بهترین رژیم چاقی برای افزایش وزن و اشتها

رژیم افزایش وزن برنافیت

ویژگی‌های رژیم افزایش وزن برنافیت

افزایش وزن یا افزایش عضله می‌تونه به همون اندازه‌ی کاهش وزن سخت باشه. خیلیا این تصور رو دارن که اگه پرخوری کنن خیلی راحت می‌تونن اضافه وزن پیدا کنن. اگه این‌جوری بود که هیچ کس از کمبود وزن رنج نمی‌برد. پس علتش چی‌ می‌تونه باشه؟ مشکل اینه که افزایش وزن هم فوت و فن‌های خودشو داره و باید طبق برنامه غذایی جلو بره. اگه دوست داری وزن اضافه كنی، روش انجامش خیلی مهمه كه درست باشه. ممكنه نوشابه و دونات به افزایش وزنت كمک كنن، اما می‌تونه سلامتیت رو به خطر بندازه. به خاطر این که سلامتیت به خطر نیافته، خوردن غذاهای سالم و داشتن یک سبک زندگی سالم كاملا برات ضروریه. پس هیچ لذتی قشنگ‌تر از این نیست که لباست تو تنت خوش فرم دیده بشه.

بر خلاف این که خیلیا می‌خوان سریع وزن کم کنن، کسایی هستن که آرزوی رژیم غذایی سریع برای افرایش وزن رو دارن. مشکل اینه که افزایش وزن ترفندهای خودشو داره که اگر طبق برنامه غذایی پیش بری به راحتی می‌تونی سه کیلو در ماه به وزن خودت اضافه کنی. اینجوری دیگه همه بهت نمی‌گن وای چقدر لاغری، پوست و استخون شدی! می‌دونم آرزو داری به تناسب اندام برسی و افزایش وزن اصولی داشته باشی، اما راهش رو نمی‌دونی، من کنارتم تا این مسیر رو برات شفاف سازی کنم. لیست غذایی رژیم افزایش وزن برنافیت از وعده‌های اصلی، میان وعده‌های مغذی و سهمیه‌های مختلف تشکیل شده. از اون‌جا که علت لاغری بی‌اشتهایی هست، توی این لیست به هیچ وجه نمی‌خوام پرخوری کنی یا سمت غذاهای ناسالم بری. برعکس فوت و فن‌هایی به شما یاد می‌دیم که با کم‌ترین حجم غذا، بیش‌ترین میزان کالری رو دریافت کنی.

چرا رژیم افزایش وزن برنافیت؟

 1. اعتماد به نفس بالا
 2. تناسب اندام
 3. افزایش اشتها
 4. بهبود سیستم ایمنی
 5. افزایش توده عضلانی
 6. کاهش سوخت و ساز بدن
 7. تنظیم هورمون‌ها
 8. افزایش وزن بدون خراب شدن اندام
 9. افزایش وزن سالم
 10. انتخاب لباس‌ و سایز دلخواه

رژیم افزایش وزن برنافیت توسط چه كسی ارائه می‌شه؟

رژیم افزایش وزن برنافیت بر اساس روش‌های علم تغذیه تحت نظر دكتر كرمانی و كارشناسان تغذیه ارائه می‌شه. دكتر كرمانی 25 سال سابقه در حوزه لاغری و تغذیه داره و تونسته تا الان بیش از یک میلیون نفر رو به تناسب اندام برسونه.

رژیم برنافیت اولین رژیم غذایی در ایرانه که برای کاربران در حین رژیم پشتیبان اختصاصی در نظر گرفته. تمام پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت، در حوزه لاغری و تغذیه به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌كنن. شما از وقتی كه رژیم افزایش وزن برنافیت رو ثبت نام كنی، یک پشتیبان اختصاصی داری که تا پایان دوره رژیم کنارته. راستی اگه سوالی حین رژیم هم برات پیش اومد کافیه از متخصص تغذیه خودت بپرسی.

چرا رژیم افزایش وزن برنافیت بهترین گزینه‌اس؟

1. تنوع لیست غذایی

در برنامه غذایی رژیم افزایش وزن برنافیت هیچ ممنوعیت غذایی نیست. هر غذایی که دوست داری می‌تونی بخوری و ما فقط مقدار غذا رو برات تعیین می‌کنیم. نکته اصلی اینه‌که هیچ قرص و دارویی برات تجویز نمی‌شه و از همه مهم‌تر روی میان وعده‌‌ات تمرکز می‌کنیم تا به وزن ایده‌آلت برسی.

2. پشتیان اختصاصی در حین رژیم

با دریافت رژیم افزایش وزن برنافیت، از ابتدا تا پایان دوره رژیم یه پشتیبان اختصاصی داری که روند افزایش وزنت رو چک می‌کنه و از همه مهم‌تر یه سری ترفندهای افزایش وزن رو بهت آموزش میده. تازه ممکنه حین رژیم سوالاتی برات پیش بیاد که به راحتی می‌تونی از طریق واتس اپ با پشتیبان اختصاصی خودت در ارتباط باشی. پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهت مشاوره می‌دن و دلسوزانه تا پایان رژیم تو رو همراهی می‌کنن.

پشتیبان اختصاصی برنافیت برنافیت

3. تعداد دفعات دریافت رژیم

هر دوره رژیم افزایش وزن برنافیت 3 ماهه‌اس، در این دوره سه ماهه، هر دو هفته یکبار اعلام وزن داری و بعد از اعلام وزن با توجه به تغییرات، برنامه‌ی غذایی می‌گیری و درنهایت کارشناس تغذیه از طریق واتس آپ باهات در ارتباطه.

4. صرفه جویی در زمان

هدر نرفتن زمانت برای ما خیلی ارزشمنده، برای این که وقتت رو به خاطر رفت و آمد و دریافت رژیم تلف نکنی، ما به صورت آنلاین رژیم‌ رو بهت ارائه می‌دیم. با اپلیکیشن برنافیت می‌تونی به راحتی به لیست غذایی خودت در هر زمان و مکان دسترسی داشته باشی و به سلیقه خودت غذای مورد علاقه‌ات رو انتخاب کنی.

5. آسون بودن دریافت رژیم

برنامه غذایی رژیم افزایش وزن برنافیت جوری طراحی شده که به شدت راحته، دیگه لازم نیست برای خودت غذای جداگانه درست کنی. به هیچ عنوان در طول دوره رژیم افزایش وزن از قرص و مکمل استفاده نمی‌کنی و خیلی راحت می‌تونی کنار خانوادت هرغذایی رو میل کنی و در نهایت با خیال راحت به تناسب اندام دلخواهت برسی.

6. عضویت در گروه ماراتن 

به محض دریافت رژیم افزایش وزن برنافیت وارد گروه ماراتن می‌شی. این گروه افرادی که مشابه به وضعیت جسمانی تو هستن عضو گروه می‌شن و حسابی قراره از تجربیات هم دیگه استفاده کنید. از یه سمتی کلی چالش‌های گروهی برات در نظر گرفتیم که اگه انجام بدی و امتیاز کسب کنی می‌تونی یکی از برنده‌های خوش شانس ما باشی. با خرید این رژیم علاوه  بر افزایش وزن اصولی و حس خوب می‌تونی لذت برنده شدن رو هم تجربه کنی و برنده‌ی این دوره از ماراتن برنافیت باشی.

رژیم افزایش وزن برنافیت بدون مکمل و دارو

نتایج موفق دوره‌های قبل

[marathon_record_carousel]

رژیم افزایش وزن به چه کسی توصیه می‌شه؟

خیلیا فکر می‌کنن هیچ راهی برای افزایش وزن وجود نداره و به کل ناامید می‌شن، باید بهت بگم که تصورت کاملا اشتباهه. کسایی که از لاغری خسته شدن تنها کافیه یه بار از رژیم افزایش وزن برنافیت پیروی کنن تا معجزه‌ی افزایش وزن رو تجربه کنن.

 • بی‌اشتهایی باعث شده غذا نخوری؟
 • دیگه از لاغری خسته و ناامید شدن؟
 • بعضی از بیماری‌ها باعث کمبود وزن‌ت شده؟
 • کلی رژیم‌های مختلف امتحان کردی ولی به نتیجه‌ای نرسیدی؟
 • اندام ریزی داری و دوست داری به تناسب اندام برسی؟

اگر به سختی غذا می‌خوری، بهتره برای رفع این موضوع با پشتیبان اختصاصی رایگان برنافیت یه مشورت بگیری. پشتیبان اختصاصی برنافیت کنارته تا در مورد افزایش گرسنگی و افزایش وزن سالم بهت کمک کنه‌.

تیم ما

[team-carousel]

تو رژیم افزایش وزن چه اتفاقاتی برات می‌افته؟

ویژگی‌های افزایش وزن برنافیت

نمونه برنامه غذایی افزایش وزن برنافیت

راز افزایش وزن اینه که با پیروی از یک رژیم غذایی افزایش وزن مناسب، به طور مداوم کالری بیش‌تری نسبت به اون چیزی که از طریق فعالیت می‌سوزونی، مصرف کنی. لیستی از غذاهای رژیمی و غذاهایی که از اون لذت می‌بری و می‌تونی درازمدت بهش پایبند باشی.

نمونه لیست غذایی افزایش وزن برنافیت برنافیت

هزینه‌ی رژیم افزایش وزن چقدره؟

هزینه‌ی رژیم سه ماهه‌ی افزایش وزن برنافیت تنها 325 هزار تومانه که با دریافت این رژیم یک پشتیبان اختصاصی در طول دوره رژیم داری و تا پایان دوره کنارته و از همه مهم‌تر روند افزایش وزن‌ت رو بررسی می‌کنه.

چطور رژیم افزایش وزن برنافیت رو دریافت کنم؟

برای دریافت رژیم افزایش وزن حتی یه لحظه هم مکث نکن. کافیه فرم زیر رو کامل کنی. نحوه ثبت نام رو گام به گام برات این پایین توضیح دادم.

مرحله اول

 1. جنسیت خودتو انتخاب کن.
 2. وزن، قد و سن خودتو وارد کن.

مرحله دوم 

 1. در این قسمت گزارش میزان اضافه وزنت رو نشون می‌ده.
 2. روی دکمه دریافت رژیم کلیک کن.

مرحله سوم

 1. برای ثبت نام و دریافت رژیم باید مشخصاتت رو وارد کن که شامل: نام، نام خانوادگی و شماره موبایل هست.

مرحله چهارم

 1. در مرحله چهارم اگر به بیماری خاصی مبتلا هستی باید مشخص کنی.
 2. روی دکمه دریافت رژیم کلیک کن.

مرحله پنجم

 1. با توجه به شرایط جسمانی‌تون، برات مشخص می‌شه که رژیم کتوفیت مناسبه برات یا نه؟!
 2. اگه رژیم کتوفیت برات مناسب نبود، برنافیت بسته‌های رژیم دیگه‌ای رو بهت پیشنهاد می‌کنه.
 3. با انتخاب یکی از بسته ها ازت می‌خواد که اگه کد تخفیف داری وارد کنی.
 4. در نهایت پرداخت یا به صورت پرداخت اینترنتی انجام می‌شه که این روش به صورت سریع و آنی از طریق کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب انجام می‌شه، یا انتقال کارت به کارت که تایید پرداخت کارت به کارت حداکثر 24 ساعت زمان می‌بره.
 5. در نهایت روی دکمه خرید و دریافت رژیم بزن و برای دریافت رژیم هزینه رو پرداخت کن.

به خانواده‌ بزرگ برنافیت خوش اومدی ?

کتوفیت برنافیت برنافیت

[accordion question=” تو رژیم افزایش وزن چه غذاهایی رو باید مصرف کنی؟ “] تو  رژیم افزایش وزن دیگه قرار نیست خوراکی‌های عجیب‌غریب و گرون بخوری. کاملا لیست‌های غذایی در دسترس و ایرانیه. [/accordion]

[accordion question=”ممکنه بعد از رژیم، پوستم شل بشه یا بیافته؟”] برای این که بعد از رژیم پوستت شل نشه، تو رژیم برنافیت، همه‌ی گروه‌های غذایی مورد نیاز بدن گنجانده شده! هم‌چنین تحرک و پیاده‌روی در کنار رژیم، به طور کامل از افتادگی پوست جلوگیری می‌کنه. پس دیگه نگران هیچی نباش! [/accordion]

[accordion question=”آیا در کنار رژیم نیازه که دارو مصرف کنم؟ “] خیر. برای لاغری نیاز به مصرف هیچ‌ دارو و دمنوشی نیست. اما در صورت نیاز پشتیبان اختصاصیت برات مولتی ویتامین (برای تامین ویتامین‌های بدن) تجویز می‌کنه. [/accordion]

[accordion question=”چطور می‌تونم به متد رژیمی برنافیت اعتماد کنم؟ “] رژیم‌های برنافیت، موفق‌ترین رژیم لاغری برنافیته که بر اساس جدیدترین متدهای علم تغذیه طراحی شده. بیش‌تر از 90 درصد از افرادی که تو رژیم‌های برنافیت شرکت کردن، با موفقیت به وزن ایده‌آل‌شون رسیدن.[/accordion]

[accordion question=”بعد از واریز هزینه چقدر طول می‌کشه که رژیمم رو شروع کنم؟”] بعد از ثبت‌نام رژیم و واریز وجه، پشتیبان اختصاصیت بهت پیام می‌ده، شرایط جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه، با توجه به شرایطت بهت رژیم می‌ده و از همون لحظه می‌تونی رژیمت رو شروع کنی. [/accordion]

[accordion question=”.”]

برخلاف خیلی از افراد که به دنبال رو‌ش‌هایی برای لاغری سریع هستند، عده‌ای نیز به دنبال برنامه غذایی چاقی می‌گردند که چند کیلو به وزنشان اضافه کنند تا لباس‌های مورد علاقه‌شان را بپوشند. جالب است بدانید که خلاف تصور عموم، افزایش وزن بسیار سخت‌تر از کاهش وزن است. در این مقاله می‌خواهیم در مورد برنامه غذایی افزایش وزن عوامل تاثیرگذار بر چاقی، غذاهای پرکالری و چاق‌کننده برای رژیم افزایش وزن و رژیم چاقی با شما دوستان صحبت کنیم و در انتها برای انتخاب برنامه غذایی برای چاق شدن به شما کمک خواهیم کرد.

استپ وزن - برنامه غذایی چاقی

دلایل چاقی چیست؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث افزایش وزن و چاقی می‌شوند. اگر می‌خواهید عوامل تاثیرگذار بر چاقی را بدانید، ادامه‌ی مقاله را بخوانید.

عوامل تاثیرگذار بر چاقی کدام است؟

عوامل مختلفی روی چاقی تاثیر می‌گذارند، از جمله:

1- عوامل ژنتیکی

از اصلی‌ترین عوامل تأثیرگذار بر چاقی ارث یا ژنتیک است. این ژنتیک است که تعیین می‌کند بدن چقدر میل به ذخیره کردن چربی دارد. البته عوامل محیطی تعیین کننده‌ی فعال شدن یا نشدن این ژن‌ها هستند. عوامل محیطی، سبک زندگی سالم، تغذیه و فعالیت‌های شما در روند افزایش وزن شما بسیار موثرند.

ماساژ برای درمان سلولیت - برنامه غذایی چاقی

2- عوامل عصبی و روانی

اختلالات عصبی در نهایت بدن را به سمت پرخوری می کشاند. استرس و اضطراب سیستم هورمونی را برهم می‌زند و در نهایت باعث افزایش وزن می‌شود.

از آنجایی که سروتونین بعد از مصرف کربوهیدرات‌ها ترشح می‌شود و باعث شادی در شما می‌شود، در زمانی که استرس و اضطراب دارید ناخود آگاه بدن شما به سمت خوردن غذای بیشتر هدایت می‌شود.

3- بروز برخی از بیماری‌ها

بعضی از بیماری‌ها با برهم زدن نظم هورمونی همراه است که در نهایت منجر به چاقی می‌شود. از جمله این بیماری‌ها می‌توان به دیابت، کم کاری تیروئید و اختلالات گوارشی اشاره کرد.

از این مسائل که بگذریم منظور ما از چاقی، اضافه وزنیست که یک فرد دارای کمبود وزن به دنبال آن است نه افزایش وزنی که یک فرد به طور ناخواسته درگیر آن می‌شود.

بهترین رژیم چاقی چیست؟

پیش از آنکه بهترین رژیم چاقی را به شما معرفی کنیم باید اشاره کنیم که افزایش وزن صرفاً نباید همراه با خوردن غذاهای پرکالری باشد، زیرا این کار تنها باعث جمع شدن توده چربی در کل بدن و بد شکل شدن اندام می‌شود. پس بهترین چاقی چیست؟

بهترین رژیم افزایش وزن رژیمی است که در آن کربوهیدرات، پروتئین، چربی، مواد معدنی و املاح همچنین ویتامی‌نها به مقدار کافی به بدن برسد. در واقع چربی باعث چاقی نمی‌شود بلکه این کربوهیدرات‌ها هستند که چاقی را به همراه دارند.

خوراکی‌های موثر که روی افزایش وزن تاثیر می‌گذارند

اگر بخواهیم خوراکی‌هایی را که روی افزایش وزن تاثیر می‌گذارند، نام ببریم باید آنها را به دو دسته غذاهای پرکالری و غذاهایی که اشتها را افزایش می‌دهند، تقسیم کنیم.

1- غذاهای اشتها آور

بعضی از غذاها را وقتی به لیست برنامه غذایی برای افزایش وزن خود اضافه می‌کنید، باعث افزایش وزن مفید برای بدن شما می‌شوند، از جمله‌ی این غذاها می‌توان به شیرموز، اسموتی، بستنی و شیک‌ها،  بادام زمینی و میوه‌های خشک اشاره کرد.

همچنین میوه‌ها و سبزیجات تازه، زردآلو،انگور بی‌دانه قرمز، انجیر، خرما، دارچین و رازیانه از جمله مواد غذایی هستند که به اشتهای شما کمک فراوانی می‌کنند.

2- غذاهای پرکالری

غذا های کالری‌دار، غذاهایی هستند که جدا از بحث حجم و میزان مصرفشان غذای پرکالری محسوب می‌شوند.

مغزیجات، میوه‌های خشک، تخم مرغ،  جوانه گندم، شیر انبه، شیر و شکلات، برنج و گوشت قرمز،سیب زمینی و غذاهای نشاسته دار، همچنین میوه‌های خشک مثل انواع برگه و توت‌ها از جمله مواد غذایی پرکالری محسوب می‌شوند.

خوراکی‌هایی که روی افزایش وزن اثر می‌گذارند، مثل تخم مرغ، کره بادام زمینی، گوشت همراه با چربی ها، حبوبات، سبزیجات دارای نشاسته مثل سیب زمینی، میوه‌ها و غلات کامل، روغن زیتون و کنجد و آجیل و مغزیجات.

