اعتماد به نفسی که الان دارم مدیون برنافیت دکتر کرمانی هستم!

مصــاحبه اختصاصی با

سپیده شیران

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من سپيده شيران هستم و در استان اصفهان زندگی می‌كنم. دوران راهنمايی تازه چاقی من شروع شد. به اين فكر می‌كردم به خاطر رسيدن به سن بلوغ و تغييرات هورمونی بدنم داره تغيير می‌كنه. ديگه توي اين سن شروع كردم هعی به پرخوری. ديگه وقتی به خودم اومدم ديدم وزنم رسيده به بالای 100 كيلو. ديگه وقتی رسيدم به 112 كيلو واقعا داشتم عذاب می‌كشيدم كه چرا انقدر وزنم داره ميره بالا.
نگاه تحقيرآميز ديگران باعث شد به فكر كاهش وزن بيافتم
هرجایی که می‌رفتم نگاه سنگین افراد منو خیلی ناراحت می‌کرد. همیشه احساس می‌کردم نگاه های بقیه جوری هست که دارن منو مسخره می‌کنن. حتما تو ذهنشون می‌گفتن، چقدر چاق هست و نمی‌تونه جلوی غذا خوردنش رو بگیره. همیشه بیشتر از این ناراحت می‌شدم که رفتار فروشنده ها خیلی تحقیر آمیز بود، نگاه می‌کردن تو صورتم و با یه لحن خاص می‌گفتن سایز شمارو نداریم. این رفتار های بقیه خیلی روی من تاثیر گذاشته بود. دیگه اعتماد به نفس اصلا نداشتم و همیشه از این موضوع ناراحت بودم. به خاطر این جمله که می‌گفتن سایزتون رو نداریم، تصمیم گرفتم وزنم رو کم کنم.
دیگه دوست داشتم با اعتماد به نفس هر لباسی که دوست داشتم رو بخرم. من رژیم های مختلفی رو امتحان کردم. وقتی که رژیم هارو رها می‌کردم دوباره وزنم زیاد می‌شد، حتی از قبل هم چاق تر می‌شدم. از قهوه های لاغری گرفته تا دمنوش ها رو امتحان کردم، اما هیچی به هیچی. بعد از یه مدت دچار کم کاری تیروئید شدم.سه تا چهار سال هرچقدرم رژیم می‌گرفتم اصلا فایده ای نداشت و دیگه وزنم کم نمی‌شد.
دیگه به کل ناامید شده بودم و بی خیال رژیم گرفتن. تا اینکه یه روزی خواهرم توی اینستا کلیپی از پیج دکتر کرمانی رو بهم نشون داد. تازه یادمه اون کلیپ درمورد کله پاچه دکتر داشت صحبت می‌کرد. وقتی این فیلم رو دیدم رفتم سراغ پیچشون. وقتی توی پیچشون رکوردداران رو دیدم و کلی خوشحال شدم و گفتم چقدر خوبه که کلی آدم تونستن با رژیمشون لاغر بشن. تازه اونجا فهمیدم برنافیت دکتر کرمانی سایت هم دارن و میشه به صورت آنلاین رژیم رو دریافت کرد. دیگه تصمیم جدی گرفتم و به خودم گفتم باید رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو امتحان کنم. به خودم گفتم اگه لاغر شدم که هیچ اگرم نشدم دیگه سراغ هیچ رژیمی نمی‌رم. اصلا باورم نمی‌شد دو هفته اول تونستم 4 کیلو کم کنم.

وزن اولیه : 112 کیلوگرم

وزن پایانی : 89 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 23 کیلوگرم

به خودم گفتم یا با رژیم برنافیت دکتر کرمانی لاغر میشم یانه. بعدش دیگه سراغ هیچ رژیمی نمی‌رم.

دیگه بعد از این موضوع به برنافیت دکتر کرمانی ایمان قلبی پیدا کردم. دیگه به قدری خوشحال بودم که فقط می‌خواستم رژیمم رو ادامه بدم تا به وزن ایده آلم برسم. همیشه از لیست غذا ها می‌تونستم، به انتخاب خودم غذا انتخاب کنم. این واقعا رژیم رو خاص کرده بود و کلی کمک کرد به من که هرچی دلم می‌خواد رو انتخاب کنم. دیگه مهمونی و مسافرت رفتن برام خیلی راحت بود. دیگه می‌تونستم کنار بقیه غذامو بخورم و زحمت درست کردن غذای جدید رو دوشم نبود.
بهترین قسمت رژیم برنافیت دکتر کرمانی وقتی هست که می‌تونی هرچی دوست داری بخوری. این عالی بود که طی یک سال رژیم حسرت هیچ غذایی به دلم نشست.درسته حالا مقدار کمی باید غذا بخورم ولی خوبیش این بود که هرچی دلم می‌خواست رو می‌تونستم بخورم. دیگه طبیعی هست که دو هفته اول رژیم سخت بگذره، چون بدنم به کم غذا خوردن عادت نداشت. اما بعد این دو هفته که نتیجه اش رو دیدم با اراده قوی ادامه دادم. دیگه رفته رفته رژیم برام اسون تر شد. قبل از اینکه رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو بگیرم خب عادت های بد غذایی زیاد داشتم.
دریافت رژیم
مثلا اصلا یهو صبحونه نمی‌خوردم یا شام رو ساعت 12 می‌خوردم. وقتی هم گشنم می‌شد ریزه خواری زیاد می‌کردم. اما از وقتی که رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو گرفتم، عادت های بد غذاییم رفع شده. دیگه همه وعده ها و میان وعده هامو به صورت منظم می‌خوردم. برای اینکه همه ویتامین ها و مواد مغذی به بدنم برسه، هر نوع غذایی رو سعی می‌کردم بخورم. ودیگه یاد گرفته بودم وقتی حس کردم گرسنه هستم، اول یه لیوان آب می‌خوردم. چون خیلی از مواقع گشنمون نیست و تنها تشنمون هست. از وقتی شروع به رژیم کردم، با توجه به توصیه های پشتیبانم، مصرف قرص های مولتی ویتامین رو شروع کردم که موهام ریزش پیدا نکنه. دیگه بعد از مصرف قرص های مولتی ویتامین دیگه خداروشکر حتی ریزش مو هم نداشتم.
طی رژیم دچار استپ وزنی هم شدم ولی یادمه از قبل توی پیج دکتر در این مورد گفته بود که اگه رژیم فستینگ بگیری، درواقع شوک به بدنت وارد میشه و ازش خلاص می‌شم. یکی از رمز های موفقیت من با وجود رژیم برنافیت ، جملات انگیزشی بود. دیگه به خودم امید و انگیزه می‌دادم و همیشه تو رویاهام فکر می‌کردم لاغر بشم ولی با رژیم برنافیت دکتر کرمانی به آروزم رسیدم.
دیگه مطمئن بودم بقیه عمرم رو با سلامتی و تناسب اندام می‌تونم زندگی کنم. علاوه بر رژیم برنافیت دکتر کرمانی که باعث کاهش وزنم شد به کل اعتماد به نفسم رو هم زیاد کرد. دیگه رفته رفته وقتی وزنم کمتر می‌شد اعتماد به نفسم هم بیشتر می‌شد. دیگه خبری از افکار های منفی که نگاه های دیگران بود، وجود نداشت. دیگه به اون آرزوی قشنگم رسیدم و از وقتی که 89 کیلو شدم می‌تونم با اعتماد به نفس هر لباسی که دلم می‌خواد رو بردارم بپوشم.
از خواهر گلم تشکر می‌کنم که فیلم برنافیت دکتر کرمانی رو برای من ارسال کرد و منو با برنافیت دکتر کرمانی آشنا کرد. روزی نیست که برای برنافیت دکتر کرمانی دعا نکنم. از خدا می‌خوام که عمر با عزت و طولانی بهشون بده. من دقیقا توی برزخی بودم که به شدت داشتم اذیت می‌شدم و این کمک های برنافیت بود که منو از این برزخ نجات داد.

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه عزیزانی که دارای اضافه هستن اینکه:
تنها به نتیجه کار فکر کنن و به فکر مسیر سخت و طولانی برای کاهش وزن خود نباشن.
روزای خیلی خوبی در پیش رو دارن اگر وزنشون رو کم کنن.
جملات انگیزشی خیلی خوبه و با اراده قوی بگن که می‌تونم به هرچی که می‌خوام برسم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]