روش صحیح حلقه زدن برای لاغری شکم خانم ها

اگر فکر می‌کنید حلقه لاغری فقط برای بچه‌ها است، دوباره فکر کنید. این قطعه ساده می‌تواند عامل سرگرم کننده را در روال تناسب اندام شما افزایش دهد و در عین حال یک تمرین عالی به شما بدهد. وقتی یک تمرین سرگرم کننده است و شما مشتاقانه منتظر انجام آن هستید، به احتمال زیاد به آن پایبند خواهید بود و انگیزه بیشتری برای پیشرفت خواهید داشت. حلقه لاغری یک وسیله‌ی شگفت انگیز برای آب کردن چربی‌های موضعی شکم محسوب می‌شود. در ادامه‌ی مقاله به فواید حلقه زدن و تاثیر آن در کاهش وزن و آب کردن چربی‌های شکمی می‌پردازیم.


کاهش چربی های شکمی با حلقه زدن

تاریخچه‌ی استفاده از حلقه لاغری یا هولاهوپ به یونان باستان باز می‌گردد. هر چند در آن زمان نام این وسیله هولاهوپ نبود، اما کاربرد مشابهی با زمان حال داشت. در ابتدا این حلقه‌ها به عنوان اسباب بازی کودکان و البته یک وسیله‌ی ورزشی برای بزرگسالان به کار برده می‌شد.

اما اکنون به یکی از بهترین وسایل ورزشی برای لاغری شکم تبدیل شده است. حلقه زدن یک ورزش فوق العاده برای کل بدن محسوب می‌شود، چرا که علاوه بر کالری سوزی، موجب کاهش وزن و آب شدن چربی‌های شکمی می‌شود.

امروزه در برخی از باشگاه‌های ورزشی بانوان از حلقه لاغری برای شکمی صاف، بدنی خوش فرم و سلامت عمومی بدن استفاده می‌شود.

طبق برخی از تحقیقات انجام شده تمرین ورزشی با حلقه لاغری، تقریبا ۳۰ عضله بدن را درگیر می‌کند، عضلاتی مانند: اندام‌های فوقانی و تحتانی، ران‌ها، کمر، باسن، مایل شکمی، عضلات نواحی شکم را به کار می‌گیرید. اگر یک ساعت ورزش با حلقه لاغری انجام دهید حدود ۴۰۰ کالری انرژی مصرف خواهید کرد.

فواید حلقه لاغری برای لاغری شکم

یکی از قاتل‌های چربی شکم هولاهوپ است که موجب تقویت عضلات شکم می‌شود. برای از بین بردن چربی‌های احشایی بدن باید ورزش با حلقه لاغری را امتحان کنید. چربی‌های بدن به سختی از بین می‌روند و برای سلامت قلب و عروق بسیار خطرناک است، به همین دلیل برای سلامتی خود تلاش کنید.

 1. تمرین ورزشی با حلقه لاغری موجب تحریک گردش خون می‌شود و برای مبارزه با سلولیت و علائم کششی مفید است. ورزش به همراه حلقه باعث افزایش ضربان قلب و سلامت قلب می‌شود. روزانه ۲۰ دقیقه با حلقه هولاهوپ یک تمرین متوسط تا شدید به حساب می‌آید. برای حفظ سلامتی برای همه افراد، حلقه هولاهوپ توصیه می‌شود.
 2. با توجه به تمامی فوائد جسمانی با حلقه لاغری می‌توان گفت ورزش با حلقه هولاهوپ باعث ترشح هورمون اندروفین و در نتیجه موجب تاثیرات مثبت بر روی روان،  نشاط، احساس شادی و اعتماد به نفس می‌شود.
 3. علاوه بر سوزاندن چربی معده، حلقه لاغری می‌تواند به تقویت عضلات میانی شکم، عضلات مایل، باسن و کمر کمک کند. یک هولا هوپ ساده برای حدود ۱۵ دقیقه ضربان قلب شما را افزایش می‌دهد. ۱۵ تا ۳۰ دقیقه هولا هوپ در روز ماهیچه‌های قلب شما را تقویت می‌کند و به آن اجازه می‌دهد خون را به طور موثرتری در سراسر بدن پمپاژ کند. به نوبه خود، این به قلب شما اجازه می‌دهد تا سریع‌تر ضربان داشته باشد و  فشار خون شما را کاهش دهد.
 4. در حین انجام هولاهوپ، حرکات تاب دار بسیار موزون به جلو و عقب انجام می‌دهیم و وزن شما را در طول مسیر جابه جا می‌کنیم. این نوع حرکت کشش عضلات اطراف قسمت تحتانی کمر را آزاد می‌کند و آن را با بقیه ستون فقرات دوباره هماهنگ می‌کند. در نتیجه جریان خون به ستون فقرات بهبود می‌یابد و انعطاف پذیری کلی ستون فقرات افزایش می‌یابد.
 5. جریان خون را افزایش می‌دهد و به رسیدن اکسیژن به عضلات کمک می‌کند. این می‌تواند به شما کمک کند از تمرینات طاقت فرساتر حتی سریع‌تر ریکاوری کنید و در حین انجام آن سرگرم شوید.

میزان کالری سوزی حلقه لاغری در مقایسه با دیگر ورزش‌ها

در یکی از مطالعات، میزان کالری سوزی حلقه با ورزش‌های دیگر مورد مقایسه قرار گرفت. از میان هشت ورزش مختلف، حلقه زدن، مقام سوم کالری سوزی را به خود اختصاص داد.مقام اول کاردیو کیک بوکسینگ و مقام دوم بوت کمپ به ترتیب مقام کالری سوزی را از آن خود کردند. جالب این است که میزان تفاوت کالری سوزی آن دو تنها ۱ کالری در دقیقه و ۳۰ کالری در ساعت بود.

کالری سوزی با حلقه زدن

بر اساس یک مطالعه در سال ۲۰۰۹ به این نتیجه رسیده‌اند یکی از بهترین تمرین‌ ورزشی برای سلامت سیستم قلب، ۸ دقیقه ورزش با حلقه لاغری است که ۵۰ کیلو کالری یا حدود ۶/۲۵ کیلو کالری در هر دقیقه و ۲۰ دقیقه ورزش هولاهوپ تقریبا ۲۱۰ کیلو کالری انرژی مصرف می‌شود.

برای آب کردن پهلو باید کالری سوزی بدن را افزایش دهید. هرگونه فعالیتی که ضربان قلب را افزایش دهد، موثر است. کالری سوزی نهایی به فاکتورهای زیادی چون سن، جنسیت، وزن، شدت حرکات و سطح تناسب اندام افراد بستگی دارد.

لاغری و نشاط با حلقه زدن

آیا هنگام حلقه زدن بدن کبود می‌شود؟

اکثر افراد برای اولین بار با حلقه‌های سنگین ورزش می‌کنند و دچار کبودی در ناحیه دور کمر می‌شوند. هیچ جای نگرانی نیست. این کبودی‌ها مربوط به آسب دیدن عروق سطحی می‌باشد. به این معنا که بخش کوچکی از این رگ ها که درون آن‌ها خون است، زیر پوست جمع شده است.

هنگام حلقه زدن، نازک‌ترین رگ‌های خونی که به آن مویرگ گفته می‌شود، تحت برخورد با شیئی یک کیلویی به بیرون نفوذ می‌کند. ممکن است کبودی‌های ناشی از حلقه دردناک باشد، ولی عموما بی خطر است و جای نگرانی نیست.

چگونه جای کبودی بدن با حلقه زدن رفع می‌شود؟

چند روزی حلقه زدن را کنار بگذارید تا درمان شود. براساس بررسی‌های سال گذشته، افرادی که برای اولین بار حلقه زدند، این کبودی را تجربه‌ کرده‌اند، اما بعد از بهبودی هرگز دوباره تکرار نشده است.

افزایش قدرت و انعطاف با حلقه لاغری

به دلیل این‌که در این تمرین نیازمند به حرکت و چرخش در ستون فقرات هستید به همین دلیل تمامی این تمرین‌ها باعث انعطاف پذیری در ستون فقرات و افزایش قدرت می‌شود. همچنین بدن شما در برابر آسیب‌های ورزشی مقاوم‌تر می‌شود.

ورزش با حلقه لاغری باعث شاد شدن افراد می‌شود. با ترشح هورمون اندورفین بعد از تمرین احساس جوانی، اعتماد به نفس بالا و شادی می‌کنید.

نحوه انتخاب حلقه لاغری

اگر در انجام حلقه لاغری مبتدی هستید باید از حلقه بزرگ استفاده کنید. حلقه‌ لاغری کوچک به دلیل آمادگی عصبی عضلانی و هماهنگی بیشتر کمی به مشکل خواهید خورد.

دو نوع حلقه لاغری وجود دارد:

 1. حلقه لاغری که برای ورزشکاران حرفه‌ای توصیه می‌شود و برای استقامت عضلات بدن و افزاییش قدرت توصیه می‌شود.
 2. این حلقه لاغری برای افرادی استفاده می‌شود که مبتدی هستند. حدود ۹۰ الی ۱۰۰ سانتی متر برای اندام فوقانی و تحتانی و قطر این دایره حدود ۱۰۱ سانتی متر مناسب می‌باشد.

نکاتی که باید قبل تمرین با حلقه ورزشی بدانید!

 • لباسی انتخاب کنید که اندازه بدن باشد تا به راحتی حلقه بزنید.
 • برای انتخاب حلقه دقت کنید که اندازه حلقه، مدل، حالت و حتی رنگ حلقه هم با دقت انتخاب کنید.
 • اولین بار ممکن حلقه از کمر شما بیافتد. باید تمرکز کنید و اعتماد به نفس خود را از دست ندهید و مجدد تلاش کنید.
 • تسلط داشته باشید و از شر چربی‌های اضافه شکم و پهلو خلاص شوید.

حقله زنی و نکات مهم

عضله سازی با ۴ مدل حلقه زدن

علاوه بر کالری سوزی، به عضله سازی شکم، پهلو، باسن و ران‌ها نیاز دارید. چرخاندن حلقه به دور پهلو ماهیچه‌های هسته‌ی بدن را فعال می‌کند. اما این تنها چرخاندن حلقه نیست که به آب شدن چربی‌ها کمک می‌کند. بیشتر این حلقه‌ها دارای وزنی معادل نیم تا ۳ کیلوگرم هستند. استفاده از این حلقه‌های سنگین موجب فعال شدن ماهیچه در بخش‌های مختلف هسته‌ی بدن از جمله موارد زیر می‌شوند:

۱. کشش با خم شدن از پهلو

 • حلقه باید در قسمت پایین کمر و بالای سر قرار گیرد.
 • به یک سمت خم شده و مجدد به سمت دیگر خم شوید.

۲. آب کردن چربی‌های شکم به وسیله‌ی دراز و نشست با حلقه

 • روی یک تشک ورزشی به پشت دراز بکشید.
 • زانو خود را خم کرده و کف پای خود را صاف روی زمین بگذارید.
 • روی حلقه دراز کشیده، به‌طوری که پایین حلقه زیر قسمت پایین کمر  و بالای آن در بالای سر باشد.
 • دو طرف حلقه را بگیرید.
 • شکم خود را سفت کرده و شانه‌های خود را کمی از روی زمین بلند کنید.

۳.حرکت پهلو به پهلو با حلقه 

 • حلقه را دور کمر خود نگه‌ دارید.
 • به عرض شانه پاهای خود را کمی باز کنید.
 • با دست حلقه را به طرف خارج باسن هل دهید تا حلقه شروع به چرخیدن کند.
 • با چرخیدن باسن سعی کنید پهلو به پهلو بچرخید به شکلی که حلقه به دو پهلو برخورد کند.
 • نکته: بستن چشم به شما کمک می‌کند تمرکز بیشتری داشته باشید.

۴. چرخش دور کمر با حلقه لاغری

 • با کمک دستان خود حلقه را قسمت پایین کمر خود نگه دارید.
 • و در مرحله بعدی باید دستان خود را مقابل یکدیگر در کنار حلقه بگیرید.
 • حلقه را قسمت پایین کمر قرار دهید و پای خود را به اندازه عرض لگن خود باز کنید.
 • زانوی پای چپ را باید کمی از پای راست خم کنید.
 • هم زمان با چرخش حلقه باید کمر خود را بچرخانید.
 • ممکن است ابتدا با انجام این حرکت کمی برای شما دشوار باشد به همین دلیل سعی کنید وزن خود را بین پای جلو و عقب تعویض کنید.

