معرفی تیم بزرگ پشتیبان اختصاصی برنافیت

پشتیبان اختصاصی برنافیت

بعد از 25 سال سابقه‌ در خصوص علم تغذیه، زیبایی و تناسب اندام با تحقیقات و تجربه‌ای که کسب کردیم، متوجه شدیم افراد در ابتدا رژیمشون رو با روحیه بالایی شروع می‌کنند و اتفاقا به خوبی تو رژیمشون پیش میرن و وزن کم
می‌کنند، اما به مرور زمان اون انگیزه اولیه رو از دست میدن و نتیجه دلخواهشون رو
کسب نمی‌کنن.

به طور متوسط از هر 5 نفر 2 نفر در اولین هفته از رژیمشون دست می‌کشن و فقط 1 نفر تا آخر به رژیمش پایبند می‌مونه.

علت این موضوع رو بررسی و ریشه‌یابی کردیم؛ متوجه شدیم یکی از مهم‌ترین دلایل شکست افراد اینه که در طول رژیم کم‌کم اراده‌اشون رو از دست میدن و متاسفانه راه‌حلی برای برگشتن اون روحیه‌ی اولیه و شارژ شدن دوباره ندارن.

پشتیبان اختصاصی تا پایان رژیم همراهته

برنافیت، برای اینکه رژیمت به خوبی پیش بره، برای هر کاربری که رژیم دریافت می‌کنه یه متخصص تغذیه اختصاصی در نظر گرفته که در طول رژیمت از طریق واتساپ باهات در ارتباطه و تو تمام مراحل رژیم شرایط روحی و پایبندیت به رژیم رو پیگیری می‌کنه تا یه موقع خدایی نکرده رژیمت رو رها نکنی و بهترین نتیجه رو بگیری.

شنیدید که همیشه میگن کار رو بسپر به کاردانش؟!

همراهی یه متخصص تغذیه اختصاصی تو رژیم کمکت میکنه با برنامه پیش بری و حتی نکاتی رو بهت گوشزد میکنه که ممکنه تا الان بهش توجه نداشتی.

پشتیبان اختصاصی برنافیت

چرا وجود یه پشتیبان اختصاصی حین رژیم مهمه؟

کارشناس متخصص رژیم لاغری، روند کاهش وزنت رو چک می‌کنه و درصورتی که نیاز باشه، لیست غذایت رو با توجه به شرایطی که داری تغییر می‌ده و اگه حین رژیم از انرژی بیوفتی یا خدای نکرده دچار مشکلی بشی با راه حل‌های تخصصی کمکتمی‌کنه.

درضمن هر ۲ هفته یک بار اعلام وزن کشی داری، که اگه تو فراموش کردی اون حواسش به تو هست و همه چی رو تحت نظر داره تا روند رژیمت به خوبی پیش بره.

اینکه بدونی یکی کنارت هست و حواسش بهته کمکت میکنه ناامید نشی و با تلاش بیشتر به درصد موفقیت بیشتری تو رژیمت میرسی.

تیم پشتیبان اختصاصی برنافیت

 
support page cta
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
رژیم فستینگ
خانه