هدف من از كاهش وزن، فقط يه عدد نبود!

مصــاحبه اختصاصی با

مریم شایانفر

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

مریم شایانفر هستم، در استان فارس زندگی می‌کنم و 36 سالمه. از زمانی که باردار شدم، مجدد دچار افزایش وزن شدم. وزن اولیه من 104 کیلو بود که رژیم بارداری برنافیت دکتر کرمانی رو گرفتم و تونستم 38 کیلو کاهش وزن داشته باشم و به وزن 65 کیلو برسم.
اعضا خانواده من اکثرا اضافه وزن دارن، هیچ کدومشون هم تمایل ندارن که رژیم بگیرن؛ چون همشون تو این فکر هستن که چاقی ارثی هست. اما از زمانی که من رژیم گرفتم بهشون ثابت کردم که درسته چاقی ارثی هست تو خانواده ما ولی نشات گرفته از سبک زندگی اشتباه هست.
کل زندگی من با دردسرهای چاقی همراه بود. کلا همیشه از عکس گرفتن و دوربین فراری بودم. علتش هم به خاطر این بود که دچار اضافه وزن بودم و هیچ وقت اون لباسی که دوست داشتم رو نمی‌تونستم بپوشم، چون سایز من نمی‌شد.
همیشه از این وضعیت ناراضی بودم ولی خب هیچ وقت نتونستم جلوی پرخوری خودم رو بگیرم. از زمانی که باردار شدم هیچ جوره نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و از اون زمان پرخوری شديد من شروع شد. یادمه یه جعبه شیرینی رو می‌تونستم یه نفس تا ته بخورم.
اما چشمتون روز بد نبینه وقتی که تموم می‌شد یه عذاب وجدانی می‌گرفتم که فقط خدا میدونه چقدر حس و حال بدی داشتم. حالا حتما این براتون سوال شده که چرا تو دوران بارداری تصمیم به کاهش وزن گرفتم؟ واقعا از خدا ممنونم که اول این فکر رو تو ذهن من انداخت. از زمانی که باردار شدم و وزنم روز به روز می‌رفت بالا با خودم حرف می‌زدم و می‌گفتم ای کاش بتونم لاغر و خوش اندام بشم.
رژیم‌های متفاوتی می‌گرفتم اما هر سری به هر دلیلی به اون نتیجه‌ای که می‌خواستم نمی‌رسیدم. وقتی با برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم و مشاوره رایگان گرفتم به من پیشنهاد کردن، با توجه به وضعیتی که دارم رژیم بارداری رو انتخاب کنم. چون اینجوری هم کاهش وزن داشتم، تازه به بچه‌ هم آسیبی وارد نمی‌شد. می‌دونستم اگه یه مادر دچار اضافه وزن باشه خطرات زیادی نوزاد رو تهدید می‌کنه.
نمی‌خواستم کسی باشم که وضعیت خودم و بچم رو به خطر بندازم. از زمانی که شروع کردم به رژیم گرفتن همه بهم گفتن نمی‌شه رژیم بگیری، ولی موضوع خیلی فرق داشت، چون فقط سلامتی خودم در خطر نبود. باید حتما لاغر می‌شدم چون من مسئولیت بزرگ‌تری داشتم و نمی‌خواستم بچم آسیبی ببینه.
وقتی که رژیم لاغری برنافیت دکتر کرمانی رو شروع کردم، الان می‌تونم به جرات بگم که با همچی فرق داشت. همیشه این استرس رو داشتم که نکنه رژیم رو شروع کنم و نتونم تا آخرش ادامه بدم. زمانی که از پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت مشاوره آنلاین گرفتم، کلی به من انگیزه دادن که هر چه زودتر برنامه رژیمم رو شروع کنم تا به هدفم برسم.

وزن اولیه : 104 کیلوگرم

وزن پایانی : 65 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 38 کیلوگرم

مسئله لاغری بعد از مادر شدنم، یکی از شیرین‌ترین اتفاق‌های زندگیم بود که حتی فکرشم نمی‌کردم. به این نتیجه رسیده بودم که رژیم گرفتن اونقدارم سخت نیست.

با صحبت‌های پشتیبان اختصاصیم دیگه خیالم راحت شد که با رژیم خیلی راحت می‌تونم لاغر بشم و سلامتی بچه‌ام رو حفظ كنم. طی این یک سالی که گذشت تونستم 40 کيلو وزن کم کنم. به وزن ایده‌آل خودم رسیدم تازه نی نی هم حالش حسابی خوبه.
هر راهی، سختی خودش رو داره، شروع رژیمم خیلی هم راحت نبود ولی رفته رفته به این وضعیت عادت کردم و کلی حامی در این مسیر پیش من بودن. دیگه نباید پرخوری می‌کردم، از یه سمتی باید کالری‌ها رو محدود می‌کردم.
ولی خب به مرور زمان به همچی عادت کردم و برام سخت نبود که کالری‌ رو محدود کنم. یادمه روزی که دیدم کاهش وزن داشتم، خیلی خوشحال شدم. اولش به خاطر وضعیت بارداری که داشتم باید یه سری قرص مصرف می‌کردم و از برخی ورزش‌ها محروم بودم به خاطر همین سرعت کاهش وزنم پایین بود. اما وقتی 7 کیلو کم کردم از پشتیبان اختصاصی و دکترم اجازه گرفتم که ورزش کنم، همین باعث شد سرعت کاهش وزنم بره بالا.
مسئله لاغری بعد از مادر شدنم، یکی از شیرین‌ترین اتفاق‌های زندگیم بود که حتی فکرشم نمی‌کردم. به این نتیجه رسیده بودم که رژیم گرفتن اونقدارم سخت نیست. درسته باید یه راه طولانی رو طی کنی، اما اصلا سخت نیست.
رژیم بارداری برنافیت دکتر کرمانی
البته ناگفته نمونه که باید از یه رژیم غذایی اصولی پیروی کنی که طی دوره رژیم خسته و ناامید نشی. طی دوره رژیم محدودیت غذایی نداشتم. تازه به خاطر بارداری همیشه هوس خوراکی‌های مختلف می‌کردم. این خیلی خوب بود که مجبور نبودم پا روی هوس‌های غذاییم بزارم.
باورتون می‌شه می‌تونستم فست‌فود، مغزها، شیرینی‌جات و تنقلات بخورم؟! ولی همه این مسائل برنامه ریزی شده بود و طبق دستورات عمل می‌کردم و به اندازه‌ای که برام تعریف می‌کردن غذا می‌خوردم.
برنامه غذایی دکتر کرمانی، مطابق سفره‌ی ایرانی طراحی شده. من برنامه روزمنو رو انتخاب کردم که اگه مهمونی یا سفر رفتم، همون غذایی که دوست دارم رو انتخاب کنم. اینجوری کسی متوجه نمی‌شد من رژیم هستم و اعتماد به نفسم همیشه بالا بود.
هیچ وقت وسوسه نشدم رژیمم رو شکست بدم حتی زمانی که بوی کباب داغ، پیتزا، شکلات منو دیوانه می‌کرد. میدونی چرا وسوسه نمی‌شدم؟ چون همه‌ی این غذاهای خوشمزه توی برنامه غذایی خودم بود.
چون می‌تونستم فردای اون روز توی لیست غذایی خودم جا بدم، دیگه نیازی نبود رژیم غذایی خودم رو بشکنم؟ همین رژیم لاغری باعث شد، سبک زندگی من تغییر کنه. قبلا فقط برای برطرف کردن گشنگی غذا می‌خوردم ولی الان با عشق تیکه‌های میوه رو می‌خورم و لذت می‌برم.
دیگه خیلی راحت توی مهمونی‌ها شرکت می‌کنم و با اعتماد به نفس وارد جمع دوستام می‌شم. بهترین حامی من در طول دوره، همسرم بود که منو کلی تشویق و حمایت کرد، همین باعث شد در روند کارم مصمم‌تر قدم بردارم. همین جا دوست دارم از پشتیبان اختصاصی خودم، یه تشکر ویژه کنم چون واقعا طی این مسیر توصیه‌هاشون به روند کاهش وزن من خیلی کمک کرد و دلگرمی‌هاشون به من انگیزه زیادی ‌داد. مطمئن باش توام می‌تونی خوش اندام بشی.

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه اونایی که اضافه وزن دارن این که:
1. وقتی خیلیا تونستن وزن کم کنن، توام می‌تونی.
2. با آرامش غذا بخور.
3. همیشه به خدا توکل کن و بدون خدا همه‌ی ما انسان‌هارو زیبا آفریده و توانایی منحصر به فردی به هر کدوم از ما داده، به خاطر همین نباید به خاطر چاق بودن از خودمون ناامید بشیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]