اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد!

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”32″ icon_color=”#3e256a” ]آرایش های غلیظ، استفاده از ریمل و سایه های رنگی و براق، رژ گونه های پودری و نازک کردن ابروها از جمله مواردی هستند، که در سبک های آرایشی قدیمی به کار برده می شدند. اگر می خواهید چهره تان از آنچه هستید، پیرتر به نظر نرسد، از انجام این موارد بپرهیزید.[/iconbox]

شاید هر چیز نوستالژیکی زیبا و جذاب باشد، اما پای زیبایی به میان می آید، آرایش قدیمی و نوستالژیک چیز جالبی به نظر نمی رسد. هر چند برخی از سبک های آرایشی برای بعضی از صورت ها مناسب تر است، اما به طور کلی سبک های آرایش قدیمی ، بدلیل سنگین بودن، چهره را پیر نشان می دهد. اگر می خواهید جوان تر به نظر برسید قبل از آرایش کردن، توصیه های زیر را بخوانید!

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%d8%b1%d8%a7-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d8%b1-%d9%86%d8%b4%d8%a7%d9%86-%d8%af%d9%87%d8%af/” align=”right” target=”_blank”]ترفندهای آرایش که شما را جوان تر نشان می دهد[/button]

استفاده از کانسیلرهای غلیظ

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد! - برنافیت

استفاده از پنکیک و کانسیلر غلیظ، به ویژه در زیر چشم ها، شما را پیرتر نشان می دهد. وقتی کانسیلر شما غلیظ باشد، بر روی چین و چروک های شما می نشیند و آنها را برجسته تر نشان می دهد. مصرف کمی کانسیلر اشکالی ندارد، اما تنها آن را باید در قسمت داخلی ناحیه زیر چشم ها بزنید که دارای چروک های کمتری است. پیش از اینکه از کانسیلر استفاده کنید، پوست خود را مرطوب کنید. پوست های مرطوب، آرایش را زیباتر نشان می دهند.

استفاده ی بیش از حد از برنزه کننده

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد! - برنافیت

کمی درخشش خوب است، اما استفاده ی بیش از حد از برنزه کننده چهره ی شما را سیاه می کند و پیرتر نشان می دهد. برای استفاده ی درست، از برنزه کننده ای استفاده کنید که تنها یک یا دو درجه از پوست شما تیره تر و یا طبیعی تر باشد. آن را به آرامی روی پوست خود بزنید، از گوشه ی شقیقه ها شروع کنید، در قسمت شقیقه ها، انحنا دهید و در گوشه ی چانه به پایان برسانید.

خط لب تیره

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد! - برنافیت

استفاده از خط لب خالی بدون پر کردن آنها یا خط لب غلیظ با یک رژ لب روشن، بسیار قدیمی است. بهترین کار این است که تنها به یک رژ لب محدود شوید. ابتدا قسمت خارجی لب ها را مداد بکشید و سپس داخل آنها را به طور کامل رنگ کنید. برای کشیدن خط لب از گوشه ها شروع کنید و سپس به سمت مرکز بیایید و با همان رنگ رژ روی تمام قسمت های لب را بکشید.

سایه های رنگارنگ

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد! - برنافیت

هنوز عادت دارید از سایه های آبی و بنفش برای آرایش چشم های خود استفاده کنید؟ بهتر است این کار را ترک کنید. این روش بسیار قدیمی است. به جای این سایه ها، از سایه های بژ خنثی استفاده کنید و آن را از خط مماس مژه های خود، به سمت چروک های پلک بکشید. یک خط چشم سیاه یا قهوه ای بزنید، سپس روی آن را با خط آبی، سبز و بنفش پر کنید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d9%86%da%a9%d8%aa%d9%87-%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%db%8c-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%da%86%d8%b4%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%d8%aa%d8%b1/” align=”right” target=”_blank”]چند نکته ی ساده ی برای داشتن چشمانی زیباتر[/button]

ابروهای نازک

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد! - برنافیت

نازک کردن ابروها دیگر همانند گذشته زیبا نیست و موجب می شود که چهره ی شما پیرتر از آنچه هستید،  نشان داده شود. سعی کنید برای دو ماه به ابروهای خود دست نزنید تا کاملا پر شوند، سپس ابروهای خود را پهن بردارید. ابروهای پهن، چهره ی شما را دخترانه و جوان نشان می دهد.

رژ گونه ی غلیظ

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد! - برنافیت

برای اینکه رژ گونه ی شما همانند آرایش دلقک ها نشود، از رژگونه ی کرمی استفاه کنید. این رژ گونه آبرسانی بیشتری برای پوست انجام می دهد و کمتر به عمق چین و چروک ها نفوذ می کند. با استفاده از یک براش و حرکات ضربه ای، رژ گونه را روی پوست خود بزنید. سپس با نوک انگشت ها، رژ گونه را به سمت شقیقه ها پخش کنید.

راز انتخاب یک رژگونه مناسب

ریمل رنگی

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد! - برنافیت

این سبک آرایشی هزاران بار مد شده و دوباره از مد افتاده است. در هنگام انتخاب ریمل، تنها از رنگ مشکی استفاده کنید. ریمل آبی اصلا طبیعی به نظر نمی رسد و شکل جالبی به صورت شما نمی دهد.

سایه های براق

اشتباهات آرایشی که شما را پیرتر نشان می دهد! - برنافیت

وقتی از سایه های براق استفاده می کنید، چین و چرو ک ها و دایره های سیاه دور چشم شما به نمایش کشیده می شوند. به جای استفاده از سایه های براق، در لوازم آرایشی خود از سایه های مات استفاده کنید تا چشمان شما را برجسته تر نشان دهد.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%87%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%b7%d8%b1%d9%81-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af/” align=”right” target=”_blank”]با این ترفندها، اشتباهات آرایش تان را برطرف کنید[/button]

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments