دریافت رژیم تثبیت وزن | رژیم اصلاح سبک زندگی

رژیم تثبیت وزن برنافیت

ویژگی‌های رژیم تثبیت وزن برنافیت

 

مسئله کاهش یا افزایش وزن نیست! مسئله اینه حالا که بعد از کلی تلاش به وزن ایده‌آلت رسیدی، می‌خوای برای ثابت نگه داشتنش تلاش کنی؟ یکی از سوال‌هایی که خیلی رایجه اینه که چیکار کنم دوباره چاق نشم و برای همیشه وزنم ثابت بمونه و اعتماد به نفس بالایی داشته باشم؟ همه‌ی ما دوست داریم زمانی که به وزن ایده‌المون رسیدیم، یهو زمان متوقف بشه تا توی وزنی که هستیم بمونیم و چاق نشیم، اما هیچ وقت این اتفاق نمی‌افته.. البته ناگفته نمونه؛ ثابت نگه داشتن وزن اونقدارم سخت نیست، فقط باید با ترفندهاش بیشتر آشنا بشی.

بهترین راه برای ثابت نگه داشتن وزن!

برای این که وزن‌ت برای همیشه ثابت بمونه باید محاسبه کنی ببینی بدنت به چقدر کالری در روز نیاز داره و به همون اندازه در روز خوارکی مصرف کنی تا نیاز حقیقی بدنت رو تامین کنی. اما چه جوری محاسبه کنیم که در طول روز به چقدر کالری نیاز داریم و این کالری‌ها رو از چه گروهی باید تامین کنیم؟ کربوهیدارت نون یا پروتئین بیشتر… برای این که وزنت رو صددرصد ثابت نگه داری یه پیشنهاد فوق العاده برات دارم. هر چند ماه یکبار آنلاین به ما یه سری بزن تا برنامه غذایی رو بگیری، تازه تغییر برنامه هم با ما

رژیم تثبیت وزن برنافیت

اگه می‌خوای اصولی وزنت رو ثابت نگه داری و دغدغه بازگشت وزن‌ نداشته باشی، رژیم تثبیت وزن برنافیت بهترین گزینه است، چرا که بعد از رسیدن به وزن ایده‌ال همه‌چی تموم نمی‌شه، درواقع تازه وارد مرحله جدیدی می‌شی که باید برای همیشه برنامه غذایی خودت رو رعایت کنی و سبک زندگیت رو تغییر بدی تا دیگه دچار اضافه وزن نشی.

برنافیت یه برنامه غذایی برات در نظر گرفته که می‌تونه وزنت رو ثابت نگه داره نه کاهش و نه افزایش و به قول گفتنی برنامه رژیمی نیست و یه برنامه معمولی حساب می‌شه که بتونه وزنت رو برای همیشه ثابت نگه داره. اینجوری دیگه خیال ما راحته که دیگه به گذشته برنمی‌گردی.

بهترین راه برای تثبیت صحیح وزن، داشتن یه برنامه غذایی که بتونی برای مدت طولانی به اون پایبند باشی. یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ وزن اینه که شروع به نوشتن فهرستی دقیق از غذاهایی که هر روز می‌خوری انجام بدی تا بدونی در حال حاضر چقدر کالری مصرف می‌کنی.

رژیم‌های سر سخت و غیر واقع بینانه باعث می‌شه مجدد وزنت رو به حالت اولیه برگردونه. اگه یه سری تغییر ساده بدی و سبک زندگیت رو عوض کنی، می‌تونی وزنت رو برای طولانی مدت ثابت نگه داری. تو مسیر کاهش وزنت خیلی سریع متوجه می‌شی که کنترل کردن وزنت چیزی فراتر از وعده‌های غذایی هست.

می‌تونی به راحتی سبک زندگی جدیدی داشته باشی و از رژیم‌های محدود کننده و طاقت فرسا دور بمونی. یادت نره کاهش وزن رو به عنوان یه هدف نبینی و تنها یه تغییر تو سبک زندگی‌ت بدونی، چون از اهمیت بالایی برخوردار هست. حالا اگه تصمیمت رو بر اساس تغییر سبک زندگی بگیری، تثبیت وزن فوق العاده برات ساده می‌شه. تثبیت وزن درواقع یه ماجراجویی طول و دازه که اگه دوست داری موفق باشی باید برای طولانی مدت پیگیرش باشی.

چرا رژیم تثبیت وزن بهترین انتخابه؟

1. سبک تغذیه‌ای و گروه‌های غذایی برات اصلاح شده

با دریافت رژیم تثبیت وزن برنافیت قراره سبک تغذیه‌ای و گروه‌های غذایی برات اصلاح بشه و به صورت اصولی رژیم داشته باشی و وزنت ثابت بمونه و یه اندام خوش فرم داشته باشی.

2. زیر نظر متخصص تغذیه رژیمت ارائه می‌شه

هر کدوم از پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت با یه کد نظام پزشکی معتبر از ابتدای رژیم همراهت داری. حین رژیم تثبیت وزن هر سوالی داشتی می‌تونی از پشتیبان اختصاصی خودت بپرسی تا راهنماییت کنه. داشتن یه پشتیبان اختصاصی در طول دوره رژیم کمکت می‌کنه که انگیزه‌ات برای ادامه لاغری سریع، حفظ بشه و بهت یاد بده که سبک زندگیت رو تغییر بدی و به راحتی وزنت رو ثابت نگه داری.

پشتیبان اختصاصی برنافیت برنافیت

3. با اپلیکیشن به راحتی می‌تونی به برنامه غذایی دسترسی داشته باشی

برای دسترسی آسون به برنامه غذایی تثبیت وزن می‌تونی اپلیکشن هوشمند برنافیت رو نصب کنی تا هرجایی بودی به راحتی به برنامه غذایی خودت دسترسی داشته باشی و بتونی روزانه برنامه غذایی خودت رو تغییر بدی. اپلیکیشن برنافیت یکی از راه‌های ارتباطی ما با شماس، تازه علاوه بر این عضو گروه ماراتن لاغری گروهی برنافیت می‌شی. ما برات کلی چالش‌های گروهی طراحی کردیم که هم سرگرم باشی و هم بدونی یکی با وضعیت جسمانی مشابه به تو داره چالش رو انجام می‌ده. این جوری با انگیزه بالا رژیمت رو ادامه میدی و از سایر اتفاقات گروه‌های دیگه با خبر هستی.

4. عضو گروه ماراتن لاغری گروهی می‌شی

با عضو شدن تو گروه‌ ماراتن لاغری گروهی قراره حسابی بهت خوش بگذره. حالا بگو چه جوری؟! اولا عضو گروه ماراتن برنافیت می‌شی. این گروه همه‌ی افراد مشابه به خودت قراره رژیم تثبیت وزن بگیرن و وزن خودشون رو ثابت نگه دارن.

فواید رژیم تثبیت وزن چیه؟

 1. جلوگیری از افزایش وزن
 2. یاد گرفتن اصول صحیح غذا خوردن
 3. جلوگیری از فشار خون، دیابت و کبد چرب

تو رژیم تثبیت وزن برنافیت چه اتفاقاتی برات میافته؟

نتایج موفق دوره‌های قبل

[marathon_record_carousel]

نکاتی برای تثبیت وزن سالم برنافیت

 1. نظارت کامل روی کنترل وزن خود
 2. تبدیل به یک سبک زندگی نه یک رژیم غذایی
 3. اولیت اول ورزش
 4. ادامه دادن الگوی سالم غذا خوردن
 5. کنترل آرامش و خواب کافی
 6. حمایت پشتیبان اختصاصی و اطرافیان
 7. مصرف به اندازه صبحانه
 8. کم کردن تماشای تلوزیون
 9. بهینه سازی وعده‌های غذایی
 10. نوشیدن آب فراوان

نمونه برنامه غذایی تثبیت وزن برنافیت

نمونه برنامه غذایی تثبیت وزن برنافیت

مراحل دریافت رژیم تثبیت وزن به چه صورتی است؟

زمانی که رژیم تثبت وزن رو از برنافیت دریافت کنی، طبق مراحلی که در ادامه بهت می‌گم خدمات ویژه برنافیت رو دریافت می‌کنی:

 • بعد از این که دیگه ثبت نام کردی و اطلاعات جسمانی خودت رو تو نرم افزار وارد کردی با پشتیبان اختصاصی خودت آشنا می‌شی.
 • وضعیت جسمانی‌ت توسط پشتیبان اختصاصی بررسی می‌شه و برای دریافت برنامه غذایی بیشتر راهنماییت می‌کنه.
 • به مدت یک هفته طبق برنامه غذایی که پشتیبان اختصاصی بهت داد پیش می‌ری.
 • تمام نکات آموزشی توسط پشتیبان اختصاصی تو واتساپ برات ارسال می‌شه.
 • تازه حین رژیم شاید سوالی برات پیش بیاد که به راحتی می‌تونی از پشتیبان اختصاصی خودت واتساپ بپرسی.
 • بعد از این مراحل عضو گروه رژیم تثبیت وزن می‌شی.
 • هر 2 هفته یکبار توسط پشتیبان اختصاصی قد، میزان کاهش وزن، درصد لاغری و مشکلات مورد بررسی قرار می‌گیره.
 • با رژیم تثبیت وزن برنافیت خیالت راحته دیگه چاق نمی‌شی.

دریافت رژیم تثبیت وزن برنافیت

تیم ما

[team-carousel]

هزینه رژیم تثبیت وزن چقدره؟

ارزش واقعی رژیم تثبیت وزن برنافیت ، 425 هزار تومنه که می‌تونی با 50 هزار تومن تخفیف، با پرداخت فقط 375 هزار تومن در این رژیم رو دریافت کنی. اگه توام دوست داری این همه تلاش کردی و به نتیجه مطلوبی برسی و برای همیشه تو وزن ایده‌آلت ثابت بمونی، رژیم تثبیت وزن بهترین انتخابه و با این رژیم دیگه دغدغه بازگشت وزن رو نداری.

چطور رژیم تثبیت وزن رو دریافت کنم؟

برای دریافت رژیم تثبیت وزن حتی یه لحظه هم مکث نکن. کافیه فرم زیر رو کامل کنی. نحوه ثبت نام رو گام به گام برات این پایین توضیح دادم.

مرحله اول

 • جنسیت خودتو انتخاب کن.
 • وزن، قد و سن خودتو وارد کن.

مرحله دوم 

 • در این قسمت گزارش میزان اضافه وزنت رو نشون می‌ده.
 • روی دکمه دریافت رژیم کلیک کن.

مرحله سوم

 • برای ثبت نام و دریافت رژیم باید مشخصاتت رو وارد کن که شامل: نام، نام خانوادگی و شماره موبایل هست.

مرحله چهارم

 • در مرحله چهارم اگر به بیماری خاصی مبتلا هستی باید مشخص کنی.
 • روی دکمه دریافت رژیم کلیک کن.

مرحله پنجم

 • با توجه به شرایط جسمانی‌تون، برات مشخص می‌شه که رژیم تثیبت وزن مناسبه برات یا نه؟!
 • اگه رژیم تثبیت وزن برات مناسب نبود، برنافیت بسته‌های رژیم دیگه‌ای رو بهت پیشنهاد می‌کنه.
 • با انتخاب یکی از بسته ها ازت می‌خواد که اگه کد تخفیف داری وارد کنی.
 • در نهایت پرداخت یا به صورت پرداخت اینترنتی انجام می‌شه که این روش به صورت سریع و آنی از طریق کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب انجام می‌شه، یا انتقال کارت به کارت که تایید پرداخت کارت به کارت حداکثر 24 ساعت زمان می‌بره.
 • در نهایت روی دکمه خرید و دریافت رژیم بزن و برای دریافت رژیم هزینه رو پرداخت کن.

