با کمپین لاغری بدون ریسک برنافیت از دکترکرمانی تضمین شده رژیم بگیر!

خبرای خوبی براتون دارم، قراره توی کمپین لاغری بدون ریسک، تجربه های زیادی کسب کنی و در نهایت به اندام ایده‌آلت برسی. سری گذشته که افراد در این کمپین شرکت کردن، جزو رکوردداران ما شدند و به وزن و اندامی که آرزو داشتن رسیدن. خلاصه که توی کمپین لاغری بدون ریسک خیلی ها ترکوندن.

معرفی کمپین لاغری بدون ریسک

در این کمپین افراد طی سه ماه ۱۲ کیلو کاهش وزن داشته اند و جزو رکوردداران ما شدند که تونستن کاپ قهرمانی سال ۱۳۹۹ رو از ما بگیرن. اما خیلی از افراد هم بودن که، متاسفانه دست دست کردن و از کمپین لاغری بدون ریسک عقب افتادن. اما دیگه وقتش رسیده که خبر خوب رو براتون بگم که مثل بمب بترکه. این شما و این شروع کمپین لاغری بدون ریسک.

حالا داستان کمپین لاغری بدون ریسک چیه؟

داستان از این قرار بود که ما یک کمپین لاغری بدون ریسک، تقریبا ۷ ماه پیش برگزار کردیم، طرفدارای زیادی داشت، اون موقع شرکت کننده های خیلی زیادی برای این رقابت اومدن و در کمپین لاغری بدون ریسک شرکت کردن. با این وجود خب با خودمون گفتیم وقتی انقدر هواداران برنافیت دکتر کرمانی از این رژیم استقبال کردن و خوششون اومده، چرا باز دوباره این کمپین رو راه نندازیم. اینجوری باز هر کسی که دوست داره، میتونه در این کمپین لاغری بدون ریسک شرکت کنه و شانس خودشو رو دوباره امتحان کنه؟

دیگه برای تابستون ۱۴۰۰ قراره همگی بترکونیم. تا حالا رژیم های مختلفی رو امتحان کردی ولی به نتیجه نرسیدی ؟ یا هنوزم فکر می‌کنی که شک داری موفق بشی یا نه؟ یا شایدم دلت می‌خواد مطمئن ترین و سالم ترین روش کاهش وزن رو امتحان کنی؟

اونایی که خیلی ناامید هستن و میگن راهی برای کاهش وزن نداریم، با شرکت در کمپین لاغری بدون ریسک میتونی به اندام ایده‌آلت برسی و کلی بهت خوش بگذره. کمپین لاغری بدون ریسک تنها تفاوتی که با رژیم معمولی داره اینکه که، تو این کمپین این فرصت رو داری که تا ۲ هفته بعد از شروع رژیمت، اگر به هر دلیلی نخواستی رژیمت رو ادامه بدی، بدون هیچ شرطی میتونی کل هزینه پرداختی رو از برنافیت پس بگیری. دیگه باید تصمیم جدی بگیری و از چربی های مزاحم خلاص بشی.

هدف کمپین لاغری بدون ریسک چیه؟

مثل کمپین لاغری بدون ریسک گذشته ما دوتا هدف اصلی برای شروع این رقابت جذاب داریم:

اول از همه قراره توی این راه تجربه های جدیدی کسب کنیم و با کمک هم تا پایان سفر کاهش وزن، به تناسب اندام دلخواه برسیم. ۱۲ کیلو کاهش وزن به همراه ۱۲ سانت کاهش سایز، درکمپین لاغری بدون ریسک به مدت سه ماه برای رسیدن به تناسب اندام رو از دست نده.

دوم اینکه شما هر روز صبح که خودتو توی آیینه می‌بینید، این بدن واقعی شما نیست. بدن واقعی شما زمانی هست که بعد این کمپین نتیجه‌‌اش رو می‌بینید. پس وقتشه که همه با هم به اون اندام دلخواه برسیم.

لاغری بدون ریسک مدت دوره 3 ماهه

کمپین لاغری بدون ریسک از کی شروع می‌شه؟

ثبت نام کمپین لاغری بدون ریسک از تاریخ ۱۵ تیر ماه تا  ۳۱ تیر ماه ادامه داره. این نشون میده که فرصت کمی باقیست تا در کمپین لاغری بدون ریسک ثبت نام کنید.  پس این فرصت استثنایی رو از دست نده و برای ثبت نام همین الان اقدام کن و به جمع کمپین لاغری بدون ریسک بپیوند.

 چرا باید در این کمپین لاغری بدون ریسک شرکت کنی؟

خیلیامون هزینه های زیادی رو برای انواع روش های لاغری دادیم، ولی به نتیجه دلخواهمون نرسیدیم!

اما این بار همه نگرانی هاتو کنار بذار!!!

با کمپین لاغری بدون ریسک برنافیت از دکترکرمانی تضمین شده رژیم بگیر!

