با روش های طبیعی پوست خود را روشن تر کنید

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”۳۲″ icon_color=”#۳e256a” ]عوامل مختلفی چون نور خورشید و کشیدن سیگار موجب تیره شدن پوست می شود. بهترین روش برای روشن کردن پوست، استفاده از روش های طبیعی است. برخی از مواد غذایی همچون لیمو، ماست، پرتقال، بلغور جو دو سر، زردچوبه با شیر، آلوئه ورا و خیار، به طور طبیعی می توانند پوست شما را روشن تر کنند. [/iconbox]

عوامل مختلفی چون نور خورشید و کشیدن سیگار موجب تیره شدن پوست می شود. اگر نمی خواهید پوست شما تیره و سیاه شود، می توانید با بهترین روش های طبیعی که در این مقاله به معرفی آن ها پرداخته ایم، برای روشن تر کردن پوست خود استفاده کنید.

ماست

با روش های طبیعی پوست خود را روشن تر کنید - برنافیت

ماست، سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی است که موجب درخشندگی پوست می شود. این ماده، حاوی لاکتیک اسید نیز هست که منجر به سفید شدن پوست می شود.

روزی یک بار، ماست را به آرامی روی پوست خود بمالید. بگذارید ۶۰ ثانیه روی پوست باقی بماند، سپس آن را با آب گرم بشویید تا تنها در عرض چند هفته نتایج خوبی حاصل شود. برای افزایش تاثیر ماست، کمی آب لیمو به آن اضافه کنید.

پرتقال

با روش های طبیعی پوست خود را روشن تر کنید - برنافیت

برای روشن کردن رنگ پوست می توانید پرتقال یا آب پرتقال مصرف کنید، اما مصرف موضعی آن بهترین روش است. برای این کار، پوست پرتقال را خشک کنید، وقتی خشک شد، آن را پودر و با یک قاشق غذاخوری ماست ساده مخلوط کنید. بگذارید به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست شما باقی بماند، سپس بشویید. از این روش می توانید هفته ای یک بار استفاده کنید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d9%85%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%af-%d9%85%d8%b5%d8%b1%d9%81-%d9%be%d8%b1%d8%aa%d9%82%d8%a7%d9%84/” align=”right” target=”_blank”]موارد مصرف پرتقال[/button]

آرد نخودچی

با روش های طبیعی پوست خود را روشن تر کنید - برنافیت

آرد نخودچی، حاوی مواد مغذی ای است که رنگ پوست را روشن می کند و چربی هایی را که موجب تیره شدن پوست شما می شود، از بین می برد. بسته به میزان مفید بودن آن، می توانید هفته ای سه تا چهار بار از این شیوه برای روشن کردن پوست خود بهره بگیرید.

کمی آرد نخودچی را با آب مخلوط کنید تا خمیری از آن به دست آید، سپس آن را بر روی نواحی مختلف پوست خود بزنید. وقتی خشک شود، احساس عجیبی به شما دست می دهد، که به معنای آن است که می توانید آن را بشویید.

عسل

با روش های طبیعی پوست خود را روشن تر کنید

عسل نه تنها برای گلو، بلکه برای پوست نیز مناسب است. عسل، پوست شما را مرطوب و روشن می کند. به دلیل خواص آنتی باکتریال، عسل هیچگاه خراب نمی شود.

وقتی عسل را به پوست می زنید، به دلیل همین خواص آنتی باکتریال، می توانید از شر زخم ها و لکه های دیگر رها شوید. هر روز، مقداری عسل را روی پوست خود بمالید و بگذارید چند دقیقه روی پوست شما باقی بماند. تاثیر این ماسک بسیار زیاد است، تا جایی که سلول های مرده را می توانید پس از شستن در همان دقیقه، روی حوله ی خود ببینید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%ad%d8%a7%d9%88%db%8c-%d8%b9%d8%b3%d9%84/” align=”right” target=”_blank”]محصولات زیبایی حاوی عسل که پیشنهاد می شود آنها را استفاده کنید[/button]

لیمو

با روش های طبیعی پوست خود را روشن تر کنید - برنافیت

درست همانند پرتقال، لیمو نیز حاوی اسیدهای طبیعی و ویتامین C است که موجب رشد سلول های پوستی می شود. لیمو حاوی آنتی اکسیدان هایی است که هم برای ارگان های داخلی و هم پوست بسیار مفید است.

پیش از گذاشتن لیمو بر روی پوست، از عدم وجود زخم های باز روی صورت خود اطمینان حاصل کنید. مقداری آب لیمو را با پنبه یا با خود لیمو روی پوست خود بمالید و بگذارید ۱ ساعت بماند. روزی یک بار این کار را انجام دهید تا جای زخم های شما بهبود یابد و پوست شما روشن تر شود.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%a8%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%af%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b4%da%af%d9%81%d8%aa-%d8%a7%d9%86%da%af%db%8c%d8%b2-%d9%84%db%8c%d9%85%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c/” align=”right” target=”_blank”]با کاربردهای شگفت انگیز لیمو در زیبایی آشنا شوید[/button]

با روش های طبیعی پوست خود را روشن تر کنید - برنافیت

آلوئه ورا سوختگی را بهبود می دهد و پوست شما را به رنگ طبیعی خود تغییر می دهد. خوشبختانه این گیاه در تمام طول سال در دسترس است. روزی دو مرتبه ژل آلوئه ورا را به پوست خود بزنید، بگذارید ۳۰ دقیقه بماند، سپس آن را بشویید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%a2%db%8c%d8%a7-%d8%a2%d9%84%d9%88%d8%a6%d9%87-%d9%88%d8%b1%d8%a7-%d8%b2%d8%ae%d9%85-%d8%ac%d9%88%d8%b4-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%b7%d8%b1%d9%81-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%d8%af%d8%9f/” align=”right” target=”_blank”]آیا آلوئه ورا زخم و جوش را برطرف می کند؟[/button]

زردچوبه

با روش های طبیعی پوست خود را روشن تر کنید - برنافیت

زردچوبه از خانواده ی زنجبیل است. به جای اینکه آن را به عنوان ادویه در غذای خود استفاده کنید، از آن به عنوان ماسکی برای روشن تر کردن پوست خود استفاده کنید. زردچوبه، باکتری ها و جرم های کوچکی را که بر روی پوست ایجاد می شوند، از بین می برند. به علاوه، سطح ملانین شما را افزایش می دهند تا تون طبیعی پوست شما را حفظ کنند.

مقداری زردچوبه را با شیر مخلوط و از آن خمیری تهیه کنید، روی پوست بمالید و پس از آنکه خشک شد، آن را با آب گرم بشویید. این کار را هر روز به مدت سه هفته انجام دهید تا پوست شما را کاملا روشن تر کند. می توانید زردچوبه را با آرد نخودچی و آب لیمو مخلوط کنید و با آن ماسکی تهیه کرده، به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست بمالید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b5-%d8%a8%db%8c-%d9%86%d8%b8%db%8c%d8%b1-%d8%b2%d8%b1%d8%af%da%86%d9%88%d8%a8%d9%87-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa/” align=”right” target=”_blank”]خواص بی نظیر زردچوبه در زیبایی پوست[/button]

خیار

با روش های طبیعی پوست خود را روشن تر کنید - برنافیت

حتما کلاژن را تنها به عنوان ماده ای می شناسید که برای بزرگ شدن لب ها، به آنها تزریق می کنند. به جای این روش غیر طبیعی ، از فرم طبیعی کلاژن که پوست شما را سفت و نرم می کند، استفاده کنید. خیار، منبع طبیعی بسیار خوبی برای کلاژن است. خیار را تکه تکه کنید و آنها را روی نقاط تیره ی پوست قرار دهید. این کار را دو بار در هفته به مدت ۱۵ دقیقه انجام دهید.

اسموتی سبز رنگ لذیذ

بلغور جو دو سر

با روش های طبیعی پوست خود را روشن تر کنید - برنافیت

سلول های مرده روی پوست جمع می شوند و پس از مدتی موجب تیره شدن پوست شما می شوند. بلغور جو دو سر، یک لایه بردار طبیعی بسیار قوی است. مقداری بلغور جو دو سر را با آب گوجه مخلوط کنید و آن را هر روز به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بر روی پوست خود قرار دهید، سپس آن را به آرامی با آب سرد بشویید.

کاری از گروه محتوای برنافیت

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از 90 درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]