به دلیل اضافه وزنی که داشتم از زیارت امام حسین محروم شدم!

مصــاحبه اختصاصی با

زینب هیزمی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

زينب هيزمی هستم. وزن اوليه من 126 كيلو بود كه با دريافت رژيم لاغری برنافیت تونستم وزنم رو به 101 كيلو برسونم. هنوز به وزن ايده‌آلم نرسيدم چون هنوزز درحال رژيم گرفتن هستم. كلا از بچگی چاق بودم. هيچ وقت هم نمی‌تونستم جلوی شكمم رو بگيرم و هميشه پرخوری می‌كردم. هميشه در حال خوردن خوراكی يا غذا بودم. همينجور كه سنم ميرفت بالاتر، وزنم بيشتر می‌شد. کم کم سروکله مشکلات و درد ها پیدا شده بود. کمر درد و زانو درد یکی از کمترین مشکلاتی بود که داشتم. دیگه وقتی وزنم زیاد شده بود انجام خیلی از کارا برام سخت بود. دیگه تا دو قدم برمیداشتم خسته می‌شدم.
به خاطر وزن زیادی که داشتم یادمه وقتی رفتیم کربلا، نمی‌تونستم از هتل تا حرم پیاده برم و بیام. حتی وسیله ای هم نبود که بخوام سوار بشم. به خاطر همین توی اون سفر خیلی اذیت شدم. انقدر کلافه شده بودم که نتونستم توی اون سفر درست و حسابی حرم امام حسین (ع) برم و زیارت کنم.
وسیله پیدا نمی‌شد حرم امام حسین(ع) برم.
همش از بقیه خواهش می‌کردم برای من وسیله جور کنن تا منو حرم ببرن و پیدا کردن ماشین خیلی سخت بود. وقتی یاد اون سفر می‌افتم که چقدر اذیت شدم و همش به خاطر اضافه وزنم بود، به خودم میگم چرا زودتر به فکر لاغر کردن نیافتادم. دورانی که اضافه وزن داشتم دچار کبد چرب و چربی خون شدم. دیگه می‌دونستم راه حل تمام این گرفتاری ها کم کردن وزن هست. دیگه حتی خانواده‌ام نگران من شده بودن، همیشه اصرار می‌کردن من وزنم رو کم کنم، اما من همیشه در مقابل حرف های خانوادم مقاومت می‌کردم.
همیشه بهشون می‌گفتم مگه امکان داره آدم با کم خوردن و پیاده روی لاغر بشه؟ من بلدم خودم چه جوری لاغر بشم. دیگه مشخص بود بهانه های الکی میاوردم و میخواستم از رژیم گرفتن فرارا کنم. بعد از اینکه یه مدت گذشت دیدم، خیلی از وضعیتم بحرانی شده و برای خودم شروع کردم سرخود رژیم گرفتم. برای خودم تجویز کرده بودم یه مدت اصلا نهار نخور، یه مدت فلان چیزیو مصرف نکن. تازه یه مدت می‌گفتم فقط نون بخور.
اما خب هیچ فایده ای نداشت، تازه وزنم اصلا کم نشد هیچ، تازه دچار اضافه وزنم شدم. دیگه برای خودم باز رفتم سراغ دمنوش های لاغری. وقتی از دمنوش برای لاغری استفاده می‌کردم، پیاده روی هم می‌رفتم اما دریغ از اینکه هیچ فایده ای نداشت و وزنم هیچ تغییری نکرد.

وزن اولیه : 126 کیلوگرم

وزن پایانی : 101 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 25 کیلوگرم

یه بار که کربلا رفتم به دلیل اضافه وزنی که داشتم به شدت اذیت شدم. حتی نمی‌تونستم از حرم تا هتل برم. هیچ وقت این سفر رو فراموش نمی‌کنم.