به خانواده‌ بزرگ برنافیت خوش اومدی ?

کتوفیت برنافیت برنافیت

[accordion question=” تو رژیم تثیبت وزن چه غذاهایی رو باید مصرف کنی؟ “] تو  رژیم تثبیت وزن خبری از خوراکی‌های عجیب‌غریب و گرون نیست و لیست‌های غذایی، کاملا شامل غذاهای در دسترس و ایرانیه. [/accordion]

[accordion question=”ممکنه بعد از رژیم، پوستم شل بشه یا بیافته؟”] برای این که بعد از رژیم پوستت شل نشه، تو رژیم برنافیت، همه‌ی گروه‌های غذایی مورد نیاز بدن گنجانده شده! هم‌چنین تحرک و پیاده‌روی در کنار رژیم، به طور کامل از افتادگی پوست جلوگیری می‌کنه. پس دیگه نگران هیچی نباش! [/accordion]

[accordion question=”آیا در کنار رژیم نیازه که دارو مصرف کنم؟ “] خیر. برای لاغری نیاز به مصرف هیچ‌ دارو و دمنوشی نیست. اما در صورت نیاز پشتیبان اختصاصیت برات مولتی ویتامین (برای تامین ویتامین‌های بدن) تجویز می‌کنه. [/accordion]

[accordion question=”چطور می‌تونم به متد رژیمی برنافیت اعتماد کنم؟ “] رژیم‌های برنافیت، موفق‌ترین رژیم لاغری برنافیته که بر اساس جدیدترین متدهای علم تغذیه طراحی شده. بیش‌تر از 90 درصد از افرادی که تو رژیم‌های برنافیت شرکت کردن، با موفقیت به وزن ایده‌آل‌شون رسیدن.[/accordion]

[accordion question=”بعد از واریز هزینه چقدر طول می‌کشه که رژیمم رو شروع کنم؟”] بعد از ثبت‌نام رژیم و واریز وجه، پشتیبان اختصاصیت بهت پیام می‌ده، شرایط جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه، با توجه به شرایطت بهت رژیم می‌ده و از همون لحظه می‌تونی رژیمت رو شروع کنی. [/accordion]

[accordion question=”.”]

پس از رسیدن به وزن مطلوب، یکی از سخت ترین کارها تثبیت وزن است. برای حفظ وزن ایده آل در طول رژیم اتخاذ یک سبک زندگی سالم، وزن کشی منظم، ورزش، استراحت کافی و یافتن یک گروه حمایت گر نقش مهمی دارند. کاهش وزن یک جاده ی دراز و پر از فراز و نشیب، پر استرس و سرشار از وسوسه است که اهداف شما را غیر قابل دسترس نشان می دهد. ممکن است پس از گذشت هفته ها، ماه ها و سال ها به وزن ایده آل خود دست یابید، اما تداوم این عدد جادویی کار آسانی نیست. تحقیقات نشان داده برای بسیاری از افراد، تثبیت وزن به مراتب سخت تر از کاهش وزن است. در یکی از این مطالعات نشان داده شد که تقریبا 20 درصد از افرادی که قصد کاهش وزن داشتند، پس از یک سال کاهش وزن 10 درصدی را تجربه کردند. اما به طور متوسط وزن 80 درصد از آنها بازگشت.

تثبیت وزن

تثبیت چیست؟

به طور کلی منظور از تثبیت وزن این است که وزن فعلی خود را ثابت نگه دارید. اما اگر بخواهیم دقیق‌تر به این موضوع بپردازیم باید بگوییم که تثبیت وزن به این معناست که یا شما از وزن فعلی خود راضی هستید و می‌خواهید در همین وضعیت بمانید و یا اینکه به وزن ایده‌آل رسیده‌اید و می‌ترسید دوباره دچار بازگشت وزن شوید. افرادی هستند که با وجود کاهش وزن زیاد، موفق به ثابت ماندن وزن نمی شوند. افزایش مجدد وزن بعد از کلی زحمت، ورزش سخت و سالم غذا خوردن، زجر آور است، اما امیدتان را از دست ندهید و تسلیم نشوید. تحقیقات ثابت کرده است که کوچکترین حرکت به منظور کاهش وزن و حتی کاهش 5 درصد از وزن کلی بدن می تواند سلامت جسمی بدن را فوق العاده بهبود بخشد، پس هر گامتان حساب می شود.

