هادی پاک نژاد رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

زانو درد و کمردرد دیگه بدجور کلافه‌ام کرده بود

مصــاحبه اختصاصی با

هادی پاک نژاد

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من هادی پاک نژاد 33 ساله با قد 185 سانتی متر در استان گلستان شهرستان آزادشهر زندگی می‌کنم. متاهل و صاحب 1 فرزند هستم. اصلا باورم نمی‌شه تونستم 30 کیلو کاهش وزن داشته باشم، وزن اولیه‌ی من 133 بود که با رژیم برنافیت تونستم به 103 کیلو برسم.
سمت مادری توی خانواده ما، می‌شه گفت همه چاق هستن و این طبیعی هست که منم دچار اضافه وزن باشم. قبل از این که رژیم بگیرم، به خاطر اضافه وزنی که داشتم همیشه پادرد و زانو درد شدید داشتم.
یادمه تا چند قدمی که پیاد‌روی می‌کردم به شدت درد داشتم و به ناحیه زانو و پاهام به شدت فشار وارد می‌شد. همیشه برای ورزش کردن و باشگاه رفتن مشکل داشتم. کم کم اضافه وزنم داشت فشار روی کمرم می‌آورد.
قبل از این که با رژیم برنافیت آشنا بشم، یه قرصی برای لاغری می‌خوردم، با هزار مکافات تونستم فقط 2 کیلو کم کنم، تازه کنارش یه دکتر بهم رژیم سخت داده بود که اصلا به جواب نرسیدم. از اینا بدتر علاوه بر این که جوابی نگرفتم، بعد از این که قرص‌ام تموم شد نزدیک 7،8 کیلو وزنم بالا رفت.
خیلی از وضعیتی که داشتم نارحت بودم و خسته شده بودم. یه روزی کنار همسرم داشتیم اینستا کلیپ می‌دیدم که یهو با رژیم برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدیم. از نظر خودم رژیم برنافیت دکتر کرمانی خیلی روش خوبی رو پیش رو گرفته بود.
وقتی می‌دیدم همش می‌گن هر چی دوست داری بخور و لاغرشو واقعا برام جالب بود. ما که دچار اضافه وزن هستیم اگه غذاهارو برامون محدود کنن درواقع روی نقطه ضعف ما دست می‌زارن، ولی من از زمانی که فهمیدم رژیم دکتر کرمانی اینجوری نیست، واقعا منو خوشحال کرد و همین ویژگی منو جذب خودش کرد.
خلاصه این شد که یه تصمیم جدی گرفتم و با خودم گفتم هادی باید از یه رژیم اصولی و سالم پیروی کنی. بعدش از طریق سایت برنافیت دکتر کرمانی ثبت نام کردم و رژیمم رو شروع کردم. از بین رژیم‌ها، لیست دلخواه رو انتخاب کردم و اصلا طی رژیم اذیت نشدم.
من قبل از این که رژیم بگیرم کلا سردرد داشتم و امان از روزی که گرسنه می‌شدم دیگه بدتر سرم درد می‌گرفت. همیشه ابتدای رژیم این دغدغه رو داشتم نکنه سردردم حین رژیم بیشتر بشه و اذیتم کنه. ولی برام خیلی جالب بود طی دوره رژیم اصلا سردرد‌های اون زمان سمتم نیومد. بنظرم علتش این بود که رژیم برنافیت میان وعده داشت و به انتخاب خودم خوراکی‌های خوشمزه و مفید می‌خوردم.

وزن اولیه : 133 کیلوگرم

وزن پایانی : 103 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 30 کیلوگرم

همه‌ی دوستام تو باشگاه منو می‌دیدن تعجب می‌کردم، می‌گفتن تو چیکار کردی که یهو انقدر کاهش وزن چشمگیری داشتی؟! هیچکس باورش نمی‌شد. به خیلیا پیچ دکتر کرمانی رو معرفی کردم.
هادی پاک نژاد رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

رژیم برنافیت یه ویژگی خوبی که داره این هست که تنوع غذایی بالایی داره و می‌تونی سر یه سفره با خانواده غذا بخوری؛ یعنی هر روز سر یه سفره با خانواده همون غذایی که اونا می‌خوردن رو منم می‌خوردم و دیگه خیالم راحت بود که غذای جداگانه برام درست نمی‌کردن.
اینجوری اصلا فشار بهم وارد نمی‌شد. خداروشکر که اصلا توی مهمونی‌ها مشکل اینو نداشتم که چی بخورم. خیلی راحت هم به رژیمم پایبند بودم هم مهمونی می‌رفتم دل صاحب خونه رو نمی‌شکستم که چرا غذا نمی‌خورم. همیشه مراقب بودم که پرخوری نکنم.
قبل از این که رژیم رو شروع کنم دچار ریزش مو بودم که همون ابتدا به پشتیبان اختصاصی خودم گفتم و به من پیشنهاد کردن که قرص مولتی ویتامین استفاده کنم که این مشکل ریزش موی من برطرف بشه و بیشتر از این دچار ریزش مو نشم.
خلاصه از شر ریزش مو هم رها شدم. تنها مونده بود از شر زانودرد، پادرد و کمردرد خلاص بشم. خیلیا فکر می‌کنن ورزش به تنهایی می‌تونه موجب کاهش وزن بشه، من این راه رو نزدیک 7 الی 8 سال پیش امتحان کردم، شبا می‌رفتم پیاده روی ولی زمانی که برمی‌گشتم خونه حسابی پرخوری می‌کردم انگار که انگار اصلا ورزش کردم به خاطر همین هیچ تاثیری توی کاهش وزن من نداشت.
دریافت رژیم
طی دوره رژیمم حامی من همسرم بود که بهم کلی انرژی می‌داد و توی این مسیر منو تشویق می‌کرد که به رژیمم پایبند باشم و ادامه بدم. پشتیبان‌های اختصاصی رژیم برنافیت بی‌نظیر بودن.
همیشه از طریق واتساپ باهاشون در ارتباط بودم و گاها اگه سوالی برام پیش می‌اومد، ازشون می‌پرسیدم و در اسرع وقت به من جواب می‌دادن. همه‌ی این مسائل باعث شده بود انگیزه بگیرم و مسیر لاغری رو با قدرت‌تر ادامه بدم. حدود 1 سالی طول کشید که از وزن 133 رسیدم به 103 همه‌ی این حس خوب، تلاش و پشتکار رو مدیون تیم برنافیت دکتر کرمانی هستم.
همه‌ی دوستام تو باشگاه منو می‌دیدن تعجب می‌کردم، می‌گفتن تو چیکار کردی که یهو انقدر کاهش وزن چشمگیری داشتی؟! هیچکس باورش نمی‌شد. به خیلیا پیچ دکتر کرمانی رو معرفی کردم. از نظر من رژیم برنافیت اصلا سخت نبود. درواقع من اصلا طی دوره احساس نمی‌کردم که رژیم هستم. حتی اون سردردی که قبلا داشتم هم بعد از رژیم برنافیت برطرف شد و خداروشکر مشکل پادرد، زانودرد و کمر درد هم به مرور زمان رفع شد.
سبک زندگی من به کل تغییر کرد، واقعا می‌گم رژیم برنافیت کاملا اصولی هست و من طرز درست غذا خوردن رو یاد گرفتم. تنها رمز موفقیت من برای لاغری، پیروی از رژیم غذایی خوب، سبک تغذیه سالم و درست از برنافیت دکتر کرمانی بود.

هادی پاک نژاد رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به کسایی که اضافه وزن دارن اینه که:
1. اگه قصد اینو داری که رژیم بگیری یادت نره از یه رژیم اصولی و سالم پیروی کنی.
2. باید طریقه درست غذا خوردن رو یاد بگیری.
3. طی دوره حتما از پشتیبان اختصاصی خودت کمک بگیری.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]