راز موفقیت در رژیم لاغری کدام است؟

خیلی از افراد دوست دارند رژیم لاغری بگیرند و به سایز و وزن ایده آل خود برسند ولی همه در این راه موفق نمی شوند. کم نیستند افرادی که در میانه‌ی راه از  وضعیت موجود خسته شده و کار را نیمه تمام رها می‌کنند.

راز موفقیت در رژیم لاغری

مسائل مهمی در کاهش وزن و لاغری دخیل هستند. در این مقاله می خواهیم در مورد راز موفقیت در رژیم لاغری با شما دوستان صحبت کنیم.

۱- راز موفقیت در رژیم لاغری؛ تغذیه سالم

سعی کنید در طول رژیم لاغری از غذاهای مفید و سالم استفاده کنید و غذاهای پرکالری و پر چربی را کنار بگذارید. از وسوسه خوردن غذاهای ناسالم دوری کنید. از رژیم غذایی خودتان توقع  واقع بینانه داشته باشید. توقع نداشته باشید که در طول مدت زمان کوتاه کاهش وزن زیاد و سریع داشته باشید. غذاهای ناسالم و هله هوله‌ها را از جلوی چشمان خود دور کنید تا برای خوردنشان دچار وسوسه نشوید.

پیشنهاد برنافیت: 

 ۲- راز موفقیت در رژیم لاغری؛ صبحانه‌ی کامل

خوردن وعده صبحانه باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده و باعث می‌شود که بدن ما در طول روز کالری بیشتری بسوزاند. در وعده صبحانه سعی کنید غذای پروتئینی بگنجانید که در طول روز انرژی مورد نیاز بدن شما را تامین کند. وقتی ساعت زیادی را در بیرون از منزل هستید سعی کنید تنقلات سالم و میان وعده های مفید و سرشار از پروتئین همراه خود داشته باشید تا گرسنگی شما را به طرز تهیه‌ی برطرف کند.

راز موفقیت در رژیم لاغری

۳- راز موفقیت در رژیم لاغری؛ وزن کردن دائمی

در میان کسانی که رژیم لاغری گرفتند افرادی بیشتر موفق بودند که به طور مداوم وزن خود را اندازه گیری می کردند. وقتی که مدام وزن خود را کنترل می کنید این کار انگیزه شما را برای ادامه کار بیشتر می کند، وقتی که می خواهید در رژیم غذایی خود تغییر ایجاد کنید این کار را با تمرینات ورزشی همراه کنید. ورزش به ثبات شما در طول دوره رژیم کمک فراوانی می‌کند.

قبل از اینکه به رستوران بروید برنامه تغذیه خود را از قبل مشخص کنید تا در مصرف غذایی زیاده‌روی نکنید.

۴- راز موفقیت در رژیم لاغری؛ کاهش وزن تدریجی و مداوم

از خودتان توقع نداشته باشید که به یکباره وزنتان با سرعت بالایی کاهش پیدا کند. رژیمی که شما را با سرعت لاغر می کند حتماً به محض قطع شدن شما را هم با همان سرعت به وزن اولیه برمی‌گرداند.

پیشنهاد برنافیت: 

۵- راز موفقیت در رژیم لاغری؛ پایبندی به رژیم در همه‌ی زمان‌ها

نگذارید مسافرت رژیم غذایی شما را برهم بزند. رژیم غذایی خود را با اراده قوی در طول سفر ادامه دهید. پیشرفت خود را در طول دوره رژیم بررسی کنید تا انگیزه مضاعفی پیدا کنید.

راز موفقیت در رژیم لاغری

۶- راز موفقیت در رژیم لاغری؛ تنوع در برنامه غذایی

مصرف مواد غذایی در طول رژیم باید به صورت متعادل باشد. یعنی بتوانید از همه مواد غذایی در طول رژیم استفاده کنید. کربوهیدرات و پروتئین ها و چربی ها باید جزو برنامه غذایی شما باشند. توقع آن را نداشته باشد که در طول مدت کم به سبک زندگی جدید عادت کنید. تبدیل یک رفتار جدید به عادت حداقل دو ماه طول می‌کشد، پس بدون خستگی و با انگیزه فراوان به مسیر خود ادامه دهید.

۷- راز موفقیت در رژیم لاغری؛ تغییر سبک زندگی

کاهش وزن شما باید به صورت ثابت در بیاید. به این معنی که وزن را که در طول رژیم کم کرده دیگر برنگردد. وقتی که شما به وزن دلخواه رسید حالا نوبت آن است که این وزن ثابت بماند. برنامه غذایی شما باید به شکلی باشد که این ثبات وزن را تا مدت‌ها نگه دارد.

پس رژیمی را  انتخاب کنید که وقت شما را به وزن ایده آلتان رساند رها نکند و در طول تثبیت وزن نیز برای شما برنامه داشته باشد.

پیشنهاد برنافیت: 

۸- راز موفقیت در رژیم لاغری؛ دور کردن الگوهای نامناسب

وقتی که گرسنه هستید خرید نکنید. مواد غذایی را به اندازه مصرف خود تهیه کنید، زیرا مازاد آن شما را وسوسه می کند تا بیشتر بخورید. نظم را در ساعات غذای خود را رعایت کنید. سعی کنید ساعت صبحانه ناهار شامتان یک ساعت مشخص باشد.

راز موفقیت در رژیم لاغری

حرف آخر

یادتان باشد که راز موفقیت در رژیم لاغری این است که یک رژیم منطقی و سالم و همچنین آسان انتخاب کنید.به رژیم غذایی به عنوان یک محدودیت نگاه نکنید بلکه آن را یک برنامه غذایی سالم بدانید. از خودتان توقع نداشته باشید که به یکباره وزن کم کنید.

رژیم‌هایی که سریع وزن را کم می‌کنند، ناسالم هستند و دوباره وزن را سر جای اول برمی گردانند. جایگزین کردن غذاهای ناسالم را با غذاهای سالم به یکباره انجام ندهید، بلکه ابتدا با یک تغییر کوچک شروع کنید. در ابتدا روی یک تغییر کوچک تمرکز کنید تا بعد از چند بار تکرار به صورت یک عادت در بیاید برای شروع رژیم منتظر زمان خاصی نباشید، مثلا بعضی ها می گویند بعد از عید شروع می کنم یا اینکه از شنبه حتماً رژیم خود را انجام می‌دهم. زیرا بعد از کاهش وزن و اینکه یک هدف موقتی رسیدید دوباره شروع به پر خوری می‌کنید.

در این مقاله در مورد چگونگی موفقیت در رژیم لاغری با شما دوستان صحبت کردیم امیدوارم که مطالب براتون مفید بوده باشد.

نویسنده:‌ مریم اصیلی

من 106 کیلو بودم، هیچ لباسی اندازه‌م نمی‌شد! بالاخره زیر نظر متخصص تغذیه‌ برنافیت رژیم گرفتم و در 8 ماه، 27 کیلو لاغر شدم. رژیم برنافیت، آخرین رژیم زندگیم بود!

شما هم می‌تونید!!!

مترجم: مریم اصیلی

مترجم: مریم اصیلی

5/5

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

گروه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه برنافیت دکتر کرمانی یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.
بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های دکتر کرمانی که با بیش از چند سال سابقه درخشان در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت دکتر کرمانی است. در سایت برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت دکتر کرمانی با انواع متفاوتی از رژیم‌ها روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت دکتر کرمانی امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت،  محاسبه bmiدکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت دکتر کرمانی، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت دکتر کرمانی از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت دکتر کرمانی و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

گروه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه برنافیت دکتر کرمانی یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.
دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]