دریافت رژیم برنافیت

دریافت برنامه لاغری با رژیم و ورزش مخصوص لاغری موضعی

رژیم همراه با برنامه ورزشی

ویژگی برناجت برنافیت

امان از این شکم!

تا حالا شده بخوای بری مهمونی، ببینی لباسی که دوست داری برات تنگ شده؟! تا حالا شده با هزار زحمت شکمت رو تو لباست جا بدی، وسط مهمونی یهو دکمه‌ی لباست بیفته؟! تا حالا شده به خاطر چاقی شکمت لباسی که دوست نداری، بخری؟ همه‌ی ما دوست داریم تو مهمونی‌ها جذاب باشیم و قشنگ‌ترین لباس‌هامونو بپوشیم، اما این شکم لعنتی همیشه مزاحمه. جدا از این که تناسب اندام‌مون رو به هم می‌زنه، اعتماد به نفس‌مون رو پایین میاره و برای سلامتی‌مون هم خطرناکه! تازه اکثر خانوما دچار چاقی موضعی هستن، یعنی ممکنه تجمع چربی در قسمت لگن بیشتر از بقیه اندام‌ها باشه، با رژیم به همراه ورزش قراره کل اندام بدنت رو لاغر کنی.

با این که آب‌کردن چربی‌های شکم کار خیلی سختی نیست، اما به یه آرزو تبدیل شده، اما چرا؟!

بهترین راه برای تخت‌شدن شکم؟!

چربی‌های شکم و پهلو بیش‌ترین میزان چربی بدن رو تشکیل می‌دن، خیلی سرسختن و به این زودی‌ها آب نمی‌شن. در حدی که ممکنه رژیم بگیری، لاغر هم بشی، اما هنوز شکم داشته باشی!!  خب پس چیکار باید کرد؟! برای این که بتونی چربی‌های شکم و پهلوت رو آب کنی، باید حداقل ۶۰ درصد از چربی‌های بدنت رو بسوزونی که با رژیمِ تنها این کار، خیلی زمان‌بره!

بهترین و سریع‌ترین راه برای تخت‌شدن شکم، رژیم مناسب در کنار برنامه‌ی ورزشی اصولیه. رژیمی که: متابولیسم و چربی‌سوزی بدنت رو بالا ببره و برنامه‎ی ورزشی‌ای که: مختص لاغری شکم و پهلو باشه و چربی‌هاتو آب کنه. اما همچین رژیم کاملی رو از کجا می‌شه پیدا کرد؟

نگران نباش برنافیت برای تخت‌شدن شکمت راه‌حل قطعی داره!

برناجت، رژیم شکم‌تخت برنافیت دکترکرمانی

اگه می‌خوای تو سریع‌ترین زمان از شر چربی‌های شکم و پهلوت خلاص شی، رژیم برناجت، بهترین گزینه است. با برناجت علاوه بر رژیم غذایی، برنامه‌ی ورزشی اختصاصی برای آب‌کردن چربی‌های شکم و پهلو دریافت می‌کنی و در سه ماه بین ۱۰ تا ۱۴ کیلو کاهش وزن و ۱۴ تا ۱۶ سانت سایز کم می‌کنی.

تمرکز رژیم غذایی برناجت بر روی خوراکی‌های پروتئینیه تا به کمک آن علاوه‎بر کاهش وزن، چربی‌های ناحیه‌ی شکمت به عضله تبدیل بشن. برنامه لاغری با رژیم و ورزش برناجت، یک برنامه‌ی لاغری موضعی هست که به طور اختصاصی برای آب‌کردن چربی‌های شکم و پهلو ارائه می‌شه.

برای آشنایی بیشتر با رژیم برناجت حتما ویدئوی زیر رو ببین

چرا رژیم برناجت؟

می‌خوای بدونی چرا برناجت بهترین راه، برای تخت‌شدن شکمه، حتما ادامه‌ی این مطلب رو بخون.

۱. خیال تخت با شکم تخت!