معرفی رژیم چاقی برنافیت

یکی از موثرترین و مجرب‌ترین رژیم‌های افزایش وزن که بیشترین میزان رضایت را داشته، متد رژیم برنافیت است. در این رژیم وعده‌ها و میان وعده‌ها به گونه‌ای ترتیب داده شده‌اند که افراد بدون احساس سیری بیش از حد یا اضافه وزن ناسالم به وزن دلخواه خود برسند.

راهکارهای افزایش وزن از زبان برنافیت

برنامه غذایی افزایش وزن در یک ماه

برای اینکه در مدت کوتاهی به وزن مورد نظرتان برسید، باید به نکات زیر توجه کرده و آنها را در برنامه‌ی روزانه‌ی خود بگنجانید.

1- برنامه غذایی چاقی؛ وعده‌های غذایی را افزایش دهید

افزایش تعداد وعده‌های غذایی یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش وزن است. در این وعده‌ها می‌توانید از میوه‌هایی که باعث چاقی می‌شوند استفاده کنید. خرما، کشمش، انجیر و آووکادو سرشار از قند طبیعی هستند و باعث می‌شوند که وزن شما بالا برود. میوه‌های تابستانی مثل شلیل، هلو، آلو زرد، گلابی و انگور نیز باعث افزایش وزن می‌شوند. سعی کنید بین وعده ها فاصله نیاندازید تا ذخایر انرژی بدنتان کم نشود.

2- برنامه غذایی چاقی؛ در هر وعده از غذاهای سالم و پرکالری استفاده کنید

همیشه چند گروه مختلف از مواد غذایی را با هم استفاده کنید. فقط به خوردن یک نوع ماده غذایی اکتفا نکنید. مثلا تکه‌ای  نان برداشته و آن را به کره بادام زمینی آغشته کنید و رویش میوه‌های مختلفی مثل موز و کیوی بگذارید و آن را همراه با یک لیوان شیر میل کنید. در این صورت مواد مغذی فراوان و گسترده تری به بدن شما می رسد. خوراکی‌هایی که دارای کربوهیدرات و چربی و پروتئین باشند، نیز مفید هستند. می‌توانید از میوه‌های خشک استفاده کنید که مواد نگهدارنده و قند اضافی ندارند.

فلات وزن - برنامه غذایی چاقی

3- برنامه غذایی چاقی؛ قبل از خواب مواد غذایی پروتئینی و مفید استفاده کنید

یکی از بهترین مواقع برای افزایش وزن، زمان قبل از خواب است. البته نه به این معنا که بلافاصله قبل از خواب غذا بخورید. اما سعی کنید از وعده‌ی بعد از شام غافل نشوید. به‌علاوه اگر قبل از خواب از مواد مغذی و پروتئین استفاده کنید، این مواد به توده‌ی عضلانی تبدیل خواهند شد.

4- برنامه غذایی چاقی؛ مصرف ویتامین‌ها را فراموش نکنید

مصرف مولتی ویتامین‌ها نیز باعث افزایش اشتهای شما خواهند شد. ویتامین‌ها را در بین غذا مصرف کنید تا بیشتر جذب بدن شوند و اشتهای شما را برای مصرف غذاها افزایش دهند.

شیرینی‌ها و فست فودها نیز به نوبه خود در چاقی موثرند. فست فودها بیشتر در کنار خود نوشیدنی‌های سرشار از کربوهیدرات دارند که خود باعث افزایش وزن مضاعف می‌شوند. چربی‌های ترانس موجود در غذا‌های سرخ شده، شیرینی‌جات، خمیر و پنیر پیتزا و همچنین کلوچه و کوکی باعث افزایش وزن می‌شوند. اما از آنجا که این افزایش وزن کاملا ناسالم است و تنها به حجم چربی‌های بدن منجر می‌شود، به هیچ وجه آن را توصیه نمی‌کنیم.

