ورزش هایی برای برجسته شدن گونه ها

درست همانند اعضای دیگر بدن، گونه ها نیز دارای ورزش های مخصوص به خود هستند. ورزش های صورت، گونه ها را برجسته و صورت را زیبا تر و جوان تر نشان می دهند. حرکات ورزشی مربوط به دهان، لب و گونه همه برای برجسته کردن صورت بسیار مفید می باشند.

ماهیچه های صورت در زیر پوست، کاملا با هم در ارتباط هستند. ورزش های صورت، برای تحریک جریان خون، کاهش افتادگی پوست و عضلانی کردن ماهیچه های صورت بسیار مفیدند، موجب سفت شدن آن و برجسته شدن صورت و گونه ها شده و از افتادن آن جلوگیری می کنند.

ورزش لب

برای صاف کردن پوست و تون دادن به عضلات صورت، این ورزش را هر روز انجام دهید. لب های خود را به سمت بیرون بکشید و به آنها شکل گرد بدهید. دهان خود را به سمت بیرون بکشید، سپس تا جایی که می توانید دهان خود را باز کنید. یک ثانیه مکث و سپس آن را دوباره گرد کنید. این حرکت را 10 مرتبه انجام دهید.

ورزش دهان

این ورزش، پوست صورت شما را سفت می کند و آن را برجسته تر نشان می دهد. صاف بنشینید و دهان خود را کمی باز کنید، اما فشار ندهید. با استفاده از ماهیچه های گونه، لب های خود را جمع کنید، این حرکت را برای 10 ثانیه نگه دارید، سپس دهان خود را به حالت اولیه باز گردانید. برای درک انقباض گونه ها، می توانید انگشتان خود را روی گونه قرار دهید. این حرکت را 10 مرتبه تکرار کنید.

ورزش گونه ها

پوست شل و افتاده، صورت شما را پیرتر نشان می دهد، اما حرکتی که در ادامه معرفی شده ماهیچه های گونه ی شما را سفت و منقبض و سفت می کند. دهان خود را ببندید و به آرامی لبخند بزنید. لپ خود را تو بدهید و تا جایی که می توانید به سمت دندان ها بکشید. 10 ثانیه در این وضعیت بمانید، سپس آن را رها کنید. این حرکت را 10 مرتبه تکرار کنید.

ورزش لبخند

این حرکت ورزشی، گونه های شما را سفت می کند و بالا می کشد. برای اطمینان از درست انجام دادن این حرکت، به آیینه نگاه کنید. تا جایی که می توانید لبخند بزنید، دهان خود را ببندید و تا جایی که می توانید گوشه های دهان خود را منقبض کنید. در این حالت، باید حرکت ماهیچه های صورت را مشاهده کنید. 5 ثانیه در این وضعیت بمانید، سپس دهان خود را باز کنید. این حرکت را 10 مرتبه انجام دهید.

ورزش استخوان گونه

برای تحریک جریان و گردش خون و سفت کردن ماهیچه های گونه، باید این حرکت را انجام دهید. سر خود را بالا ببرید و به سقف نگاه کنید. سه انگشت وسط خود را روی گونه ها گذاشته، به سمت پایین بکشید. همزمان با یک لبخند شدید، گونه های خود را به سمت بالا بکشید. در این حالت، باید فشار دهان خود را روی انگشت ها احساس کنید.

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

مجموعه برنافیت اولیه و تنها شبکه اجتماعی سلامت فارسی زبان است.
برنافیت اینجاست تا درصورتی که در حین رژیم دچار استپ وزنی شدید، درگیر بیماری باشید یا بخاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن یا بارداری در شروع یا ادامه رژیم مردد باشید و یا خاطره چند بار گرفتن رژیم بی حاصل داشته باشید، به شما کمک کند.

بیشتر...

شما می توانید مشکلاتتان را با افرادی که چالش ها و شرایط مشابه با شما دارند مطرح کنید، در چالش های افزایش انگیزه برنافیت شرکت کنید و با داشتن یک متخصص اختصاصی در طول رژیم سوالات و مشکلاتتان را با ایشان مطرح کنید و مسیر تناسب اندام را یک بار برای همیشه تا تغییر سبک زندگیتان،طی کنید.
ما در برنافیت معتقدیم تناسب اندام و سبک زندگی از همدیگر جدا نیستند و نمی توان به قیمت دستیابی به تناسب اندام، سلامتی افراد را بازیچه قرارداد.به همین دلیل تفاوتی ندارد که حین گذراندن رژیم از مجموعه برنافیت باشید یا نه. در هرصورت شما به جامعه تناسب اندام فارسی زبان دسترسی دارید تا بتوانید ضمن دسترسی به پشتیبان متخصص تغذیه، سوالات و چالش های خود و دیگران را با همراهی یکدیگر حل کنید.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

مجموعه برنافیت اولیه و تنها شبکه اجتماعی سلامت فارسی زبان است.
برنافیت اینجاست تا درصورتی که در حین رژیم دچار استپ وزنی شدید، درگیر بیماری باشید یا بخاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن یا بارداری در شروع یا ادامه رژیم مردد باشید و یا خاطره چند بار گرفتن رژیم بی حاصل داشته باشید، به شما کمک کند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]