خیلی‌ها برای این که تو مدت زمان کم شکم‌شون تخت بشه، متاسفانه سراغ روش‌های غیرعلمی و غیراصولی‌ می‌رن، روش‌هایی مثل جراحی، دارو و دمنوش. اما اغلب این روش‌ها، نه تنها نتیجه‌ای جز اتلاف وقت و پول ندارن، بلکه برای سلامتی هم خطرناکن! اما پیشنهاد قطعی برنافیت، یه رژیم اصولی در کنار برنامه ورزشی مختص لاغری موضعی هست. این ۲ در کنار هم، سرعت سوخت و ساز بدن و آب‌شدن چربی‌های شکم و پهلو رو افزایش می‌دن. برناجت بهترین و سریع‌ترین راه تخت‌شدن شکم تخته، خیالت تخت!

۲. رژیم غذایی چربی‌سوز

تمرکز رژیم غذایی برناجت بر روی مواد پروتئینیه تا در طول رژیم علاوه بر این که وزن کم کنی، چربی‌های شکم و پهلوت به عضله تبدیل بشن. هم‌چنین این رژیم، سهمیه ورزشی هم داره، یعنی روزانه حدود ۳۰۰ کالری اضافه‌تر دریافت می‌کنی. این سهمیه شامل مواد غذایی پروتئینیه.

۳. پشتیبانی اختصاصی زیر نظر متخصص تغذیه

«بدنم به کدوم غذاها نیاز داره؟ چه غذاهایی رو نباید بخورم؟ با چه ترفندی زودتر لاغر شم؟ رژیم گرفتم، چرا وزن کم نمی‌کنم؟ و …» جواب این سوال‌ها رو فقط یه متخصص تغذیه می‌دونه. به همین خاطر در طول رژیم یه متخصص تغذیه کنارته تا به همه‌ی سوالاتت جواب بده و راهنماییت کنه. هم‌چنین قبل از شروع رژیم، پشتیبانت وضعیت جسمانیت رو بررسی می‌کنه و با توجه به شرایطت بهت رژیم می‌ده.

دریافت رژیم با ورزش

۴. برنامه‌ی ورزشی اختصاصی زیر نظر مربی

برای انجام تمرینات ورزشی برناجت به آمادگی جسمانی خاصی نیاز نداری. مربی‌ برنافیت، شرایط بدنیت رو چک می‌کنه، با توجه میزان اضافه وزنت و وضعیت جسمانی‌ت، مثل زانودرد، کمردرد، رماتیسم و … بهت توضیح می‌ده که چه حرکاتی برات مفید و چه حرکاتی مضره.

۵. یه باشگاه ورزشی تو تلویزیون خونه‌ات

می‌دونم حوصله‌ی باشگاه‌رفتن نداری، وقت نداری باشگاه بری و واسه ورزش‌کردن نمی‌خوای زیاد هزینه کنی، اما برناجت همه‌ی بهونه‌هاتو ازت گرفته! با برناجت هر وقت که دلت خواست می‌تونی تو خونه‌ات ورزش کنی، بدون نیاز به هیچ وسیله‌ی باشگاهی!

برای این که در طول تمرینات به بدنت آسیب نزنی و برنامه ورزشی‎ات بیش‌ترین تاثیر رو داشته باشه، مربی‌های برنافیت حرکات رو برات انجام دادن. می‌تونی به راحتی ویدئوهای حرکات ورزشی رو توی گوشی یا تلویزیون ببینی و همراه با مربی‌ها ورزشی کنی. با برناجت هیچ وقت اشتباه نمی‌زنی!

۶. افزایش چربی‌سوزی و متابولیسم بدن

برناجت ۲ تا ویژگی فوق‌العاده داره:۱. بدون استپ وزنیه ۲. نمی‌ذاره بعد از لاغری پوستت شل ‌شه.

اما چجوری؟ تمرینات ورزشی برناجت، به گونه‌ای طراحی شدن که میزان چربی‌سوزی و متابولیسم بدن رو به بالاترین سطح می‌رسونن و باعث می‌شن بدن کالری بیشتری بسوزونه. به همین دلیل بدن با برناجت دیگه دچار استپ وزنی نمی‌شه. ورزش‌کردن و مصرف مواد پروتئینی در طول رژیم، باعث می‌شه چربی‌های زیر پوستت به عضله تبدیل بشن. این موضوع مانع از آسیب‌دیدن الیاف کٌلاژن و الاستین و شل‌شدن پوست بعد از لاغری می‌شه. با برناجت اصلا نگران شل‌شدن پوستت نباش!

