نرگس علیزاده رکورددار برنافیت

باورم نمی‌شد بتونم به وزن ایده‌آلم برسم!

مصــاحبه اختصاصی با

نرگس علیزاده

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من نرگس علیزاده 41 ساله از استان اردبیل هستم. زمانی که هنوز رژیم نگرفته بودم وزن اولیه‌ام 86 کیلو بود و تونستم طی 9 ماه با رژیم برنافیت 21 کیلو کاهش وزن داشته باشم و الان به وزن 65 کیلو رسیدم. بعد از این که رژیم گرفتم سایزم شد 40 ولی قبلا سایزم 46 بود و خیلی از این موضوع ناراحت بودم.

اگه بخوایم بریم به زمان قدیم باید بهتون بگم که من از زمان قدیم چاق بودم یه جورایی این اضافه وزنم از زمان بچگی همراه من هست و هیچ وقت خودم رو لاغر ندیده بودم و هیچ وقت وزن ایده‌الی نداشتم یا اندامم اونجوری که دوست دارم بشه.

تازه بعد از ازدواج و زایمان شرایط بدتر شد و هر روز بیشتر از دیروز چاق می‌شدم. به مرور زمان هرچی جلوتر‌ می‌رفتم مشکلات زیادی داشت سراغم می‌یومد. هیچ وقت نمی‌شد لباسی که  دوسش دارم رو بخرم. تازه این وسط هم درد کمر و زانو داشت دیگه دیونم می‌کرد.

به شدت اهل پیاده روی و کوهنوردی بودم ولی باتوجه به شرایطی که داشتم همه‌ی اینا یه معضل شده بود برام و اضافه وزن داشت تمام این فعالیت‌هارو برام سخت می‌کرد. من حدودا 10 سال پیش یه بار رژیم لاغری گرفتم که فوق العاده سخت‌گیرانه بود و یادمه یک ماه بیشتر نتونستم ادامه بدم.

اما هیچ برای برای لاغری سمت جراجی و دمنوش‌های مختلف نرفتم. رژیم برنافیت رو یکی از آشناها بهم معرفی کرد. قبلا خودش رژیم برنافیت رو گرفته بود و کلی هم به نتیجه رسیده بود. منم دیگه با معرفی ایشون رفتم پیج برنافیت رو پیدا کردم و بعدش رژیمم رو شروع کردم.

توی این مدت یه لیست ثابت نداشتم و انواع لیست‌های رژیم غذایی برنافیت رو امتحان کردم. پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت منو راهنمایی می‌کردن و می‌گفتن کنار رژیم غذایت پیاده روی رو فراموش نکن تا معجزه لاغری رو ببینی. ولی خب کاهش وزن اصلیم به خاطر رژیم غذایی اصولی که داشتم بود.

تحرک و ورزش به تنها نمی‌شه انقدر موجب کاهش وزن بشه. تازه توی این 9 ماهی که رژیم بودم هم مسافرت رفتم هم مهمونی تازه عروسی هم دعوت شدم. اما طبق برنامه غذایی که داشتم پیش رفتم و هیچ مشکلی برام پیش نیومد. یعنی هم رژیم بودم و هم از غذاهای مهمونی استفاده می‌کردم.

عید که شد رفتم مسافرت، حتی اونجا هم رژیمم رو رعایت کردم. نه این که بخوام تعریف کنم ولی رژیم‌ برنافیت طوری طراحی شده که می‌تونی هرجایی که بودی از رژیم خودت پیروی کنی.

وزن اولیه : 86 کیلوگرم

وزن پایانی : 64 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 21 کیلوگرم

نمی‌خوام اصلا تعریف کنم ولی حقیقت اینه که با رژیم برنافیت هر جایی هم باشی می‌تونی از رژیمت پیروی کنی و خیالت راحت باشه.
نرگس علیزاده رکورددار برنافیت

مثلا زمانی که عروسی می‌رفتم سریع توی برنامه غذایم جایگزین می‌کردم و به همون اندازه می‌خوردم. خلاصه تحت هر شرایطی رژیمم رو رعایت می‌کردم. قبل از این که رژم بگیرم مشکلاتی مثل ناراحتی گوارشی و رفلاکس معده داشتم اما بعد از این که رژیم گرفتم به کل این مشکلاتم حل شد.
همون مشکل معده دردی که داشتم باید هر روز قرص مصرف می‌کردم، اما الان خداروشکر 4 ماهی می‌شه که دیگه هیچ قرصی مصرف نمی‌کنم و مشکل ناراحتی رفلاکس و گوارشی ندارم. ولی خب به خاطر این مشکل گوارشی نتونستم حین رژیم مولتی ویتامین استفاده کنم و همین باعث شد ریزش مو بگیرم ولی خب جای نگرانی نیست.
پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت منو راهنمایی کردن و گفتن ویتامین مینرال رو باید شروع کنم. هیچ وقت حتی یک درصد هم وسوسه نشدم که رژیمم رو بشکونم و به قدری برام سخت باشه که بخوام برای همیشه بزارمش کنار… هیچ وقت همچین اتفاقی نیافتاد به خصوص زمانی که تازه اوایل رژیمم بود و حسابی به رژیم خودم پایبند بودم.
اما توی این یکی دو ماه اخیر خیلی وسوسه شدم که به غذاها ناخنک بزنم، بلاخره هر کی تو شرایط من باشه یهو هوس یه غذای خوشمزه یا بیشتر غذا خوردن رو می‌کنه. درسته این مسائل طبیعی هست اما به شرطی که خیلی تکرار نشه و بتونی کنترلش کنی.
تو این مسیر خواهرم و همینطور همسرم به شدت منو حمایت کردن و تحت هر شرایطی هوای منو داشتن. تازه به تازگی همسرم رژیم برنافیت رو شروع کرده و داره وزن خودش رو کم می‌کنه. همیشه به انتخاب خودم افتخار می‌کنم از زمانی که رژیم برنافیت رو گرفتم همچی طبق روال داره پیش می‌ره.
من از گوشت خوشم نمی‌آد، به خاطر همین نوع رژیمی که انتخاب کردم برای من خیلی مناسب بود و هیچ مشکلی با حجم و نوع غذا ها نداشتم. تنوع غذایی تو رژیم برنافیت به قدری بالا هست که کلا با سلیقه و ذائقه ما ایرانی‌ها طراحی شده.
یه رژیم فوق العاده کامل و هر جور سبکی رو پوشش می‌ده. این رژیم کاملا بی عیب و نقص هست و نمی‌شه هیچ انتقادی بهش کرد و من با جون و دل به بقیه هم معرفی می‌کنم. فکر کنم تقریبا پونزده نفر از اطرافیانم با معرفی من رژیم برنافیت رو گرفتن.

نرگس علیزاده رکورددار برنافیت

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه‌ی کسایی که فصد کاهش وزن دارن اینه که:
• یه تصمیم جدی برای زندگیت بگیر و هعی امروز و فردا نکن.
• زمانی که رژیم رو شروع کردی بهش پایبند باش و حتی یه روز هم از رژیمت قافل نشو، چون همون باعث می‌شه ارادت ضعیف بشه.
• یادت نره یه روز هم خودش یه روزه.
• هر چه زودتر رژیم رو شروع کن هیچ وقت پشیمون نمی‌شی.