غذاهایی که موجب افزایش میل جنسی می شوند

از آنجا که رابطه ی جنسی تاثیر زیادی بر روی خلق و خو، قلب و سلامت انسان دارد، نباید نادیده گرفته شود. از طرفی، غذاها موتور راه اندازی اعمال بدن هستند و می توانند تاثیر زیادی بر روی رابطه ی جنسی نیز داشته باشند. در این مقاله به غذاهایی که موجب افزایش میل جنسی می شوند، اشاره شده است.

سیب

افزایش میل جنسی - سیب - برنافیت

این جمله که “خوردن یک سیب در روز شما را از دکتر بی نیاز می کند” باید با جمله ی “سیب میل جنسی را بهبود می بخشد”، کامل می شود. مطالعات سال 2014 بر روی 700 زن نشان داد که مصرف سیب به طور روزانه، به بهبود عملکرد جنسی و افزایش لیزی واژن زنان کمک می کند. محققان بر این باورند که دلیل آن فیتواستروژن ها، آنتی اکسیدان ها و پلی فنول های موجود در آن است.

فلفل

افزایش میل جنسی - فلفل - برنافیت

هر چه فلفل تندتر باشد، بهتر است. کپسایسین موجود در فلفل، موجب تند شدن فلفل و افزایش گردش خون می شود. طبق مطالعات، کپسایسین موجب آزاد شدن اندروفین ها و ایجاد احساسات خوب می شود. علاوه بر این، فلفل موجب افزایش میل جنسی می شود.

چای سبز

افزایش میل جنسی - چای سبز - برنافیت

چای سبز دارای فواید زیادی از جمله کاهش وزن، افزایش ایمنی بدن برای پیشگیری از سرطان و افزایش میل جنسی می باشد. چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان هایی به نام کاتچین است که موجب سلامت رگ های خونی و افزایش جریان خون می شود. هرگاه تصمیم گرفتید چای بنوشید، چای سبز مصرف کنید. میزان کاتچین چای سبز، از دیگر چای ها بیشتر است.

شکلات

افزایش میل جنسی - شکلات - برنافیت

شکلات نه تنها برای بهبود خلق و خو مفید است، بلکه حاوی ترکیباتی به نام فنیل تیلامین است که موجب آزاد شدن اندروفین های نشاط آور می شود. طبق مطالعات، شکلات تاثیر زیادی در افزایش میل جنسی دارد. در هنگام انتخاب شکلات از انواع 70 درصد به بالای آن استفاده کنید.

جینسنگ

افزایش میل جنسی - جینسنگ - برنافیت

جینسنگ سالهاست که در طب چینی مورد استفاده قرار می گرفته و مطالعات زیادی فواید آن را در زنان و مردان نشان می دهد. یکی از مطالعات دانشگاه هاوایی نشان داد که این ماده موجب افزایش میل جنسی و رسیدن به ارگاسم بهتر می شود. این ماده، اختلال نعوظ در مردان را نیز از بین می برد.

بخوانید: لاغری با جینسینگ

زعفران

افزایش میل جنسی - زعفران - برنافیت

در مطالعه ای که اخیرا در تحقیق بین المللی غذا انجام شد، محققان کشف کردند که زعفران به بهبود عملکرد جنسی کمک زیادی می کند. این ماده را به تنهایی یا در غذای خود استفاده کنید تا هم طعم آن بهتر شود و هم از فواید فوق العاده اش بهره مند شوید.

گردو

به عنوان یکی از منابع گیاهی، گردو سرشار از آمینواسیدهایی به نام ال- آرژنین است. آرژنین در بدن تبدیل به گازی به نام نیتریک اکسید می شود که عروق خونی را گشاد می کند و جریان خون به قسمت های مختلف بدن را افزایش می دهد. مطالعه ی اخیری که بر روی گردو (تنها آجیل حاوی امگا 3) انجام شد، نشان داد مردانی که به طور روزانه از گردو استفاده می کردند، نشاط و تحرک اسپرم هایشان از دیگران بیشتر است. در این زمینه یک خبر خوب هم برای زنان وجود دارد و آن هم این است که بادام منبع خوبی از ویتامین E است که موجب کاهش خشکی واژن می شود.

پیشنهاد برنافیت : ارتباط رابطه جنسی و لاغری

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments