چگونه زندگی را سر و سامان دهیم

ممکن است سر و سامان دادن به زندگی برایتان بسیار چالش برانگیز باشد، اما نکات زیر می تواند به شما کمک کند. با انجام این کارها در حین تمیز کاری از مزایای کاهش وزن نیز برخوردار می شوید.

یک چشم انداز خوب ایجاد کنید

چگونه زندگی را سر و سامان دهیم ، برنافیت

چشم اندازی که در خانه ایجاد می کنید، نقطه ی آغاز ساماندهی است. این چشم انداز نشان می دهد که شما چگونه می خواهید خانه ی خود را با نیازهایتان تطبیق دهید. دوست دارید اتاقتان چه احساسی در شما ایجاد کند.

شاید خیلی راحت بگویید: یک نقاشی برای اتاقم کافیست یا این قضیه برای شما چالش برانگیز باشد و بگویید: می خواهم اتاقم به من احساس آرامش، راحتی، عشق و آسودگی خاطر بدهد و سپس کارهایی کنید که به این احساس دست بیابید. این کار به شما کمک می کند که به زندگی خود سر و سامان دهید.

فهرستی از کارهای خود تهیه کنید

چگونه زندگی را سر و سامان دهیم ، برنافیت

یک لقمه ی خیلی بزرگ را چگونه می خورید؟ احتمالا آن را به لقمه های کوچک تر تقسیم می کنید. با اندیشه و تعمق به سراغ اتاق ها بروید. کار برخی از آنها بسیار کم است و برخی دیگر نیاز به صرف زمان بیشتری دارند. ابتدا فهرستی از کارهای خود تهیه کنید و آنها را به طور مساوی در طول هفته پخش کنید تا برای انجام آنها به اندازه ی کافی فرصت داشته باشید.

به خود فرصت دهید

چگونه زندگی را سر و سامان دهیم ، برنافیت

شما به طور همزمان می توانید هم وزن خود را کاهش دهید و هم خانه ی خود را شاداب تر کنید. شاید این کارها به نظر ساده باشند، اما پیشرفت های بزرگی هستند و از اهمیت زیادی برخوردارند. برای این کارها زمان و توجه کافی بگذارید.

برای روز خود برنامه ریزی کنید و آشپزخانه ی را پر از غذاهایی که دوست دارید بکنید.

به خاطر داشته باشید که این تنها ساماندهی خانه ی شما نیست که اهمیت دارد

چگونه زندگی را سر و سامان دهیم ، برنافیت

در طول هفته زمانی را برای ورزش قرار دهید و ورزش هایی را انتخاب کنید که می توانید آنها را بدون وسیله در خانه انجام دهید. بدین وسیله از فضای تمیز اطراف خود نیز لذت خواهید برد. وقتی بیشتر ورزش می کنید، بدن شما نیز برای چالش های فیزیکی (مثل تمیز کاری) که قرار است در خانه با آن سر و کار داشته باشید آماده تر خواهد شد.

از اتاق خود عکس بگیرید

چگونه زندگی را سر و سامان دهیم ، برنافیت

قبل از اینکه شروع به تمیز کردن یک اتاق کنید، ابتدا از آن عکس بگیرید. این کار به شما کمک می کند تا اتاق را از زاویه ی دیگر و با چشم انداز عاطفی دیگر ببینید. پس از تمیز کردن اتاق نیز سعی کنید عکس دیگری از آن بگیرید تا یک مقایسه ی دو جانبه داشته باشید.

به علاوه، عکس گرفتن موجب می شود که یک یادآورنده داشته باشید تا دیگر نخواهید اتاق خود را به آن شکل ببینید. سعی کنید از تصاویری عکس بگیرید که نمی خواهید آنها را ببینید. این کار کمک می کند بخواهید هرچه زودتر از شر این شلوغی ها خلاص شوید.

پشتیبانی بگیرید

چگونه زندگی را سر و سامان دهیم ، برنافیت

انواع پشتیبانی هایی که می توانید بگیرید صف بندی کنید و راه هایی برای اعلام موفقیت خود به وجود آورید. (اگر دوست داشته باشید می توانید آنها را با دیگران شریک شوید).

اعضای خانواده ی خود را به کار گیرید

چگونه زندگی را سر و سامان دهیم ، برنافیت

در هنگام تمیز کردن خانه به تمام اعضای خانواده ی تان نیاز دارید، چرا که شما در حال تغییر دکوراسیون اتاق هایی هستید که اعضای خانواده ی شما در آنها زندگی می کنند. ممکن است در هنگام سر و سامان دادن به اتاق ها مجبور شوید از شر برخی از وسایل خلاص شوید. ممکن است این کار موجب اعتراض یا تشویق شما از سوی دیگران شود.

بنابراین بهتر است آنها را نیز در برنامه ی خود شریک کنید. این کار موجب می شود آنها نیز در تغییراتی که می دهید شرکت کنند.

کاری از گروه محتوای برنافیت

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از 90 درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]