غلات نخورید تا زیباتر شوید!

[iconbox title=”اگر وقت ندارید…” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”۳۲″ icon_color=”#۳e256a” ]جالب است بدانید که عامل قارچ های ناخن، التهاب، مشکلات خود ایمنی، افزایش قند خون و سوء تغذیه، همین غلات هستند. عدم مصرف غلات نه تنها موجب بهبود سلامت، بلکه موجب کاهش موهای زائد، پر پشت شدن موها، زیبا شدن ناخن ها و دندان ها می شود و بدین وسیله نقش مهمی در زیبایی افراد ایفا می کند.[/iconbox]

حتما تمام عمر به شما گفته شده که غلات مصرف کنید چرا که فواید زیادی برای سلامتی شما دارد، اما دست نگه دارید. جالب است بدانید که عامل قارچ های ناخن، التهاب، مشکلات خود ایمنی، افزایش قند خون و سوء تغذیه، همین غلات هستند. عدم مصرف غلات یا حداقل کاهش مصرف آنها نه تنها بر روی سلامت افراد، بلکه بر روی زیبایی آنها نیز تاثیر می گذارد. اما عدم مصرف غلات چه تاثیری بر زیبایی دارد؟

کاهش موهای زائد

زنانی که دچار سندروم تخمدان پلی کیستیک هستند، اغلب دچار موهای زائد در نقاط مختلف بدن می شوند. سم زدایی بدن با قطع مصرف غلات به افراد کمک می کند تا دچار بیماری هایی چون سندروم پلی کیستیک و متعاقبا موهای زائد نشوند.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/13-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D8%A7%D8%A6%D8%AF/” align=”right” target=”_blank”]۱۳ نکته که پیش از لیزر موهای زائد باید بدانید[/button]

سفت و زیبا شدن ناخن ها

غلات نخورید تا زیباتر شوید! - ناخن - برنافیت

بسیاری از محققان بر این عقیده اند که عفونت های قارچی ناخن ها که با بی رنگ شدن مزمن، ضخیم شدن و جدا شدن ناخن ها همراه هستند، موجب از بین بردن زیبایی ظاهری ناخن ها می شوند و با عدم مصرف غلات برطرف می شوند.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%B9%D9%84%D8%AA-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D9%86-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%85-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/” align=”right” target=”_blank”]علت شکستن ناخن هایم چیست؟[/button]

پر پشت شدن موها

غلات نخورید تا زیباتر شوید! - مو - برنافیت

یکی دیگر از مزایای قطع مصرف غلات، پر پشت شدن موهاست، اما از آنجا که موها به کندی رشد می کنند شاید به سرعت متوجه این موضوع نشوید. افرادی که دارای موهای نازک هستند، اغلب پر پشت شدن تدریجی را تجربه خواهند کرد. شاید در ابتدای سم زدایی بدن از غلات، موها شروع به ریزش کنند، اما این موها نه تنها به زودی به جای خود باز می گردند، بلکه به مرور پر پشت تر نیز خواهند شد.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%BE%D8%B4%D8%AA-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D9%85%D9%88/” align=”right” target=”_blank”]رازهایی برای پرپشت نشان دادن مو[/button]

زیبا شدن دندان ها

غلات نخورید تا زیباتر شوید! - دندان - برنافیت

آیا می دانستید که مشکلات دندانی همچون سوراخ شدن دندان، التهاب لثه، آبسه، لق شدن دندان و دندان های نامرتب سالها پیش از اینکه انسان شروع به مصرف غلات کند، به اندازه ی الان شایع نبود؟ این موضوع وقتی جالب تر می شود که بدانید انسان های اولیه از خمیر دندان، آب فلوراید شده، نخ دندان، مسواک و دندانپزشک نیز کاملا بی بهره بودند. با کاهش مصرف غلات، کمتر به دندانپزشک نیاز خواهید داشت، پلاک های دندانی تان کاهش خواهند یافت، تنفستان بهبود پیدا خواهد کرد و التهاب لثه و حفره های دهانی شما از بین خواهد رفت.

خوشبو شدن دهان

غلات نخورید تا زیباتر شوید! - برنافیت

وقتی سلامت دندان ها بهبود یابد، تنفس شما نیز خوشبو تر خواهد شد. این موضوع نشان دهنده ی تغییر در فلورای دهانی است که به دلیل تغییر در فلورای روده رخ می دهد.

کاهش پف صورت

غلات نخورید تا زیباتر شوید! - کاهش وزن - برنافیت

اگر در طول برنامه ی ۱۰ روزه ی سم زدایی ۲ تا ۴ کیلو کم کنید، صورت شما نیز باریک تر خواهد شد، اما این باریک تر شدن تنها مربوط به لاغر شدن نیست، بلکه به دلیل کاهش پف صورت و ناشی از کاهش مصرف غلات است. حتی اگر عکس های جدید خود را با عکس های قدیمی مقایسه کنید، خواهید دید که چشمان شما درشت تر نیز شده اند. حتی قرمزی گونه ها و اطراف بینی نیز کاهش خواهد یافت. از آنجا که این ماده موجب ایجاد التهاب در بدن می شود، حذف آن موجب قوی شدن فک و استخوان گونه می شود. به علاوه، عدم مصرف غلات بیش از همه بر روی سایز دور کمر تاثیر می گذارد و به شدت آن را کاهش می دهد که به دلیل از دست دادن چربی های احشایی التهابی است.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D9%84%D8%A7%D8%BA%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86/” align=”right” target=”_blank”]با کویتیشن سایز کم کنید[/button]

کاری از گروه محتوای برنافیت

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از 90 درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]