۵. چرخش طرفی کمر با حلقه لاغری

 • پاهای خود را به اندازه شانه باز کنید و در یک راستا قرار دهید.
 • مانند تمرین شماره ۵ باید حلقه را بچرخایند با این تفاوت که زمان چرخش باید کمر را موافق حلقه حرکت کنید.
 • سینه و شانه‌های خود را بالا بگیرید.
 • عضلات شکم خود را سفت نگه دارید.
 • اگر قدرت چرخش شما بیشتر باشد به همین ترتیب سرعت چرخش نیز بیشتر می‌شود.

۶. چرخش ۳۶۰ درجه با حلقه لاغری

 • ابتدا برای شروع این حرکت باید بدون حلقه انجام دهید تا به خوبی این حرکت را یاد بگیرید.
 • باید پای سمت چپ خود را محکم روی زمین قرار دهید و به هیچ عنوان نباید این پا را تکان دهید.
 • در این مرحله باید پای راست را از زمین بلند کنید.
 • ۳۶۰ چرخه به دور خود بچرخید.
 • پای چپ باید به عنوان محور چرخش عمل کند.
 • باید حلقه را دور کمر بگیرید و مانند عقربه‌های ساعت چرخش بزنید.
 • زمانی که حلقه موازات زمین می‌چرخد، پای چپ حمایت کل بدن را برعهده دارد.
 • ممکن است زمانی که چرخش ۳۶۰ درجه را می‌خواهید انجام دهید کمی برای شما دشوار باشد به همین دلیل می‌توانید ۱۸۰ درجه تمرین کنید و درنهایت بعد از تمرین چرخش ۳۶۰ درجه با حلقه لاغری انجام دهید.

۷. قدم زدن با حلقه لاغری

 • باید چرخش دور کمر ساده را انجام دهید.
 • باید هم زمان کمر خود را بچرخانید و قدم کوچک بردارید.
 • بعد از این‌که روی این تمرین تسلط کافی پیدا کردید باید قدم‌های بلندتر و سریع‌تر بردارید.

اگر هر روز هولا هوپ کنید چه اتفاقی می‌افتد؟

ورزش کردن با حلقه لاغری نه تنها سرگرم کننده است، بلکه کالری زیادی می‌سوزاند و عضلات مرکزی بدن شما را تقویت می‌کند. با یک ساعت تمرین با هولا هوپ خود می‌توانید تا ۹۰۰ کالری بسوزانید، اما اگر نمی‌توانید این مدت طولانی ورزش کنید نگران نباشید، اگر مبتدی هستید ۱۵ دقیقه کافی است. علاوه بر این، هولا هوپ یک جایگزین ارزان برای ورزش کردن در باشگاه یا خرید تجهیزات گران قیمت است.

چرا هولاهوپ‌های وزن دار دارای برآمدگی هستند؟

برجستگی‌های موجود در هولاهوپ‌های وزن دار می‌توانند به حفظ حلقه در اطراف بدن شما کمک کنند، زیرا هنگام حرکت باسن، اصطکاک بیشتری به حرکت اضافه می‌کنند.

آیا می‌توانید بیش از حد هولا هوپ کنید؟

مانند هر تمرین بدنی، هولا هوپ بیش از حد می‌تواند به سلامت شما آسیب برساند. فراموش نکنید که به بدن خود در مورد تمرین گوش دهید و روزهای استراحت را در برنامه تمرینی خود قرار دهید. اگر درد دارید یا درد عضلات را تجربه می‌کنید، ورزش نکنید.

چرا حلقه لاغری شکم را بزرگ‌تر می‌کند؟

اگر به طور منظم با حلقه ورزش کنید، تمام عضلات مرکزی بدن شما به شدت مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در نتیجه، با هولاهوپ می‌توانید شکمی سفت و صاف ایجاد کنید و کمر خود را باریک کنید ولی اگر حلقه لاغری را کنار بگذارید باعث می‌شود چربی دور شکم مجدد بازگردد. همچنین یک تمرین عالی برای باسن و ران می‌باشد.

آیا یادگیری هولاهوپ آسان است؟

برای یادگیری هولاهوپینگ در ابتدا به کمی تمرین و صبر نیاز دارید. اما هنگامی که آن را به دست آورید، یک تمرین سرگرم کننده و هیجان انگیز است. مکانی را بدون هیچ مانعی انتخاب کنید تا از خطر پرتاب اجسام روی زمین با هولا هوپ خود جلوگیری کنید و لباسی بپوشید که دور باسن تنگ باشد. همچنین سعی کنید هنگام هولاهوپ کردن باسن خود را به صورت دایره‌ای حرکت ندهید، بلکه آن‌ها را به جلو و عقب ببرید.

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
67 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سعیده

سلام من تازه دو روزه ک شروع ب حلقه زدم کردم و بدنم کبود شده و بدن درد زیادی دارم این عادیه؟

پشتیبان برنافیت

سعیده جان سلام
روزی چند حلقه میزنی؟

اصغر

من روزی ۳ ساعت حلقه سنگین میزنم خیلی عالیه البته باید رژیم غذایی مناسب داشته باشید ولی من برا رکرد میزنم تاروزی ۷ساعت بدون توقف هم میزنم ولی برا وزن کم کردن همون نیم ساعت در روز خوبه

کاملیا

سلام دوستان حلقه زدن نتیجه اش خیلی خوبه من ۸۸.۴۰۰کیلو بودم یه دختر چاق و افسرده ولی با اصلاح تغذیه و حلقه زدن تونستم به وزن مطلوبم ۶۶.۲کیلوگرم برسم .حلقه زدن فوق العاده اس💜

زهرا

سلام میشه رژیم غذاییتوتو یگید چ مقدار غذا میخووید و چقد حلقه میددید؟جز حلقه ووزش دیگ ای نمکردید؟

support

درود بر شما
شما میتونید به صورت رایگان، مشاوره رژیم از پشتیبانی برنافیت دریافت کنی و بعدش اگر دوست داشتی میتونی به انتخاب خودت برنامه غذاییتو بچینی و رژیم رو به همراه پشتیبان اختصاصی خودت شروع کنی.
برای دریافت مشاوره تغذیه و رژیم به صورت رایگان با این شماره در واتساپ تماس بگیرید.
پشتیبان برنافیت: ۰۹۳۷۶۵۲۲۰۵۱

حنی

میشه بگی چقدر در روز حلقه میزدی

ملیکا

من فقط یکم شکم پهلو دارم حقله بزنم اب میشه سنگینیش ب کمر وکلیها صدمه نمیزنه؟؟

نداجون

سلام تغذیه تون چجور بود توضیح دهید تشکر

نیوشا

سلام .من ۸۸ کیلو بودم ولی الان دوساله که با اصلاح تغذیه و ورزش و حلقه تونستم به وزن ۶۵ برسم .حتما امتحان کنید .حلقه زدن فوق العاده اس✅

فاطمه محبی

سلام .من حدود یک سال حلقه زدم روزی ی ساعت تا نیم ساعت پهلوو شکم خیلی داشتم خدا رو شکر ب وزن دلخوام رسیدم

کاربران ناشناس

سلام من واقعا نمیدونم حلقه لاغرمیکنه یانه تو خدا هرکی می‌دونه بهم بگه من اضافه وزن دارم بابام کارگر میخواد آخر هفته یکی برام بگیر اما نمیدونم خوبه یانه نه

support

درود بر شما
اگر با برنامه و به صورت منظم از حلقه استفاده کنید ، بله بسیار تاثیر گذار هست

آخرین ویرایش11 ماه ها قبل توسط Support
کاربران ناشناس

واسه من از وقتی میزنم شکمم بزرگتر شده

مریم

الان پنج ماهه میزنم ۵ سانت شکمم بزرگترشده دلیلش چیه

نرگس اکبری

من لاغرم اما برای عضله سازی هم ک شروع میکنم

لیلا

سلام من یک ماهه حلقه میزنم البته اولش اصلا نمیتونستم ولی تمرین کردم ویاد گرفتم.اوایل روزی ۵ دقیقه صبح و۵دقیقه عصر حلقه میزدم.ولی الان به ۳۰ دقیقه رسوندم.وتو این مدت ۴ کیلو کم کردم البته همراه با ی کم کم خوری..اینم بگم من میخواستم فقط شکمم لاغر بشه.و واقعا نتیجه بخش بود.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]