حرکات کششی مفید برای زندگی جنسی

حتما در مورد مفید بودن حرکات کششی قبل و بعد از ورزش چیزهایی شنیده اید، اما آیا تا کنون به مفید بودن حرکات کششی و تاثیر آن بر روی زندگی جنسی هم توجه کرده اید؟ ایجاد رابطه ی جنسی ، ماهیچه هایی را به کار می گیرد که شما آنها را در طول روز به کار نمی برید.

این کشش های ساده را به روتین روزمره ی خود اضافه کنید تا انعطاف پذیری و زندگی جنسی تان را بهبود بخشید. هرچه بدن شما انعطاف پذیرتر باشد، انجام یک حرکت خاص و جلوگیری از گرفتگی ماهیچه ای در طول رابطه ی جنسی آسان تر خواهد بود.

Standing Toe Touch

حرکات کششی مفید برای زندگی جنسی

دستان خود را بالا ببرید، شانه هایتان را بلند کنید و دنده های خود را تا جایی که می توانید از هم دور کنید. تا جایی که می توانید خود را بکشید، سپس به جلو خم شوید و نوک انگشتان پا را لمس کنید. این حرکت موجب کشش همسترینگ و آزاد شدن قسمت پایین کمر می شود. در همین وضعیت بمانید و سر خود را بالا و پایین ببرید. چند بار بازوهای خود را بچرخانید و به آرامی به حالت اولیه بازگردید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%DA%A9%D8%B4%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%B9%D8%B6%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%85%D8%B1/” align=”right” target=”_blank”]کشش های مناسب برای عضلات پایین کمر[/button]

Knee Drops

حرکات کششی مفید برای زندگی جنسی

به پشت دراز بکشید، زانوهای خود را خم کنید و کف پایتان را صاف روی زمین بگذارید. چشمان خود را ببندید تا ذهن و بدن شما آرام بگیرد. سپس زانوهایتان را به سمت راست، وسط و چپ ببرید. این حرکت آرام موجب آزاد کردن قسمت پایین کمر، رهایی از استرس و آماده شدن برای رابطه ی جنسی بهتر می شود.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C/” align=”right” target=”_blank”]مهار کننده های عجیب میل جنسی[/button]

Butterfly

حرکات کششی مفید برای زندگی جنسی

به پشت دراز بکشید، کف پاهای خود را به هم بچسبانید و پاهای خود را از بغل به سمت پایین ببرید. هرچه پاشنه های پای خود را به وسط بدن نزدیک کنید، کشش بیشتری را در قسمت داخلی پاها احساس خواهید کرد. برای افزایش کشش می توانید دست ها را در کنار بدن قرار دهید یا آنها را بالای سر ببرید.

Side Split

حرکات کششی مفید برای زندگی جنسی

پاهای خود را به سمت بالا ببرید و دست های خود را به حالت T در آورید. به آرامی پاهایتان را به بغل ببرید. از طرفی به طرف دیگر نچرخید و اجازه ندهید یکی از پاهای شما بیشتر از دیگری کشیده شود. پاهای خود را به سمت بدن بالا بکشید تا کشش بیشتری را در ساق ، کف و قوزک پای خود احساس کنید. اگر برای این کشش نیاز به تکیه گاه بهتری دارید، از دیوار استفاده کنید و یا آن را در حالت نشسته انجام دهید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%B4%D8%B4%DB%8C/” align=”right” target=”_blank”]اشتباهات مربوط به حرکات کششی که ممکن است به بدنتان آسیب برساند[/button]

کاری از گروه محتوای برنافیت

من 106 کیلو بودم، هیچ لباسی اندازه‌م نمی‌شد! بالاخره زیر نظر متخصص تغذیه‌ برنافیت رژیم گرفتم و در 8 ماه، 27 کیلو لاغر شدم. رژیم برنافیت، آخرین رژیم زندگیم بود!

شما هم می‌تونید!!!

علی معراجی زاده

علی معراجی زاده

5/5

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

گروه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه برنافیت دکتر کرمانی یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.
بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های دکتر کرمانی که با بیش از چند سال سابقه درخشان در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت دکتر کرمانی است. در سایت برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت دکتر کرمانی با انواع متفاوتی از رژیم‌ها روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت دکتر کرمانی امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت،  محاسبه bmiدکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت دکتر کرمانی، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت دکتر کرمانی از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت دکتر کرمانی و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

گروه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه برنافیت دکتر کرمانی یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.
دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]