چقدر به خودتان اهمیت می دهید؟

یکی از بیماران من که دچار بی میلی جنسی بود، اخیرا نزد من آمد و گفت: احساس می کنم که از بسیاری جهات از جمله از نظر جنسی توانمند شده ام و وقتی از او دلیلش را پرسیدم، او گفت هر روز 5 دقیقه ورزش می کنم. اما نکته اصلی در اهمیت دادن به خود است، به نظر من سلامت، زندگی سالم و برطرف شدن مشکلات جنسی، تنها با پنج دقیقه ورزش امکان پذیر نیست.

دو پرسش مهم وجود دارد که همه باید از خود بپرسند:

  1. چقدر به خودتان اهمیت می دهید؟
  2. با افزایش سن چقدر باید از نظر فیزیکی از دیگران مستقل باشید؟

اما مطلب مهم این است که موضوعی که موجب افزایش میل جنسی و توانمندی بدن می شود، توجه بیشتر به خود و تلاش برای افزایش سلامت جسمانی می باشد.

تلاش برای افزایش سلامت، منجر به افزایش اعتماد به نفس می شود که نقش مهمی در سلامت جنسی دارد. این سلامت، تنها از طریق افزایش تحرک، به چالش کشیدن قلب، ماهیچه ها و اراده ، مصرف غذاهای سالم و انرژی بخش، معاشرت با افراد بخشنده و قدردانی از نعمات الهی است. البته خصوصیات این تمرین ها با افزایش سن و خود بینشی تغییر پیدا می کند.

اما یک مسئله ی ثابت وجود دارد و آن هم این است که، هر چه انرژی بیشتری صرف سلامتی خود کنید، دسترسی شما به لذت های جسمی و روحی افزایش خواهد یافت. بسیاری از بیماران را دیده ام که سطح سلامتی و لذت آنها سرتا پا پر از اشکال است، چرا که ذکر همیشگی آنها کار کردن، خوردن هر چیز و تکرار کارهای روزمره است. آنها به خود اهمیت نمی دهند، نمی دانند با خود چه رفتاری می کنند و چه عواقبی منتظر آنهاست.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/” align=”right” target=”_blank”]چگونه شروع به دوست داشتن خود کنیم؟[/button]

اگر از زندگی خود توقع زیادی داشته باشید، تمرین های خود مراقبتی، وقت گیر، خسته کننده، بدون لذت  و ضروری به نظر می رسند.

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments