چند ترفند آرایشی ادل

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”32″ icon_color=”#3e256a” ]چهره ی بدون آرایش ادل، بسیار متفاوت از چهره ی با آرایش اوست. آنچه که موجب این همه تفاوت شده ترفند آرایشی است که او برای صورت و موهای خود به کار می برد. او قاب ابروهایش را با رنگ و سپس ریمل ابرو مشخص می کند، خط چشم های خود را کاملا حرفه ای می کشد، گونه ها و لب های خود را با ترفندهای آرایشی خاص برجسته می کند و موهای خود را با پوش دادن به بالاترین نقطه ی ممکن بالا می برد. [/iconbox]

هرچند ادل، به صدای بسیار زیبا و حیرت انگیز شهرت دارد، اما ترفند آرایشی صورت و مدل موهای او نیز بسیار معروف است. از خط چشم های دنباله دار تا آرایش گونه، او به پنج مورد در مورد آرایش خود اشاره می کند. دلایل زیادی برای پرداختن به آرایش ادل وجود دارد. او نه تنها پیشتاز خط چشم گربه ای مدرن و ملکه ی گونه های برجسته است، بلکه مدل موهای حجیم و زیبای او نیز شهرت زیادی دارد.

در این مقاله، به چند ترفند آرایشی ادل اشاره شده است.

ابروهای معین شده ی ادل

ترفند آرایشی - ابرو - برنافیت

ادل، یکی از معدود بازیگرانیست که دارای ابروهای پر، با انحنای مشخص و زیباست. مراحل آرایش ابروهای او بدین گونه است.

او می گوید: “ابتدا با تمیز کردن ابروهایم آغاز می کنم تا هرگونه آرایش و آلودگی را پاک کنم.” برخلاف بسیاری از ارایش ها که از یک آرایش ابرو برای انواع ابرو استفاده می کند، گریمورهای مخصوص او از ترفند آرایشی ابرو متناسب با صورت او استفاده می کند. پس از رنگ کردن ابروها، اضافی های آن با بند گرفته می شود تا اطراف آن کاملا تمیز باشد. برای اینکه ابروهای او طبیعی تر به نظر برسند، از یک پالت ابروی ملایم استفاده می شود و با استفاده از ریمل ابرو، رنگ در سر تا سر آن پخش می شود.

خط چشم دنباله دار ادل

ترفند آرایشی - خط چشم - برنافیت

برای اینکه خط چشمی همانند ادل بکشید، صاف به آیینه نگاه کنید و چشمان خود را باز بگذارید. بسته به شکل چشمان خود، بالاترین نقطه ای را که می خواهید دنباله های خط چشم شما تا آنجا ادامه داشته باشد، مشخص کنید و با یک خط چشم مشکی روی آن نقطه ای بگذارید. سپس با استفاده از یک برس زاویه دار، شروع به کشیدن یک خط نازک از گوشه ی چشم ها کنید و آن را در امتداد مژه ها به حرکت در آورید. وقتی دو سوم خط چشم را کشیدید، شروع به بالا بردن و پیش رفتن به سمت نقطه ای که گذاشته اید، بکنید.

چگونه خط چشم گربه ای بکشیم؟

گونه های برجسته ی ادل

ترفند آرایشی - گونه - برنافیت

یکی از چند ترفند آرایشی که موجب زیبا شدن ادل می شود، برجسته سازی گونه های او با آرایش است. مهم ترین نکته، استفاده از یک رنگ مناسب با تون پوست شماست که گونه های شما را برجسته تر می سازد. رنگ رژگونه ای که انتخاب می کنید، باید کم رنگ تر از فونداسیون شما باشد، در غیر این صورت صورت شما کثیف به نظر می رسد. برای برجسته کردن، می توانید از رژ گونه ی کرمی یا پودری استفاده کنید، اما انواع پودری ان قابل کنترل تر و طبیعی تر است. نقشه ی صورت خود را پیدا کنید. برای پیدا کردن خط گونه، می توانید دسته ی یک براش را گرفته و از نوک گوش به سمت پایین حرکت کنید. پودر رژ گونه را تنها زیر خط گونه ی خود بزنید و در نظر داشته باشید که پودر کانتور شما نباید از لبه ی ابروی شما بالاتر برود.

لب های برجسته ی ادل

ترفند آرایشی - لب - برنافیت

رنگ رژ لب ادل هر چه باشد، فرق نمی کند، اما برجستگی آن با هر رژ لبی کاملا مشهود است. برای برجسته شدن لب هایش ، او از این ترفند استفاده می کند، شما نیز می توانید همین کار را انجام دهید. برای تمیز شدن و جلوگیری از خونریزی، ابتدا از یک پرایمر لب استفاده کنید. با استفاده از یک خط لب، چهار چوب لب خود را مشخص کنید. استفاده از خط لب موجب می شود تا لب های شما حجیم تر نشان داده شوند. اگر می خواهید لب هایتان برجسته تر شود، روی انحنای لب ها، کمی هایلایتر بزنید. حالا با همان خط لب، داخل لب های خود را پر کنید. این کار نه تنها موجب دوام، بلکه موجب هماهنگی بیشتر با خط لب شما نیز خواهد شد. حالا با استفاده از یک براش یا رژ لب، روی خط لب و داخل آن را پر کنید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d9%84%d8%a8-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%db%8c%d8%b1%d9%87-%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d8%b1%d8%a7-%d8%b1%d9%88%d8%b4%d9%86-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af/” align=”right” target=”_blank”]لب های تیره خود را روشن کنید![/button]

موهای پف کرده ی ادل

ترفند آرایشی - مو - برنافیت

ترفند آرایشی - مدل مو - برنافیت

ادل، یکی از خوانندگانیست که به بالا بردن و پف دادن موهایش معروف است. برای آرایش موهای خود به شکل ادل، مراحل زیر را دنبال کنید. ابتدا قسمت بالای موهای خود را به دو بخش تقسیم کنید. کمی اسپری زده سپس موهای خود را پوش بدهید (بدین معنا که موهای خود را از پایین به بالا شانه کنید). هر چه بیشتر، بهتر. با استفاده از یک برس دندانه نرم، قسمت بالای موها و روی پوش موهای خود را صاف کنید و روی آن را مقدار زیادی اسپری بزنید. برای ثابت کردن موها، آنها را با سنجاق هایی همرنگ مو، در جای خود نگه دارید. می توانید با استفاده از تکه موهای مصنوعی نیز به موهای خود حجم دهید و آنها را زیباتر کنید.

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments