با این ۱۰ قدم رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید

برخی از افراد تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهدافشان انجام می دهند، اما بسیاری از افراد با اولین مشکل از آن دست می کشند. هیچ کس با زندگی موفق به دنیا نیامده است، حتی بزرگترین انسان ها نیز رویاهای زیادی در زندگی خود داشته اند.

چه کنیم تا به رویاهای خود برسیم؟ در ادامه به ۱۰ مورد اشاره شده است که می تواند شما را به موفقیت نزدیک کند.

۱- انگیزه ی واقعی خود را کشف کنید.

بسیاری از دستاوردهای بزرگ جهان توسط افراد ریسک پذیر که می خواستند خود را به جامعه اثبات کنند، رخ داده است. تمایل چنین افرادی برای تغییر زیاد است و کلمه ی شکست در واژگان آنها نمی گنجد. برای مثال آبراهام لینکلن، یک پسر بی سواد فقیر بود تا زمانی که فهمید می تواند کارهای زیادی انجام دهد.

باید انگیزه های حقیقی خود را بشناسید و زمانی را که دیگران در خواب به سر می برند، بیدار باشید و کار کنید. باید برای فداکاری و تعهد به اهداف نهایی آماده باشید.

۲- هیچ بهانه ای وجود ندارد.

همواره دو صدا در سر ما وجود دارد. اولی به ما می گوید سخت بکوشیم و بر روی کارمان حسابی تمرکز کنیم تا دچار تردید نشویم. به دنبال بهانه های الکی نباشید، از به تاخیر انداختن کارها بپرهیزید و به دنبال موقعیت هایی باشید که شما را به رویاهایتان نزدیک تر می سازد. این مطلب را فراموش نکنید که وقتی اراده ای وجود داشته باشد، راهی نیز وجود دارد.

پیشنهاد برنافیت: شش راهکار برای افزایش قدرت اراده

۳- اصول واقعی زندگی خود را در یابید.

هر فردی از اصول واقعی زندگی اش باخبر است. یکی از اصول برند اپل، تغییر در دنیا از طریق نوآوری بود که هنوز هم ادامه دارد. ببینید چه اصولی حتی زمانی که هیچ چیز به خوبی پیش نمی رود، شما را راهنمایی می کند. این اصول را به هر قیمتی شده دنبال کنید.

۴- وقتی دیگران دست از کار می کشند، شما مصرانه به کارتان ادامه دهید.

هیچ کس نمی داند یک رویا چه زمانی به واقعیت تبدیل می شود. این اتفاق ممکن است فردا یا ده روز دیگر رخ دهد. هیچ وقت نباید از رویایتان دست بکشید. تفاوت بین افراد موفق و غیر موفق این است که افراد موفق همواره تلاش می کنند، اما افراد غیر موفق به کارهای بیهوده می پردازند.

در نظر داشته باشید که برخی از افراد تنها پس از مرگشان شناخته می شوند. هیچ کس نمی داند چه زمانی می توانید نتیجه ی تلاشش را بگیرید، اما حداقل می دانید که از رویاهای خود دست نکشیده اید.

۵- ریسک پذیری، شما را به مقامات بالا می رساند.

بدون ریسک پذیری، هیچ موفقیتی وجود نخواهد داشت. افرادی که در زندگی خود موفق هستند، ریسک های زیادی متحمل شده اند. هوش و استعداد به تنهایی کافی نیست، بلکه باید ریسک پذیری خود را افزایش دهید، آماده ی تغییر زندگی باشید و به دنبال چیزهای بهتری بگردید.

پیشنهاد برنافیت: چگونه مشکلات را به موقعیت ها تبدیل کنیم؟

۶- انگیزه ی شما نباید پول باشد.

پول یک مشوق و یک امتیاز است، اما نباید به تنها انگیزه ی شما تبدیل شود. اگر برای کسب پول و درآمد سخت بکوشید، ممکن است موفق شوید، اما کامل نخواهید شد. رسیدن به رویاها، گرچه ممکن است گاهی برایتان در آمدزا نباشد، اما دستیابی به آنچه که می خواهید رضایتی حاصل می کند که از هر پاداش مالی ارزشمند تر است.

۷- از صبح زود تا دیر وقت کار کنید.

بدون تلاش زیاد به موفقیت دست نخواهید یافت. البته باید بین کار، خانواده و جامعه ی خود تعادل برقرار کنید. اگر می خواهید موفق شوید، باید به رویاهای خود بپردازید و برای دست یابی به یک موفقیت طولانی مدت، فداکاری های کوتاه مدت انجام دهید.

۸- مطالعه، شما را یک قدم به رویاهایتان نزدیک تر می کند.

مارک تایسون در ورزش زیاد قوی نبود، اما از طریق تمرین بسیار، خود را قوی ساخت. او تمام فیلم های مربوط به رشته اش را تماشا کرد، تمرین کرد و موفق شد. این موضوع را می توان به همه چیز تعمیم داد. اگر می خواهید یک نویسنده ی بزرگ شوید، زیاد کتاب بخوانید. اگر در بازار هستید، تمام مطالب مربوط به بازاریابی را مطالعه کنید. هیچ کس بدون تلاش از همه چیز باخبر نخواهد شد.

۹- ورزش کنید تا ذهن شما از انرژی لبریز شود.

اگر ماشین سوخت نداشته باشد، قادر به حرکت نیست. بدن ما نیز نسبت به انرژی مثل ماشین کار می کند. هرچه انرژی ما بیشتر باشد، کیفیت کارمان نیز بیشتر بهبود می یابد. ریچارد برنسون می گوید: “کلید موفقیت، سلامت بدن است.” افزایش جریان خون به مغز و تمرکز بیشتر بر روی رویاها از طریق ورزش حاصل می شود. ورزش را در زندگی خود بگنجانید و شانستان را برای موفقیت افزایش دهید.

۱۰- کار درست را انجام دهید.

همه ی ما موقعیت های تردید و انکار را تجربه کرده ایم. افراد موفق به شدت معتقدند کاری که برای خودشان می کنند، کاملا درست است. آنها حتی اگر روزهای بدون نگرانی را پشت سر بگذارند، می دانند که همه ی تلاششان را برای رسیدن به موفقیت انجام داده اند. نباید اجازه دهید تردیدها به زندگیتان وارد شوند و شما را از اهدافتان بازدارند.

پیشنهاد برنافیت: هفت دروغی که شما را از رشد و پیشرفت باز می دارد

کاری از گروه محتوای برنافیت

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]