۷ دلیل برای دویدن با یک دوست

بسیاری از دوندگان ارزش دویدن با یک دوست را می دانند، در حالیکه برخی از آنها ترجیح می دهند به تنهایی بدوند. اما امروزه، شما بیشتر از اینکه افراد را به تنهایی در حال دویدن ببینید، گروه های دو را مشاهده می کنید. به طور کلی فواید زیادی در دویدن با یک دوست وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است.

مسئولیت پذیری

7 دلیل برای دویدن با یک دوست

بیدار شدن در صبح زود در هوای سرد و مرطوب صبح، به جای ماندن در رختخواب احساس مسئولیت پذیری به شما می دهد. وقتی دیگران منتظر شما باشند، شما مجبورید از خواب بیدار شده، با آنها همراه شوید. داشتن یک شریک ورزشی یا جزئی از گروه بودن، منجر به ترک نکردن یک ورزش می شود.

گاهی اوقات شاید احساس کنید ورزش هایی مثل دویدن یا بالا رفتن از پله ها، برای شما خوب نیستند. برای تناسب اندام، سعی کنید این حرکات را همراه با ۹ حرکتی که در این ویدئو نشان داده می شود ترکیب کنید.

ثبات

7 دلیل برای دویدن با یک دوست

کلید اصلی پیشرفت در ثبات آن است. برنامه ی ورزشی منظم و دویدن با یک دوست برای رسیدن به هدف مشترک، موجب ایجاد ثبات خواهد شد.

انگیزه

7 دلیل برای دویدن با یک دوست

دویدن با دیگران به شما انگیزه می دهد. وقتی دیگران را می بینید که در حال تحرک و ورزش هستند، شما نیز به طور ناخودآگاه تلاش بیشتری می کنید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%B2%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/” align=”right” target=”_blank”]در زمستان با انگیزه ورزش کنید[/button]

تنوع

7 دلیل برای دویدن با یک دوست

دویدن با یک دوست موجب تنوع می شود. وقتی با دیگران می دوید، بیشتر به آزمایش ورزش های جدید، مسافت ها و مسابقات ترغیب می شوید. تنها دویدن، موجب ایجاد محدودیت در تجربیات و پیشگیری از پیشرفت شما به عنوان یک دونده می شود. ترکیب ورزش ها شما را به یک دونده ی متعادل تبدیل می کند.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%AF%D9%88%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D9%BE%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D9%82%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF/” align=”right” target=”_blank”]دویدن روی تپه شما را قوی تر می کند[/button]

فشار گروهی

7 دلیل برای دویدن با یک دوست

وقتی با دیگران می دوید، هیجانی در شما تولید می شود که به شما کمک می کند سریع تر بدوید. طبق گفته ی روانشناسان اجتماعی، فواید بسیاری در ورزش های گروهی وجود دارد. تسهیل اجتماعی، تمایلی از سوی افراد برای عملکرد بهتر در حضور دیگران است. به عبارت دیگر، وقتی چشم های یک گروه به شماست، یک پیشرفت بزرگ در عملکرد خود احساس خواهید کرد.

بنابراین وقتی با دیگران می دوید، ممکن است حتی متوجه نشوید که چقدر سریع می دوید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9-%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D9%88%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%B2%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%85-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/” align=”right” target=”_blank”]با سریع تر دویدن وزن بیشتری کم کنید[/button]

احساس رفاقت و همدلی

7 دلیل برای دویدن با یک دوست

وقتی با یک نفر مسافت زیادی را می دوید، احساس دوستی با او ایجاد می شود. تمرین برای یک مسابقه، سخت است اما زمانی که در یک گروه انجام شود، آسان تر خواهد شد. دویدن با یک دوست به شما فرصت همدلی در مورد شغل، آب و هوا و حتی صحبت در مورد شریک زندگی را می دهد. هر فردی نیاز به یک گوش شنوا دارد.

امنیت

7 دلیل برای دویدن با یک دوست

امروزه، امنیت فردی یک موضوع پر اهمیت است و همانند ضرب المثل “هرگز تنها شنا نکن” می ماند. وقتی با دیگران هستید، احساس امنیت بیشتری نسبت به زمان تنهایی دارید.

کاری از گروه محتوای برنافیت

من 106 کیلو بودم، هیچ لباسی اندازه‌م نمی‌شد! بالاخره زیر نظر متخصص تغذیه‌ برنافیت رژیم گرفتم و در 8 ماه، 27 کیلو لاغر شدم. رژیم برنافیت، آخرین رژیم زندگیم بود!

شما هم می‌تونید!!!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

برنافیت،متشکل از چندین متخصص تغذیه و روانشناسه که به صورت ویژه خدمات رژیم گروهی رو با پشتیبانی اختصاصی ارائه میده.

هدف مجموعه برنافیت، قرارگرفتن افرادی با شرایط شبیه به هم در یک گروه و ایجاد تعامل مابین یکدیگر برای افزایش اراده و کسب نتایج بهتره :)

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]