چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید

[iconbox title=”اگر وقت ندارید…” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”۳۲″ icon_color=”#۳e256a” ]برخی از افراد فکر می کنند تنها راه جوان شدن پوست، آرایش های عجیب و غریب است، اما برخی از ترفندها موجب جوان تر و زیبا نشان دادن پوست می شوند. برخی از این راهکارها شامل استفاده از کرم رتینوئید، از بین بردن جوش ، استفاده از لایه بردار، کشیدن مداد سفید بر روی چین و چروک ها، استفاده از رژ گونه و … است.[/iconbox]

هیچ کس از پیری در امان نیست و این اتفاق برای همه رخ می دهد، اما راهکارهایی وجود دارند که کمک می کنند جوان تر به نظر برسید. برخی از افراد تصور می کنند تنها راه جوان تر نشان دادن پوست، آرایش های عجیب و غریب است، اما روش های دیگری نیز وجود دارند که در کتاب های مشهور زیبایی به آنها اشاره شده است. در این مقاله که مروری بر صفحات این کتاب کرده، به برخی از ترفندها برای جوان تر کردن پوست اشاره شده است.

۱- با چین و چروک ها مقابله کنید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - برنافیت

رتینوئیدهای قوی Rx برای پوست بسیار مفید هستند و به کاهش چین و چروک های صورت کمک می کنند، اما این ضد پیری ها ممکن است موجب التهاب نیز بشوند. اگر نمی توانید رتینوئید را تحمل کنید، آن را به صورت کوتاه مدت مصرف کنید. به اندازه ی یک نخود از آن را بردارید و روی کل صورت خود بمالید. ۱۵ دقیقه صبر کنید، سپس صورت خود را بشویید. می توانید یک شب تا صبح نیز آن را روی صورت خود نگه دارید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D9%86%D9%88%D9%84-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%88%DB%8C-%D8%B6%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%DB%8C/” align=”right” target=”_blank”]از رتینول ، جادوی ضد پیری چه میدانید؟[/button]

۲- از لب ها لایه برداری کنید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - لب - برنافیت

از مصرف محصولاتی که حاوی فنول هستند، بپرهیزید. بسیاری از برق لب ها شامل فنول هستند که برای درمان درد حاصل از خشکی لب ها و تاول های تبخالی به کار برده می شوند، اما بسیار خشن هستند، پوست را از بین می برند و آن را خشک تر می کنند. یک روش ساده برای لایه برداری، کشیدن یک حوله ی مرطوب به آرامی بر روی لب ها در هنگام صبح و شب است.

لایه برداری لب ها پیش از استعمال یک برق لب آبرسان بسیار اهمیت دارد. این اسکراب خانگی را تهیه و برای یک یا دو بار در هفته استفاده کنید

۳- آب بنوشید، اما زیاده روی نکنید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - مایعات - برنافیت

درست است که نوشیدن آب به میزان کافی و مصرف میوه ها و سبزیجات تازه موجب جوان تر شدن پوست می شود، اما آبی که می نوشید به هیچ وجه نشان دهنده ی میزان خشکی پوست شما نیست، چه بسا مصرف بیش از حد آن موجب خارج کردن ویتامین های ضروری و الکترولیت ها از بدن شود.

۴- پوست خود را روشن کنید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - لایه برداری - برنافیت

اگر یک مراسم مهم پیش رو دارید، به جای استفاده از لایه بردارهای شیمیای ازروش میکرودرم ابریژن استفاده کنید. گرچه هر دوی این روش ها موجب روشن شدن پوست می شود، اما عمق لایه برداری با میکرو درم بیشتر است. اگر لایه بردارها را ترجیح می دهید، آن را یک هفته قبل از مراسم استفاده کنید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D9%85%D8%B6%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%98%D9%86/” align=”right” target=”_blank”]مضرات و فواید میکرودرم ابریژن[/button]

۵- جوش های خود را بپوشانید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - برنافیت

با انتخاب یک آرایش خوب، جوش هایتان را بپوشانید. از یک کانسیلر با بافت خشک استفاده کنید تا دوام آن بیشتر شود، جوش ها را بپوشاند و بهتر بر روی پوست بنشیند.

