اگر موهایتان نازک است، این 9 مدل مو را پیشنهاد می کنیم

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”32″ icon_color=”#3e256a” ]بسیاری از افراد ممکن است به دلیل عوامل ژنتیکی، ریزش مو یا بیماری دچار موهای کم پشت باشند. آنها همواره به دغدغه هایی برای یافتن یک مدل موی مناسب دچارند. این افراد می توانند از مدل مو هایی چون دم اسبی پوش دار، بافت نامرتب، بافت بالای سر، فرق کج و چتری نامنظم که موها را پر پشت تر نشان می دهد، استفاده کنند.[/iconbox]

همه ی زنانی که دارای موهای کم پشت هستند، همواره به دغدغه هایی برای یافتن یک مدل مو مناسب دچارند. اگر می خواهید موهای شما پر پشت تر به نظر برسد، باید روش های زیر را به کار برید. با استفاده از یک شامپوی حجم دهنده، اسپری فرم دهنده و برس پوش دهنده می توانید به موهای خود شکل متناسبی بدهید. این مدل مو ها در ادامه معرفی شده اند:

1- مدل مو دم اسبی پوش دار

9 مدل مو را پیشنهاد می کنیم - دم اسبی پوش دار - برنافیت دکتر کرمانی

مدل مو دم اسبی پوش دار، یک روش آسان برای فرم دادن به موها و حجیم کردن آنهاست. باید یکی دو روز از شستن موهایتان گذشته باشد و در هنگام آرایش این مدل، موها خشک باشند. برای اینکه موهایتان چرب نباشند، از یک شامپوی مخصوص موهای خشک استفاده کنید. لایه ی بالایی موها را بگیرید و با یک برس پوش دهنده موهای این قسمت را پوش دهید. پوش دادن را باید بر عکس عمل شانه کردن انجام دهید، یعنی از انتهای مو به سمت ریشه ی آن بروید. سپس موهای خود را گرفته و با یک کش ببندید. در آخر کمی اسپری روی آن بزنید.

2- بافت نامرتب

9 مدل مو را پیشنهاد می کنیم - بافت نامرتب - برنافیت دکتر کرمانی

بافتن موهای متوسط تا بلند، روش خوبی برای پرپشت نشان دادن آنهاست. در ابتدا کمی اسپری به موهایتان بزنید. سپس شروع به بافتن موها کنید. بهتر است آن را به یک سمت از بدن ببافید. وقتی بافتن موها تمام شد و انتهای آن را با کش بستید، زمان حجم دادن به آن فرا می رسد. دو دست خود را در میان بافت ها ببرید و آنها را از هم جدا کنید. این کار به پر پشت نشان دادن موهای شما کمک می کند.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A8%D8%A7%D9%81%DB%8C%D9%85/” align=”right” target=”_blank”]چگونه موهای خود را ببافیم؟[/button]

3- گیره زدن جلوی مو به سمت پشت

9 مدل مو را پیشنهاد می کنیم - گیره زدن جلوی مو - برنافیت دکتر کرمانی

باز کردن فرق سر به سرعت کم پشت بودن موها را نشان می دهد. یک راه حل برای پوشاندن این کم پشتی گیره زدن جلوی مو است. جلوی موها را بگیرید و فرق سر خود را ببندید، سپس با یک گیره آن را به سمت پشت ثابت کنید. حتی می توانید با استفاده از گیره های حجم دهنده ی بامشل جلوی موهای خود را حجیم تر نشان دهید.

4- فر کردن انتهای مو

9 مدل مو را پیشنهاد می کنیم - فر کردن پایین مو - برنافیت دکتر کرمانی

این روش برای زنانی که موهای صاف و کم پشت دارند، بسیار مناسب است. اول اینکه تنها انتهای موها فر می شود که موجب می شود به سمت پایین سقوط نکند و دوم اینکه موجب حجیم نشان دادن آنها می شود. برای شروع از یک اسپری فرم دهنده در سر تا سر مو استفاده کنید تا موجب ضخیم و پر پشت نشان دادن آن شود. افرادی که موهای مجعد دارند، می توانند هنگامی که موها خیس هستند با نوک انگشتان، آنها را فر کنند و افرادی که دارای موهای صاف هستند می توانند زمانی که موهایشان خشک است با استفاده از مواد فر کننده به آنها شکل دهند.

5- فرق کج

9 مدل مو را پیشنهاد می کنیم - فرق کج - برنافیت دکتر کرمانی

افرادی که موهای کم پشت دارند، نباید به هیچ وجه فرق خود را از وسط باز کنند، بلکه باید فرق کج بزنند. این کار موجب پرپشت نشان دادن موی آنها می شود. این افراد باید از فر کردن ریشه ی موها خودداری کنند. آنها می توانند در قسمت های خالی از اسپری پر کننده ی مو نیز استفاده کنند.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D9%85%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F/” align=”right” target=”_blank”]کدام مدل موها مناسب صورت شماست؟[/button]

6- چتری نامنظم

9 مدل مو را پیشنهاد می کنیم - چتری نامنظم - برنافیت دکتر کرمانی

به جای مدل چتری منظم که موهای شما را کم پشت تر نشان می دهد، چتری نامنظم را امتحان کنید. چتری نامنظم به شما اجازه می دهد تا موهای خود را از بغل یا جلو باز کنید.

7- بافت بالای سر

9 مدل مو را پیشنهاد می کنیم - بافت - برنافیت دکتر کرمانی

اگر از مدل دم اسبی خسته شده اید، بافت بالای سر را امتحان کنید. چند سانتی متر از موهای بالای گوش خود را بگیرید و شروع به بافتن آن کنید، سپس آن را در بالای سر همانند یک تاج گیره بزنید. برای اینکه این بافت تکان نخورد، به آن اسپری بزنید. این روش موها را پر پشت تر نشان می دهد.

8- مدل مو باب نامتقارن

9 مدل مو را پیشنهاد می کنیم - باب نامتقارن - برنافیت دکتر کرمانی

مدل مو باب نامتقارن یا زاویه دار، یکی از بهترین مدل ها برای پر پشت نشان دادن موهاست. لایه های موی موجود در این مدل به پر نشان دادن موها کمک می کند، اما سعی کنید تنها قسمت داخلی موها را لایه دار کنید و از شامپوها و نرم کننده های حجم دهنده استفاده کنید.

9- استفاده از کش سر مویی

9 مدل مو را پیشنهاد می کنیم - برنافیت دکتر کرمانی

گاهی اوقات بهترین روش برای پر پشت نشان دادن موها کمی تقلب است. درست همانند اکستنشن مو، استفاده از کش های مویی که با رنگ موی شما سازگاری دارد، موها را پرتر نشان می دهد.

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments