آیا گیاهخواران می توانند سوپ عصاره ی استخوان مصرف کنند؟

سوپ عصاره ی استخوان ، سرشار از کلاژن است و برا ی درمان شکستگی گزینه ی بسیار خوبی محسوب می شود. کلاژن یکی از فاکتورهای سازنده ی استخوان، رباط، مو و پوست محسوب می شود. اگر دچار ضربه شده باشید، سوپ عصاره ی استخوان در درمان این آسیب بسیار موثر است.برای خواندن دستور پخت سوپ رژیمی کلیک کنید.

این سوپ برای روده ی شما نیز بسیار مفید می باشد

سوپ عصاره ی استخوان، یک کلوئید آب دوست محسوب می شود، بنابراین آب را به سمت روده ی شما هدایت می کند و موجب هضم غذایتان می شود. کمتر غذایی وجود دارد که دارای چنین مزایای شگفت انگیزی باشد. در صورتی که دچار ترشح روده باشید، کلاژن موجود در این غذا موجب بسته شدن دیواره های نفوذ پذیر روده می شوند.

این سوپ، هیچگاه قدیمی نمی شود

ممکن است سبک زندگی و غذای افراد در طول زمان تغییر کرده باشد، اما سوپ عصاره ی استخوان یک غذای سالم است و دارای مواد مغذی می باشد که شما نمی توانید در هیچ غذای دیگری آن را بیابید. این غذا حتی تا 20، 30 سال آینده نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

حتی گیاهخواران نیز باید عصاره ی استخوان مصرف کنند

سم می گوید من برای گیاهخواران بسیار ارزش قائلم چرا که به حقوق حیوانات نیز اهمیت می دهند. اما آنها در هنگام مصرف سوپ عصاره ی استخوان باید دو نکته را در نظر داشته باشند. اول اینکه قبل از خوردن سوپ باید توجه داشته باشند که این گوشت از کجا آمده است. بهتر است از گوشت دام علف خوار استفاده شود. دومین نکته این است که اگر استخوان این حیوانات برای درست کردن سوپ استفاده نشود، دور ریخته می شود.
پیش از اینکه عصاره ی استخوان به صورت فعلی برای سوپ مصرف شود، دور ریخته می شد.

شما می توانید این سوپ را در خانه نیز تهیه کنید

 برای اینکه سوپ خود را ژل مانند کنید، تنها قسمت هایی از آن را که دارای کلاژن بیشتری است مصرف کنید. اگر می خواهید از گوشت آن استفاده کنید سعی کنید بیشتر از قسمت های برجسته و گوشت اطراف سم آن مصرف کنید.

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

مجموعه برنافیت اولیه و تنها شبکه اجتماعی سلامت فارسی زبان است.
برنافیت اینجاست تا درصورتی که در حین رژیم دچار استپ وزنی شدید، درگیر بیماری باشید یا بخاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن یا بارداری در شروع یا ادامه رژیم مردد باشید و یا خاطره چند بار گرفتن رژیم بی حاصل داشته باشید، به شما کمک کند.

بیشتر...

شما می توانید مشکلاتتان را با افرادی که چالش ها و شرایط مشابه با شما دارند مطرح کنید، در چالش های افزایش انگیزه برنافیت شرکت کنید و با داشتن یک متخصص اختصاصی در طول رژیم سوالات و مشکلاتتان را با ایشان مطرح کنید و مسیر تناسب اندام را یک بار برای همیشه تا تغییر سبک زندگیتان،طی کنید.
ما در برنافیت معتقدیم تناسب اندام و سبک زندگی از همدیگر جدا نیستند و نمی توان به قیمت دستیابی به تناسب اندام، سلامتی افراد را بازیچه قرارداد.به همین دلیل تفاوتی ندارد که حین گذراندن رژیم از مجموعه برنافیت باشید یا نه. در هرصورت شما به جامعه تناسب اندام فارسی زبان دسترسی دارید تا بتوانید ضمن دسترسی به پشتیبان متخصص تغذیه، سوالات و چالش های خود و دیگران را با همراهی یکدیگر حل کنید.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

مجموعه برنافیت اولیه و تنها شبکه اجتماعی سلامت فارسی زبان است.
برنافیت اینجاست تا درصورتی که در حین رژیم دچار استپ وزنی شدید، درگیر بیماری باشید یا بخاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن یا بارداری در شروع یا ادامه رژیم مردد باشید و یا خاطره چند بار گرفتن رژیم بی حاصل داشته باشید، به شما کمک کند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]