رژیم لاغری، یک فرآیند کاملا علمیه، برای این که بتونی بدون به خطر افتادن سلامتی‌ات، لاغر بشی، باید سبک زندگی‌ات رو اصلاح کنی و اصول علم تغذیه رو به درستی در رژیمت رعایت کنی. مهم‌تر از رژیم‌گرفتن، تغییر سبک زندگیه. یعنی، برای لاغری، بیشتر ورزش کنیم، کم‌تر، غذاهای مضر بخوریم، ساعت خواب درستی داشته باشیم، از استرس دوری کنیم و در یک کلام به سلامتی‌مون بیشتر اهمیت بدیم.رژیم برناجت برای افرادی که لاغری با رژیم و ورزش را انتخاب کردند، یک انتخاب عالی است.کتاب‌های موجود در اپلیکیشن ، همگی مربوط به رژیم برنافیت هستن و افراد زیادی با مطالعه‌ی این کتاب‌ها تونستن سبک زندگی‌شون رو اصلاح کنن و به وزن ایده‌‌آل‌شون برسن. این کتاب‌ها هم انگیزه‌ برای لاغری رو زیاد می‌کنن و هم با اصول علم تغذیه آشنات می‌کنن. کتاب‌های لاغری برنافیت رو بخون تا بتونی لاغری بدون عوارض رو تجربه کنی و بدون بازگشت وزن، لاغر بشی.

کتاب‌های برنافیت؛ کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها

کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها توسط محمد صادق کرمانی در 9 فصل تالیف شده که در این کتاب 100 سوال، 100 جواب و 100 پند برای لاغر شدن گفته شده.فصل 1 کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها : تعریف چاقی، ارثی بودن یا اکتسابی بودن چاقی، ضررهای چاقی و تجمع چربی‌هافصل 2 کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها: درباره رژیم‌های غذایی‌، انگیزه و مدت زمان رژیم غذایی مناسبفصل 3 کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها: معرفی رکوردداران برنافیت و قهرمانان لاغری در ایران و جهانفصل 4 کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها:  تدوین یک برنامه غذایی منظم و جایگزین‌ غذایی و رژیمیفصل 5 کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها: مواد غذایی‌ مهم مثل ویتامین‌ها، مواد معدنی، گوشت‌ها و درباره‌ی اصول تغذیه در قرآن کریم گفته شدهفصل 6 کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها: عوارض رژیم کاهش وزن مثل چروک شدن پوست، اختلالات قاعدگی، یبوستفصل 7 کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها: در مورد رژیم‌ غذایی خاص برای بیماران خاصی مانند دیابت، فشار خون، پرخوری عصبیفصل 8 کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها: مربوط به ۱۰۰ سوال و ۱۰۰ جوابه که بسیار ارزشمند و کاربردیهدر نهایت در فصل آخر که فصل نهم است به بررسی چاقی موضعی و سلولیت، چاقی و موهای زائد گفته شدهکتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها یکصدو هفد بار چاپ شده.

کتاب معجزه‌ای برای چاق‌ها را می‌توانید با قیمت 45 هزار تومان از کتابخانه‌های معتبر در سراسر کشور تهیه کنید.

کتاب معجزه ای برای چاقها

کتاب‌های برنافیت؛ کتاب معجزه‌ای برای لاغرها

کتاب معجزه‌ای برای لاغرها توسط، محمد صادق کرمانی در 8 فصل تالیف شده و به عوامل لاغری و درمان اشاره شده است.فصل 1 کتاب معجزه‌ای برای لاغرها: تعریف لاغری، عوامل لاغری، میزان چربی موجود در بدن، مباحث مربوط به کالری‌ها و مصرف انرژی در فعالیت‌هافصل 2 کتاب معجزه‌ای برای لاغرها: راه حل‌ها، تجویز معجون‌ها و غذاهای پر انرژی جهت رفع لاغریفصل 3 کتاب معجزه‌ای برای لاغرها: مواد غذایی مفید مثل ویتامین‌ها و نقش ورزش به صورت روزانهفصل 4 کتاب معجزه‌ای برای لاغرها: به مسائل و مشکلات ناشی از رژیم افزایش وزنفصل 5 کتاب معجزه‌ای برای لاغرها: بررسی رژیم‌های خاص برای افراد ورزشکار، دیابتی، کودکان شیرخوارفصل 6 کتاب معجزه‌ای برای لاغرها: تصویر افزایش وزن رکورددارانفصل 7 کتاب معجزه‌ای برای لاغرها: ۵۰ سوال و ۵۰ جوابفصل 8 کتاب معجزه‌ای برای لاغرها: ۵۰ پند اساسی و مهم، در روند افزایش وزن برای افراد لاغر

کتاب معجزه‌ای برای لاغرها را می‌توانید با قیمت 30 هزار تومان از کتابخانه‌های معتبر در سراسر کشور تهیه کنید.

کتاب معجزه‌ای برای لاغرها

کتاب‌های برنافیت؛ کتاب تقویت اراده و کاهش وزن

کتاب روش‌های تقویت اراده و کاهش وزن توسط، محمد صادق کرمانی است.این کتاب اهدا می‌شه به افرادی که: از چاقی خسته شدن، انواع رژیم­ها رو امتحان کردن، همیشه در رژیم‌ هستن، چندین بار وزن کم کردن، از کُندی یا توقف کاهش وزن شکایت دارن، از ضعف اراده رنج می‌برن، هنوز از نیروی معجزه‌گر اراده خبري ندارن… در این کتاب گفتگوی دو نفره برنافیت با شخصی که از چاقی و ضعف اراده رنج مي‌برد صحبت شده.

کتاب تقویت اراده و کاهش وزن را می‌توانید با قیمت 20 هزار تومان از کتابخانه‌های معتبر در سراسر کشور تهیه کنید.

کتاب تقویت اراده و کاهش وزن

کتاب‌های برنافیت؛ کتاب راه‌های تثبیت وزن

کتاب «راه‌های تثبیت وزن» نوشته شده توسط دکتر محمدصادق کرمانی است.مردم دنیا چه چاق و چه لاغر اسیر عادات غذایی خود هستن. چه عاداتشان سلامت بخش باشد چه سلامت زدا، این عادت‌ها رو مي‌شه با پشتکار اصلاح كني. در کتاب “راه‌های تثبیت وزن” اصول تغذیه‌ای گفته شده که بعد از اتمام برنامه رژیم غذایی در راه سلامت کامل و تندرستی حفظ کنه.“این اثر تقدیم می‌شود به:
  • چاق‌های عزیزی که با اراده آهنین توانستن از غول چاقی نجات پيدا كنن
  • اونايي كه نميخوان این دستاورد گران بها رو از دست بدن
  • افرادي كه مجددا در دام وحشتناک چاقی قرار نگيرن
  • كسايي که میل ندارن تلاش شبانه روزي به هدر بره

کتاب راه‌های تثبیت وزن را می‌توانید با قیمت 15 هزار تومان از کتابخانه‌های معتبر در سراسر کشور تهیه کنید.

کتاب راه‌های تثبیت وزن

کتاب‌های برنافیت؛ کتاب یبوست

کتاب یبوست نوشته‌ی دکتر محمد صادق کرمانی است. این کتاب در ۹ فصل جمع آوری شده و به بررسی عوامل بروز یبوست و تشخیص آن، شیوه تغذیه صحیح و رژیم مناسب برای این بیماری پرداخته شده. ۳ فصل اول کتاب به تعریف یبوست، نحوه تشخیص آن، علل و رفتارهای شخصی جهت بروز این عارضه بيان شده و به همراه روش های درمان دارویی و تغذیه مناسب بررسي شده است. در فصل ۴ ضررها و مشکلات ناشی از این عارضه مثل بواسیر، واریس، سرطان روده بزرگ و… عنوان شده. در فصل 5 در مورد غذاهای فیبردار ،فواید آن‌ که موجب افزایش حجم مدوفوع می‌شه، صحبت شده است. در فصل 6 در مورد سبوس‌ها، تاثیرات مصرف سبوس و فیبر و سفارشات مهم جهت مصرف سبوس گفته شده. در فصل 7 راه‌های پیشگیری و درمان یبوست مثل تغییر در رفتارهای غذایی، دارویی، ورزشی و … پرداخته شده و استفاده از ماساژ توصیه شده است. در فصل8 یبوست‌ در دوران بارداری، نوزادان و اطفال، سالمندان، رژیم کاهش وزن مورد بررسی قرار گرفته. و در آخر فصل 9 نکات ارزشمند و مهم غذایی “آیا می‌دانید؟” گفته شده است.

کتاب یبوست را می‌توانید با قیمت 20 هزار تومان از کتابخانه‌های معتبر در سراسر کشور تهیه کنید.

کتاب یبوست

کتاب‌های برنافیت؛ کتاب جلوگیری از چاقی در دوران بارداری و شیردهی

کتاب جلوگیری از چاقی در دوران بارداری و شیردهی توسط، محمد صادق کرمانی نوشته شده است. در این کتاب مراحل رشد جنین، کالری‌های مورد نیاز جنین و تغذیه در دوران بارداری به بحث و بررسی پرداخته شده است و در مورد ریز مغذی‌ها از جمله آهن، اسید فولیک، کلسیم، روی، فیبرها و پروتئین‌های ضروری برای بدن مورد بررسی قرار گرفته است.در این کتاب نقش گروه‌های غذایی مختلف در دوران بارداری از جمله غلات و حبوبات، سبزیجات، میوه‌ها، گوشت و لبنیات گفته شده. از طرفی رژیم غذایی در دوران بارداری (سه ماهه اول، سه ماهه دوم، سه ماهه سوم) به مادران باردار داده شده است و سفارش‌های تغذیه برای بارداران چاق نیز آورده شده است.در این کتاب مشکلات دوران بارداری از جمله ویار، یبوست و راه‌های درمان و جلوگیری از این موارد  بررسی شده است. پس از آن درباره اهمیت ورزش و نوع ورزش در دوران بارداری و رژیم‌های بعد از باردارای که مختص مادران شیرده است بحث و بررسی شده است. در آخر پرسش و پاسخ سوالاتی که ممکنه برای خیلی از افراد پیش بیاد، گفته شده.

کتاب جلوگیری از چاقی در دوران بارداری و شیردهی را می‌توانید با قیمت 18 هزار تومان از کتابخانه‌های معتبر در سراسر کشور تهیه کنید.

کتاب بارداری و شیردهی