امین عسکری فر رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

خوردن پیتزا دلیل اصلی انتخابم برای رژیم برنافیت بود!

مصــاحبه اختصاصی با

امین عسکری فر

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من امین عسگری فر 39 ساله هستم. من از شهر اهواز و متاهل هستم. وزن اولیه من 120 کیلوگرم بود و با رژیم برنافیت تونستم به 78 کیلوگرم برسم. البته من همچنان می‌خوام رژیمم رو ادامه بدم و به وزن 75 کیلوگرم برسم. من این 42 کیلوگرم رو در طول یک سال و نیم کم کردم و هیچ عجله‌ای نداشتم.

راستشو بخوای تو گذشته چند بار رژیم گرفتم و وزن کم کردم اما بعد از مدتی که کنار گذاشتم دوباره وزن قبلیم برگشت. رژیم غذایی نامناسب و کم تحرکی منو خیلی چاق کرده بود. من قبلا پرخوری می‌کردم و هیچ کنترلی روی غذا خوردنم نداشتم. برنافیت رو هم می‌شناختم. من کتاب‌های آقای دکتر رو می‌خوندم و با کالری غذاها آشنا بودم.

من قبلاً یه رستوران کار می‌کردم و به ارزش غذایی غذاها، قند، پروتئین و کربوهیدرات آن‌ها تسلط نسبی داشتم و تقریباً می‌دونستم هر غذایی چه خواصی داره. برنافیت رو از قدیم می‌شناختم. بعد از سال‌ها که خواستم دوباره رژیم بگیرم رژیم برنافیت رو انتخاب کردم.

پشتیبان‌ اختصاصی برنافیت هر دو هفته یک بار وزن منو بررسی می‌کرد و در صورت نیاز تغییراتی در برنامه من ایجاد می‌کرد و همیشه ازشون مشاوره می‌گرفتم. رژیم من روزمنو بود. یعنی می‌تونستم هر چیزی رو که می‌خواستم انتخاب کنم و فقط مقدارش مشخص می‌شد. بعد از مدتی که رژیم گرفتم، شروع به ورزش کردم.

تو خونه راه می‌رفتم و از دمبل استفاده می‌کردم. تو مهمانی‌ها هیچ مشکلی نداشتم و به راحتی رژیمم را رعایت می‌کردم. با کمک اپلیکیشن غذاها رو جایگزین می‌کردم. ترفندهای دکتر بسیار مفید بود. با این ترفندها می‌تونی کالری غذای خودتو کاهش بدی و سالم‌تر غذا بخوری.

وزن اولیه : 120 کیلوگرم

وزن پایانی : 78 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 42 کیلوگرم

راستشو بخوای تو گذشته چند بار رژیم گرفتم و وزن کم کردم اما بعد از مدتی که کنار گذاشتم دوباره وزن قبلیم برگشت. رژیم غذایی نامناسب و کم تحرکی منو خیلی چاق کرده بود.
امین عسکری فر رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

در طول رژیم هیچ مشکلی و ریزش مو نداشتم. حقیقت اینه که تنها رژیم غذایی گرفتن مهم نیست، بعد از رژیم غذایی بسیار مهم‌تره! یعنی اگر بعداً بهش رسیدگی نکنی، وزن از دست رفته مجدد بهت اضافه می‌شه. کتاب آقای دکتر به من انگیزه زیادی داد.
پیج برنافیت رو هم دنبال کردم خانواده و دوستانم بسیار منو حمایت می‌کردن که ادامه بدم. لباس‌های مورد علاقه من مناسب اندازم نمی‌شد و این یه انگیزه بزرگ برای کاهش وزن من بود. اما سلامتی انگیزه اصلی من بود. وزنم به حدی بود که نشستن و ایستادن برام سخت شده بود.
وقتی به باشگاه رفتم به من قرص‌های لاغری پیشنهاد دادن این راه حل‌ها چیزی جز کلاهبرداری نیست و من از رژیم برنافیت واقعا ممنونم. رژیم برنافیت هیچ راه حل عجیبی ارائه نمی‌ده. خیلی ساده بهت می‌گه که چجوری بخوری و چقدر بخوری تا وزن کم کنی.
تنوع در رژیم غذایی برنافیت ویژگی بسیار خوبشه. من خودم عاشق فست فود هستم و به برنافیت گفتم اگه پیتزا رو از برنامه غذایی من خارج کنی نمی‌تونم رژیم بگیرم. برای این کار، ناهار سوپ کدو حلوایی که تقریباً کالری آن صفر بود می‌خوردم و بعدش شام دو تکه پیتزا می‌خورم.
دریافت رژیم
وقتی برنامه شامم پیتزا بود، بیشتر روز رو رعایت می‌کردم تا با خیال راحت پیتزا بخورم. به این ترتیب تعادل حفظ می‌شد. در رژیم غذایی خود سعی کردم تعادل بین مصرف گوشت و حبوبات یعنی پروتئین و کربوهیدرات رو حفظ کنم.
وقتی احساس کردم دارم ضعیف می‌شم، نسبت گوشت به پروتئین رو افزایش دادم و وقتی احساس کردم وزنم در حال افزایش است، کربوهیدرات‌های بیشتری رو کنترل و محدود کردم. البته برای این کار باید اطلاعات کافی داشته باشی، غذاها رو به خوبی بشناسی، کالری شماری رو به خوبی بدونی و به طور خلاصه کنترل کافی داشته باشی تا بفهمی چه کاری رو باید انجام بدی در طول رژیم گاهی اوقات وسوسه می‌شدم که بیشتر بخورم، اما جلوی خودم رو می‌گرفتم.
من به خاطر چاقی رنج زیادی کشیدم. نمی‌خوام اصلا به اون زمان برگردم، من دارم پیر می‌شوم و نمی‌خوام دوباره مثل سال‌های گذشته چاق بشم و دوباره شروع به کاهش وزن کنم. الان هم با این که رژیمم تموم شده ماهی یکبار میرم معاینه ببینم وضعیتم چطوره و به اضافه وزنم توجه کنم که دیگه زیاد نشه.

امین عسکری فر رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به کسایی که اضافه وزن دارن اینه که:
1. سعی کن انگیزه‌هاتو روی یه کاغذ بنویسی.
2. اطلاعات خودت رو درمورد کالری‌ها و مواد غذایی بالا ببر.
3. اول از همه به فکر سلامتی خودت باش در نهایت زیبایی و خوش اندامی.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]