این بار لیفت ابرو را با بوتاکس تجربه کنید

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed” align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”32″ icon_color=”#3e256a” ] کلاژن از پوست محافظت می کند و موجب سفت شدن آن می شود. با از دست رفتن کلاژن ها پوست شل می شود. افتادگی پوست، از دست دادن تن عضلانی، از بین رفتن چربی و از دست دادن کلاژن از جمله مواردی هستند که منجر به افتادگی پلک و چروک پیشانی می شوند. لیفت ابرو با بوتاکس یکی از روش های مفید برای تحریک تولید کلاژن است. [/iconbox]

ابروهای کشیده و خوش فرم، چهره ی شما را جوان تر و شاداب تر نشان می دهد. وقتی ابروها و پیشانی دچار افتادگی می شوند، پلک ها نیز به سمت پایین متمایل می شوند و چشم ها خسته به نظر می رسند. امروزه روش های مختلفی برای لیفت ابرو وجود دارد و شما از میان آنها می توانید یکی را انتخاب کنید. یکی از گزینه های پیش روی شما بوتاکس است.

چه چیزی موجب افتادگی پلک و چروک پیشانی می شود؟

زمانی که سن ما بالا می رود، کلاژن موجود در لایه های عمیق پوست را از دست می دهیم. کلاژن از پوست ما محافظت می کند و موجب سفت شدن آن می شود. با از دست رفتن این کلاژن ها پوست ما شل می شود. افتادگی پوست، از دست دادن تن عضلانی، از بین رفتن چربی و از دست دادن کلاژن از جمله مواردی هستند که منجر به افتادگی پلک و چروک پیشانی می شوند. تحریک تولید کلاژن با استفاده از بوتاکس می تواند موجب فعالیت دوباره ی ماهیچه و لیفت ابروها شود.

جوانسازی و رفع افتادگی پوست با هایفوتراپی

بوتاکس لیفت ابرو چگونه عمل می کند؟

بوتاکس با آزاد کردن ماهیچه هایی که پلک را به سمت پایین می کشانند، موجب لیفت ابروها می شوند. بوتاکس به طور موقت (3 تا 4 ماه) گیرنده های حرکت عضلانی را مهار می کند. تزریق بوتاکس اگر به درستی انجام شود، کاملا بدون درد است. سوزن تزریق بسیار ریز است و درد خاصی از آن احساس نمی شود. با این وجود، پزشک می تواند برای پوست های حساس، پیش از تزریق از کرم بی حس کننده استفاده کند.

آیا این روش قابل اطمینان است؟

بله. اگر این روش توسط یک فرد متبحر و کار بلد انجام شود، روش قابل اطمینانی محسوب می شود. این روش درمانی بیش از 30 سال است که به طور گسترده ای انجام شده و مورد اطمینان است. برای اینکه نتایج بهتری از این روش بگیرید، نکات زیر را رعایت کنید:

  • درست همانند هر درمان دیگری، بوتاکس باید توسط یک پزشک یا اپراتور مجرب انجام شود.
  • تکنیک اهمیت بسیاری دارد و پزشک باید از اصول زیبایی و جوانسازی آگاهی کامل داشته باشد تا بهترین نتایج را حاصل کند.
  • این درمان در صورتی که به درستی انجام شود، می تواند خطوط پیشانی و افتادگی پلک ها را برطرف کند.

پیشنهاد برنافیت: ترفندهایی برای جوان تر دیده شدن

عوارض جانبی چیست؟

عوارض جانبی در این روش بسیار غیر معمول است. افتادگی پلک ها اتفاق غم انگیزیست، اما بازگشت به حالت معمول تنها چند هفته طول می کشد. این نوع افتادگی تنها با تکنیک های لیفت ابرو همچون بوتاکس قابل درمان است.

برای درمان به کجا مراجعه کنیم؟

برای درمان به یک مرکز درمانی مطمئن و پزشک مجرب مراجعه کنید. متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند که انجام چنین کارهایی بسیار ساده است و هر فردی به آسانی می تواند آن را انجام دهد. یک پزشک کارآزموده از چگونگی عملکرد ماهیچه ها و علت افتادگی پلک ها آگاهی بیشتری دارد. در نتیجه تکنیک، آموزش و تجربه برای به دست آوردن نتایج بهتر اهمیت دارند.

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments