دریافت رژیم برنافیت

حرکات کششی مفید برای زندگی جنسی

حتما در مورد مفید بودن حرکات کششی قبل و بعد از ورزش چیزهایی شنیده اید، اما آیا تا کنون به مفید بودن حرکات کششی و تاثیر آن بر روی زندگی جنسی هم توجه کرده اید؟ ایجاد رابطه جنسی ، ماهیچه هایی را به کار می گیرد که شما آنها را در طول روز به کار نمی برید.

آنچه در این مطلب خواهید آموخت نمایش

این کشش های ساده را به روتین روزمره ی خود اضافه کنید تا انعطاف پذیری و زندگی جنسی تان را بهبود بخشید. هرچه بدن شما انعطاف پذیرتر باشد، انجام یک حرکت خاص و جلوگیری از گرفتگی ماهیچه ای در طول رابطه ی جنسی آسان تر خواهد بود.

Standing Toe Touch

حرکات کششی مفید برای زندگی جنسی

دستان خود را بالا ببرید، شانه هایتان را بلند کنید و دنده های خود را تا جایی که می توانید از هم دور کنید. تا جایی که می توانید خود را بکشید، سپس به جلو خم شوید و نوک انگشتان پا را لمس کنید. این حرکت موجب کشش همسترینگ و آزاد شدن قسمت پایین کمر می شود. در همین وضعیت بمانید و سر خود را بالا و پایین ببرید. چند بار بازوهای خود را بچرخانید و به آرامی به حالت اولیه بازگردید.

Knee Drops

حرکات کششی مفید برای زندگی جنسی

به پشت دراز بکشید، زانوهای خود را خم کنید و کف پایتان را صاف روی زمین بگذارید. چشمان خود را ببندید تا ذهن و بدن شما آرام بگیرد. سپس زانوهایتان را به سمت راست، وسط و چپ ببرید. این حرکت آرام موجب آزاد کردن قسمت پایین کمر، رهایی از استرس و آماده شدن برای رابطه ی جنسی بهتر می شود.

Butterfly

حرکات کششی مفید برای زندگی جنسی

به پشت دراز بکشید، کف پاهای خود را به هم بچسبانید و پاهای خود را از بغل به سمت پایین ببرید. هرچه پاشنه های پای خود را به وسط بدن نزدیک کنید، کشش بیشتری را در قسمت داخلی پاها احساس خواهید کرد. برای افزایش کشش می توانید دست ها را در کنار بدن قرار دهید یا آنها را بالای سر ببرید.

Side Split

حرکات کششی مفید برای زندگی جنسی

پاهای خود را به سمت بالا ببرید و دست های خود را به حالت T در آورید. به آرامی پاهایتان را به بغل ببرید. از طرفی به طرف دیگر نچرخید و اجازه ندهید یکی از پاهای شما بیشتر از دیگری کشیده شود. پاهای خود را به سمت بدن بالا بکشید تا کشش بیشتری را در ساق ، کف و قوزک پای خود احساس کنید. اگر برای این کشش نیاز به تکیه گاه بهتری دارید، از دیوار استفاده کنید و یا آن را در حالت نشسته انجام دهید.

 

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]