در رژیم افزایش وزن باید به چه نکاتی توجه کرد؟

همانطور که قبل‌تر بیان شد، در یک رژیم متعادل و مناسب برای افزایش وزن، باید از تمام گروه مواد غذایی استفاده شود. یک رژیم غذایی سالم باید علاوه بر کالری زیاد، سالم باشد. نکات زیر می‌توانند به افزایش وزن سالم شما کمک کنند:

 • از گوشت، برنج، نان، غلات و میوه های خشک غافل نشوید.
 • روغن زیتون را به غذای خود اضافه کنید.
 • ماستی مصرف کنید که چربی کامل داشته باشد.
 • فست‌فودها گزینه‌های مناسبی برای اینکه لیست غذایی شما قرار بگیرند نیستند.
 • وعده‌های غذایی خود را افزایش دهید، مثلا به جای ۳ وعده، ۶ وعده غذا بخورید.

برنامه رژیم چاقی رایگان

اگر قصد دارید به وزنتان اضافه شود و به دنبال یک رژیم چاقی رایگان هستید، نکات موجود در این مقاله را برای یک هفته استفاده کنید. اگر پاسخ بدنتان به آن مثبت بود می‌توانید آن را ادامه دهید. قبل از اقدام برای گرفتن رژیم به این نکات توجه داشته باشید که در یک رژیم متعادل، شما بدون مصرف غذاهای ناسالم باید حدود ۲ تا ۴ کیلو در ماه وزن اضافه کنید.

افزایش وزن سالم - برنامه غذایی چاقی

چاق شدن برای بدنسازی

بدنسازی به دلیل ساخت عضلات جدید به شما کمک می‌کند که علاوه بر ساختن یک اندام خوب و خوش فرم به افزایش وزن دلخواه برسید. تمرین با وزنه‌های سنگین، راهی موثر برای افزایش توده و حجم عضله‌ها و در نتیجه افزایش وزن شماست. وقتی با وزنه‌های سنگین‌تر کار می‌کنید هورمون‌های آنابولیک که باعث عضله‌سازی می‌شوند ساخت عضله در بدن شما را تسریع می‌کنند.

برای اینکه در کنار بدنسازی به وزن دلخواه برسید، چند نکته را باید رعایت کنید:

 • کالری بیشتری مصرف کنید.
 • از چربی‌های مفید غافل نشوید
 • میزان پروتئین دریافتی را در بدن افزایش دهید.
 • خواب و استراحت کافی داشته باشید.
 • با وزنه های بالاتر و سنگین‌تر کار کنید.

خوراکی‌های مناسب بدنسازی

برای اینکه عضلات خوش‌فرم‌تر و زیباتری داشته باشید علاوه بر تمرین‌های عضله‌سازی باید به تغذیه‌ی خود نیز اهمیت دهید. خوراکی‌های زیر برای تمرین‌های بدنسازی بسیار مفید هستند:

 • تخم مرغ
 • شیرموز
 • سویا
 • میگو
 • ماهی تن
 • سینه مرغ
 • سینه بوقلمون
 • ماست یونانی
 • انواع آجیل
 • برنج قهوه‌ای
 • و انواع حبوبات

برای دریافت رژیم افزایش وزن برنافیت ، در کادر زیر شماره خود را وارد کنید.

[buttontag] دریافت رژیم لاغری [/buttontag]

[/accordion]

guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شهناز بلالی مهیاری

سلام ضمن خسته نباشی به اقای دکتر وتمام مشاوران رژیم برنافیت عزیز من واقعا لاغر نمیشدم ولی این برنامه ی اقای دکتر واقعا منو انگیزه داد ممنون از همه ی شما

پشتیبان برنافیت

سلام شهناز جان
ممنون از اینکه تجربتو با ما به اشتراک گذاشتی گلم .خیلی خوشحالم که تونستی موفق بشی

مطالب مرتبط:

خانه