دیگه وقتی می‌دیدم هیچ فایده ای نداره و اصلا وزنم تغییر نمی‌کنه کلی نا امید می‌شدم و باز دوباره می‌رفتم سمت پرخوری وعادت های غلط. دیگه وقتی رسیدم به 126 کیلو، کارم به جایی رسید که نمی‌تونستم حتی کارای شخصیم رو انجام بدم، باید از دیگران کمک می‌گرفتم. تا اینکه یه روزی به دخترم گفتم برای من رژیمی پیدا کن که، واقعا بتونم باهاش وزنم رو کم کنم. نمی‌خوام موهام بریزه، یا حتی احساس گرسنگی کنم، چون میدونی که نمی‌تونم بدون برنج و نون تحمل کنم. از یه طرفی حوصله اینکه هرماه بخوام برم مطب رو هم ندارم. خلاصه که دخترم بعد از کلی تحقیق گشت و برنافیت دکتر کرمانی رو برام پیدا کرد.
بلاخره همون چیزی بود که میخواستم. تازه توی رژیم برنافیت دکتر کرمانی، اجازه این رو داشتم که هرغذایی که دلم می‌خواد رو بخورم. تازه برنامه روز منو هم داشت که می‌تونستم هر غذایی که هوس کردم رو درست کنم و بخورم.
دریافت رژیم
ما از اون خانواده هایی هستیم که زیاد رفت و آمد داریم و زیاد مهمونی می‌ریم و میایم. دیگه با رژیم برنافیت دکتر کرمانی راحت می‌تونستم از جایگزینی غذا ها استفاده کنم. اینجوری صاحب خونه هم ناراحت نمی‌شد که من چرا غذا نمی‌خورم.
دیگه با گرفتن رژیم لاغری برنافیت به کل عادت های غلط غذایی من تغییر پیدا کرد. دیگه از همه غذا ها می‌خورم و پرخوری نمی‌کنم. به کل ریزه خواری رو کنار گذاشتم. قبلا که دچار اضافه وزن بودم، نمی‌تونستم حتی پیاده روی کنم، اما الان که وزنم کم شده به راحتی میتونم پیاده روی کنم. دیگه روزانه نیم ساعت پیاده روی می‌کنم تا کالری بیشتری بسوزونم. دیگه خیلی احساس گرسنگی بهم دست نمی‌داد. هر از گاهی هم که گسنم می‌شد از سهمیه لبنیاتم استفاده می‌کردم و از خرما و شیر استفاده می‌کردم. توی رژیم غذایم یه برنامه ای بود که بهش میگفتن کالری آزاد. می‌تونستم هر موقع که گرسنم می‌شد از کالری آزاد مثل هویچ، گوجه، کاهو استفاده کنم.
این مدتی که توی رژیم بودم به دلیل زیادی وزن کم کردنم دچار ریزش مو شدم. اما خب با مصرف قرص های مکمل دارم سعی می‌کنم از ریزش موهام جلوگیری کنم. وقتی که دچار استپ وزنی شدم تونستم با پیاده روی مشکل استپ وزنی ام رو حل کنم. همیشه پشتیبان های اختصاصی به من انگیزه و روحیه میدادن که خیلی دارم خوب پیش میرم. هر زمانی که سوالی برام پیش می‌اومد، از پشتیبان اختصاصیم سوال می‌کردم و سریعا جوابش رو بهم می‌گفتن. واقعا ممنونم ازتون که توی دوره رژیمم منو تنها نزاشتن و همیشه کنارم بودید.
همینکه تا الان تونستم انقدر وزنم رو کم کنم واقعا خوشحالم از این بابت و حس خیلی خوبی دارم. همینکه تونستم وزنم رو کم کنم و خانوادم رو از این نگرانی در بیارم خیلی خوب شد. دیگه در انجام کارهای شخصیم احتیاجی به کمک کسی ندارم. دیگه حتی نفس کشیدن برام خیلی راحت تر شده. اینم میدونم که هرچی بیشتر وزنم رو کم کنم درد پا و کمر دردم بهتر میشه. میدونم اگه به توصیه های رژیم برنافیت دکتر کرمانی گوش کنم دیگه نباید نگران بازگشت وزنم باشم. برای بعدا برنامه دارم که اخرش رژیم تثبت بگیرم تا دیگه روزهای تلخ و پر از درد برام تکرار نشه.

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه عزیزانی که دارای اضافه هستن اینکه:
به صورت اصولی زیر نظر یک دکتر تغذیه خوب مثل دکتر کرمانی وزن کم کن.
توی این راه سعی کن بخوای که به خودت کمک کنی که وزنت رو کم کنی.
دیگه بهانه های الکی رو بزار کنار و رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو شروع کن.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]