وحیده مصطفی لو رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

بلاخره تونستم از صمیم قلبم خودمو دوست داشته باشم!

مصــاحبه اختصاصی با

وحیده مصطفی لو

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

وحیده مصطفی لو از استان گلستان هستم. به شدت از مریض شدن می‌ترسیدم. از زمانی که فهمیدم اگه چاق بمونم قراره کلی مریضی بیاد سمتم، کلی استرس اومد سمتم، دیگه بعد از زایمان فرزند دومم کلی ترس افتاده بود توی جونم که قراره همه‌ی مریضی‌های عالم بیاد سمت من.
همیشه با خودم می‌گفتم من مادر سالمی باید باشم. اما به نظر شما با این همه اضافه وزنی که داشتم آیا امکان داشت؟! یه روزی بلاخره برای آینده بچه‌ها و سلامتی خودم یه تصمیم جدی گرفتم و با خودم گفتم باید وزنت رو بیاری پایین تا آینده دچار مشکل نشی.
کوچولوهای دوست داشتنی من به یه مادر سالم احتیاج داشتن، کسی که بتونه از این فرشته‌ها به خوبی مراقبت کنه. نه مادر که خودش به خاطر مریضی که داره یکی باید از خودش مراقبت کنه.
قبلنا همسرم با رژیم برنافیت دکتر کرمانی وزنش رو اورده بود پایین، اون زمان من هنوز نیازی نمی‌دیدم که بخوام رژیم بگیرم.
با این حال کنار همسرم یه مدت خیلی کوتاه رژیم گرفتم. اون زمان با رژیم برنافیت دکتر کرمانی وزنم رو کم کردم ولی مشکل اصلی که داشتم این بود که اصلا دوست نداشتم وزنم رو کم کنم. اون زمان اصلا فکر نمی‌کردم که ممکنه چاقی چقدر خطرناک باشه. به خاطر همین موضوع یه جورایی به اجبار همسرم وزنم رو کم کردم. بعد از این که باردار شدم، مجدد وزنم بعد از زایمان برگشت.
اما این سری که رژیم گرفتم خیلی متفاوت بود، چون خودم سر ذوقی که داشتم، رفتم سراغ رژیم گرفتن. از زمانی که بچه‌ی دومم به دنیا اومد همیشه به خودم می‌گفتم باید مادر سالمی برای فرزندم باشم. باید از این به بعد تمام تلاشم رو بکنم که سلامتیم حفظ بشه.
همین موضوع باعث شد که تصمیم بگیرم توی برنامه غذایی برنافیت دکترکرمانی ثبت نام کنم. به هیچ عنوان اعتقادی به دمنوش‌های لاغری ندارم. تبلیغات زیادی توی زمینه دمنوش و قرص لاغری یا حتی عمل جراحی دیدم. من اصلا دوست نداشتم اینجوری لاغر بشم.
می‌خواستم همیشه از روش صحیح می‌خواستم کاهش وزن داشته باشم. همیشه می‌دونستم که این روش‌ها عوارض زیادی به دنبال داره. با توجه به این که قبلا تجربه خوبی از رژیم برنافیت دکترکرمانی داشتم، مجدد این رژیم غذایی رو انتخاب کردم. چون شوهر قبلا با رژیم برنافیت وزن کم کرده بود و برای همین تصمیم گرفتم باز با رژیم برنافیت وزنم رو کم کنم.
توی خانواده ما اصلا هیچ کس دچار اضافه وزن نبود، فقط من بودم که دچار اضافه وزن بودم. چاقی به هیچ عنوان ارثی نیست و من کاملا این موضوع رو کاملا باور دارم. به عنوان مثال ریزه‌خواری، پرخوری کردن یا حتی بد غذا خوردن تمام این مسائل دلیل بر چاق شدن می‌شود. همین که جلوی شکم رو نگیری و هرچی که دوست داشتی بخوری، همین می‌شه دیگه! دچار اضافه وزن می‌شی.
من زمانی که می‌خواستم رژیم رو شروع کنم برنامه غذایی روزمنو رو انتخاب کردم. به خاطر این که مادر بودم باید طبق سلیقه بچه‌ها غذا درست می‌کردم که غذا رو دوست داشته باشن، همین مهم‌ترین مسئله‌ای بود که برام ارزش داشت که کنار همسرم و بچه‌هام غذا بخورم.

وزن اولیه : 97 کیلوگرم

وزن پایانی : 77 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 20 کیلوگرم

از صمیم قلبم خوشحالم که بعد از چند سال حالا می‌تونم به راحتی لباسی که دوست دارم رو بپوشم و جلوی دوربین برم و به راحتی تو قاب گوشی کنار خانواده‌ام باشم و از قبل بیشتر خودمو دوست داشته باشم.

با کمک خانواده‌ام کلی به رژیم پایبند بودم. حسابی توی برنامه غذایی دستم باز بود. قشنگ می‌تونستم برنامه غذایم رو طبق سلیقه خودم بچینم و این واقعا عالی بود. دوره رژیم لاغری من تقریبا یک سال و نیم طول کشید. وزن اولیه من 97 کیلو بود و بعد با رژیم برنافیت دکتر کرمانی تونستم به وزن 77 کیلو برسم.
تقریبا طی یک سال و نیم تونستم 20 کیلو وزن خودم رو کم کنم. همیشه دوست داشتم به صورت آهسته و پیوسته وزنم رو کم کنم که توصیه‌های دکتر یه عادت بشه برام و همیشگی باشه. طی این یک سال و نیمی که گذشت به ماه رمضون هم خوردم، اون زمان با توصیه‌ پشتیبان اختصاصی رژیم فستینگ گرفتم. قبل از ماه رمضان دچار استپ وزن شدم و خودمم توی اون شرایط داشتم یکم کم کاری می‌کردم.
به همین علت وزنم روی 84 کیلو مونده بود. اما از زمانی که ماه رمضون شروع شد و رژیم فستینگ گرفتم دیگه به راحتی از استپ وزنی خلاص شدم و به همین ترتیب سرعت کاهش وزنم مثل قبل شد.
دریافت رژیم
ورزش کردم به شدت در روند کاهش وزن تاثیر داره. من حتی زمانی که ماه رمضان بود ورزش هم می‌کردم. مثلا توی خونه پیاده روی می‌کردم. ورزش کردن به شدت حس خوبی بهت می‌ده، جوری که انگار روح و بدنت تازه می‌شه.
زمانی که ورزش نمی‌کردم همیشه این حس رو داشتم که اون روز حالم خوب نیست. همیشه ورزش کردن بدنم رو سرزنده نگه می‌داشت. همین باعث شد که پوست بدنم شل نشه. اینو دیگه همه می‌دونن که رژیم گرفتن یه کار آسون و راحتی نیست.
اما انجام برخی از کارها باعث می‌شه رژیم گرفتن براتون آسون‌تر بشه. به عنوان مثال تنوع غذایی بالا یا این که هرچی دوست داشتی بتونی بخوری. می‌تونی کنار غذات از سالاد استفاده کنی که زودتر سیر بشی. در کل رژیم گرفتن یه اراده قوی لازم داره. زمانی که یک الی دو هفته از زمان رژیمت بگذره و ببینی داری لاغر می‌شی، کلی انگیزه می‌گیری و پر قدرت به راهت ادامه می‌دی.
شاید اولش برات کلی سخت باشه اما یکم که بگذره خیلی زود عادت می‌کنی. همسرم کلی توی این راه منو حمایت کرد. زمانی که دچار اضافه وزن بودم برام یه لباسی خریده بود که اندازم نمی‌شد ولی زمانی که لاغر شدم و اون لباس رو پوشیدم کلی خوشحال شد و بهم گفت چقدر بهت میاد.
این رویای لاغری آرزوی کسایی هست که دچار اضافه وزن هستن. همین که وزنت بیاد پایین و بدون استرس بری جلوی دوربین عکس بگیری خودش کلی حرفه! همین برای اونایی که دچار اضافه وزن هستن یه حسرته! از صمیم قلبم خوشحالم که بعد از چند سال حالا می‌تونم به راحتی لباسی که دوست دارم رو بپوشم و جلوی دوربین برم و به راحتی تو قاب گوشی کنار خانواده‌ام باشم و از قبل بیشتر خودمو دوست داشته باشم.

وحیده مصطفی لو رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن این که:
1. همیشه اول به فکر سلامتی خودت باش.
2. یادت نره همیشه ورزش کنی.
3. یه رژیم اصولی و استاندارد همیشه انتخاب کن و به خودت و ارادت ایمان داشته باش.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]