنس اصلا عجیب نیست. او در بسیاری از مصاحبه ها، بدون هیچ آرایشی ظاهر می شود. همه چیز در مورد او واقعیست. وقتی آرایش از چهره ی بسیاری از بازیگران پاک می شود، تصور می کنید که با فرد دیگری رو به رو شده اید، در حالیکه این موضوع در مورد لارنس کاملا بی معناست، چرا که چهره ی با آرایش و بدون آرایش او چندان تفاوتی با هم ندارد.

مدونا

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

اگر چهره ی بدون آرایش مدونا را ببینید، بسیار متعجب خواهید شد. اما از آنجا که دارای استخوان بندی خوبی است، با استفاده از کمی فونداسیون و کانتورینگ، زیبایی خود را به دست می آورد. صورت او، اعتماد به نفسش را فریاد می زند. هرچند دیگر او، مدونای سابق نیست، اما همان صورت زیبا، هوش و قدرت گذشته را با خود به همراه دارد.

هیلاری داف

چهره ی بدون آرایش هنر پیشه های معروف - برنافیت

هیلاری داف، از معدود بازیگرانیست که در سنین نوجوانی ستاره شد و این مقام را تا بزرگسالی خود حفظ کرد. او تنها 28 سال دارد و نگران پیری نیست. پوست او عاری از لک و جوش است و بدون آرایش نیز همچنان جذاب به نظر می رسد. او ظاهر خوبش را مدیون رژیم غذایی صحیح و برنامه ی تناسب اندام می داند.

بیانسه

beyonce

رنگ پوست او با آرایش و بدون آرایش بسیار متفاوت است. هرچند چهره ی او بدون آرایش اصلا زشت نیست، اما اصلا شبیه سوپرمدل هایی که در اجراهایش به آن می نازد هم نیست. خوشبختانه او پس از انتشار عکس های بدون آرایشش، از واکنش های وحشتناکی که هنر پیشه ها با آن رو به رو می شوند، در امان ماند.

چهره بدون آرایش هنرپیشه های هالیوود

بسیاری از هنر پیشه های معروف با پیام هایی چون “دختر، تو. نیاز به آرایش نداری” و هشتگ هایی چون “آرایش نه” و بیداری این چنینی” در شبکه های مجازی شروع به انتشار عکس های بدون آرایش خود کردند. با انتشار این عکس ها، مشخص شد که چهره ی برخی از هنر پیشه ها تا چد متفاوت از چهره ی با آرایش آنهاست. چرا که چهره ی بسیاری از آنها، اصلا قابل تشخیص نبود.

زمانی که هشتگ هایی چون “آرایش نه” و بیداری این چنینی” در شبکه های مجازی روند خود را آغاز کردند، هنر پیشه های زیادی از آن حمایت کردند و شروع به انتشار عکس های بدون آرایش خود در فضای مجازی کردند. این موضوع برخی از طرفداران را حیرت زده کرد. چرا که چهره ی بدون آرایش بسیاری از آنها، اصلا قابل تشخیص نبود. برخی از آنها در این مقاله معرفی شده اند.

 

چلسی هندلر

چهره بدون آرایش - چلسی هندلر - برنافیت

چلسی هندلر، با یک استندآپ کمدی بسیار برجسته، کتاب های بیوگرافی سانسور نشده و تاک شوهایی توانست برای خود سری در میان سرها در بیاورد. عکس های بدی که او در پست های خود منتشر کرده، به نظر عمدی و برای خنده به نظر می رسند.

دمی لواتو

چهره بدون آرایش - دمی لواتو - برنافیت

دمی لواتو، خدای سلفی های بدون آرایش است. او عکس های بدون آرایش خود را مدام انتشار می دهد. او حتی عکس بدون آرایش و لخت خود را در نمایشگاه غرور منتشر کرده تا مفهوم تصور مثبت از بدن را در میان زنان دیگر ترویج دهد.

نیکی میناژ

چهره بدون آرایش - نیکی میناژ - برنافیت

هر چند نیکی میناژ از آرایش های زننده ی خود کمی دست برداشته، اما از آنجا که همیشه دارای آرایش های عجیب و رنگارنگ، مژه ی مصنوعی سایه ی چشم  بوده، چهره ی بدون آرایش او بسیار شگفت انگیز و چیزی شبیه به کلئوپاترا و جسیکا ربیت است.

شارون استون

چهره بدون آرایش - شارون استون - برنافیت

برای انتشار یک پست اینستاگرامی، شارون از چهره ی بدون آرایش خود پرده برداشت. هر چند چهره ی بدون آرایش او معصومتر و زیباتر است، اما چنین به نظر می رسد که در او انفجاری رخ داده و هیچ شباهتی با چهره ی با آرایش او ندارد.

کیتی پری

چهره بدون آرایش - کیتی پری - برنافیت

شوهر سابق کیتی پری به نام راسل برند، این عکس بدون آرایش را از او انتشار داد که به سرعت توسط او حذف شد. پس از این حرکت احمقانه، ازدواج آنها تنها یک سال و نیم دیگر ادامه یافت. هر چند این عکس از جذابیت او نکاست، اما هیچ کس دوست ندارد پس از بیدار شدن از خواب، عکس هایش در فضای مجازی پخش شود.

جسیکا آلبا

چهره بدون آرایش - جسیکا آلبا - برنافیت

چهره ی بدون آرایش و طبیعی جسیکا آلبا، همانند بسیاری از هنرپیشه های معرفی شده در این مقاله همچنان جذاب است. هر چند ممکن است هیچ کس پس از ورزش و عرق کردن چهره ی جالبی نداشته باشد، اما این عکس جسیکا که پس از تمرین های باشگاهش گرفته شده، چیزی از جذابیت او کم نکرده است.

آنالین مک کورد

چهره بدون آرایش - آنالین مک کورد - برنافیت

اگر چهره ی بدون آرایش مک کورد را ببینید، باور نخواهید کرد که زیر آن ارایش و فونداسیون غلیظ، او جوش های زیادی روی صورت خود دارد. تا آنجا که چهره ی او را با آرایش کاملا متفاوت و غیر قابل شناسایی کرده است.

کایلی جنر

چهره بدون آرایش - کایلی جنر - برنافیت

این عکس بدون آرایش جنر، هنوز جای سوال دارد، چرا که همچنان دارای خط چشم است، اما همچنان این عکس را شامل کردیم، چرا که بینی و لب های او بدن آرایش بسیار با چهره ی با آرایش او متفاوت است. احساس می شود که این تنها آرایش نیست که بینی و لب های او را به شکل زیبایی در آورده، بلکه یک گریم فوق العاده است.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
خانه