تو این کمپین این فرصت رو داری که تا ۲ هفته بعد از شروع رژیمت، اگر به هر دلیلی نخواستی رژیمت رو ادامه بدی، بدون هیچ شرطی میتونی کل هزینه پرداختی رو از برنافیت پس بگیری. این رژیم کمپین لاغری بدون ریسک با همه رژیم هایی که شنیدید و نشنیدید، به کل زمین تا آسمون فرق داره. توی این کمپین لاغری بدون ریسک هیچ محدودیتی برای تعداد افراد ثبت نامی وجود نداره. شما می‌تونید در این کمپین لاغری بدون ریسک با قهرمان هایی که در کمپین قبلی به نتیجه رسیدن، صحبت کنید و از تجربه های تک تک عزیزان نهایت سود را ببرید. تازه این اول ماجراست، پشتیانی در طول دوره توسط کارشناس تغذیه انجام میشه و انتخاب وعده های غذایی به انتخاب شماست و می‌تونید، ارتباط سریع و آسان با پشتیبان در واتساپ داشته باشی و کلی اتفاقای جذاب دیگه که منتظرت هستن.

هزینه کمپین لاغری بدون ریسک چقدر؟

دیدید که همیشه جنس هایی که تضمین می‌کنن، گرون تره. اما خبر خوب اینکه؛ کمپین لاغری بدون ریسک کاملا تضمینی هست ولی اصلا قیمتش فرق نکرده تازه تو این کمپین این فرصت رو داری که تا ۲ هفته بعد از شروع رژیمت، اگر به هر دلیلی نخواستی رژیمت رو ادامه بدی، بدون هیچ شرطی میتونی کل هزینه پرداختی رو از برنافیت پس بگیری.

به خاطر وجود گرم شما عزیزان مثل رژیم های معمولی، هزینه کمپین لاغری بدون ریسک هم به همین صورت است. شما تنها با پرداخت ۳۲۵ هزار تومن می‌تونید این رژیم رو دریافت کنید و از خدمات ویژه کمپین بهره‌مند شوید. پس این کمپین تضمینی رو از دست نده.

مگه می‌شه این خبر خوب رو بهتون بدیم ولی به نفع شما نباشه؟

در کمپین لاغری بدون ریسک، کسانی که عضو رژیم غذایی برنافیت دکترکرمانی بشن بدون هیچ ریسکی میتونن رژیمشون رو شروع کنن، تو این کمپین تا ۱ ماه بعد از شروع رژیم اگر به هر دلیلی نخواستی رژیمت رو ادامه بدی میتونی بدون هیچ شرطی کل هزینه ی پرداختی رو از برنافیت پس بگیری.

پس زود باشید دیگه چی این بهتر؟! یادت نره تنها از ۱۵ تیر ماه تا ۳۱ تیره ماه فرصت ثبت نام داری. یادت باشه از کمپین لاغری بدون ریسک عقب نمونی…

لاغری بدون ریسک

در ادامه به سوالات متداول درمورد کمپین لاغری بدون ریسک جواب دادیم

  1. در این کمپین لاغری بدون ریسک چه اتفاقاتی می‌افته؟

  • ۱۲ کیلو کاهش وزن در طول دوره ۳ ماهه
  • انتخاب وعده های غذایی به انتخاب شما
  • ارتباط سریع و آسان با پشتیبان در واتساپ
  • افزایش اراده قوی برای کاهش وزن
  • ۱۲ سانت کاهش سایز
  • اگر به هر دلیلی خواستی رژیمت رو ادامه بدی میتونی، بدون هیچ شرطی کل هزینه ی پرداختی رو از برنافیت پس بگیری
  1. من تازه رژیم گرفتم از مجموعه برنافیت می‌تونم وارد کمپین لاغری بدون ریسک بشم؟

بله به دلیل اینکه این رژیم هزینش با رژیم های دیگه فرقی نداره شما می‌تونید به راحتی در کمپین لاغری بدون ریسک شرکت کنید.

پس منتظر چی هستی؟

برای ثبت نام، دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر کافیه وارد کمپین لاغری بدون ریسک بشی و یا عدد ۱۱ رو به ۳۰۰۰۶۰۲۶۲۶ پیامک کنی. فقط روی هدفت تمرکز کن، برنافیت کمک میکنه.

 

من 106 کیلو بودم، هیچ لباسی اندازه‌م نمی‌شد! بالاخره زیر نظر متخصص تغذیه‌ برنافیت رژیم گرفتم و در 8 ماه، 27 کیلو لاغر شدم. رژیم برنافیت، آخرین رژیم زندگیم بود!

شما هم می‌تونید!!!

نویسنده: ملیکا حسین زاده

نویسنده: ملیکا حسین زاده

5/5

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

گروه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه برنافیت دکتر کرمانی یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.
بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های دکتر کرمانی که با بیش از چند سال سابقه درخشان در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت دکتر کرمانی است. در سایت برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت دکتر کرمانی با انواع متفاوتی از رژیم‌ها روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت دکتر کرمانی امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت،  محاسبه bmiدکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت دکتر کرمانی، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت دکتر کرمانی از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت دکتر کرمانی و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

گروه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه برنافیت دکتر کرمانی یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.
دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]