آیا رژیم تثبیت وزن برای همه یکسان است؟

کاهش وزن چالش برانگیز است، برخی از افراد به سرعت وزن کم می کنند و بعضی به آهستگی. افرادی هستند که خودشان با برنامه ریزی، موفق به گرفتن رژیم کاهش وزن می شوند و کسانی نیز برای این کار از یک برنامه غذایی ویژه بهره می برند. بر این اساس، نمی توان رژیم غذایی یا روش لاغری معرفی کرد که برای همه افراد مناسب باشد اما برخی عادات هستند که تقریبا روی همه جواب می دهد. شاید این عادت‌ها، ساده به نظر بیایند اما اگر بدانید تا چه حد بر روی ثابت ماندن وزن شماتاثیر می گذارند، با امید و انرژی بیشتری به سمت هدف خود که سلامتیست گام بر می دارید. برای دریافت رژیم تثبیت وزن ، شماره خود را در این صفحه وارد کنید.

چرا تثبیت وزن اهمیت دارد؟

برخی از متخصصان تغذیه بر این باورند که کاهش متابولیسم، دلیل اصلی بازگشت وزن است. زمانی که یک فرد کاهش وزن شدیدی را تجربه می کند، متابولیسم او نیز کاهش می یابد. در این برهه، بدن در برابر کاهش وزن مقاومت می کند، چرا که مدت زمان زیادی را با این وزن بالا به سر برده است. هورمون ها نیز نقش مهمی در بازگشت وزن دارند. وقتی وزن شما کاهش می یابد، هورمون های شما نیزتغییر می کنند. مغز شما سیگنال هایی برای تولید گرلین (هورمون مربوط به گرسنگی) بیشتر دریافت می کند، در نتیجه به غذای بیشتری نیاز دارید. اینجاست که اهمیت تثبیت وزن مشخص می شود. بنابراین، فرد باید غذای کمتری مصرف کند تا با این متابولیسم کاهش یافته مقابله کند، حتی اگر احساس گرسنگی کند.

راز موفقیت در رژیم لاغری و تثبیت بعد از آن چیست؟

همانطور که گفته شد، تثبیت وزن بسیار با اهمیت تر از کاهش وزن است. اگر می خواهید پس از رسیدن به وزن مطلوب، وزن خود را تثبیت کنید، نکات زیر را رعایت کنید.

1- یک سبک زندگی سالم ایجاد کنید، نه یک رژیم غذایی

روند کاهش وزن یک موضوع موقتی است. پس از رسیدن به وزن مطلوب، ورزش و غذا خوردن شما باید تبدیل به یک عادت روتین شود. تفاوت رژیم با ایجاد سبک زندگی سالم این است که رژیم یک روند موقتیست که به کاهش وزن می انجامد، اما سبک زندگی سالم روندی طولانی مدت است که منجر به تثبیت وزن می شود.رژیم غذایی تثبیت وزن برنافیت برای همین جهت طراحی شده است.

تثبیت وزن

2- وزن خود را کنترل کنید

وزن کشی منظم نیز یکی از رفتارهای رایج در میان افرادیست که وزن مطلوب خود را حفظ کرده اند. یک برنامه ی منظم برای وزن کشی خود تعیین و هر بار وزن خود را یادداشت کنید. در این صورت با ایجاد هر گونه افزایش وزن می توانید آن را کنترل کنید.

3- ورزش را رها نکنید

در یکی از تحقیقات نشان داده شده افرادی که در حفظ وزن خود موفق هستند، روزانه به طور متوسط یک ساعت را در فعالیت های فیزیکی سطح بالا شرکت می کنند. اگر در طول روند کاهش وزن خود فعالیتی را یافتید که از آن لذت می برید، آن را به بخشی از برنامه ی روتین خود تبدیل کنید.