۷. ماراتن لاغری گروهی

علاوه بر همه‌ی این ویژگی‌ها، با دریافت رژیم برناجت، عضو ماراتن‌های گروهی برنافیت‌ می‌شی و در کنار کسایی که با تو هدف مشترک دارن رژیم می‌گیری! با عضویت در ماراتن لاغری، تو چالش‌های هیجان‌انگیز سبک زندگی شرکت می‌کنی، از هم‌گروهیات انگیزه می‌گیری، باهاشون رقابت می‌کنی و با انگیزه زیاد لاغر می‌شی.

۸. بدون دغدغه بازگشت وزن به همراه رژیم تثبیت 

با برناجت ترکیب برنامه رژیم با ورزش برای آب کردن چربیای شکم و پهلو دریافت می‌کنی و دیگه نگران بازگشت وزنت نیستی. چون ما برات رژیم تثیبت وزن رو در نظر گرفتیم، قصدمون اینه که به کمک این رژیم دیگه به راحتی تو وزن ایده‌الی که مد نظرت هست برای همیشه باقی بمونی.

برای این که برنامه ورزشی بیش‌ترین تاثیرگذاری رو داشته باشه، مربی‌های برنافیت حرکات رو برات انجام دادن. می‌تونی به راحتی ویدئوهای حرکات ورزشی رو توی گوشی یا تلویزیون ببینی و همراه با مربی‌ها ورزش کنی.

با برناجت به عنوان منحصر به فردترین برنامه ورزشی که تا الان ارائه شده، یه باشگاه حرفه‌ای رو میاری تو خونه و با همون هیجان و انرژی بالایی که تو باشگاه داری، تو خونه کنار مربیت ورزش می‌کنی و بدون دغدغه بازگشت وزن از چربیای شکم و پهلوت خدافظی می‌کنی.

تو رژیم برناجت برنافیت چه اتفاقاتی می‌افته؟

ویژگی برنامه غذایی به همراه برنامه ورزشی برنافیت

آن چه در برناجت خواهد دید|رژیم به همراه برنامه ورزشی

۱. ارزیابی اولیه

یه متخصص تغذیه و ورزش وضعیت جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه و با توجه به شرایطت بهت رژیم غذایی و برنامه ورزشی می‌ده.

۲. دریافت رژیم غذایی

تمرکز رژیم غذایی روی عضله‌سازی و خوراکی‌های پروتئینیه، تا سوخت‌وساز و چربی‌سوزی بدنت به بالاترین سطح برسه.

رژیم غذایی و برنامه ورزشی برنافیت دکترکرمانی

۳. دریافت برنامه‌ی ورزشی

متناسب با آمادگی جسمانیت، برنامه‌ی تخصصی ورزش در منزل دریافت می‌کنی که مختص آب‌کردن چربی‌های پهلو و شکمه

نتایج موفق دوره‌های قبل

با برناجت اتفاقات هیجان‌انگیزی برات می‌افته:

 • ۱۰ تا ۱۴ کیلو کاهش وزن
 • ۱۴ تا ۱۶ سانت کاهش سایز
 • آب‌شدن چربی‌های شکم و پهلو
 • افزایش چربی‌سوزی و متابولیسم بدن
 • تبدیل چربی به عضله
 • لاغری بدون شل‌شدن پوست
 • کاهش احتمال ابتلا به فشارخون و سکته‌ی قلبی
 • افزایش اعتماد به نفس
 • پوشیدن لباس‌های تن مانکن!

تیم ما 

می‌خوای بدونی چه قدر اضافه وزن داری؟ و چقدر طول میکشه شکمت تخت بشه؟

رژیم برناجت بهترین انتخابه برات، اگه:

 • کم‌تر از ۱۵ کیلو اضافه وزن داری!
 • می‌خوای تو سریع‌ترین زمان شکمت تخت بشه!
 • دوست داری بدون استپ وزنی رژیم بگیری!
 • می‌خوای بعد از لاغری پوستت شل نشه!

بزن بریم که رضایت کاربر از رژیم برناجت رو گوش کنیم

نمونه برنامه رژیم غذایی برناجت برنافیت

لیست غذایی برناجت برنافیت

رژیم برناجت برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • کسایی که بیشتر از ۱۵ کیلو اضافه وزن دارن، بهتره از رژیم برناجت استفاده نکنن. چون ممکنه در اثر تمرینات ورزشی، به ستون فقرات‌شون آسیب‌ وارد بشه.
 • کسایی که آسیب‌های جدی در ستون فقرات خود دارن، یا از درد شدید زانو و کمر رنج می‌برن.

هزینه‌ی رژیم برناجت

ارزش واقعی رژیم ۳ ماهه برناجت برنافیت ۵۶۰ هزار تومنه که در حال حاضر با تخفیف ویژه فقط با ۴۴۰ هزارتومن می‌تونی برنامه غذایی خودت رو دریافت کنی. یه تخفیف اختصاصی برای کاربرانی که رژیم با متخصص تغذیه‌ای می‌خوان که امکان ارتباط سریع و آسان در پیام رسان رو داشته باشه در نظر گرفتیم، که تنها ارزش واقعی آن ۱۵۵ تومنه که با تخفیف تنها ۸۰ هزار تومن شده و اگه رژیم تنها با امکان تماس تلفنی با پشتیبان می‌خوای، ارزش واقعی آن ۸۵ هزار تومنه که با تخفیف براتون رایگان می‌شه:)

راستی اگه رژیم + ورزش هم می‌خوای، با یه هزینه‌ی اضافه‌تر، تنها با ارزش واقعی ۱۰۰ هزارتومن توی هزینه‌ها کلی صرفه‌جویی کن و طی این مدت یه تغییر اساسی داشته باشی و سبک زندگیت تغییر بده. با برناجت به عنوان منحصر به فردترین برنامه ورزشی که تا الان ارائه شده یه باشگاه حرفه‌ای رو میاری تو خونه و با همون هیجان و انگیزه‌ای که توی باشگاه داری، توی خونه کنار مربی‌ها ورزش می‌کنی.

تازه روحیه، انرژیت همیشه بالاس، علاوه بر این چربی سوزی و متابولیسم بدنت رو به بالاتر‌ین سطحش می‌رسونی. همین الان در زیر نحوه ثبت نام رژیم برناجت رو تکمیل کن تا پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت بهت پیام بدن.

ثبت نام رژیم لاغری با ورزش | برناجت

برای دریافت رژیم لاغری با رژیم و ورزش که شامل یه رژیم اصولی و شروع یه برنامه منظمه، می‌تونی همین الان ثبت نام کنی.

مرحله اول

 1. جنسیت خودتو انتخاب کن.
 2. وزن، قد و سن خودتو وارد کن.

مرحله دوم 

 • در این قسمت گزارش میزان اضافه وزنت رو نشون می‌ده.

مرحله سوم 

 • برای ثبت نام و دریافت رژیم باید مشخصاتت رو وارد کنی که شامل: نام، نام خانوادگی و موبایل هست.

مرحله چهارم 

 • می‌تونی یکی از پکیج‌ها رو انتخاب کنی وتازه کد تخفیف هم وارد کنی.
 • در نهایت روی دکمه خرید و دریافت رژیم کلیک کن.
 • پشتیبان‌های اختصاصی بلافاصه بعد از پرداخت بهت واتس اپ پیام میدن و روند رژیمت رو بررسی می‌کنن.

به خانواده‌ بزرگ برنافیت خوش اومدی 🙂

yalda

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن

ثبت نام و دریافت رژیم

{{ n }}

وزن باید بین ۲۰ تا ۲۰۰ کیلو باشد

قد باید بین ۱۰۰ تا ۲۳۰ باشد

سن باید بین ۱۲ تا ۷۰ باشد

میزان {{result.dietType}}

{{result.weight}} کیلوگرم

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

{{result.chart.title}}

 • تا کنون ۲۵۴ هزار نفر از هم‌سن و سال‌های تو با رژیم برنافیت بدون بازگشت وزن به تناسب اندام رسیدن.
 • بیش از ۹۰ درصد از کسایی که با برنافیت رژیم گرفتن، از رژیم‌شون رضایت کامل داشتن.

