چگونه در نگاه اول، یک ریمل خوب انتخاب کنیم؟

[iconbox title=”اگر وقت ندارید…” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”32″ icon_color=”#3e256a” ]یکی از مشکلات انتخاب محصولات آرایشی، این است که نمی توان آن را پیش از خرید امتحان کرد. این موضوع در مورد ریمل نیز مستثنی نیست. مهم ترین بخش ریمل، چوب و برس آن است. اگر می خواهید با یک نگاه، یک ریمل خوب انتخاب کنید، باید به انحنا و نوع برس آن توجه کنید. مثلا ریمل هایی که دارای برس باریک هستند برای افراد با مژه های صاف و ریمل هایی که دارای برس مارپیچ هستند، برای مژه های کوتاه و نازک مفید است.[/iconbox]

حتما شما نیز در انتخاب یک ریمل خوب مشکل دارید. یکی از مشکلات انتخاب محصولات آرایشی این است که نمی توان آن را پیش از خرید امتحان کرد. برخی از فروشنده ها ممکن است به شما اجازه ی تست برخی از محصولات را بدهند، اما این کار کاملا غیر بهداشتی است و ممکن است مشکلات زیادی برای سلامت شما ایجاد کند. افرادی که طرفدار ریمل هستند، می دانند که مهم ترین بخش ریمل چوب و برس آن است. اگر می خواهید در یک نگاه یک ریمل خوب انتخاب کنید، باید به انحنا و نوع برس آن توجه کنید.

1- برس باریک

چگونه در نگاه اول، یک ریمل خوب انتخاب کنیم؟ - آرایشی - برنافیت

ریمل هایی که دارای چوب و برس باریک هستند، برای پوشش تک تک مژه ها و حتی تارهای گوشه ی چشم نیز مناسبند. این ریمل ها بدون ایجاد سیاهی بیش از حد، برای مژه های پایین نیز به کار برده می شود و برای افرادی که دارای مژه های صاف هستند، گزینه ی خوبی محسوب می شود.

2- برس ساعت شنی

چگونه در نگاه اول، یک ریمل خوب انتخاب کنیم؟ - آرایشی - برنافیت

انحنای دو سر این برس، موجب زیبایی چشمگیر مژه ها می شود. این انحنا به بالا بردن مژه های دو طرف و درشت نشان دادن چشم ها کمک می کند. موهای سفت این برس، موجب تیره شدن مژه ها می شود و برای افرادی مناسب است که طرفدار چشم های سیاه هستند.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%87%D8%AF/” align=”right” target=”_blank”]ترفندهای آرایشی که شما را جوان تر نشان می دهد[/button]

3- برس نوک تیز

چگونه در نگاه اول، یک ریمل خوب انتخاب کنیم؟ - آرایشی - برنافیت

نوکِ تیز این ریمل به قسمت داخلی مژه ها نفوذ می کند و موجب جدا شدن آنها از هم می شود. انتهای ضخیم آن نیز به بلند شدن مژه ها کمک می کند. بدون نگرانی از انباشته شدن این ریمل، می توانید چندین لایه از آن را روی مژه های خود بزنید.

4- برس مارپیچ

چگونه در نگاه اول، یک ریمل خوب انتخاب کنیم؟ - آرایشی - برنافیت

برس های مارپیچ برای زنانی که دارای مژه های کوتاه و نازک هستند، فوق العاده است. بهترین روش استفاده از این ریمل ها این است که با یک حرکت زیگزاگی، چوب ریمل را از ریشه ی مژه ها به سمت نوک آنها بکشید. پیش از تماس برس با چشم، مواد اضافی ریمل را پاک کنید.

در ویدیو زیر خواهید دید که چگونه در ده ثانیه چشمان دودی رنگ داشته باشیم.

5- برس سر گرد

چگونه در نگاه اول، یک ریمل خوب انتخاب کنیم؟ - آرایشی - برنافیت

اگر می خواهید بر روی نقطه ی خاصی از مژه ی خود تمرکز کنید، ریمل هایی با برس های سر گرد برای این کار بسیار مناسب است. چوب ریمل را به صورت عمودی در انتهای مژه های خود قرار دهید و آن را به سمت بالا بچرخانید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%9F/” align=”right” target=”_blank”]لوازم آرایشی از چه موادی تهیه شده اند؟[/button]

6- برس منحنی

چگونه در نگاه اول، یک ریمل خوب انتخاب کنیم؟ - آرایشی - برنافیت

ریمل با برس منحنی یک ریمل خوب برای حجم دادن به مژه ها است. اگر پیش از مصرف آنها از فرمژه استفاده کنید، بهتر هم می شوند. استفاده از این ریمل به افرادی که دارای مژه های بلند هستند، توصیه می شود.

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments