ناصر صفرپور رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

هر چی دوست داری می‌تونی بخوری حتی کله‌پاچه!

مصــاحبه اختصاصی با

ناصر صفرپور

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من ناصر صفرپور 36 ساله، ساکن قم و صاحب 2 تا فرزند هستم. قدم 180 سانتی متر هست و قبل از این که با رژیم دکتر کرمانی آشنا بشم وزن اولیه من 129 بود ولی با کمک برنافیت دکتر کرمانی تونستم به وزن 99 کیلو برسم.
قبل از این که شروع کنم به رژیم گرفتن سایزم 62 بود ولی از زمانی که تصمیم گرفتم رژیم بگیرم، حالا سایز 50 می‌پوشم. خانواده ما اکثرا دچار اضافه وزن هستن. خیلی علاقه به غذاهای آماده و فست و فود داشتم و همیشه خوش خوراک بودم. به خاطر همین با اضافه وزنی که داشتم دچار کبد چرب شدم و همراه همیشگی من پادرد و زانو درد بود.
از خیلی وقت پیش‌ها برنافیت دکتر کرمانی رو می‌شناختم. دیگه با پیج برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم، این شد که شب یلدای سال 98 تصمیم گرفتم که رژیم بگیرم و لاغر بشم.
اولش که با دکتر آشنا شدم بلافاصله رژیم نگرفتم و با صحبت‌های دکتر و توصیه‌هاشون که توی پست می‌گفتن من خودم کم خوری کردم و 5 کیلو همنیجوری لاغر شدم. یادمه اخرای سال 98 من همایش دکتر شرکت کردم اون زمان خودم 5 کیلو کم کرده بودم. اون روز که همایش بود واقعا برای من یه روز عالی بود، وقتی می‌دیدم رکوردار‌ها روی صحنه می‌اومدن و به نتیجه رسیدن، اون زمان به خودم گفتم باید برای کاهش وزن یه تصمیم جدی بگیری.
30 کیلو کاهش وزنی که داشتم طی یک‌ سال طول کشید. دیگه زمانی که به خوش اندامی رسیدم، خوش تیپ‌تر شده بودم. کلا برای لاغری اولین انگیزه‌ای که داشتم این بود که سلامت باشم و درنهایت خوش تیپ و خوش اندام بشم. همین موضوع باعث شد روحیه بگیرم و به رژیمم پایبند باشم. راستشو اگه براتون بخوام بگم من اصلا اهل این که برم سمت دمنوش، قرص و عمل جراحی نبودم.
تاحالا یکی دوتا از رفیق‌ها جراحی انجام داده بودن ولی به قدری سخت و پرزحمت بود که خدا میدونه و من شاهد عوارض‌های بعد جراحی بودم. با دیدن این صحنه‌ها به خودم گفتم؛ آخه این چه کاریه چرا خودمو انقدر اذیت کنم؟
اگه یکم کمتر بخورم به راحتی می‌تونم لاغر بشم، بنظرم گرهی که با دست باز می‌شه رو چرا آدم باید با دندون باز کنه؟! گرچه رژیم گرفتن سختیای خودشو داره، مثلا من یک ماه اول تا بدنم به این شرایط عادت کنه حسابی خسته و اذیت شدم، ولی همیشه به این فکر می‌کردم که باید وزن خودمو کم کنم و این وضعیت رو تحمل کنم تا همچی برام روال بشه.

وزن اولیه : 129 کیلوگرم

وزن پایانی : 99 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 30 کیلوگرم

راستشو اگه براتون بخوام بگم من اصلا اهل این که برم سمت دمنوش، قرص و عمل جراحی نبودم. تاحالا یکی دوتا از رفیق‌ها جراحی انجام داده بودن ولی به قدری سخت و پرزحمت بود که خدا میدونه و من شاهد عوارض‌های بعد جراحی بودم.
ناصر صفرپور رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

من لیست غذایی روزمنو رو انتخاب کردم و خیلی راحت می‌تونم هر غذایی که دوست داشتم رو به صورت دلخواه انتخاب کنم و به راحتی اون روز، خوراکی که دوست دارم رو بخورم. انقدر رژیم برنافیت راحت و ساده هست که اصلا جدا از خانواده غذا نمی‌خوردم و همیشه سر یه سفره باهم غذا می‌خوردیم. به راحتی هر چیزی که سر سفره هست رو می‌خورم فقط تنها پشتیبان‌ها برای من تعیین می‌کردن که به چه مقدار باید غذا بخورم.
پیاده‌روی رو هیچ وقت ترک نکردم، همیشه روزی 30 تا 40 دقیقه پیاده‌روی می‌کردم. همیشه با پیاده‌روی کردن سرحال بودم و سرپا خودمو نگه می‌داشتم. خیلی روحیه خوبی داشتم، وقتی با پیاده‌روی روند کاهش وزنم داشت خوب پیش می‌رفت و روحیه خیلی خوب و بالایی داشتم.
دیگه مسافرت و مهمونی رفتن برام سخت نبود و درواقع برام هیچ فرقی نداشت، چون برنامه‌ی غذایی من مشخص بود و مقدار هر غذا روزانه برای من تعیین می‌شد. بعد از یه مدتی دیگه پرخوری برام معنای نداشت و خیلی کم غذا می‌خوردم. جوری که معد‌ه‌م کوچیک شده بود و کلا بدنم به این سبک عادت کرده بود.
من واقعا از خانواده‌ام و همسرم تشکر ویژه می‌کنم که انقدر منو حمایت کردن و توی این مسیر به من انگیزه دادن. طی دوره رژیم برای این که دچار ریزش مو نشم، پشتیبان‌ اختصاصی بهم گفت باید از مولتی ویتامین استفاده کنم که این مشکلم حل بشه.
دریافت رژیم
پشتیبان اختصاصی برنافیت طی دوره رژیمم فوق‌العاده پیگیر کارای من بود و روند کاهش وزن منو هر 2 هفته یکبار چک می‌کرد. اینجوری احساس می‌کردم علاوه بر این که به خودم قول داده بودم وزنم رو کم کنم به مجموعه برنافیت هم این قول رو داده بودم که به تناسب اندام برسم.
یکی از ویژگی‌های خوب برنافیت این هست که تنوع غذایی بالایی داری و هیچ محدودیتی برای خوراکی‌ها نداری و این باعث می‌شد من به رژیمم پایند باشم. رژیم‌های دیگه اکثرا خیلی محدودیت دارن مثلا یهو بهت می‌گن باید کرفس بخوری! خیلی از خوراکی‌هارو واقعا نمی‌شه رعایت کنی، به شدت خسته کننده هست.
تازه با رژیم برنافیت دکتر کرمانی هرچی دوست داشتی می‌تونی بخوری حتی کله‌پاچه! همین موضوع‌ها باعث شده رژیمم رو خیلی دوست داشته باشم و بهش پایبند باشم.
برای لاغری و رژیم گرفتن باید یه اراده قوی داشته باشی. هر کسی که می‌خواد لاغر بشه ابتدا باید اراده قوی داشته باشه تا بتونه این مسیر رو طی کنه.
برای این که لباس‌های قشنگ بپوشی و برای همیشه سلامتی خودتو حفظ کنی، بنظرم ارزشش رو داره یکمی سختی به جو بخری. این مسیر لاغری دروغه اگه بگم سخت نیست. ولی شروع هر کاری سختی خودشو داره ولی به مرور زمان به اون شرایط عادت می‌کنی و همچی برات روال می‌شه.

ناصر صفرپور رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه‌من به همه کسایی که قصد کاهش وزن دارن این که:
1. باید بهای هر چیزی که به دست میاری رو پرداخت کنی.
2. رژیم گرفتن اصلا عجیب و غریب نیست، صد پله بهتر از جراحیه.
3. اگه به سلامتی و خوش اندامی فکر کنی و بعد طی این مسیر اراده کنی، مطمئن باش موفق می‌شی.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]