بهترین راه برای لاغری موضعی کدام است؟

لاغری موضعی پهلو در واقع به این معنی است که قسمتی از بدن را که به دلایل خاصی دارای چاقی است بخواهیم لاغر کنیم. ابتدا می‌خواهیم فرق بین چاقی و چاقی موضعی را بررسی کنیم. چاقی موضعی در واقع یعنی در قسمتی از بدن یک فرد، تجمع بافت چربی بیشتر از نواحی دیگر باشد و اندام‌های دیگر از تناسب نسبی برخوردار باشند. چاقی موضعی بیشتر در خانم ها و در ناحیه اطراف شکم، کمر، پهلو، باسن و ران ، نسبت به سایر نقاط دیگر بدن دیده می‌شود.

آنچه در این مطلب خواهید آموخت نمایش

چه روش‌هایی برای لاغری موضعی وجود دارد؟

وقتی رژیم می‌گیرید و به باشگاه می‌روید و ورزش می‌کنید، وزن خود را هم کم می‌کنید، می‌بینید که همزمان همه قسمت‌های بدن شما لاغر می‌شوند، ولی معمولاً پهلوها مقاومت بیشتری نشان می‌دهند. تمرین و تمرکز بر روی پهلوها هر چند روی پهلوها اثر می‌گذارند، ولی در کل کالری را از همه قسمت‌های بدن می‌گیرد و تمام نقاط بدن آب می‌شود . اگر تنها و تنها به تمرین‌های شکمی و پهلویی توجه کنید، عضلات نواحی تقویت می‌شوند، ولی کالری زیادی را در این نواحی نخواهند سوزاند.

متاسفانه چربی‌ها به یک اندازه در تمام نواحی بدن پخش نشده‌اند. بسیاری از این چربی‌های مزاحم در قسمت شکم و پهلو، ران و باسن، غبغب و بازو جمع می‌شوند. برای از بین بردن این چربی‌های موضعی به روش‌هایی برای لاغری موضعی و کاهش سایز نیاز داریم.

چه روش‌هایی برای لاغری موضعی یا کاهش سایز وجود دارد؟

در سال‌های اخیر متخصصان با استفاده از تکنولوژی جدید به روش‌های غیر جراحی و بدون درد و خونریزی پی برده‌اند که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

1. کویتیشن اولتراسوند

یکی از روش‌های غیر تهاجمی که نیازی به جراحی برای از بین بردن چربی‌های دور کمر، باسن، داخل و بیرون ران و بازو ندارد کویتیشن اولتراسوند است. این روش دارای امواج Ultrasound است که فرکانس پایین و شدن بالایی دارد.

به همین دلیل با ایجاد حباب میکروسکوپی موجب پاره شدن سلول‌های ذخیره شده می‌شود. که این مایع‌های چرب توسط متابولیسم بدن به اسیدهای چرب و گلسیرین آزاد تبدیل می‌شود. با انجام کویتیشن سلول‌های چرب از بین می‌رود و با حفظ وزن و رعایت رژیم غذایی، نتایج کاملا ماندگار خواهد بود. کویتیشن به عنوان فرم دهنده بدن شناخته شده است. یکی از مزایا کویتیشن نتایج درمانی چشمگیر و سرعت جواب دهی بالا آن است.

2. دستگاه RF

با امواج رادیو فرکانسی می‌توانید سلول‌های چرب را تخریب کنید. این حرکات امواج الکترومغناطیس موجب جریان رادیو فرکانس می‌شود. با دستگاه RF می‌توانید برای درمان سلولیت و لاغری موضعی در نواحی ران، شکم، پهلو، غبغب و بازو استفاده می‌شود. بدن انسان یک قدرت شگفت انگیز برای خود درمانی دارد. دستگاه آر اف (RF) موجب گرم شدن سلول‌های چربی در لایه بافت چربی می‌شود.

3. مزوتراپی

اولین بار در فرانسه در سال 1950 برای آسیب‌های ورزشی، درمان زخم و کنترل درد از روش مزوتراپی به صورت موضعی در بافت‌های زیر جلدی استفاده می‌کردند. این روش بعد از سال‌ها برای درمان چاقی موضعی به کار گرفته شد. در برخی از کشورها یکی از روش‌های جایگزین تهاجمی مانند لیپوساکشن به کار می‌رود.

4. ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی

یکی از عمل‌های جراحی پلاستیک برای زیبایی، ابدومینوپلاستی است که پوست اضافی شکم، حذف چربی و عضلات این ناحیه را صاف و تنگ می‌کند. با جراحی ابدومینوپلاستی می‌توانید پوست اضافی ناحیه تحتانی معده، پایین پهلو، زیر شکم و ناحیه کمر را خوش فرم و کمر اندامی داشته باشید. با جراحی ابدومینوپلاستی اگر عضلات ضعیف یا جدا شده در دوران بارداری کشیده شده یا از شکل افتاده مجدد به حالت اولیه باز می‌گردد.

عملکرد روش‌های لاغری موضعی چگونه است؟

امواج حاصل از دستگاه کویتیشن، به عمق پوست نفوذ کرده و حباب‌هایی در اطراف چربی‌ها ایجاد می‌کند. سپس این حباب‌ها می‌ترکند و محتوای چربی آن‌ها از طریق مجرای ادرار و سیستم لنفاوی دفع می‌شود.

دستگاه آر اف نیز با ایجاد حرارت در سلول‌های چربی همین کار را انجام می‌دهد. ایجاد گرمای شدید به بافت‌های زیر پوست موجب افزایش تولید کلاژن، گردش و آزاد شدن چربی از این بافت‌ها می‌شود. در روش مزوتراپی نیز تزریق‌های سطحی (2-12 میلی متر) محلول (0.1 تا 0.3 میلی لیتر) در بافت‌های زیر جلدی نواحی تحت درمان صورت می‌گیرد.

در کدام بخش از بدن می‌توان از روش لاغری موضعی استفاده کرد؟

بخش‌های رایجی که در آن می‌توان از این روش استفاده کرد، شامل شکم، ران‌ها، باسن، کمر، غبغب و بازوها است. گر چه هیچ محدودیتی در استفاده از این روش وجود ندارد، اما بخش‌هایی از بدن که دارای میزان چربی بیشتری است، نتایج بهتری را مشاهده خواهید کرد.

آیا لاغری موضعی پهلو با ورزش امکان پذیر است؟

وقتی که شما به طور کلی اندام خوب و متناسبی دارید، فقط در یک نقطه مثل شکم و پهلو یا نقاط دیگر دچار چاقی هستید، باید بدانید که این چاقی به احتمال زیاد با ورزش از بین نخواهد رفت. زیرا شما بعد از ورزش در اندام‌های دیگر خود نیز شاهد لاغری خواهید بود، که دوباره این مسئله تناسب اندام شما را به هم می‌ریزد.

هنگامی که ورزش می‌کنید و رژیم می‌گیرید در واقع  چربی از تمام قسمت‌های بدن شما کم می شود نه فقط یک قسمت یا عضوی که در حال تمرین است، مثلاً همگام با ورزش که یک خانم می‌کند ممکن است این سینه‌هایش نیز همزمان آب شود و دوباره تناسب اندام و به هم بریزد. افراد معمولاً می‌خواند قسمتی از بدن خود را تغییر داده و لاغر کنند و قسمت دیگر بدن خود را به همین حالت نگه دارند. مثلاً دوست دارند در قسمت کمر و ران‌ها، باسن و بازو چربی اضافه را از بین ببرند.

در مردان تجمع چربی بیشتر در ناحیه شکم ورود پیدا می‌کند. اگر از چاقی پهلو خود راضی نیستید بهتر است به کیفیت غذای مصرفی خود در طول روز توجه کنید و از خود بپرسید در طول روز چه مقدار مواد غذایی حاوی فیبر مصرف می‌کنید.

آیا با رژیم غذایی می‌شود به لاغری موضعی پهلو رسید؟

برای این که بر روی لاغری موضعی پهلو تمرکز کنید، باید نوع چربی مصرفی خود را در طول روز عوض کنید .درست است که شکر ذاتا چیز بدی است، ولی چربی این گونه نیست، زیرا بدن ما برای ترشح هورمونها و برای سلامت پوست به مقداری چربی نیاز دارد، ولی به جای اینکه از چربی‌های فرآوری‌شده، کره گیاهی، روغن گیاهی جامد و چربی ترانس استفاده کنید از چربی‌های سالم تر استفاده کنید.چربی که در ماهی های چرب، روغن زیتون و گردو، آووکادو و غیره وجود دارد،  به مراتب دارای کیفیت بالاتری از بقیه هستند. شکر، بزرگترین عامل و دشمن پهلو می باشد.

سعی کنید کلا شکر، نوشابه، آبمیوه ها، کیک و بیسکوییت ها را از برنامه غذایی خود حذف کرده و میزان مصرف آنها را کنترل کنید. میوه‌های رنگی، سبزیجات تازه، آجیل‌ها، لوبیاها، جو دوسر، نان کامل و غلات کامل منابع غنی از فیبر هستند که نباید در مصرف روزانه از آنها غافل شویم. فیبر، احساس سیری را سریعتر ایجاد می کند با این حال تا چندین ساعت در بدن ما پایدار است. همچنین مصرف فیبر، چربی شکمی را کاهش می‌دهد.

اینکه چگونه فیبر بیشتری به بدن خود برسانید ، یک راهش این است که سعی کنید از غذاهای فرآوری‌شده استفاده نکنید. سعی کنید مواد غذایی تازه خریداری کرده و از آنها استفاده کنید. این را هم بدانید که قند چه از شکر و چه  از نیشکر به دست بیاید باز هم قند است  و یک کالری اضافه بدن وارد می کند که ارزش غذایی ندارند.

لاغری موضعی پهلو

 بهترین راه لاغری موضعی پهلو چیست؟

در سال های اخیر شایعترین و بهترین راه برای کسانی که قصد دارند، پهلوهای خود را لاغر کنند، غیر از روش‌های جراحی و تهاجمی، استفاده از روش های کاهش چربی بر اساس حرارت، لیزر، آراف یا فرکانس رادیویی و تکنیک‌های اولتراسوند است و هر کدام از روشها کارکرد مخصوص خود را دارند. همچنین در لاغری موضعی به سلول‌های بدن کمک می شود که در جوانسازی و سفت کردن پوست و  تولید کلاژن نیز موثر باشد.

روش دیگر سرما درمانی یا  کرایولیپولیز است که در آن از طریق خنک سازی و انجماد چربی به کاهش وزن بدن کمک می‌کند. لیپوساکشن که یک روش غیر تهاجمی است، نیز باعث کاهش و  حذف چربی می‌شود.

البته لیپوساکشن چند نوع دارد که هم شامل روش‌های تهاجمی و هم غیرتهاجمی می باشد. همچنین سعی کنید، فعالیت بدنی خود را افزایش دهید و هر  ۴۵ دقیقه یکبار از جای خود بلند شده کمی نرمش کنید. صبح‌ها کمی بدوید و رقص و حرکات موزون بدنی را فراموش نکنید. از تمرین‌های همراه با وزنه برای  آب کردن پهلو نیز غافل نشوید.

به چند جلسه درمان نیاز است؟

به طور کلی بین 8 تا 12 جلسه درمان با فاصله‌ی یک هفته نیاز است. در برنافیت تعداد جلسات پیشنهادی 10 جلسه می‌باشد.