تثبیت وزن

4- از یک برنامه ی غذایی سالم پیروی کنید

در انتهای برنامه ی کاهش وزن خود ممکن است از دانستن این موضوع شگفت زده شوید که می توانستید از داشتن یک برنامه تثبیت رژیم غذایی سالم لذت ببرید. با دانستن این موضوع حتی ممکن است هوس غذاهای چرب و شیرین هم به سراغ شما نیاید. برای حفظ وزن باید سبزیجات و میوه های تازه مصرف کنید و غذاهای شیرین، چرب و فرآوری شده را محدود کنید. کلید اصلی موفقیت شما تداوم و پایداری است.

5- استراحت و خواب کافی داشته باشید

ایجاد تعادل در فعالیت های فیزیکی با استراحت و خواب کافی برای بازسازی بدن از اهمیت زیادی برخوردار است. این کار را با مطالعه ی یک کتاب یا هشت ساعت خواب شبانه روزی می توان ایجاد کرد. کاهش استرس و خواب کافی روش های موثری در کاهش و تثبیت وزن محسوب می شود. بالعکس کم خوابی و استرس زیاد، اختلالات هورمونی و متابولیک ایجاد می کند که کاهش و تثبیت وزن را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

6- به نوسان وزن خود توجه کنید

اگر وزن ایده آل شما 70 کیلو است اما از 71 پایین تر نمی آیید، اصلا نگران نباشید. نوسانات چند کیلویی وزن در طول رژیم کاملا طبیعیست. بنابراین بهتر است به یک دامنه ی خاص پایبند باشید نه به یک وزن خاص.

7- یک گروه حمایت‌گر برای خود بیابید

یکی از مهم ترین ابزار در برنامه ی تثبیت وزن، تشویق و حمایت از طرف یک گروه یا جامعه با اهداف مشترک است. شاید افراد عادی توجهی به تغییرات کوچکی که در شما رخ می دهد نداشته باشند، اما یک گروه حمایت گر به این تغییرات به خوبی توجه دارند و مدام شما را به ادامه ی آن تشویق می کنند. بهتر است عادت های سالمی را که برای شما کارساز است ادامه دهید، از بدن خود آگاه باشید، وزن کشی را ادامه دهید و فعالیت ها و میزان غذای خود را کنترل کنید. اگر به دنبال یک گروه حمایت‌گر و یا رژیم‌ درمانی گروهی هستید، پیشنهاد می‌کنم یک بار هم که شده رژیم گروهی برنافیت برنافیت را امتحان کنید.

8- صبحانه را فراموش نکنید

اگر به دنبال کاهش وزن هستید به این نکته توجه کنید که صبحانه مهمترین وعده ی غذایی در روز است. روز خود را با وعده ای سرشار از پروتئین شروع کنید، تا سوخت و ساز بدن فعال شود و پس از یک خواب طولانی با کالری سوزی روز را شروع کنید. متخصصان تغذیه بر این باورند که صبحانه سالم باید حاوی 13 تا 20 گرم پروتئین باشد.

9- به عدد روی ترازو دقت کنید

به ارقام روی ترازو دقت کنید! تقریبا هفته ای یک بار وزن خود را کنترل کنید، چک کردن وزن در ثابت نگه داشتن آن بسیار موثر است. به منظور حفظ انگیزه پس از رسیدن به وزن ایده آل، همیشه وزن خود را زیر نظر داشته باشید. البته استفاده بیش از حد ترازو  نیز توصیه نمی شود زیرا تمرکز فرد را بهم می ریزد و باعث ایجاد استرس می شود. نه وزن خود را به کلی فراموش کنید نه اینکه هر لحظه آن را چک کنید.

10- زمان تماشای تلویزیون مراقب باشید

نشستن طولانی مدت، بسیار خطرناک است. اگر دائما یکجا بنشینید در کاهش وزن نتیجه ای در پی نخواهد داشت. افرادی که موفق به تثبیت وزن خود شده اند معمولا مدت زمان کمتری تلوزیون تماشا می کنند ( 10 ساعت در هفته). درست است که مشخص نیست این افراد، زمانی که تلویزیون تماشا نمی کنند دقیقا به چه کاری مشغول هستند، اما شانس داشتن فعالیت بیشتری را دارند. هر کالری که می سوزانید حساب می شود! پس حواستان به مدت زمان نشستن و مدت زمان فعالیت بدنی باشد. در هنگام تماشای تلویزیون گاهی از جای خود بلند شوید و حرکت کنید تا عضلات به خواب نروند، همچنین به جای مبل بهتر است روی زمین بنشینید.

تثبیت وزن

برای رسیدن به وزن ایده‌آل و تثبیت وزن چه مراحلی را باید طی کرد؟

فرمول تثبیت وزن به شما کمک میکند؛ اگر به دنبال یک برنامه‌ی منسجم و حساب شده برای رسیدن به وزن ایده‌آل و پس از آن ثابت نگه داشتن وزن خود هستید، پیشنهاد می‌کنم، مراحل آن را مو به مو اجرا کنید.

مرحله‌ی اول: کاهش وزن

اول از همه باید به خاطر داشته باشید که کاهش وزن کلید اصلی موفقیت شماست. پس پیش از شروع هر برنامه‌ای به دنبال یک رژیم غذایی سالم و حساب شده باشید. رژیم‌هایی که شما را از مصرف غذاهای مختلف محروم می‌کنند، هیچ ارزشی ندارند و با وجود تاثیرشان در کاهش وزن موجب بازگشت وزن سریع می‌شوند

مرحله‌ی دوم: کاهش سایز

کاهش سایز نیز در کنار کاهش وزن از اهمیت بالایی برخوردار است. هرچند این گزینه در مرحله‌ی 2 قرار گرفته اما اهمیت آن به اندازه‌ی مرحله‌ی 1 می‌باشد. برای کاهش سایز بهترین راه استفاده از یک برنامه‌ی ورزشی در کنار رژیم غذایی شماست. برنامه‌ای که با توجه به نیازهای فیزیکی و جسمانی شما طراحی شده باشد، نه تنها سرعت کاهش وزن شما را بالا می‌برد، بلکه از سایز شکم و پهلوهای شما نیز کم می‌کند.

مرحله‌ی سوم: تثبیت وزن

مهم‌ترین و در عین حال سخت‌ترین مرحله، ثابت نگه داشتن وزن است. اگر شما در طول دوران رژیم، سیک زندگی خود را عوض نکرده باشید، نمی‌توانید وزن کم شده را حفظ کنید. باید به خاطر داشته باشید که بعد از کاهش وزن باید عادت‌های اشتباه را کنار گذاشته و سبک زندگی سالم را جایگزین آن کنید.

[/accordion]

guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سارا سلطانی

فرمول تثبیت وزن چیست؟

سارا سلطانی

شما خودتون رژیم تثبیت وزن رو دارید؟

پشتیبان برنافیت

سلام سارا جان
اره تماس بگیر با مشاورمون برات توضیح میدیم

مهدسه اعرابی

اگر دنبال رژیم تثبیت وزن رایگان باشید این مقاله خیلی عالی بود من که کلی استفاده کردم

نازیا

فرمول ثابت نگه داشتن وزن رو اگر رعایت کنید خیلی زودتر به نتیجه میرسید
من اینو به شخصه برای ثابت کردن وزنم استفاده کردم و کلی هم جواب گرفتم

پشتیبان برنافیت

سلام نازیا جان
ممنون که نتایجتون رو با ما به اشتراک میذارید

شاهین مسعودی

رژیم های برنافیت میتونه به تثبیت وزن بعد از لاغری کمک کنه؟

پشتیبان برنافیت

سلام شاهین جان
بعد از رژیم لاغری، رژیم تثبیت رو به شما میدیم تا در وزن دلخواه بمونید

مطالب مرتبط:

خانه