۶- افتادگی های پوست خود را پنهان کنید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - سرما - برنافیت

با یک پودر برنزه، غبغب خود را بپوشانید. کمی از این پودر را بر روی استخوان فک بزنید تا پری آنها را کمتر نشان دهد. با استفاده از یک کرم مات که کمی تیره تر از رنگ طبیعی پوست شماست، افتادگی های صورتتان را بپوشانید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C%DB%8C/” align=”right” target=”_blank”]درمان افتادگی پوست با فرکانس رادیویی[/button]

۷- از رژ گونه استفاده کنید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - رژگونه - برنافیت

رژ گونه و برنز کننده را با هم استفاده کنید. برای ایجاد درخشش پوست، یکی از آنها بدون دیگری ممکن نیست. ابتدا کمی برنز کننده را به سمت برجستگی گونه ها و نزدیک به گوش، در پشت استخوان گونه بزنید. این برنزه کننده نباید بیش از دو درجه تیره تر از پوست باشد. سپس کمی رژ گونه را روی برنزه کننده و برجستگی گونه بزنید. اگر پوست شما روشن است، از رژ گونه ی هلویی و اگر پوستتان تیره است از رژ گونه ی مرجانی استفاده کنید.

۸- مرطوب کننده بزنید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - نرم کننده - برنافیت

شاید عجیب به نظر برسد، اما پوست های مستعد آکنه بیشتر به مرطوب کننده نیاز دارند. بیشتر داروهای آکنه خشک کننده هستند، بنابراین برای مقابله با جوش ها باید بیشتر از مرطوب کننده استفاده کرد، نه کمتر. خشکی بیش از حد موجب ایجاد التهاب و متعاقبا جوش های بیشتر می شود. تنها سعی کنید از لوسیون هایی استفاده کنید که دارای برچسب فاقد چربی هستند.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%B7%D9%88%D8%A8-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87/” align=”right” target=”_blank”]اشتباهات رایج در استفاده از مرطوب کننده ها[/button]

۹- از شوره زدن پوست جلوگیری کنید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - شامپو - برنافیت

شامپوهای ضد شوره، دو منظوره هستند. حتی اگر پوست سر شما شوره نداشته باشد، گاهی بین ابرو، روی پیشانی و قسمت های دیگر شوره هایی ایجاد می شود. بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد شوره، قرار دادن شامپوی ضد شوره به مدت پنج دقیقه بر روی این نواحی است. مواد فعال موجود در شامپو، برای ورود به فولیکول ها و از بین بردن شوره ها به زمان نیاز دارد.

۱۰- چین و چروک های پوست را برطرف کنید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - بوتاکس - برنافیت

آیا از عمل های زیبایی جراحی و سوزن های بوتاکس می ترسید؟ از کرم های حاوی گابا استفاده کنید. گاما آمینو بوتیریک اسید، یک نوع پپتید است که به صورت موقت ماهیچه های صورت را آزاد می کند، بنابراین تا ۱۲ ساعت، چین و چروک های شما را کمتر به نمایش می گذارد.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D9%88-%DA%86%D8%B1%D9%88%DA%A9-%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF/” align=”right” target=”_blank”]کدام مواد غذایی از چین و چروک پوست جلوگیری می کند؟[/button]

۱۱- چروک های پوست را پر کنید.

چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید - آرایش چشم - برنافیت

آرایش انعکاسی یک ترفند خوب برای جوان تر نشان دادن پوست است. در این روش می توان اخم پیشانی، خطوط خنده و چین و چروک های پوست را با استفاده از یک مداد روشن محو کنید و از بین ببرید. از این مداد پس از فونداسیون استفاده کنید.

کاری از گروه محتوای برنافیت

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از 90 درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]