نتایج پس از چه مدت قابل مشاهده هستند؟

پس از اولین جلسه تا حدودی نتایج قابل مشاهده هستند. اما نتایج نهایی پس از اتمام دوره درمان به خوبی نمایان می‌شوند.

میزان ماندگاری هر روش چقدر است؟

میزان ماندگاری هر سه روش دائمی است، مگر آن‌که فرد دوباره دچار افزایش وزن شود.

کدام روش لاغری موضعی مناسب‌تر است؟

بسته به ناحیه‌ی تحت درمان، میزان چربی و برخی پارامترهای دیگر کارشناس تصمیم می‌گیرد که کدام روش لاغری موضعی مناسب‌تر است.

آیا استفاده از این روش‌ها با درد همراه است؟

خیر. این روش‌ها کاملا بدون درد و راحت است و حتی نیازی به بی حس کننده ندارد.

آیا این روش‌ها قابل اطمینان هستند؟

بله. این روش‌ها غیر تهاجمی و کاملا قابل اطمینان هستند.

آیا روش‌های لاغری موضعی برای همه قابل اجرا است؟

به طور کلی این روش‌ها برای هر فردی که قصد کاهش چربی‌های موضعی را دارد، مفید است. اما افراد زیر نمی‌توانند از این روش‌ها استفاده کنند.

 • زنان باردار و شیرده
 • افرادی که دچار بیماری‌های قلبی- عروقی هستند
 • افراد مبتلا به سرطان
 • دیابتی‌ها

اگر دچار مشکلات فیزیکی هستید، پیش از اقدام به این درمان با پزشک خود مشورت کنید.

پیش از درمان و پس از آن چه اقداماتی باید انجام داد؟

 • پیش و پس از درمان آب زیادی بنوشید (حداقل 1.5 لیتر)
 • از رژیم لاغری کم کالری پیروی کنید، میزان چربی و کربوهیدرات‌ها را از 24 ساعت قبل به حداقل برسانید.
 • پس از درمان باید ورزش‌های سبک انجام دهید تا چربی از طریق سیستم لنفاوی شما دفع شود.

عوارض استفاده از هر یک از روش‌ها چیست؟

خوشبختانه این روش‌ها هیچ عوارضی به دنبال ندارند. بی خطر و بدون جراحی هستند و هیچ گونه جای زخمی بر روی بدن بیمار باقی نمی‌گذارند.

میزان رضایت مشتریان از خدمات لاغری موضعی به چه حد است؟

برنافیت با ایجاد فضایی امن و مطمئن و زیر نظر کارشناسان حرفه‌ای به انجام چنین روش‌هایی پرداخته است. تجربه، تمرکز و مهارت متخصصین در این کلینیک بسیار زیاد است و از هیچ تلاشی برای رضایت مراجعه کنندگان دریغ نمی‌کنند. خوشبختانه بالای 95 درصد از مشتریان از روش‌های لاغری موضعی رضایت کامل دارند.

راه درمان و پیشگیری از سلولیت

یکی از علت‌های سلولیت تغذیه نامناسب، رژیم‌های کاهش وزن و افزایش وزن، نشستن بیش از حد، عدم تعادل هورمون و ژنتیک، مصرف سیگار است. یکی از بهترین روش‌ها برای درمان سلولیت کویتیشن و آر اف است. ممکن است زنان در هر سنین دچار سلولیت بشوند. سلولیت بیشتر در ناحیه ران، شکم و باسن ظاهر می‌شود. برای جلوگیری می‌توانید از غذاهای ضد سلولیت، سبک زندگی سالم و دستگاه‌های لاغری موضعی استفاده کنید.

ابزارها و روش‌های مختلفی برای درمان سلولیت است که عبارتند از:

 1. لیزر
 2. ماساژ لیزر سرد
 3. تزریق چربی سوز
 4. رادیو فرکانسی
 5. عمل جراحی
 6. رژیم غذایی
 7. ورزش

۲۰ دقیقه ورزش برای رفع سلولیت

ناهمواری‌های بدن در قسمت‌های باسن، شکم و کشاله‌های ران به دلیل سلولیت است. برای سلولیت دو دلیل وجود دارد که اولین دلیل آن این است که یک سری تغییر در بافت‌ها انجام می‌شود و رشته‌های بافت همبند و نازک شدن پوست به دلیل افزایش سن رخ می‌دهد و یکی دیگر از دلیل‌ها این است که 2.5 کیلو از دست دادن عضله به ازای هر 10 سال در زنان 7.5 کیلو چربی است. یک سری ورزش‌های وجود دارد که که باسن، شکم و ران‌ها هدف قرار می‌گیرد و ترکیب این حرکات تاثیر چند برابری دارد. تمامی این حرکات ورزشی با پیروی از یک رژیم غذایی سالم به رفع سلولیت کمک می‌کند. به یاد داشته باشید که رژیم‌های سخت به تشدید سلولیت کمک می‌کند.

آیا ماساژ برای درمان سلولیت مفید است؟

در بازار وسایل‌های متعددی وجود دارد که ادعا می‌کنند به درمان سلولیت کمک می‌کند اما باید گفت تمامی این وسایل‌ها موثر نیستند. طبق تحقیقاتی که انجام شده با بعضی از سبک‌های خاص می‌توان به کاهش سلولیت کمک کرد. همه‌ی انسان‌ها سلول‌های چرب دارند. ممکن است همه افراد دچار سلولیت بشوند ولی بعضی از افراد بیشتر مستعد سلولیت خواهند شد.

ماساژ به کاهش سلولیت کمک می‌کند؟

 • تخلیه آب اضافه بدن
 • از نو ساختن سلول‌های چربی
 • بهبود جریان خون
 • ضخیم شدن پوست

ورزش برای لاغری سریع ران

یکی از اعضای بدن که اکثر خانم‌ها از بزرگی آن رنج می‌برند ران‌ پا است. لاغری ران یک کار ساده‌ای نیست ولی به یاد داشته باشید با کاهش سایز و ماهیچه سازی می‌توانید به زیبا شدن ران پای خود کمک کنید. برای فرم‌دهی پایین تنه باید ورزش به همراه یک رژیم غذایی چربی سوز و سالم پیروی کنید. برخی از بهترین ورزش‌های مخصوص لاغری ران عبارتند از اسکوات، راه رفتن روی سطح شیب دار، لانج و ورزش‌های کاردیو است.

غذاهای ضد سلولیت را می شناسید؟

یک سری از مواد غذایی به غذاهای ضد سلولیت معروف‌اند. برخی از این مواد غذایی به دلیل ترکیبات سالم به درمان سلولیت و لاغری موضعی کمک می‌کنند. یکی از این اتفاق‌های ناخوشایند این است که حدود 80 درصد زنان دچار سلولیت می‌شوند. تنها علت این مشکل این است که توده‌های چربی از بافت همبند به زیر پوست شروع به حرکت  می‌کنند. برخی از غذاهای ضد سلویلت عبارتند از:

 1. سالمون
 2. توت سیاه
 3. چای سبز
 4. روغن زیتون
 5. سرکه سیب
 6. زعفران
 7. غلات کامل

مصرف چای سبز

ورزش‌های موثر برای رهایی از بازوهای شل و افتاده

از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست و شل شدن بازوها به علت پیری و افزایش وزن است. شما می‌تواند با یک سری حرکات ورزشی به همراه برنامه غذایی به کاهش وزن خود کمک کنید. که برخی از این حرکات مفید عبارتند از دیپ با نیمکت، دایموند پوش آپ و کیک بک عضلات سه سر برای سفت کردن بازو بسیار مفید است. بسیاری از زنان به دلیل بازوهای شل و افتاده، لباس آستین کوتاه یا استخر نمی‌روند و از این وضعیت خود بسیار رنج می‌برند، ممکن است از بازو افتاده خود خجالت بکشید، اما نگران این موضوع نباشید با انجام یک سری حرکات ورزشی می‌توانید بازوهای خود را خوش فرم کنید.

مصرف کاهو

کاهش سایز بازو در یک ماه

میزان متابولیسم بدن با افزایش سن کاهش پیدا می‌کند به همین دلیل اگر فعالیت روزانه کم باشد موجب جمع شدن چربی در ناحیه بازو می‌شود. با توجه به تحقیقاتی که انجام شد کاهش تستوسترون در بدن موجب ذخیره چربی اضافه در بدن می‌شود. میزان تستوسترون در بدن زنان با افزایش سن کاهش پیدا می‌کند به همین دلیل سوزاندن چربی‌ها مقداری سخت می‌شود.

چگونه چربی شکم را از بین ببریم؟

برای این که بدانید چگونه چربی‌های شکم خود را از بین ببرید باید ابتدا درمورد چربی شکمی  بیشتر بدانید. علت چاقی در ناحیه شکم به این دلیل افزایش وزن بدن و توده چربی در ناحیه شکم است که معمولا چربی‌های زیر پوستی در ناحیه شکم به وجود می‌آید.

یکی دیگر از چربی‌ها، چربی احشایی است که اطراف اندام‌های داخلی بدن شکل می‌گیرد. چاقی شکم موجب افزایش بیماری دیابت نوع 2 و بیماری قلبی- عروقی می‌شود. اندازه دور شکم برای خانم‌ها و آقایان متفاوت است اگر دور شکم خانم‌ها بیشتر 80 سانتی متر و آقایان بیشتر از 94 سانتی متر باشد پر خطر حساب می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید چربی‌های شکم را از بین ببرید در بیشتر بخوانید پایین مطالعه کنید.

سریع‌ترین راه لاغری شکم و پهلو در خانه

دلایل زیادی برای چاقی شکم و پهلو وجود دارد مانند تغییرات هورمونی، مشکلات گوارشی و گاها مصرف برخی داروها که دلیل چاقی  شکم و پهلو است. برخی از موارد موجب افزایش وزن در ناحیه شکم و پهلو می‌شود عبارتند از:

 • استرس
 • کم کاری تیروئید
 • مصرف الکل
 • پرخوری و رژیم غذایی نامناسب
 • کم تحرکی و ورزش نکردن

برای کاهش وزن باید محصولات مغذی تازه با چربی‌های سالم به همراه نوشیدن آب به اندازه کافی را فراموش نکنید و به یاد داشته باشید که از غذاهای ناسالم و خوراکی‌های ناسالم خودداری کنید.

چگونه چربی های زیر شکم را از بین ببریم؟

از جمله مواردی که موجب چربی‌های زیر شکم می‌شوند عبارتند از :

 

 • استرس
 • ژن‌ها
 • تغییرات هورمونی
 • کم خوابی
 • مصرف بیش از حد کالری

 

علاوه بر ورزش به یک رژیم غذایی مناسب نیز احتیاج دارید، برای آب کردن چربی‌های شکم پهلو باید از مواد غذایی مناسب استفاده کنید. در این مسیر برنافیت به شما کمک می‌کند که مقدار هر غذا برای شما در روز باید به چه اندازه باشد. در این رژیم غذایی تخم مرغ، جو دو سر، بلغور، آجیل، پروتئین‌ها، آب، ماهی، سبزیجات، میوه و … است.

آب کردن پهلو در خانه با ۱۰ ورزش انفجاری + ۱۳ خوراکی چربی سوز

ورزش مخصوص آب کردن پهلو را باید هر یک روز در میان انجام شود. اگر این مقدار کم است به 6 جلسه در هفته تمرین کنید. چند حرکن ورزشی وجود دارد که به آب کردن چربی شکم و پهلو کمک می‌کند که به همراه 13 خوراکی چربی سوز به شما گفته می‌شود ولی برای اطلاعات بیشتر وارد بیشتر بخوانید زیر شوید.