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خانوادگی خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

کد فعالسازی به شماره موبایل زیر ارسال شد {{form.phone}}

کد فعال سازی اشتباه است

درصورت عدم دریافت پیامک کد فعالسازی بعد از
پایان زمان انتظار دکمه زیر را لمس کنید

کد فعالسازی دریافت نکردم

انتخاب نوع رژیم

با دریافت رژیم برنافیت، عضو ماراتن لاغری گروهی می‌شی و از هم‌گروهیات انگیزه می‌گیری. با توجه به شرایط جسمانیت، برنافیت رژیم‌های زیر رو بهت پیشنهاد می‌ده:

یکی از رژیم‌های زیر رو انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

مجموع:

{{this.returnSumPrice.selectedPackageItemSum}} تومان

انتخاب نوع پشتیبانی

کسایی که از برنافیت رژیم گرفتن، پشتیبان رو به عنوان مهم‌ترین عامل موفقیت‌شون معرفی می‌کنن. پشتیبان در طول رژیم همراهته، به همه سوالات پاسخ میده و نمی‌ذاره انگیزه‌ت کم شه.

یکی از روش‌های پشتیبانی زیر رو انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

مجموع:

{{this.returnSumPrice.selectedPackageItemSum}} تومان

انتخاب برنامه ورزشی

اگه می‌خوای با سرعت بیشتری چربی‌های شکم و پهلوت رو آب کنی، می‌تونی در کنار رژیمت برنامه ورزشی هم داشته باشی.

برای انتخاب برنامه ورزشی، کلیک کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

مجموع:

{{this.returnSumPrice.selectedPackageItemSum}} تومان

فاکتور خرید


 • {{selectedPackageItem.title}}

  {{this.priceWithCommas(selectedPackageItem.price.amount * 1000)}}
  {{this.priceWithCommas((selectedPackageItem.price.amount - selectedPackageItem.price.offer) * 1000)}} تومان
  %{{Math.round(((selectedPackageItem.price.amount - (selectedPackageItem.price.amount - selectedPackageItem.price.offer))/selectedPackageItem.price.amount)*100)}}

  تخفیف


 • {{selectedPackageSupportItem.title}}

  {{this.priceWithCommas(selectedPackageSupportItem.price.amount * 1000)}}
  {{this.priceWithCommas((selectedPackageSupportItem.price.amount - selectedPackageSupportItem.price.offer) * 1000)}} تومان
  %{{Math.round(((selectedPackageSupportItem.price.amount - (selectedPackageSupportItem.price.amount - selectedPackageSupportItem.price.offer))/selectedPackageSupportItem.price.amount)*100)}}

  تخفیف


 • {{selectedPackageSportsItem.title}}

  {{this.priceWithCommas(selectedPackageSportsItem.price.amount * 1000)}}
  {{this.priceWithCommas((selectedPackageSportsItem.price.amount - selectedPackageSportsItem.price.offer) * 1000)}} تومان
  %{{Math.round(((selectedPackageSportsItem.price.amount - (selectedPackageSportsItem.price.amount - selectedPackageSportsItem.price.offer))/selectedPackageSportsItem.price.amount)*100)}}

  تخفیف


 • جمع کل

  {{this.returnSumPrice.selectedPackageItemSumOrigin}} تومان

 • تخفیف

  {{this.returnSumPrice.selectedPackageItemSumOffer}} تومان


 • مبلغ قابل پرداخت

  {{this.returnSumPrice.selectedPackageItemSum}} تومان

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{this.returnSumPrice.selectedPackageItemSum}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره ۹۱۰۱۶۶۳۳-۰۲۱ درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا ۲۴ ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی ۳

کاربر گرامی شما قبلا با شماره زیر عضو رژیم برنافیت دکتر کرمانی شده اید.

{{form.phone}}

لطفا جهت ورود به پنل نرم افزار روی دکمه زیر کلیک کنید.

سوالات متداول برناجت برنافیت دکتر کرمانی

 • تو رژیم برنافیت احتمال داره دچار استپ وزنی بشم؟

  استپ وزنی، بخشی از رژیمه و معمولا یک یا دو ماه بعد از شروع رژیم، اتفاق میفته. هر وقت دچار استپ وزنی شدی، پشتیبان اختصاصیت با ارزیابی وضعیتت، رژیم شوک برات تجویز می‌کنه تا به راحتی بتونی استپ وزنی رو شکست بدی!

 • بعد از واریز هزینه چقدر طول می‌کشه که رژیمم رو شروع کنم؟

  بعد از ثبت‌نام رژیم و واریز وجه، پشتیبان اختصاصیت بهت پیام می‌ده، شرایط جسمانیت رو ارزیابی می‌کنه، با توجه به شرایطت بهت رژیم می‌ده و از همون لحظه می‌تونی رژیمت رو شروع کنی.

 • افرادی که مشکلات زانودرد، کمر درد و .. دارند، می‌توانند از این برنامه استفاده کنند؟

  در طول ثبت نام برنامه گزارش دقیق وضعیت جسمانی شما، دریافت خواهد شد و حرکات برنامه ورزشی به همراه برنامه غذایی کاملا با محدودیت‌های جسمانی شما آماده خواهد شد.

 • اگه به غذایی حساسیت داشتم می‌تونم حذفش کنم؟

  تو رژیم لاغری برنافیت لازم نیست: غذایی رو که دوست نداری یا بهش حساسیت داری، بخوری، جدا از خانواده برای خودت غذا درست کنی یا غذایی رو از برنامه‌ت حذف کنی.

 • ممکنه بعد از رژیم، پوستم شل بشه یا بیافته؟

  برای این که بعد از رژیم پوستت شل نشه، تو رژیم برنافیت، همه‌ی گروه‌های غذایی مورد نیاز بدن گنجانده شده! هم‌چنین تحرک و پیاده‌روی در کنار رژیم، به طور کامل از افتادگی پوست جلوگیری می‌کنه. نگران نباش!

 • اگر حرکتی رو بلد نبودم چیکار کنم؟

  همه حرکات دارای ویدئوی راهنمای است که شما می‌تونید در برنامه‌تون مشاهده کنید.

 • آیا در کنار رژیم نیازه که دارو مصرف کنم؟

  خیر. برای لاغری نیاز به مصرف هیچ‌ دارو و دمنوشی نیست. اما در صورت نیاز پشتیبان اختصاصیت برات مولتی ویتامین (برای تامین ویتامین های بدن) تجویز می‌کنه.

 • بعد از پایان رژیم ممکنه دوباره چاق شم؟

  برنافیت کمکت می‌کنه علاوه بر این که لاغر شی، عادت‌های بد غذایی مثل ریزه‌خواری رو کنار بذاری و اصول تغذیه رو یاد بگیری تا دیگه هیچ وقت چاق نشی. اما برای این که خیالت راحت باشه رژیم تثبیت وزن برنافیت می‌تونه کمکت کنه.

 • چاق نیستم فقط شکم دارم، چکار کنم؟

  بیشترین میزان چربی در شکم ذخیره می‌شه و برای آب‌شدن چربی‌های شکمت باید حداقل ۷۰ درصد چربی اضافیت رو بسوزونی. اگه واسه آب‌کردن چربی شکمت عجله داری، رژیم لاغری موضعی برنافیت رو انتخاب کن.

 • آیا نیازه که برای انجام برنامه ورزشی به باشگاه بروم؟

  خیر. برنامه ورزشی کاملا با شرایط شما آماده خواهد شد، شما می‌تونید هم باشگاه هم توی خونه ورزش کنید.

 • چطور می‌تونم به متد رژیمی برنافیت اعتماد کنم؟

  ماراتن لاغری برنافیت، جدیدترین و موفق‌ترین رژیم لاغری دکتر کرمانیه که بر اساس جدیدترین متدهای علم تغذیه طراحی شده. بیشتر از ۹۰ درصد از افرادی که تو ماراتن لاغری گروهی برنافیت شرکت کردن، با موفقیت به وزن ایده‌آل‌شون رسیدن.

 • چه وسایلی برای انجام برنامه ورزشی مورد نیاز است؟

  شما می‌توانید به انتخاب خودتان بدون وسیله یا دمبل، کش و همینطور وسایل باشگاهی ورزش کنید.

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]