چگونه عادت ها بر روی ظاهر پوست اثر می گذارند؟

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed” align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”32″ icon_color=”#3e256a” ]بر هیچ کس پوشیده نیست که تمام جزئیات کوچک زندگی به نحوی بر روی ظاهر پوست موثر است. روش های مختلف مراقبت های پوستی از جمله شستن آرایش هنگام خواب، عدم نوشیدن الکل، نوشیدن آب به میزان کافی و مصرف ویتامین ها موجب داشتن پوستی شفاف و شاداب می شود. [/iconbox]

پوست یکی از بزرگترین اندام های بدن است و مراقبت از آن بسیار اهمیت دارد. عادت های درست و غلط می توانند تاثیر زیادی بر روی ظاهر پوست داشته باشند. امروز در برنافیت می خواهیم نشان دهیم که این عادت ها تا چه حد می توانند تاثیر گذار باشند.

خوابیدن با آرایش

تاثیر خوابیدن با آرایش بر روی ظاهر پوست- زیبایی- برنافیت

پوست ما همانند کل بدن نیاز به استراحت دارد چرا که بازسازی و احیای آن در هنگام شب رخ می دهد. به همین دلیل عدم مراقبت از پوست، نشانه های خود را با مواردی چون آکنه، التهاب، جوش، دانه و آلرژی نشان می دهد. همه ی این موارد نشان می دهد که منافذ پوست ما با ذرات آرایشی و آلودگی های شب پیش بسته شده است. به همین دلیل پاک کردن آرایش و لایه برداری ضروری است، چرا که ذرات مرده را از روی پوست حذف می کند.

میکرونیدلینگ روشی برای درمان منافذ باز پوست

مصرف سیگار

تاثیر سیگار کشیدن بر روی ظاهر پوست- زیبایی- برنافیت

در اینجا دو خواهر دو قلو را می بینید که یکی از آنها (سمت چپ) تا به حال لب به سیگار نزده و دیگری از 16 سالگی شروع به سیگار کشیدن کرده است. حال خودتان قضاوت کنید که سیگار چه بلایی بر سر پوست می آورد. سیگار بر روی تمام اندام های بدن تاثیر منفی دارد و از آنجا که پوست بزرگترین ارگان بدن است، سیگار و تنباکو بیشترین آسیب را به پوست می رسانند.

نوشیدن الکل

تاثیر نوشیدن الکل بر روی ظاهر پوست- زیبایی- برنافیت

تصویر سمت چپ متعلق به زمانیست که این فرد الکل می نوشید و تصویر سمت راست 7 ماه از زمانی که این فرد الکل را ترک کرده، می گذرد. حال خودتان مقایسه کنید که الکل تا چه حد بر روی ظاهر پوست موثر است. به گفته ی خودش، این فرد پس از ترک الکل خواب بهتری را تجربه کرده، سالم تر غذا می خورد، پوستش شاداب تر شده  و از همه مهم تر هیچ آسیبی مغز او را دیگر تهدید نمی کند.

نوشیدن آب به اندازه ی کافی

تاثیر نوشیدن آب بر روی ظاهر پوست- زیبایی- برنافیت

هر فرد بالغی باید به طور متوسط 1.8 لیتر آب در طول روز بنوشد. انجام این کار به مدت یک ماه موجب صاف شدن پوست، از بین رفتن آکنه و رفع چین و چروک خواهد شد. به علاوه، بدن شما با خارج کردن سموم سالم تر نیز خواهد شد.

مصرف ویتامین

تاثیر مصرف ویتامین ها بر روی ظاهر پوست- زیبایی- برنافیت

ویتامین ها بخش ضروری یک زندگی سالم هستند، چرا که به سختی می توان تمام مواد مورد نیاز را به تنهایی از غذا تامین کرد. مصرف ویتامین هایی که پزشک برای شما تجویز می کند، تا حد زیادی بر روی ظاهر پوست شما تاثیر می گذارد.

پیشنهاد برنافیت: ویتامین هایی که موجب سلامتی پوست می شوند

مترجم: مریم اصیلی

 

برای مشاوره در خصوص میکرونیدلینگ با کارشناسان کلینیک برنافیت تماس بگیرید

۰۲۱-۲۲۶۸۵۸۳۸ شعبه شریعتی

۰۲۱-۷۷۲۲۹۸۷۷ شعبه رسالت

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

مجموعه برنافیت اولیه و تنها شبکه اجتماعی سلامت فارسی زبان است.
برنافیت اینجاست تا درصورتی که در حین رژیم دچار استپ وزنی شدید، درگیر بیماری باشید یا بخاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن یا بارداری در شروع یا ادامه رژیم مردد باشید و یا خاطره چند بار گرفتن رژیم بی حاصل داشته باشید، به شما کمک کند.

بیشتر...

شما می توانید مشکلاتتان را با افرادی که چالش ها و شرایط مشابه با شما دارند مطرح کنید، در چالش های افزایش انگیزه برنافیت شرکت کنید و با داشتن یک متخصص اختصاصی در طول رژیم سوالات و مشکلاتتان را با ایشان مطرح کنید و مسیر تناسب اندام را یک بار برای همیشه تا تغییر سبک زندگیتان،طی کنید.
ما در برنافیت معتقدیم تناسب اندام و سبک زندگی از همدیگر جدا نیستند و نمی توان به قیمت دستیابی به تناسب اندام، سلامتی افراد را بازیچه قرارداد.به همین دلیل تفاوتی ندارد که حین گذراندن رژیم از مجموعه برنافیت باشید یا نه. در هرصورت شما به جامعه تناسب اندام فارسی زبان دسترسی دارید تا بتوانید ضمن دسترسی به پشتیبان متخصص تغذیه، سوالات و چالش های خود و دیگران را با همراهی یکدیگر حل کنید.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

مجموعه برنافیت اولیه و تنها شبکه اجتماعی سلامت فارسی زبان است.
برنافیت اینجاست تا درصورتی که در حین رژیم دچار استپ وزنی شدید، درگیر بیماری باشید یا بخاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن یا بارداری در شروع یا ادامه رژیم مردد باشید و یا خاطره چند بار گرفتن رژیم بی حاصل داشته باشید، به شما کمک کند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]