 

 • حرکت هیزم شکن (۲۰ مرتبه برای هر طرف) مخصوص آب کردن پهلو
 • حرکت چرخش سوئیسی | معجزه آب کردن پهلو !
 • پلنک از بغل همراه با لیفت باسن مخصوص آب کردن پهلو
 •  کرانچ دوچرخه مخصوص آب کردن پهلو
 • Starfish
 • Side Plank Circles
 • Oblique Crunch
 •  Mermaid
 •  Leg Lifts
 •  Tummy Tuck
 • آب کردن پهلو با ۱۳ خوراکی چربی سوز:
 • عدس
 • آووکادو
 • شکلات تلخ
 • دمنوش بابونه و نعناع
 • تخم مرغ
 • روغن نارگیل
 • سیب
 • بادام
 • چای سبز
 • خیار
 • موز
 • روغن زیتون
 • کاهو

۱۳ راز برتر برای لاغری سریع دور کمر که باید بدانید!

آرزوی خیلی از خانم‌ها است که کمر باریک و اندام ساعت شنی داشته باشند و رسیدن به این هدف یک رویا است که با برنافیت می‌توانید به حقیقت تبدیل کنید. یک سری راه‌های وجود دارد که شما را در عرض مدت کوتاهی به استایل ایده‌ال نزدیک می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی بیشتر بخوانید زیر کلیک کنید.

 • رژیم غذایی خود را تغییر دهید.
 • کالری کمتری مصرف کنید.
 • فیبر و پروتئین مصرف کنید.
 • خوراکی‌های مفید بخورید.
 • قند و الکل مصرف نکنید.
 • کربوهیدارت‌های تصفیه شده استفاده نکنید.
 • مصرف نمک را کاهش دهید.
 • چای سبز بخورید.
 • سبزیجات و غلات مصرف کنید.
 • نوشیدنی‌های گازدار مصرف نکنید.
 •  آب بیشتری بخورید.
 • روی سینه و شانه ها کار کنید.
 • صبحانه مفصل و سالم بخورید.
 • باسن خوش فرم می‌خواهید، از این تمرین‌های ورزشی غافل نشوید!

 

بعضی اوقات تنها برخی از برنامه‌های ورزشی بدون هیچ وسیله‌ای می‌توانند عضلات شما را شکل بدهند و اندام شما را خوش فرم تر کند. این حرکات را باید 10 تا 12 بار برای هر پا انجام دهید. در این بخش تنها اسم حرکات برای شما نام برده شده است برای اطلاعات بیشتر روی گزینه حتما بخوانید کلیک کنید تا روش انجام هر حرکت را آموزش ببنید.

 • باسن خوش فرم؛ حرکت لانج
 • باسن خوش فرم؛ حرکت اسکوتر
 • باسن خوش فرم؛ حرکت کشش همسترینگ
 • باسن خوش فرم؛ حرکت اسکیت

چه روش‌هایی برای از بین بردن غبغب وجود دارند؟

 

برخی از عوامل ممکن است در ایجاد غبغب دخیل باشد که عبارتند از:

 • سن
 • ژنتیک
 • افزایش وزن
 • پیری

یک سری روش‌های وجود دارد که غبغب را از بین می‌برد که تنها این حرکات برای شما نام برده شده است برای اطلاعات بیشتر روی گزینه حتما بخوانید بزنید تا با روش انجام این حرکات آشنا شوید.

 

 • لیفت چانه
 • چرخش گردن
 • ورزش پلاتیسما
 • آر اف
 • مزوتراپی
 • هایفوتراپی
 • بهترین و سریع‌ترین روش‌ها برای چاقی صورت
 • چاق شدن صورت با تغذیه
 • چاق شدن صورت با ورزش
 • چاق شدن صورت با استفاده از ماسک
 • چاق شدن صورت با ویتامین و املاح معدنی

 

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]